PDA

Zobrazit normální verzi : Grab



SheamusCZ
23-06-14, 20:54
Docela mě začalo srát že když je po vzpouře a sajmonuje Admin tak si ty gunu jednoduše grabne a odhodíje přes půlku mapy.Kde jsou ty časy když si to musel odházet ručně protože kdyby to dělal ručně tak se ho da i zabít(seknout do zad).Ani nevím kčemu ten grab je dobrý..myslím si že k ničemu.Dřív na JailBreaku nebyl a myslím si že by se měl zase zrušit.

ImGustak
23-06-14, 21:04
Pokuď vidíš, že s tím grabem někdo dělá bordel a vadí ti to tak je tu jednoduchý příkaz do konzole a to record :) To samé se řešilo tady .. http://csko.cz/forum/showthread.php?25326-Zru%9Aen%ED-Grabu!&highlight=grab

vikernes
23-06-14, 21:07
Dej si nacistickej obrázek na steam nebo tak a buď v klidu ... :)

Giussepe
23-06-14, 21:19
Musím souhlasit. Tato funkce občas vadí i mě, kdy si kolegové pohrávají se zbraněmi jak se jim zachce a překazí tím příležitosti pro vzpouru. Viděl jsem i případ, kdy byla vzpoura a poslední ct si vlezlo s awp na věž a s grabem si tam pro vsechny pripady pred sebou tlačil m4.

A to jsou pouze případy s grabováním zbraní. O hráčích nemluvě.

Grakon2702
24-06-14, 08:33
Grab se nikdy nepoužíval na odbugování hráčů. Nikdy jsem to na serveru neviděl. Jediné, co jsem viděl, bylo zneužívání. Nic víc k tomu nenapíšu.

Burton
24-06-14, 11:09
haters gona hate... Grakon to že sa grab nepoužíva na odbugovanie je možno tvoj názor, ja denne grabom pomáham hráčom. Sheamus nechápem čo ťa na tom sere ja to tiež robím - nevidím rozdiel v tom či to odhádžem alebo grabnem - ako admin mám výhodu že sa s tým nemusím babrať "ručne".

human
24-06-14, 15:36
Ja ho zneuzivam skoro stale, ked ct stoja za prd. Aspon tam nie je nuda. Naopak si ale nikto nevsima, ked je ten grab prospesne vyuzity. Vtipne je, ze zrovna vcera ma zakladatel tohoto threadu otravoval, nech ho grabnem:thumsup4:

SheamusCZ
28-06-14, 15:59
Ja ho zneuzivam skoro stale, ked ct stoja za prd. Aspon tam nie je nuda. Naopak si ale nikto nevsima, ked je ten grab prospesne vyuzity. Vtipne je, ze zrovna vcera ma zakladatel tohoto threadu otravoval, nech ho grabnem:thumsup4:

Já že jsem tě žádal ať mě grabneš ?? Tak to asi ne..

UNHCZ
28-06-14, 19:02
Tento Thread nemá cenu,GRAB nechte adminum je to dobré.. asi sa všichni shodnem že možeme LOCK.

GRANDMOTHER
28-06-14, 20:02
Tento Thread nemá cenu,GRAB nechte adminum je to dobré.. asi sa všichni shodnem že možeme LOCK.

Neschodnem, mě osobně ten GRAB nevadí, ale vadí mě když tam přijde partička adminů co tam dělají akorát bordel .. jednou se mi dokonce stalo, že jsem simonoval, a admin (nevím jaký) mě grabnul a držel mě dokuď mě nějaký Tcko nezabilo. Což už bylo příliš , ale tak co jsem stim mohl dělat, na serveru bylo tehdá víc adminů takže nevím kdo to udělal ...

E: Nechci touto větou nějak zpochybňovat autoritu admina Vikernese, ale předtím, než mě , již zmiňovaný "nějaký admin" , grabnul, tak Vikernes řekl něco na způsob ,,Zabijte ho, nebaví mě čekat, to kolo trvá strašně dlouho !" ... což nechápu .

vikernes
28-06-14, 20:06
Neschodnem, mě osobně ten GRAB nevadí, ale vadí mě když tam přijde partička adminů co tam dělají akorát bordel .. jednou se mi dokonce stalo, že jsem simonoval, a admin (nevím jaký) mě grabnul a držel mě dokuď mě nějaký Tcko nezabilo. Což už bylo příliš , ale tak co jsem stim mohl dělat, na serveru bylo tehdá víc adminů takže nevím kdo to udělal ...

Až budeš vedět který to byl hned sem napiš utlučem ho :)

GRANDMOTHER
28-06-14, 20:10
Až budeš vedět který to byl hned sem napiš utlučem ho :)

Ok, máš stroj času ? :-O Nebo hodinky času ? Nebo video záznam z té doby ? -_-

MrJack
29-06-14, 21:53
No tak aj ja mám občas slabé chvíľky keď si v duchu poviem: poj.baný grab alebo tak, ale to, že ťa raz niekto drbne o zem neznamená, že hneď musíš ísť srať to na forum.
Ale súhlasím trochu, už sa mi stalo že nejaký obmedzenec s právami chcel zo mňa spraviť totálneho kok.ta (ale spravil ho len zo seba) že som simonoval, on sa tam začal rehotať tým ukulele hlasom do mikráku, že ma bolo hovno počuť. Keď som mu povedal, nech drží tlamu, že ma vyrušuje, grabol ma a j.bol o zem.

Larodar56
01-07-14, 03:01
Grab se zneužívá to jest pravda ale jsou také chvilky kdy vám pomůže, párkrát se mi stalo, že s mou zvědavostí jsem se zasekl na nějakém místě ze kterého se nelze dostat a admin mě od tamtud jednoduše zvednul. :) Ponechal bych ho s tím že admini by používali grab jenom když je to opravdu potřeba.

MrJack
01-07-14, 18:12
Grab se zneužívá to jest pravda ale jsou také chvilky kdy vám pomůže, párkrát se mi stalo, že s mou zvědavostí jsem se zasekl na nějakém místě ze kterého se nelze dostat a admin mě od tamtud jednoduše zvednul. :) Ponechal bych ho s tím že admini by používali grab jenom když je to opravdu potřeba.
Tak tak, ale za zneužívanie grabu by som dával rovno vyhadzov z AdminTeamu.

human
02-07-14, 16:20
Vyhodenie z admin teamu + prejst nahy ulickou hanby s dildom v ruke

MrJack
02-07-14, 16:21
Presne tak human :-D

Tensa Zangetsu
02-07-14, 22:19
To ze nekdo vyuziva grabu k zabaveni Tcek, protoze CT team je pldny tzv. kindr CT mafie (decka pod 14 let, ktera ani nejsou schopna udzet par T pohromade) bych nechal. Navic to, ze admin , ktery je simon, grabne zbran treba z boxu pryc, neriskuje vypuknuti vzpoury poslanim jineho CT nebo sebe pro tu gunu. Jestli je tu par individui, kteri toto nechapou, at si stezuji dal.

Chalager0
02-07-14, 22:25
Prečo rušiť grab, ved je to fun mod, a ked si zbran grabne alebo nie to je iba na nom.

Grakon2702
02-07-14, 22:55
Však na co si stěžujete. Ikdyž si simon grabuje zbraň v boxe, můžete ho potrolit a zabít ho. Stačí vzít nějakou vězeňskou pomůcku nebo jiného vězně co máte vedle sebe a hodit ho do oblasti naproti simona a zbraně. Neviditelny laser, kterym simon pohybuje s předmětem se od hozené věci odrazí zpět k němu, chytne jeho hlavu a zakroutí s ní :idea::idea::idea:. Je to snadné na pochopení. Teď už jen se naučit házet předměty :think:

KeYo
02-07-14, 23:45
Sheamus ty si najprv zmen ten faśistický nick ćo máš a potom sem píš.. a ten grab je náhodou dosť dobrý:) admini to nejak moc nezneuźívaju si myslim.. jedine na tie guny.. a to tiez neni nejak problem podla mna.. je to ako keby to odhadzal len tam dole nemusi ist.. lebo naprv ak zabiju nejake neschopne CT.. tak preco tym musi trpet admin ktory ma simona? blbost.. tak si to odhodi graboma hotovo..

