PDA

Zobrazit normální verzi : ZM Infekční Granaty



w3rewwolf
22-06-14, 15:58
Čau Nešlo by snížit učinost ing granatu tech 33% při koupi armoru vubec nejde .
ale víc mě štve že lidi se schválně nechají nakazit a pak daj inf granat a nakazí ty co mají třeba 100% armor.
Nešlo by to trěba že člověk co má 100% armoru tak by ho to nenakazilo.
myslím že to neni špatnej napad :thumbup:



W3REWWOLF

OujeKraken
22-06-14, 16:12
uplne zbytocnost to by si kazdy kupil 100 armor a bolo by 10 hracov s full armor a nic s toho to by clovek hned odisiel keby sa mu to stane ja som hodil inf na 9 s toho som 1 nakazil a to ma islo slahnut o zem urcite nesuhlasim PROTI

w3rewwolf
22-06-14, 16:16
Hele hral jsi snad prěd chvílý zombie vole to kdyzjsou tam v jednom kempu napr. 7 lidi tak i když má armor tak je všechny nakazí to je furt každý kolo to jsou fakt ty kola třeba jen na minutu

zENK
22-06-14, 16:26
Čau Nešlo by snížit učinost ing granatu tech 33% při koupi armoru vubec nejde .
ale víc mě štve že lidi se schválně nechají nakazit a pak daj inf granat a nakazí ty co mají třeba 100% armor.
Nešlo by to trěba že člověk co má 100% armoru tak by ho to nenakazilo.
myslím že to neni špatnej napad :thumbup:



W3REWWOLF

Aby je to nenakazilo vůbec? Dost blbej nápad....Proti

w3rewwolf
22-06-14, 16:30
ne vubec to nemyslim ale tech 33%proti nakazeni inf granatu tu proste neni a polovina lidi si vubec nekupuje armor

GRANDMOTHER
22-06-14, 16:34
Oukey, dobře .. nechceš rovnou přidat 1000000 max. bodů , 10 min na hráče, Minigun co dává 10000000 dmg s 2000000 ammo a a zrušit infekčák ?

K threadu, blbost... rovnou lock, kravina !

w3rewwolf
22-06-14, 16:54
ale ja jsem nechtel zrusit inf grantat j jako kdyz hodi jeden inf na deset lidi tak nikdo neprezije

w3rewwolf
22-06-14, 16:56
aby třeba zustal nayzivu 2-3 lidi o tohle mi jde ye proste nikdo neprezije jak to bylo dřiv víš

Kyblík Hnoje
22-06-14, 17:35
U infekčáku je právě krásný, že to náhodně nakazí každého, je jedno zda má armor 100 nebo míň :-) Taky to nesnáším, ale to není důvod ho měnit.

Toqsic
22-06-14, 21:08
Vim co myslíš. A souhlasím. Pro ty kteří nevědí: Dříve se hodil inf dejme tomu na 10 lidí --> 5-7 lidí nakaženo (bylo jedno jestli má armor nebo nemá) a nyní se hodí infekčák na 10 --> 10 lidí nakaženo... asi z 15 případů hození granátu jsem zažil 1-2x že jen jeden člověk nebyl nakažen. A teď si k tomu představte že máte 35 bodů (nebo 2800 xp) a hodíte inf na kryt kde je 9 lidí --> všichni nakaženi ==> tím získáte hromadu bodů a xpů --> máte znova na infekční granát. Tak ho hodíte znovu....a tak dále. Pak asi po 1,5 minutě zůstává poslední člověk a protože máte body a xp tak dáte silko a zabijete ho. Konec kola. Vy jste tím získali sice spoustu bodů, ale ostatní hráči nemají žádné body = nic na ochranu proti nakažení (armor proti roučkům, miny a popřípadě lepší zbraně). Zkuste hrát pár map po sobě a krásně se vám to znechutí. Jak chcete, ale má to cenu když stále vyhrávají zombie? Asi NE, nemá to cenu. NEJSEM pro to aby vyhrávali jen lidé, ALE jsem PRO TO aby byly stejné šance. A to nyní nejsou. Hawk.

weken
22-06-14, 21:40
Určite PROTI neustále plačeš aj na serveri či by sa silko nemoholo obmedziť atd..

Romisak
22-06-14, 23:58
Toto ti niak nepomôže pretože, ked sa niekto rozhodne, ze ta/vás nakazí, tak vás nakazí aj bez pomocí inf granátu :D Ale je to hlúposť co ta napadlo.

w3rewwolf
23-06-14, 13:51
Určite PROTI neustále plačeš aj na serveri či by sa silko nemoholo obmedziť atd..



