PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na nový mód: Trouble in terrorist's town



sroubinno
24-06-14, 19:37
Rád bych aby kotelna správce přidali noví server jménem Trouble in terrorist's town, tento server byl nedávno předělán z Garry's modu na Counter strike 1.6, tak prosím správce aby ho přidali :thanks:

hofy
24-06-14, 19:47
https://www.youtube.com/watch?v=37Lt0JzvOiU

Dobrý nápad, vypadá to zajímavě.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=238780

grEy
24-06-14, 20:05
Vyzera to velmi zaujimavo, ale niektore veci mi priiidu nedomyslene. Mozno si to najprv potrebujem zahrat a uvidime, mozno zmenim nazor. :D

Romisak
25-06-14, 01:42
Tak toto vyzerá fakt luxusne :D Mohlo by sa to skúsiť.

Kyblík Hnoje
25-06-14, 12:14
Tohle jsem někde hrál...pecka, přidat!

Kebabko
25-06-14, 12:44
nechapem pointe , nejaka dobra dusa ktora mi to vysvetli?

3necky
25-06-14, 16:15
Znám ten mod díky Yogscast. Does už něco hodil, já přidám přímo partu 5 lidí, kteří to hrají. Základ je, že ve skupině hráčů je jeden vrah, který musí ostatní dostat. Nikdo neví kdo je vrah a kdo nevinný. Všichni můžou střílet všemi zbraněmi, které se povalují na zemi. Dále je jeden z nich Detective, který má nějaké speciální funkce a nástroje na zjištění, zda se nejedná o vraha (DNA tester např. atd) V některých mapách je i Detector, který když do něj někdo vleze, odhalí zda se jedná o vraha nebo nevinného. Podívejte se na video, jde to z něj pochopit.


https://www.youtube.com/watch?v=BRUtkvCay8c

Když už to tady je, z dalších jejich videí jsem pochytil mod Murder ale možná to je na samostatný topic. Je to podobný princip, jen všichni mají pouze nože a je to bez detektiva. Ve skupině je jeden vrah a jeden nevinný, který má deagle (po jeho případné smrti spadne zbraň na zem a může jí vzít jiný nevinný, vrah ne). Tady je video https://www.youtube.com/watch?v=Ql41pMp-CqI&list=UUD4INvKvy83OXwAkRjaQKtw

Grakon2702
25-06-14, 16:27
Mód murder jsem hrál. je to fakt pecka mód :D.

Kebabko
25-06-14, 16:30
necky dakujem za vysvetlenie , tak to moze byt fajn:D

Aizen
25-06-14, 20:54
To je mód skorej pre nejakú partu ktorá sa pozná ... ako chcete zabrániť tomu aby niekto došiel na server a zabíjal všetko do radu čo sa hýbe ?

grEy
25-06-14, 22:53
Asi by bolo fajn nastavit, ze ked zabijes niekoho nevinneho, tak to vlastne zabije teba a jemu sa v tom momente doplnia zivoty.

bElievek
26-06-14, 00:44
Hodně super taky bych to přidal :)

Grakon2702
26-06-14, 18:06
Taky že to tak bylo. Všichni měli jeden skin a byli u CT. Jenom jeden byl u T. Ten u T měl u sebe nůž. Když nůže vytasil, měl větší rychlost pohybu. Svou oběť zabila na jeden sek (mohl pouze slashovat). CT neměli žádnou gunu, jeomn jim to náhodně dávalo deagl s jedním nábojem a bez crossu. Pokud někdo zabil neviného, byl zabit také. Takhle to alespon vypadalo v modu murder, který jsem hrál.

Bastien
26-06-14, 19:22
grakon? napiš mi pls ip adresu toho serveru já našel nějakou slovenskou stránku crew.sk(forum kde je o tom modu murder)ale nemohu najít ten server

Hauss
26-06-14, 20:57
A proč tu děláš reklamu?

SuperVafle
26-06-14, 21:03
Ten mód mi připomíná slovní hru Městečko Palermo.. :DD Jestli někdo zná. :) Je tam jeden vypravěč a ten určí 2 vrahy a jednoho šerifa. :) Poté vypráví příběh a vrazi i šerif jsou anonymní. :) Po tom co městečko Palermo jde spát vrazi ukážou na někoho koho chtějí zabít atd.. :D Jinak jsem PRO ! :) Jen by tam bylo potřeba aby tam hráli hráči s kvalitním mikrofónem.. :D Tahle hra se bez mikrofónu neobejde a jak je známo z JB, každý druhý má hučák.. :)

Kotel
26-06-14, 21:21
Dam to na poradnik.

