PDA

Zobrazit normální verzi : [anketa] Co streamovat?



VINCE C.
25-06-14, 18:39
Rád bych se zeptal místních borců, co považujou pro diváka za nejlepší/nezábavnější gamemod.



1. Pub

+ : Není to uplně mindless střílení. Člověk se u toho aspoň trochu snaží myslet.
- : Často se stane, že člověk zařve na začátku kola a koukat na hráče na pubu je otřesný. Navíc je prostě pub gameplay všeobecně pomalej a ukempenej, není tam moc akce.

Imho je to na streamu docela nuda.


2. Deathmatch

+ : Málo hluchejch míst, hodně akce.
- : Bezhlavá akce. Kravál ze zbraní po celý mapě.



3. Deathmatch FFA

+ : Málo hluchejch míst, hodně akce. ^2
- : Bezhlavá akce. Kravál ze zbraní po celý mapě. ^2



4. Aim/Fy

+/- : Na půl cesty mezi pubem a dm.

3necky
25-06-14, 18:51
Jsem pro DM/FFA protože na pubu ti to nejde, WAIT WHAT?!! Myslím, že pro diváka je zábavnější rychlejší hra.

Tutinko
25-06-14, 19:01
Urcite Deathmatch FFA, potiaz DM only HS (celkovo deathmatche). Ako ste obaja spominali - rychlejsia a sviznejsia hra, ziadne zdlhave cakanie. Pre divaka isto lepsia volba ako obycajny public.

VINCE C.
25-06-14, 19:12
Jsem pro DM/FFA protože na pubu ti to nejde, WAIT WHAT?!! Myslím, že pro diváka je zábavnější rychlejší hra.

Můj pub play je totální popelnice poslední dobou, so I agree. Taky spíš tíhnu k DM.

3k a Jerry
25-06-14, 19:14
To máš fuk stejně vše po 5 minutách leftneš po prvním umrtí, řekneš že jsou to dementi a za 5 minut znova :/

VINCE C.
25-06-14, 19:16
To máš fuk stejně vše po 5 minutách leftneš po prvním umrtí, řekneš že jsou to dementi a za 5 minut znova :/

Na DM jsem schopnej hrát klidně hodinu a není problem. Na pubu je to random. Buď chytneš slušnou mapu a aspoň trochu se dá hrát a nebo se hraje dust/aztec nebo jina hovadina, kde jedna strana sedí start a je to o nervy.
Souhlas že whinuju docela dost. Dat selfcontrol.

fnyy
25-06-14, 19:26
kdyz je cas,proc ne vse.Ale jak rikate,jde taky o naladu ci uroven hracu na serveru.Posledni dobou se mi libi uroven na classicu (hlavne vecerni hodiny) ..

MarcelloR
25-06-14, 19:51
Podľa mňa by bol GunGame oveľa viac zaujímavejší ako vyššie spomínané módy. ;)

FizzyBubble
25-06-14, 20:41
FY nebo GunGame to jsou superrr módy.

Maaaaaaaaaaja
25-06-14, 21:40
PUB, normální ligová mapa, ideálně classic, kde je úroveň hry lepší než na jiných serverech, večer se hodně slízají steameři, takže to ujde.

Charon35
25-06-14, 23:55
1. na ako dlho?
2. kedy?

DM je fajn, je to rýchle a bla bla. Lenže zas DM je oklepávačka mozgov jak bubnovanie šamana. Napínavejší a zábavnejší môže byť classik.

dhaaqu
26-06-14, 01:18
Rozhodně Classic, raději okouknout zkušenou hru na cw mapách než bezhlavé střílení, i když s výborným aimem, na DM.

Britny
26-06-14, 02:47
Taky jsem spíše pro Classic, když už něco streamovat. Je to sice pomalejší styl hry, ale přijde mi víc zajímavější i z taktického hlediska.

NarutoO
26-06-14, 16:35
Sežeň si pár vytipovanejch lidí, rezervuj si server a oni se tam průbežně budou připojovat a odpojovat, jako na pubu, akorát to budou normální hráči. Někdy se podaří (tak v pěti hrách z dvaceti) donutit pár lidí hrát týmově i na pubu. Já jsem na to pes.. hlavně asi proto, že sám hrát neumim :P

E: takže to vypadá, že navrhuju abys streamoval Gather. Ale to přesně nemyslim.. něco mezi gatherem a pubem.

Maaaaaaaaaaja
15-07-14, 17:30
Ten turnaj mezi portálama by se mohl streamovat. :D