PDA

Zobrazit normální verzi : FUCK YEAH! gcko (WH/TS radění) --> :moqq



gcko
20-06-14, 18:26
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 111077)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < FUCK YEAH! gcko >
[AMXBANS] Tvuj nick: FUCK YEAH! gcko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:119560
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:119560
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.158.154.170
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.154.170
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :moqq >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Prosil bych o unban , ktery mi dal admin moqq nejsem spokojeny z jeho hodnocenim hral sem klasicky ciste bez jakehokoliv externiho programu pouze jsme byli s kamaradama na Team Speaku 3 a proste a jednoduse jsme si radili .. to snad jeste neni zakazano. Moc me mrzi ze odbornost adminu tak hluboce klesla protoze takovy jako je admin moqq by nemeli ani tu hru vubec hrat . dekuji za zhlednuti dema a za odbanovani meho steam uctu zadejte me steam id na Forfairplay.com a nikdy sem s nikym nemel absolutne zadny problem a to sem hraval profi ligu.

because
20-06-14, 18:32
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Ban je na mieste

:moqq
20-06-14, 18:33
pro poradek:

http://csko.cz/hltv/27015/27015-1406201751-de_dust2.zip

http://csko.cz/page/pravidla
pravidlo cislo 2

takze jinymi slovy ty jsi se tu priznal k porusovani pravidel, ale ja jsem tu lama. okej :)

gcko
20-06-14, 18:39
od kdy je bráno na publik serverách kde o nic nejde být na ts a kecat s lidmi bráno jako wallhack ? :) chlapče můj milý já dělal admina 6 let na plzenském serveru .. ae takové kokotiny jako že sme na ts a kecáme a prozrazujeme polohy .. kde o nic nejde na blbém publiku je pro mě k smíchu chlapče :)

:moqq
20-06-14, 18:50
Wohoooo ochlapcuj me jeste ;) Na plzenskem serveru? Jsem ohromen. Opravdu. Udelal jsi na me dojem. I tou profi ligou! ;)

EDIT: Myslim, ze flame uz stacilo, tak dame prilezitost ostatnim adminum se vyjadrit, co rikas? ;]

gcko
20-06-14, 19:01
ok šak já ti nenadávám :) prosím tě neber to jako nějakou urážku vůči tobě .. tak co ti mám slíbit že už nebudu s klukama na ts a radit si .. klidně mě de jen o to že na tom serveru hrávám s mladou a mám tam plno kámošu .. despa hyvlarnta.. ty jo dit o nic nejde ne.. neděléj z toho konec světa .. jako já vím že serveru je hodně ae mě se tu s těma lidma fakt hrálo fajně.. tak přece můžeš udělat vyjímku .. ne.. neřeknu kdybych něco měl ae říkám zadéj si mojí steam id na forfairplay.com sem bezkonfliktni čístéj hráč.. neřeknu kdybych měl všude ban ae nemám nikde nic tak uděléj prosím tě vyjímku a odbanuj mě.. děkuji ti moc.. měj se ahoj :)

3necky
20-06-14, 19:09
Trochu drsná slova od někoho kdo kopíruje nick "profesionálního" hráče (http://www.playzone.cz/uzivatel/gcko). Nevidím důvod proč bys zrovna ty měl dostat vÝjimku. Pravidla platí pro všechny a ty je potvrzuješ, když se připojíš na server.

gcko
20-06-14, 19:16
já nikomu nick nekopiruji ..:) měl sem nick Gambáč jako gambrinus a v iniciálech .. je G .. tak mi začli všichni říkat gcko . a ten nick sme měl daleko dříve než on :) .. jako si myslíš že když já ho měl dřív a on je slavnější tak ten nick kopiruju já ne ? : )

gcko
20-06-14, 19:24
Ano je a můžeš mi říct co můj fejs má společného s unbanem ? :)

because
20-06-14, 19:26
Ziadny David "gcko" Hála sa nevolas, iba tu osieras ;) Tak isto ti neverim s tym 6 rokom adminovanim, a v poslednom rade: To pravidlo o radeni na TS tu uz je minimalne 2 roky, neznalost neospravedlnujes takze moqq dal spravny ban :)

Eso./digl
20-06-14, 19:27
Ja som proti unbanu. Hravas tam dost dlho ale napisat ze je to len publik a nema to vadit? Ved na tsku si kecat mozte ale tym ze si radite kurvite hru ostatnim vy PROFICI.

