PDA

Zobrazit normální verzi : body / x body



grEy
20-06-14, 14:48
Napadlo mi, co by dokazalo motivovat hracov po nakazeni snazit sa dobit kempy a nakazit zvysnych ludi. Body by boli rozdelene na klasicke a na extra body, ktore by hrac dostal iba za nakazenie alebo odobratie armoru cloveku. Za tieto body by si hrac mohol kupit akukolvek vec v shope specialne zbrane - gulomet, bazooku a po pridani novej zbrane aj plamenomet, pripadne navrhovany "draci kanon". Extra body by platili iba pre non-vip hracov, pre vip by to ostalo nezmenene.

weken
20-06-14, 15:37
pre :).

Bastien
20-06-14, 16:04
jééé pro sem :) aspon to bude lepši u zombie

Likan.
20-06-14, 23:31
Nevyhody pre vip hracov ? o.O Zdostupnit vip itemy non-vip hracom ? Z akeho dovodu ? Vip hraci nemaju dovod nakazit kemp ? Si toho nazoru, ze cts to maju az moc lahke a chces pridat plamenomet/canon/dalsiu moznost zarobku pre kupu "vip" itemov, preco ?

Aizen
21-06-14, 01:28
Likan má v niečom pravdu extra body by mali zvýhodňovať iba zm takže by sa za ne dal kúpiť napr inf. granát a za normálne body by sa nedal.

halelujah
21-06-14, 10:56
Osobne si myslím že by mal hračov motivovať mastná odmena v podobe bodov za kill keď su zm , a napríklad ak zabiju nejakého hráča tak budúce kolo dostanú 10 armor zdarma, vyriešilo by to problem vela hráčov čo si nekupujú armor a boli by aktívnejši aj za zm.

Kyblík Hnoje
21-06-14, 13:44
To zní rozumně.

VyhulxD
21-06-14, 14:29
Souhlasím s halelujah.

kalabi
22-06-14, 05:55
Osobne si myslím že by mal hračov motivovať mastná odmena v podobe bodov za kill keď su zm , a napríklad ak zabiju nejakého hráča tak budúce kolo dostanú 10 armor zdarma, vyriešilo by to problem vela hráčov čo si nekupujú armor a boli by aktívnejši aj za zm.

halelujah sice ano ale ja osobne sem proti tomu aby se ti pridaval armor vetsinu map hraju jenom za zm tak mi jde o to aby sem byl co nejdriv nakazenej od jineho zmobie a kdyz budu mit armor tak to prece neco potrva....

OujeKraken
22-06-14, 15:09
som Proti zbytocne

grEy
22-06-14, 19:08
Zdostupnit vip itemy non-vip hracom ? Z akeho dovodu ?

Z jednoducheho dovodu - rozdiel medzi VIP a non-VIP je na zombie serveroch asi najvacsi zo vsetkych serverov na kotelni. Takto by sa zmensil a zaciatocnici (ktorych drviva vacsina nema VIP) by mali vacsiu motivaciu niekoho nakazit. Berte to tak, ze ti, co budu stat a nic nerobit sa tych bodov a zbrani nedockaju.

Romisak
22-06-14, 23:06
Berte to tak, ze ti, co budu stat a nic nerobit sa tych bodov a zbrani nedockaju.

To sa nedočkal asi žiaden začiatočník. A tie ebody sa mi nepáčia.Myslim ze by to uz bolo moc gayshitske.

grEy
23-06-14, 00:11
Uvedomte si, co pisete... Ja sa tu nesnazim navrhnut zvyhodnenie VIP hracov, ale naopak. A to ma velmi daleko od "konkurencnych" portalov.