PDA

Zobrazit normální verzi : Výhoda pre VIP



b4official
25-06-14, 19:36
Dobrý deň,

chcel by som navrhnúť novú výhodu pre VIP hráčov. Osobne hrám len na DD2 a VIP si kupujeml en kvôli Admin ESP menu, ktoré teraz po dobe funguje len keď som v specte. Tu prichádza ta výhoda, pretože keď som v specte tak ma to do pár minút kickne alebo prehodí na iný server. Je to dosť na nervy, keď nemôžem ani natočiť cheatera, pretože v jedno kuse ma to hádže bohviekam. A aby sme predišli zbytočnému afkovaniu a zaberaniu slotov v specte, tak preto navrhujem aby v specte nekickoval server len VIP alebo to dať napr. kick až po 5-10 minútach nevybrania si tímu.

V SKRATKE: Výhoda pre VIP - NEKICKOVANIE VIP V SPECTE ANI NEPRESMEROVANIE NA INÝ SERVER

poprosil by som aby ste sa ktomu vyjadrili, poprípade zdissovali za blbosť.. :}

Chalager0
25-06-14, 20:02
Ja by som bol za lebo, už sa mi to dost krát stalo že točím cheatera a ma to kikne atd..

-dobrý nápad :)

Byznis
25-06-14, 20:58
no aj ja by som bol pre , a neskusali ste pri otazke ktoru vam da server - si tu ? je mozno ano nie - dat nie , vtedy by to nemalo ani kicknut ani dat na iny server , aspon niekedy to tak davnesie bolo . neviem ako je to teraz

Hauss
25-06-14, 21:01
Ted tě to taky nevyhodí když dáš ne.Zkoušel jsem to ze srandy :laugh:

b4official
25-06-14, 23:14
Tak ja neviem, ja stále dávam áno, potom ma to hodí do nejakého tímu, a ja sa zase ďalšie kolo hodím do spectu, ale zase toľko roboty s tým je, že fakt ma aj prejde nálada vôbec niekoho pozerať a idem niekam inam..

Toy
25-06-14, 23:17
no aj ja by som bol pre , a neskusali ste pri otazke ktoru vam da server - si tu ? je mozno ano nie - dat nie , vtedy by to nemalo ani kicknut ani dat na iny server , aspon niekedy to tak davnesie bolo . neviem ako je to teraz

Myslím, že tohle funguje furt, ne ?

Teda aspoň když jsem práva neměl, tak to šlapalo bez problémů.

Kotel
25-06-14, 23:17
Ok, to by se dalo.

dhaaqu
25-06-14, 23:29
Souhlas. Když na otázku "Jsi tu?" odpoví VIP "Ano" mělo by ho to nechat dál ve spectu a ne časem přehodit.

Před pár dny se mi na serveru nenačetla práva a tahle kravinka mi taky přerušila record cheatera. Už jsem zapomněl jak otravný to je :-)

Chemo
26-06-14, 00:40
Zmysluplný návrh, súhlasím!

Bager258
26-06-14, 09:31
Pre.
Je to super nápad.
Ale mne to nerobí, ja sa dám do scpetu a som tam aj 15min pritom sa ma asi 2-3x opýta Jsi tu ? Dám ANO a všetko jak má byť. Nekickuje ani nič. Tak nwm :D

BUBEN
26-06-14, 09:38
Další super nápad by byl, kdyby dostal b4 práva na D2. Měl bys o to zájem?

b4official
26-06-14, 13:19
Souhlas. Když na otázku "Jsi tu?" odpoví VIP "Ano" mělo by ho to nechat dál ve spectu a ne časem přehodit.

Před pár dny se mi na serveru nenačetla práva a tahle kravinka mi taky přerušila record cheatera. Už jsem zapomněl jak otravný to je :-)

Tak na servery keď sa ma toto opýta, vždy dám ano a vyberie mi to automaticky nejaký team.. nenechá ma to v specte. Dať nie som ešte neskúšal, ale sa mo normálne kickne či?


Další super nápad by byl, kdyby dostal b4 práva na D2. Měl bys o to zájem?
Zase až toľko času na to nemám, takže nie, neprosím :)

dhaaqu
26-06-14, 15:55
Kdyz das "ne" poprve jeste te to necha ve spektu chvili

Kotel
27-06-14, 22:25
Je jedno, co das. Oboje potvrdi, ze jsi na serveru a resetne se pocitadlo.