E: gj moqq

gcko
20-06-14, 19:32
a říkám snad že sem david gcko hála kde to tu máš napsané ? : ) já se jen snažím o to abych tam mohl zase hrávat :) o nic víc mi nejde.. hraje se mi tam dobře prsotě mám tam plno známých co tam hravají .. a jo dělal sem admina 6 let ...ale takové pravidla hoši co tu máte vy tohle sme neviděl ani na gamesite a to je dsot kokocky server..

hofy
20-06-14, 19:38
já se jen snažím o to abych tam mohl zase hrávat :) o nic víc mi nejde..
Jestli je evidentní, že šlo o prozrazení polohy a ne o WH, tak se dává ban měsíc. Třeba tě to alespoň uklidní.

because
20-06-14, 19:38
já nikomu nick nekopiruji ..:) měl sem nick Gambáč jako gambrinus a v iniciálech .. je G .. tak mi začli všichni říkat gcko . a ten nick sme měl daleko dříve než on :) .. jako si myslíš že když já ho měl dřív a on je slavnější tak ten nick kopiruju já ne ? : )

Mozem vediet preco si to upravil? alebo nie takto: ako nahle si videl moju odpoved tak si si radsej to upravil aby si mohol povedat, ze si vymyslam, nebudem sa na to pozerat ;) Viem co som videl a kvoli tomu som to tam dal: Povodna veta znela: Ano to som ja , volam sa David Hala. (alebo nieco v tom zmysle) ;) Kazdopadne mame taketo pravidla a tie pravidla su uz minimalne 2-3 roky, a ako niekto tu napisal: Tym, ze sa priprajas na server potvrdzujes, ze ich poznas. UB dufam nedostanes

gcko
20-06-14, 19:41
přesně jak řekl does .. za tohle neni permanent.. :) ale ..

:moqq
20-06-14, 20:21
@Does: Podle me to teda nebylo jen TS, takze panove admini pokud mozno demo prohlidnout. Pokud se borci shodnou, ze tam WH neni, tak zkratime. To neni problem. Nicmene kdybych nebyl presvedcenej o WH, tak bych ban nedaval.

Jinak Gecko, knirek palec nahoru! (because dik za link :D)

Priste si prosim over, ze ti nebylo 5, kdyz admin s pokleslou urovni kterymu ty rikas chlapce uz strilel panacky.


A jelikoz trolleni je umeni. Trosku toho umeni na zaver:


Edit by Tupelko: Tu fotky jsi trochu přehnal, na to, že jsi admin by ses měl chovat jinak. Zamysli se nad tím.

Edit by Moqq: @tupelko A ja si zas myslim, ze to bylo docela vtipny a pomerne meme-artove vydareny. Ale hlavne, ze by to prave jeho melo donutit k zamysleni nad tim jak velkej online padre bude. Ale predpokladam, ze jsi to taky peclive zvazil. Takze np image removed... I don't give a damn ;)

Britny
20-06-14, 21:48
A jaký je rozdíl v tom, že si stáhneš WH a koukáš na enemy přes wall a nebo ti to někdo poví, kde se jsou? Mělo by se to posuzovat stejně..

E:

Takže koukla sem se na demo, no kdyby tu neřekl, že si radili, tak bych to za WH i považovala. Teď je otázkou jestli jen nelže a nechce si nechat díky tomu zkrátit ban. Jako časy v akci například 6:50 7:03 a 7:08 jsou dost divné. Ale u WH mě přesvědčily až dva časy 8:07 - to jak začne střílet do bedny, aniž by ho mohl ještě vidět či slyšet že tam už čupí a následně čas 8:13 jak si předmíří na walkujícího hráče.

Jako může to být TS či nemusí, ale nechala bych mu permu, protože toto je přesvědčující materiál na wall.

Charon35
20-06-14, 22:02
Prídu na dust2 only server 2 skilleri, ktorí si budú radiť polohu cez TS, tak ďalších 25 hráčov si nešktne. To ti príde fér? Nám nie. Znevýhodňovanie ostatných hráčov.

Ak sa dosvedčí, že to bolo TS, tak jedine skrátiť. Nebol by si prvý ani posledný "PG", ktorí si šiel len na public "vyskúšať" wh...

Chemo
20-06-14, 23:39
Myslím si to isté, čo napísala Britny. Podľa mňa to nebolo radenie cez ts, ale cheating. Pozeral som demo a nemyslím si, že ti niekto radil, ale mal si WH. Gj :moqq.

