PDA

Zobrazit normální verzi : SharpShotter



***Nocturm***
22-06-14, 13:28
Ahoj pouvazoval bych nad upravou class SS urcite nad jeho obranou kondicku bych mu klidne nechal at je nejpomalejsi ale at nema nejmensi obranu aspon jeto traparna a tez se mi zda ze nefunguje spravne jeho schopnost ktera ma pridavat kazde dve vteriny +15 k int k dmg zbrane.Protect kterej tez funguje jako over klass ma obranu nakejch 130 ve finale o 10 vic kondicky a jeste slowdown trocha vyrovnani by neuskodilo teto klass vim placu tu zase ale zda se mi SS opravdu slabe oproti jinejm klasam na stejnym levelu a za kontrolu nic nedate dekuji a tem kidum co mi tu budou psat at neplacu vzkazuji rovnou fuck off :)

Aladin_MUDAFUKA
22-06-14, 23:47
Ako ja hrávam SS ... mám full obranu a niekedy fakt pomáha tá obrana a ešte full hp ... ale je slabý jak 3x použitý sáčok od čaju :D minule som , myslím že hyppovi , čo už má comma 190+ neviem presne zo ss dal 24 zásahov s ak aj m4 :D s toho asi 8 hláv a dal mu len 180 dmg , a si hovorím WAT DA .... ? :D ani tá int už nepomáha tomu SS :D iba platiny tomu pomáhajú aj to nie oveľa c:D ja by som mu pridal iba kus dmg :D

shootradar
23-06-14, 11:25
Ako ja hrávam SS ... mám full obranu a niekedy fakt pomáha tá obrana a ešte full hp ... ale je slabý jak 3x použitý sáčok od čaju :D minule som , myslím že hyppovi , čo už má comma 190+ neviem presne zo ss dal 24 zásahov s ak aj m4 :D s toho asi 8 hláv a dal mu len 180 dmg , a si hovorím WAT DA .... ? :D ani tá int už nepomáha tomu SS :D iba platiny tomu pomáhajú aj to nie oveľa c:D ja by som mu pridal iba kus dmg :D

Fakt super dávat za příkald zrovna comando co má full hp a obranu i bez itemů obtížné ho dát pro classu jako je ss :D
Ale též mě připadá, že ten bonus na dmg nefunguje správně ;)

Grakon2702
23-06-14, 14:03
Kdybyste chodili na aim, ss by byla hodně OP classa. Však co ještě chcete? Má AK a M4. Dvě z nejsilnějších zbraní. Hlavně, že tady p**ujete, že by bylo fajn, kdyby se našla classa, za kterou by se těžko farmilo. Toto jsem ještě nežral :D. AK a M4 a ještě si stěžujou, že je slabý :D

slender
23-06-14, 15:34
No SS je moje nejoblíbenější classa a tak do toho vložím trochu svého zájmu. Možná že ta obrana + by neškodila, ale rozhodně tu nemohu říct že SS je nějak slabé. Já mám se SS skoro vždy nej skóre (podle mého měřítka) a tak se mi to nezdá jako nutnost přidat obranu... Klidně ji přidejte, ne moc, ale trochu třeba... :)

DISK
23-06-14, 19:21
Minulé leto hrával skoro každý za SS, bojovalo sa proti tomu aby sa mu znizil dmg, podla mna je dostatocne silný aj teraz.

***Nocturm***
23-06-14, 19:33
Kdybyste chodili na aim, ss by byla hodně OP classa. Však co ještě chcete? Má AK a M4. Dvě z nejsilnějších zbraní. Hlavně, že tady p**ujete, že by bylo fajn, kdyby se našla classa, za kterou by se těžko farmilo. Toto jsem ještě nežral :D. AK a M4 a ještě si stěžujou, že je slabý :D

Zminoval se nekdo tady ze chce aby ss byla nejtezsi klass? se prober nejsilnejsi zbrane ano co se tyce klasiku rozhodne ne cod kde je to irelevantni se prober chlapce a ta dmg stoho bonusu nefunguje jak ma tak to je.Grakone obcas pises fakt hovna:)Ja sem podal jen sem navrh aby se nato kouklo ze se mi nezda dmg stoho bonusu pac ss aktivne narozdil odtebe hraji a nechapu tedy vtom pripade protecta kterej ma granaty vetsi kondicku a zbran se slowdovnem proc by se nemohl upravit i ss kterej nic krom m4 a ak nema nez neco napises tak si to dvaKRAT ROZMYSLI PAC UMIS TAKY NAPSAT HEZKE HOVNA:)

Ono Radare ja to trocha rozvedu ono staci aby kazda class mela obranu a hp na full a ss ma velky problem bez naboju ten bonus opravdu nefunguje jak ma:) ani ty staty full mit nemusi :)

a jak sem tu jiz rekl k tem kidum fuck off :)Muzu zde svuj nazor vyjadrit jak chci a m\yslim ze sem ho tu popsal dosti trefne:)

***Nocturm***
23-06-14, 19:54
Tad sem byl na ssku a mel sem platinky 28 9 ran do killera a to nema fullove to komando a nezabiju ho a on mi da 1 ranu plukama a lezim a jeste mi tu tvrdte vy dementi ze ssko spravne funguje !A nemel zadnej def item!

shootradar
24-06-14, 11:58
Tad sem byl na ssku a mel sem platinky 28 9 ran do killera a to nema fullove to komando a nezabiju ho a on mi da 1 ranu plukama a lezim a jeste mi tu tvrdte vy dementi ze ssko spravne funguje !A nemel zadnej def item!

Já též minulej týden hrál za svého ss lvl 200 polovinu mapy a žádná sláva na prvním jsem si vylámal zuby, ten bonus dmge na INT by se měl opravit aby neměla obrana bránícího se hráče na to vliv a bylo by to lepší ;)

***Nocturm***
24-06-14, 13:03
Já též minulej týden hrál za svého ss lvl 200 polovinu mapy a žádná sláva na prvním jsem si vylámal zuby, ten bonus dmge na INT by se měl opravit aby neměla obrana bránícího se hráče na to vliv a bylo by to lepší ;)

Konecne sem pise clovek kterej vi o cem je rec a nepise hovna zaplat panbuh za radara.
Doufam ze se Kotel nato co v nejblizsi dobe koukne mam ss level 119 full int a ktomu sem mel jeste ty platinky 28 a jak sem rekl 9 ran mi killer vip sezral s komandem a to opakuji nema ho full a dejchal a on mi pak deaglem dal 1 ranu a byl sem tuhej.Schopnost u ss nefunguje vubec a tu obranu bych mu tez upravil aby byl nejpomalejsi a mel nejmensi obranu tak kde to sme opravu statu bych tedy ale resil az se opravi jeho schopnost aby tu zas kidi neplakaly ze je op ale nejdriv se ktomu musi Kotel dostat a vyjadrit.

Kotel
07-07-14, 08:45
Kdyz napisete /damage, tak se neukazuje extra zasah?

slender
07-07-14, 11:24
Příkaz /damage nefunguje... Ptal jsem se i ostatních...

Kotel
07-07-14, 19:42
Uz funguje i ss.