SGP_
29-06-14, 14:36
Jsem PRO !
Protože když točím, tak se to zeptá jestli jsem tu. Pokud kliknete na ANO či NE tak Vás to hodí do týmu.
Protože to je udělaný tak, že kdyby jste tam nebyli tak na to neodpovíte..
A hlavně když nedám nic tak mě to zase hodí na ''inferno only'' nebo něco jiného.

Ridik :D
30-06-14, 02:43
NE ! z duvodu ze pokud nebude afk vip kopnut ze spektu zrovna na d2 only kde mapa trva hodinu tka hodinu se naser vip do spectu a nic ho netrapi

Kotel
30-06-14, 09:26
Omezim to na 10 minut, to na natoceni dema musi stacit. Jinak nechapu, jak te to muze hodit do tymu, to je asi nejakej bug. Nikdo jinej s tim za 4 roky problem nemel.

b4official
30-06-14, 15:07
NE ! z duvodu ze pokud nebude afk vip kopnut ze spektu zrovna na d2 only kde mapa trva hodinu tka hodinu se naser vip do spectu a nic ho netrapi

Ako som už písal, nemusí to byť na nekonečno - úplne stačí 10 minut v specte po nevybraní teamu to kickne VIP


Omezim to na 10 minut, to na natoceni dema musi stacit. Jinak nechapu, jak te to muze hodit do tymu, to je asi nejakej bug. Nikdo jinej s tim za 4 roky problem nemel.

Úplne stačí 10 minut. Tak keď som v specte o niekoľko minút mi začne vypisovať, že "máš x sekúnd na vybranie teamu alebo budeš kicknutý" - niečo v tom zmysle alebo Mi hodí tu otázku či som v hre alebo som afk - tá možnosť Ano alebo Nie, tak keď vyberiem Ano automaticky mi to vyberie team podľa toho kde je menej ľudí, teda mi to už len ukáže, za ktorú osobu chcem hrať - tie 4 modely hráčov po vybraní teamu. Ak nevyberiem žiadnua nechám to tak, môžem ďalej spectovať, ale už len hráčov z toho teamu kde som ja prehodený - napr. ak mi to vyberie team CT, tak môžem spectovať len ct-čkárov, T nemôžem pretože ja som u ct ale stále Mrtvy.. neviem či som sa vyjadril dosť jasne, lebo už píšem strašne veľa, tak dúfam, že ste to pochopili..

SGP_
30-06-14, 15:11
Omezim to na 10 minut, to na natoceni dema musi stacit. Jinak nechapu, jak te to muze hodit do tymu, to je asi nejakej bug. Nikdo jinej s tim za 4 roky problem nemel.

Jsem ve ''spectu'' a vyjede mi AFK KONTROLA. Tam se mě to zeptá jestli tu jsem a je tam na výběr ANO nebo NE.
Je jedno na co kliknu, protože mě to hodí tak i tak do nějakého týmu.

hofy
30-06-14, 15:13
Ako som už písal, nemusí to byť na nekonečno - úplne stačí 10 minut v specte po nevybraní teamu to kickne VIP



Úplne stačí 10 minut. Tak keď som v specte o niekoľko minút mi začne vypisovať, že "máš x sekúnd na vybranie teamu alebo budeš kicknutý" - niečo v tom zmysle alebo Mi hodí tu otázku či som v hre alebo som afk - tá možnosť Ano alebo Nie, tak keď vyberiem Ano automaticky mi to vyberie team podľa toho kde je menej ľudí, teda mi to už len ukáže, za ktorú osobu chcem hrať - tie 4 modely hráčov po vybraní teamu. Ak nevyberiem žiadnua nechám to tak, môžem ďalej spectovať, ale už len hráčov z toho teamu kde som ja prehodený - napr. ak mi to vyberie team CT, tak môžem spectovať len ct-čkárov, T nemôžem pretože ja som u ct ale stále Mrtvy.. neviem či som sa vyjadril dosť jasne, lebo už píšem strašne veľa, tak dúfam, že ste to pochopili..
Pravda, takovou zkušenost mám i já a dost jsem to používal. Pokud je server plný a ptá se to, jestli jsem přítomen, tak odpověď ano mě hodí k T a ne k CT. A když pak nevyberu model, můžu neomezeně spectovat daný team, dokonce skrytě. :D