EDIT: Pozrel som si HLTV z mapy train. Aj vtedy ti niekto radil? Lebo aj tam chodíš na istotu, dieruješ a predmieruješ si na hráčov, o ktorých nemôžeš ani tušiť.

kono159
21-06-14, 09:16
co tak napisat meno toho, kto mu radil? :)

gcko
21-06-14, 11:54
za prvé nejsu práskač .. a kdybych to jméno řekl .. tak dáte ban i jemu a to nechci .. prostě... jak říkám ... hrávám tam s přítelkiní a hrává vedle mě na ntb. myslíš že by mě nechala hrát s wh .a říkám ti dej si .. ForFairPlay.com a podívéj se hraju to od roku 2003 a nikdy sem nebyl posuzovaný jako problémový hráč co používá externí programy ..a to že miřím a dávám si cross do předstíhu .. shlédni si demo guardiana nebo oscara. nebo trpaslíka .. Ralpha. a lepších tak uvidíš.. že oni to dělají taky. a pokud si viděl můj fb... tak mám tam asi kvanta fotek z různých lanek .. mám tu asi tak 21 medajli od prvního do 3tího místa za turnaje v 1.6 tak sme asi taky cheatoval ne ... a omlouvám se že budu takový trošku netaktní .. ae ta holka co píše nahoře ty časy. a když sme to posílal ty časy na esl .. adminům .. tak se my vysmáli a mám té holce vyřídit.. a že pokud neumí poznat cheating tak ať tu hru radší ani nehraje .. děkuji .

:moqq
21-06-14, 12:41
Verim ti. Vsechno.

Mr.Hol
21-06-14, 13:10
Me zas admini na esl, kam sem to posilal napsali ze si cheater a tam to WH taky vidi.

Jo a hlavne prosim uz nikdy nikde nepis, nebot cist slovo "přítelkIně" je opravdu otresne! Kdyby jsi mel medaile z pravopisne olympiady, tak by jsi vedel ze po "k" se pise "y".

Britny
21-06-14, 14:25
hrávám tam s přítelkiní a hrává vedle mě na ntb.

Tak nejdřív ts, pak že přítelkyně sedí vedle tebe, ale to asi nebude pravda, protože pod tou IP jsi v tu dobu hrál pouze ty. Tady píšeš jakej si mistr lanek, kolik máš odznáčků, ale jako obyčejný newbik si prozrazujete polohu, kde jsou enemy co ? :D Tak co si ještě vymyslíš? Ty poslední dva časy rozhodně sedí na WH, však na tom demu ti i moqq dává v ten moment ban.
Ta holka si tu ještě zahraje, narozdíl od toho chlapce, který zapnul :happy:

Charon35
21-06-14, 23:09
http://funnypicturesbay.com/wp-content/uploads/sites/2/2014/02/funny-pictures-popcorn.gif

Tutinko
21-06-14, 23:22
Niekto moze verit, ze to bola komunikacia cez TS, niekto zas, ze bol pouzivany cheating. Nie sme jasnovidci. Ban na mieste :bye:

Rixie
22-06-14, 00:31
Adminům na ESL, aha, ona se tam ta 1.6 ještě hodně hraje, ty vole ty seš šašek :D

fnyy
23-06-14, 16:37
pro me bez wh,ale s radenim na tsku no...

Maly Buu
29-06-14, 05:32
to demo uz nevali, poslete link pls :-) jinak ja vim o koho jde, ale pokud sem nevidel demo, nemuzu soudit, osobne bych se prvne priklonil k TS a ban bych zkratil na nejakej mesic, pokud, ale jeste nekdo postne demo, to je jina :-)

:moqq
29-06-14, 20:38
ja jsem hltv nestahoval, jelikoz mam vlastni demo... because, britny, nebo kdokoli jiny, muzete uploadnout pls? Diky.

Britny
29-06-14, 20:42
ja jsem hltv nestahoval, jelikoz mam vlastni demo... because, britny, nebo kdokoli jiny, muzete uploadnout pls? Diky.

Já to hltv bohužel už nemám.

fnyy
29-06-14, 21:03
tu je http://leteckaposta.cz/235492284

Hajjas
30-06-14, 18:56
radenie na ts sa pokladá za wh!
nie je prvý, ktorý za to dostal ban
nie je čo riešiť

dlxsf
02-07-14, 13:59
to je gambacek Bucku? :D