PDA

Zobrazit normální verzi : Class: Protector



Kempa
21-06-14, 18:18
Asi se divíte proč právě Prot, když se tu pořád řeší FS, Rush, Comm :D


Tak jde o to, jestli by nešlo pridat nějaký dmg do usp. S Kulometem na dálku nemám šanci. A než ho sejmu s usp... on mě sejme dříve.
Stačilo by přidat + 10-20 dmg či dmg + int/4

Rejko
21-06-14, 18:39
Blbosť stačí keď ti padnú platinové náboje a ten protector je takmer nesmrtelný.

Joseph
21-06-14, 22:12
súhlas s rejkom, dobrý je aký je...

Bujak
21-06-14, 23:56
Blbosť stačí keď ti padnú platinové náboje a ten protector je takmer nesmrtelný.

To iste je u SS a nie je to sranda. Ked ti padnu atd. atd.
Ked hrajem za SS a nepadne celu mapu off item tak je to hra o nicom. Nedam poriadne ani kill pretoze bud vybehne FS s raketami, Medic s healom, sapper s pn alebo pl

Rejko
22-06-14, 11:19
Buják tak zase SS je niečo iné ako protector, áno SS je dosť slabý to viem ale zober si takého deXtera čo tam má protectora 150lvl + - cca neviem presne a ten tam zabije sam celý tým. Ale taký sharpshooter uberá zase strašne máličko hrávam niekedy zaňho a uberám s M4A1 10dmg na ranu to máš pravdu. A ani s nábojmi neni moc extra

***Nocturm***
22-06-14, 13:17
On tu nekdo place nad protectem to je mozne? lollll dyt to je velmi silna classa se slowdownem ktomu a je natom stokrat lip nez ss pokud ste cetli moje prispevky o ss tak sem ktomu napsal svoje a je slaby potreboval by doladit ale nikdo mi tam uz skoro pres tyden nedokaze dat odpoved.

A dextera bych neresil rikal sem mu pred dvouma tejdnama at si udela reinstall kompu ze mu nejde csko a furt nato jebe takze dexter uz nehraje csko:)kvuli sve lenosti:)

Rejko
22-06-14, 20:12
Ale zaujímavé je, že Kempa vymýšla také s prepáčením kraviny, že sa mi rozum nad tým zastaví. Kempa, ty by si chcel aby si zabíjal všetko na 2-3 rany či čo? Pre teba by bola ideálna class s 500Hp 200obrana, 300int a dmg int/1, kond 300, možno aj to by ti bolo málo.

SaIoN
23-06-14, 16:35
protector už je teď dost silný a když dostane platinky jak písal Rejko tak prostě ten prot je dost dobrej a vůbec má to 100 nábojů a k tomu slowdown..

Flemch
26-06-14, 23:31
Protein je až prehnane silný,, dáva dobrý dmg aj bez nábojov. Som spokojný :-) Určite nič nemeniť.

SaIoN
27-06-14, 11:15
Já bych mu aj raději tu rychlost snižil je dost rychly na to, že má slowdown a dobré dmg ;).

***Nocturm***
27-06-14, 11:47
Ja bych radsi opravil sharpshottera nez tu psat o klasse ktera je naprosto v poradku a je velmi silna:)

Rejko
27-06-14, 12:36
Máš pravdu Nocturm, zišlo by sa s ním niečo urobiť, ale zase keď nebola obrana ale bola sila, tak ten class to tam masakroval jedna radosť a teraz je akokeby za to potrestaný. Buď opraviť ten extra damage aby ho neblokovala obrana alebo by som navrhoval niečo ako int/4 - 6

***Nocturm***
27-06-14, 12:53
Me staci kdyz mu opravi tu jeho schopnost a staty mu klidne nechaj ale ja topic zalozil ale nic se tam nedeje uz par dnu.A delat anketu na opravu classy ktera je ve hre od zacatku mi prijde dosti trapne a vubec to nic neresi vim kotel je jen clovek ale muze sem obcas zalezt a neco stim udelat myslim ze to nejsou tak velke zasahy do hry ktere by vyzadovaly od nej mnoho casu a nebo si najit pomocnika kterej mu stim bude pomahat pac kdyz sleduju diskuse na codku tak Kotel v nich moc nefiguruje a hraci se dohaduji jen mezi sebou :)

Mohl by sem hodit Kotel status ted momentalne pracuji na Cod serverech:DDDDDDDuz by to chtelo:)

Bujak
27-06-14, 13:21
Protektor nech ostane ako je. Vy by ste chcely s lvlom 30 zabojat na 3 rany lvl 150+ ?? To by bolo uz totalne nefer proti vysokym lvlom

SaIoN
01-07-14, 11:23
No, ale on ten protector je i docela dost silny. No protector má dobré dmg+100 nabojov, slowdown+100 nabojov rychlost to ma a odolné to je hodně. Ten prot když se objeví 1 na serveru je už dost silný a pak se přidají třeba dalsí 3 tak pak už prostě nestračí ani náboje na pozabíjení a také ten prot rychlo střílí.

Flemch
02-07-14, 18:37
No, ale on ten protector je i docela dost silny. No protector má dobré dmg+100 nabojov, slowdown+100 nabojov rychlost to ma a odolné to je hodně. Ten prot když se objeví 1 na serveru je už dost silný a pak se přidají třeba dalsí 3 tak pak už prostě nestračí ani náboje na pozabíjení a také ten prot rychlo střílí.

Rýchlo striela?? Nesranduj. Napíše niekto, kto tú class nikdy nehral... So sapperovou klincovačkou sa to nedá vôbec porovnať.

MatesK0
03-07-14, 15:18
nič netreba meniť u protectora, je silný aj bez toho