TheRockO.o
29-11-16, 17:22
Zrušiť úplne mikrofóny kým dakto nebude mať tie servery na starosti už ma nebaví počúvať mix rapu,rocku,trapu a dalších sprostostí čo púšťajú.

^nismo
29-11-16, 17:26
Zrušiť úplne mikrofóny kým dakto nebude mať tie servery na starosti už ma nebaví počúvať mix rapu,rocku,trapu a dalších sprostostí čo púšťajú.

Co tak použít /mute ?

Burak1
29-11-16, 17:40
Co jsem si tak všiml, tak by tam měl být vždy alespoň jeden admin, no ne každý tam má práva. Možná by bylo dobré ten server dát pod fun servery a všem aktivním adminům na daném serveru práva rozšířit. A mikrofony tam zaplé být MUSÍ.

TheRockO.o
29-11-16, 19:09
Co tak použít /mute ?

Skúšal som nedá sa Ż\_(ツ)_/Ż. nt

Burak1
29-11-16, 20:38
Jop, ani admin mute tam nefunguje.

^SeaBi
29-11-16, 20:49
Já jsem tam poměrně často, a to amx_mute by se mohlo upravit, jak pro admina, tak i hráče...

TheRockO.o
01-12-16, 23:36
1. Nastaviť možnosť hrať detektíva od určitého počtu bodov alebo nahratého času podľa mňa by sa viac hráči snažili. Lebo by si chceli zaňho zahrať.
2. Nastaviť možnosť zabiť detektíva ako sebaobranu lebo keď si nevinný a on si povie že ty to si a bum. Keď sa začneš brániť a zabiješ ho dá to tebe varovný bod lebo bla bla bla máš sa proste nechať zabiť lebo to povedal.
3. Fixnúť to keď sa niekto reconnectne tak vidí ktorý sú zradcovia lebo ich to rozdelí.
4. Dať niekam popis jednotlivých itemov ja sám stále netuším ešte čo robí napr. DNA niečo :D.
5. Pridať item pre detektíva poprípade pre nevinného za 2-3body na možnosť oživenia nevinného alebo pre zrádca keď už tam je ten item na menenie mena tak by to bolo zaujímavé.
6. Heal pre zrádcu.
7. Item pre nevinného ktorý umožňuje to že keď ho má zakúpený a niekto ho zabije určitú dobu svieti ten hráč ktorý ho zabil.

Kotel
02-12-16, 00:02
1. Nastaviť možnosť hrať detektíva od určitého počtu bodov alebo nahratého času podľa mňa by sa viac hráči snažili. Lebo by si chceli zaňho zahrať.
- hm, ne
2. Nastaviť možnosť zabiť detektíva ako sebaobranu lebo keď si nevinný a on si povie že ty to si a bum. Keď sa začneš brániť a zabiješ ho dá to tebe varovný bod lebo bla bla bla máš sa proste nechať zabiť lebo to povedal.
- kdyz do tebe streli? ano
3. Fixnúť to keď sa niekto reconnectne tak vidí ktorý sú zradcovia lebo ich to rozdelí.
- ve spectu je videt hodne veci, upravi se
4. Dať niekam popis jednotlivých itemov ja sám stále netuším ešte čo robí napr. DNA niečo :D.
- bude
5. Pridať item pre detektíva poprípade pre nevinného za 2-3body na možnosť oživenia nevinného alebo pre zrádca keď už tam je ten item na menenie mena tak by to bolo zaujímavé.
- to by zvysovalo delku kola, na to hraci asi nechteji cekat
6. Heal pre zrádcu.
- ano
7. Item pre nevinného ktorý umožňuje to že keď ho má zakúpený a niekto ho zabije určitú dobu svieti ten hráč ktorý ho zabil.
- to je moc silne, zradce by to nevidel nebo spatne videl a nevedel by proc ho zabijeji



...

TheRockO.o
02-12-16, 00:32
Ďakujem za vyjadrenie.