Ja pláču jo :D to ty jsi ten co furt davá jen silka inf granaty abys měl co nejvíc bodu a každý kolo furt se nechavaš nakazit a furt to jen opakuješ aspon nedávam furt jen silka abych ziskal body

weken
23-06-14, 13:52
A čo je na tom zle? A áno plačeš na serveri že si nemôžeš zahrať za ct.

w3rewwolf
23-06-14, 13:59
To že jsi jen díte co neumí nakazit bez silek a bez inf abys ziskal body ani to neumiš za ct hrát

weken
23-06-14, 14:07
Tak ty nedávaj miny a ja nebudem dávať silka OK ? A

PS: Za ct som dal 1200 skore

GyTTE
23-06-14, 14:14
Werewolf , ty vkuse iba plačeš , že každý dáva silka , a inf granáty .. tak dajme tomu že by zrušili alebo obmedzili silka , aj inf.. a čo by bolo potom? nebola by žiadna nakaza .. 15 ludí a 5 zm .. to je o ničom , a musíš sa naučiť hrať aj s silkami.

GyTTE;#

Kyblík Hnoje
23-06-14, 14:21
Vim co myslíš. A souhlasím. Pro ty kteří nevědí: Dříve se hodil inf dejme tomu na 10 lidí --> 5-7 lidí nakaženo (bylo jedno jestli má armor nebo nemá) a nyní se hodí infekčák na 10 --> 10 lidí nakaženo... asi z 15 případů hození granátu jsem zažil 1-2x že jen jeden člověk nebyl nakažen. A teď si k tomu představte že máte 35 bodů (nebo 2800 xp) a hodíte inf na kryt kde je 9 lidí --> všichni nakaženi ==> tím získáte hromadu bodů a xpů --> máte znova na infekční granát. Tak ho hodíte znovu....a tak dále. Pak asi po 1,5 minutě zůstává poslední člověk a protože máte body a xp tak dáte silko a zabijete ho. Konec kola. Vy jste tím získali sice spoustu bodů, ale ostatní hráči nemají žádné body = nic na ochranu proti nakažení (armor proti roučkům, miny a popřípadě lepší zbraně). Zkuste hrát pár map po sobě a krásně se vám to znechutí. Jak chcete, ale má to cenu když stále vyhrávají zombie? Asi NE, nemá to cenu. NEJSEM pro to aby vyhrávali jen lidé, ALE jsem PRO TO aby byly stejné šance. A to nyní nejsou. Hawk.
Je fakt, že poslední dobou vyhrávají dost hodně zombie, ovšem nejsem si jist, zda to je infekčákem. Nwm jak se co v poslední době měnilo, poslední dva-tři měsíce jsem hrál tak 2x, ale asi by to chtělo trochu vyrovnat šance...

kalabi
23-06-14, 15:47
Hele hral jsi snad prěd chvílý zombie vole to kdyzjsou tam v jednom kempu napr. 7 lidi tak i když má armor tak je všechny nakazí to je furt každý kolo to jsou fakt ty kola třeba jen na minutu

protoze to jsem hral ja :D :D :D

kalabi
23-06-14, 15:48
a taky uplne PROTI !!! a taky co je na tom ze se nekdo necha schvalne nakazit aby si udelal body a xp ja to tak delam pozad co je na tom spatneho ....

weken
23-06-14, 18:27
Nič na tom neni zle to je len jeho neschopnosť že to nevie hrať.

Toqsic
23-06-14, 20:16
Tak jsem si to zase zahrál. Vůbec to není o tom že infekčák je silnej..... jenom děcka jsou prostě příliž vypatlaná a málo sobestačná. Nedokážou se ubránit ani prach obyčejnému silku, natož položit minu či dát si armor. Není to použitých prostředcích, ale o lidech (dětech), co tu hru hrají aneb dej jim možnost kazit hru a oni se toho chytnou a velice špatně přestanou.

weken
23-06-14, 21:21
Tak jsem si to zase zahrál. Vůbec to není o tom že infekčák je silnej..... jenom děcka jsou prostě příliž vypatlaná a málo sobestačná. Nedokážou se ubránit ani prach obyčejnému silku, natož položit minu či dát si armor. Není to použitých prostředcích, ale o lidech (dětech), co tu hru hrají aneb dej jim možnost kazit hru a oni se toho chytnou a velice špatně přestanou.


Toto si presne ty W3rewwolf

Toqsic
23-06-14, 22:11
:shifty: :shifty: :mrgreen: :mrgreen: