PDA

Zobrazit normální verzi : [Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku] 1. kolo



Grakon2702
24-06-14, 18:32
Zdravím všechny pařmeny. Vyhlašuji tedy první kolo těchto soutěží. Rezervaci otevřu 29.6. v neděli v 18:00 hod. Bude se hrát mapa jb_mountains. Zároveň bych chtěl ale upozornit na jednu věc, kterou bohužel nemohu vyřešit. Rezervačka má jen 16 slotů a v registraci mám více jak 25 zájemců. Zkoušel jsem se dohodnout s Kotlem, jestli by mi neotevřel rezervačku s více sloty, ale prý by to zatížilo stroj, na kterém běží kotelna. Je mi líto, že to musím takhle napsat, ale kdo dřív příjde, ten dříve mele. Já vážně nemám jinou možnost jak to udělat než takhle. Někteří se teda bohužel nezúčastní, což je celkem škoda, protože ohlas je veliký :-/.

Každopádně teď k věci. IP serveru vám dodám hodinu před zahájením do tohoto threadu. Jestli to napojíte hned, je vaše věc, každopádně já začínám až v 18:00. V tu dobu posloucháte moje příkazy, ikdyž nebudu simon. Na toto kolo bych potřeboval jedno dobrovolné CT, které bude součástí atrakcí :). Moje příkazy ale čekejte ve stylu jako bych byl na klasickém jb. Budu dávat reakce s výhodou, kde si dotyčný vybere svůj tým a podobné věci. Každopádně se budu snažit, aby si byli ve hrách všichni rovni. Tabulku se skórem dám po skončení kola sem.

Pokud máte nějaké otázky, ptejte se.

ImGustak
24-06-14, 19:11
Ok, ruším svojí "přihlášku" :) GL.

The Keox
24-06-14, 19:39
Mohl bych být tím dobrovolníkem? :) Rád pomůžu :))

Mr.N0b0dy
24-06-14, 19:39
A nemůžou se založit 2 rezervačky, že by jsi si vzal někoho na pomoc? Klidně bych ti s tím pomohl, nevidím v tom problém, mohli by si zahrát všichni.

UNHCZ
24-06-14, 20:03
Ruším svou účast na této akci. Důvod : Nobody bude pomáhat
Nemám čas

Grakon2702
24-06-14, 20:09
Ikdyž jsou prázdniny, spousta lidí chodí do práce. Proto jsem rozhodl, že to bude právě o víkendech. Pátek a Sobotu si budou chtít všichni užít, budou s kamarády na oslavách a pijačkách atd. Neděle je podle mě nejlepší čas. A pokud vám to nevýjde jednou, není problém si zahrát až to kolo další.

Co se týče pomoci v podobě dvou rezervaček, už jsem na o tom uvažoval. Kdyby se teda našel někdo ochotný, který by akci pořádal i na druhé rezervačce, tak ať mi napíše PM.

KeYo
25-06-14, 11:02
Ja tento vikend nemozem, lebo som na festivale:D ale buduci vikend dojdem:)

i.m.exx
25-06-14, 13:09
ds

Grakon2702
25-06-14, 18:16
Ok, takže domluvil jsem se dalšíma lidma, takže se teď nikdo nemusí bát, že by se nezúčastnil. Gustak společně s Adiem budou pořádat souteže na druhém rezervovaném serveru. Já budu na hlavním serveru společně s Unihocem. Kdo se tedy nepřipojí na jeden server, může se přiopojit na druhý. Z Gustakem jsem domluvený, že bude dávat podobné atrakce jako já na serveru a bude mi potom posílat body, které potom zapíšu sem do tabulky.

Grakon2702
29-06-14, 17:33
Můžete se napojit na server. Na server, kde budu moderovat já se připojíte pomocí příkazu do konzole "connect csko.cz:27207; password 1234". Pokud bude server plný, připojte se na server, kde bude moderovat Gustak, pomocí příkazu do konzole "connect csko.cz:27203; password turnaj".

Grakon2702
29-06-14, 19:43
Nick
Body


ikea
45


:_Koprakek_:
46


Shiawuo
23


SomTu/Sefko!
35


nwbk
74


Smooke
78


Pi$kotka:*
40


*![Respect]!* PoloMicka
5


qvasa
10


welcome to detroit city (WTDC)
60



Chtěl bych všem moc poděkovat za jejich účast. Musím ale přiznat, že na začátku, jak se zjistilo, že na rezervačce mě mohou slyšet jen steamáci, tak se to trochu zkomplikovalo. S těma, co neměli steam, jsme se však domluvili v chatu a nikdo tedy nepřišel v "úhonu". Jen je mi líto, že se zúčastnilo jen 10 - 12 lidí. Nepotřebovali jsme ani záložní server s Gusťákem, ale myslím, že, co se týče domluvy, tak je to takové nejlepší. Hráli jsme na mapě snow, prošli jsme všechny atrakce a hráli jsme zhruba hodinu a čtvrt. Já doufám tedy, že všem zúčastněným se to líbilo a že se zúčastní i druhé kolo příští týden :). Tentokrát jsem i přepravený na non-stemáky, pro které zařídím ts server, kde mě budou moct slyšet.

Koprakek
29-06-14, 20:10
Těším se :)

slepice
30-06-14, 01:57
Vůbec jsem nevěděl že se to konalo do háje :(
Mohl by mě kdyžtak někdo příště upozornit přes steam zprávou ?)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198018532493

Newbik
30-06-14, 13:47
Pokusim se :D