PDA

Zobrazit normální verzi : Moje idea



AcE_Co01
26-10-11, 23:57
pisu to podruhy, ptze me to predtim vymrsklo, ze prej sem nic dlouho nedelal, dalsi skvele vymyslena promena

Vemu to zhurta,

Nevim, zda majitele ci administratori, maji neco nahrano specialne na awp, vseobecne ne jen u vas, ale jako hodin, ale prinejmencim je to zavadejici, nikoho neurazim jen konstatuju, z pohledu hrace, kteryho tenhle Vas portal bavi ;o)

Mnozstvi pluginu, nektere straceji smysl a zbytecne zvysuji naroky na srvr, i kdyz z myho pohledu to vypada spis na propad v konektivite, nez na vypoctovy sile na CPU, ktere prave hlti pluginy (NE NIZE UVEDENE) ale jako napriklad kravina s nozema a tak

Mapchooser nebo co to tam mate:
- recentmaps, at vim co bylo, stahnout atd, nic tezkyho
- koncovy kolo doject az dokonce, ste profici tak by to tak melo taky vypadat, kravinka ale kdyz uz tak poradne, staci z 0 udelat 1 nebo naopak, ted si presne nepamatuju
- smazat naky mapy, anketu vypsat vsechny mapy a napr, 2 ktery dopadly s nejmene hlasy delete, radost budou mit i ostatni, ponevadc, sou tam nektere mapy, ktere kdyz se omylem odmackaj tak se ceka na blbe nastavene RTV a pak se stejne odhlasuje jina

Ta kravinka ve stylu team balance
- jo je to krasy kdyz za 10 kol jsem 7x prehozenej, mozna si pohrat s pormenyma jak se ma chovat a za jakych situaci.. zase plus, kdyz sou na srvru silny hraci postavi klidne 3 proti 7 a to se mi libi, to jinej neumi, ale NEJVIC me stve, jaky vybira pluginy :-D kravinka ale zase kdyz uz tak poradne

RESTRICT
- nevim jak ostatni ale nekdo mi da a nekdo zase neda za pravdu, ze hecka, flashe (pistolky) tam bejt opravdu nemusi, ne ze bych byl nakej looser, kteryho to vyslovene stve, ale jmenuje se to awp, a proto to tak je ;o), na srvrech DUST2, INF, NUKE se taky nehraje milite treba ;o)

VIP
- nic proti business je krasna prace, ale na 59% to tak vypada ze ti, kdo maji VIP jsou imunni vuci AFK a HPK, nemile ze? :))

Dale abych nebyl pouze negativni tak neco pozitivniho ;o)

- plugin pro adminy, vyborna vec, i kdyz asi 10 pripadu prisly 2x admini a zklidnilo, ale i tak uspech o kterem by si konkurence mohla nechat jenom zdat
- navstevnost, i kdyz pravidelne az vecer, tak i tak tam chodi slusny lidi, co to maji v hlave srovnany a tak taky uspech, o kterem by si mohla konkurence nechat pouze zdat
- hlstatsx, taky vecicka, vetsinou konkurenci opomíjená

tech veci je vic, ale jak to pisu po druhy sem otravenej a na vsechno si nevzpomenut.

Nic mene dekuju za cas, kterej ste venovali precteni a i za ten potencionalni cas, za ktery nad tim stravite "nejake" to zvazeni


PS: je mi jasny ze vetsina (hlavne majitele ci administratori) si rikaji "nelibi? jdi jinam) O.K. ale berte to spis jako mensi review od hrace, ne od kritika bezmozku, defacto od toho tu je to forum ne? :-D

gg


AcE

Kotel
27-10-11, 00:15
Tak by to vubec fungovat nemelo (switch tymu, afk hraci, mapchange), protoze v configu je vetsina veci nastavena jinak. Zrejme je tam nejaky bug, kvuli kteremu to tak nefunguje. Mrknu na to.
Pluginy, co jsou na serveru, ho nijak nezatezuji. Je to zanedbatelna polozka. Propadem v konektivite myslis ztratu paketu nebo choke nebo lagy?

EDIT:
omezil jsem zbrane pouze na awp, deagle a knife, vsem to da zbrane na zacatku
me prijde, ze vse funguje jak ma, jednoho hrace muze prehodit nejdriv za 7 kol, takze pokud te to prehodilo 7x, tak je to zahada, mapa se vzdy zmenila az na zacatku dalsiho kola, afk kicker opravim

AcE_Co01
27-10-11, 11:02
Konektivita:

- lagy, neni to pravidelny, je to proste nahodily, ale "nekdy" to ma dopad tak, ze server udela hapalo ale rr je rychlej, tak sam nevim, chtelo by to project log

- to s temi 7 koly, myslis, ze kdyz je novej round tak zacne az po 7kolech ne? ale mapu, ktera se dojede az do konce pripada klidne takovejch 15-20, to neni problem stihnout za tech 15-20 minut na kolik je to nastaveny ted sam nevim

- k tomu mapchange, nedelalo mu to problem i 20 sek po zacatku kola ;o)


jinak ti dekuju, ze si tak bystre odpovedel, a venoval tomu nakou tu minutu.

PS: jinak je to server, kterej se nastavi a uz na nej nemusi nikdo sahnout a to je to proc u Vas rad hraju ;o)

AcE_Co01
27-10-11, 12:10
tak jsem si to byl zkusit, stim ze nejde vyhodit zbran to je chytre, me osobne ten dgl nevadi, ale nekomu jo, ptze dostavaj, vec nazoru, mozna zase nekdo za chvili napise at i dgl zmizi, nevim.. me osobne to neva,

- jinak recentmaps taky super, dik za spolupraci a at to facha ;o)




EDIT:

mozna na indii a gowenne, bych toho dgla vypustil, jsou to zovna mapy, cistyho awp charakteru, jestli si vzpominam dobre tak, kazda mapa muze mit svuj config, nebo ten jmenovitej plugin jde nastavit na jmenovitou mapu, nebo tak nejak... uz si nepomatuju..

Tonny
27-10-11, 17:05
Mě osobně se tam ten deagle nelíbí..vyhazovat awp apod. mi neva. Bylo by lepší tam nechat normal zbraně (usp,glock) a nebo jenom AWP a knife...to by byla pecka podle mě...