Giussepe
03-07-14, 10:12
Sheamus ty si najprv zmen ten faśistický nick ćo máš a potom sem píš.. a ten grab je náhodou dosť dobrý:) admini to nejak moc nezneuźívaju si myslim.. jedine na tie guny.. a to tiez neni nejak problem podla mna.. je to ako keby to odhadzal len tam dole nemusi ist.. lebo naprv ak zabiju nejake neschopne CT.. tak preco tym musi trpet admin ktory ma simona? blbost.. tak si to odhodi graboma hotovo..


To ze nekdo vyuziva grabu k zabaveni Tcek, protoze CT team je pldny tzv. kindr CT mafie (decka pod 14 let, ktera ani nejsou schopna udzet par T pohromade) bych nechal. Navic to, ze admin , ktery je simon, grabne zbran treba z boxu pryc, neriskuje vypuknuti vzpoury poslanim jineho CT nebo sebe pro tu gunu. Jestli je tu par individui, kteri toto nechapou, at si stezuji dal.

Nechápu, jak tento argument můžete použít, pro ponechání grabu na serveru. Vždyť právě o tom ten mód je! Že vězni dělají vzpoury. A jak mají dělat vzpoury když tomu nedostanou příležitost? A to že, to musí odházet nějaké neschopné CT.... Tak od toho tu snad jsou ti posraní spešlové ne? Aby je přesunuli! Já osobně bych ty spešly zrušil, ale když už tu jsou, a že vás tu je habaděj, tak snad ani není možné, aby byl u CT nějaký neschopný hráč.

FizzyBubble
03-07-14, 14:31
Nechápu, jak tento argument můžete použít, pro ponechání grabu na serveru. Vždyť právě o tom ten mód je! Že vězni dělají vzpoury. A jak mají dělat vzpoury když tomu nedostanou příležitost? A to že, to musí odházet nějaké neschopné CT.... Tak od toho tu snad jsou ti posraní spešlové ne? Aby je přesunuli! Já osobně bych ty spešly zrušil, ale když už tu jsou, a že vás tu je habaděj, tak snad ani není možné, aby byl u CT nějaký neschopný hráč.

Teď jen definovat slovo "neschopné", jelikož by museli spešlové přesouvat hráče od CT po každém kole.

Grakon2702
03-07-14, 21:38
Hah Giussi, spešlů, že plná prdel? Jediní aktivní, co na servery chodíme, jsme já, Adio a Gustak. O žádném jiném spešlovi vlastně na serveru ani nevím. Všichni tři tam jsme každý den a to nemluvím o poslední aktivitě adminů, která taky si myslím, že hodně zrostla. U CT jsou malá dítka, ale víte co? Když nedělají žádné chujovinky, neporušují žádná pravidla a jsou slušná, tak to ani neřeším. Vyzkoušet si to a hrát za CT má právo každý :).

E:

Zabudol si na keya
Ajaj, tak o tom jsem nevěděl, že má spešla :D. Tak to se omlouvám :).

human
03-07-14, 21:38
Hah Giussi, spešlů, že plná prdel? Jediní aktivní, co na servery chodíme, jsme já, Adio a Gustak. O žádném jiném spešlovi vlastně na serveru ani nevím. Všichni tři tam jsme každý den a to nemluvím o poslední aktivitě adminů, která taky si myslím, že hodně zrostla. U CT jsou malá dítka, ale víte co? Když nedělají žádné chujovinky, neporušují žádná pravidla a jsou slušná, tak to ani neřeším. Vyzkoušet si to a hrát za CT má právo každý :).

Zabudol si na keya