PDA

Zobrazit normální verzi : Brain3r (WH) --> Toy



Brain3r
26-06-14, 12:19
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 111637)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH by Kilervip'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Brain3r >
[AMXBANS] Tvuj nick: Brain3r
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:261945191
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:261945191
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.232.86.83
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.232.86.83
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Toy. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 1 item





Poznamka:






Zdravim, chtel bych nahlasit neopravneny ban, rad bych pozadal o unban. Nechapu co jsem udelal, ze to vypadalo jako wallhack,prosim neni tomu tak. Dekuji za odpoved, preji prijemny zbytek dne. :)

Toy
26-06-14, 12:22
demo ti sem dám, bože jseš jasnej jako svině, nebylo by lepší se přiznat ? ted nemám naladu ani čas řešit dalšího lháře, odpo to tu máš

Toy
26-06-14, 14:31
DEMO (http://ulozto.cz/xeQjTJBZ/brainer-dem)

10:09 - ten hráč walkuje , ale dupe mu ten jeho spoluhráč, beru v potaz

12:10 - Vidíš hráče vybíhajícího ze dveří, o tom 2. za krabicí nemůžeš mít páru, ale stejně ho aimuješ, když rushuje

12:26 - Vysvětli mi, jak si o tomhle hračovi věděl a dám ti unban

Zase jen další ulhánek co si myslí, že nikdo nic nepozná, ale přitom je nenápadnej jako kilometrový hovno v metrovým průjezdu.

fnyy
26-06-14, 14:40
potvrzuji wh a ma i aimbota

Chemo
26-06-14, 14:42
je nenápadnej jako kilometrový hovno v metrovým průjezdu.
:laughing1::laughing1::laughing1: Kde na to chodíš ? :D
Potvrdzujem WH.

vikernes
26-06-14, 14:42
Poslední čas byl vtipnej :D



Tak koukal jsem se na mé demo. Přijde mi, že jsem nic neudělal, hraji už delší dobu, nejsem žádný začátečník. Navíc mám bratra , který má nahráno víc hodin jak ty naskákáno. Bohužel nemohu za to, že nezkušený admin mi dal neprávem ban a ti co to okomentovali, jsou hráči kteří se nikdy na ligu nepodívali a hrají NS pub. Stále si stojím za tím, že je to ban neprávem a tímto bych chtěl poprosit aby se na to vedení podívalo (vyšší) a posoudilo samo. Přeji příjemný zbytek dne. :)

:D:D ok

Brain3r
26-06-14, 15:54
Tak koukal jsem se na mé demo. Přijde mi, že jsem nic neudělal, hraji už delší dobu, nejsem žádný začátečník. Navíc mám bratra , který má nahráno víc hodin jak ty naskákáno. Bohužel nemohu za to, že nezkušený admin mi dal neprávem ban a ti co to okomentovali, jsou hráči kteří se nikdy na ligu nepodívali a hrají NS pub. Stále si stojím za tím, že je to ban neprávem a tímto bych chtěl poprosit aby se na to vedení podívalo (vyšší) a posoudilo samo. Přeji příjemný zbytek dne. :)

A dodatek navíc kdyby jsem měl WH dle vašeho názoru, vypadalo by to jinak.

Toy
26-06-14, 16:01
Děláš tu machra a sám si dostal ban na NS portále na tvoje NS ID, tak o co ti jde ? tady se neřeší tvůj bratr, ale ty

Napiš mi, jak si věděl o hračovi v čase 12:26 ?

Kdyby si nic neměl, všechny časy logicky obhájíš, ale ty tu jdeš vytahovat ligy, bráchu a bůhvíco, prostě nevíš jak to okecat, jseš ztracenej jak malý děcko v obchodě . . Ať se na to koukne kdo chce, jseš prostě obyčejnej cheater, tím tahle věc pro mě zhasla měj se.

Brain3r
26-06-14, 16:10
Toto ti přišlo jako Wh ? :D Děruji jako každý druhý hráč, tak jsem nikoho trefil a za to mám ban? To se stane každému 3 hráči. Ty mě tu za to banuješ, máš na pysku a sám ani frag nedáš. Předvídám jako každý to ty asi neznáš dle tvého herního výkonu to nasvědčuje pravdě. Nechci se s tebou hádat chci se jen obhájit a dokázat, svou nevinu. Nevím jak vám dokázat, že jsem čistý. Omlouvám se za mou vulgaritu, ale opravdu se mi to nelíbí.

Tupelko
26-06-14, 16:12
Obhájíš se tím, že vysvětlíš ty časy, ne když tu budeš zesměšnovat admina tím, že mu napíšeš, že nedá ani frág, že je nezkušený přitom ani nevíš kdo to je. :happy:

Brain3r
26-06-14, 16:15
A jak to mám obhájit? Nepovídejte mi, že ani jeden z vás neděruje, vždyť je to normální a když si předcrossnu to mi příjde normální, myslím si že wallhack vypadá jinak.

Toy
26-06-14, 16:16
Já už to s tebou víc nehodlám řešit, se podívej na tu akci od začátku, jak ho vidíš, zatáhneš za krabici a jen počkáš až vytáhne, vytáhne, nawaaluješ si ho a dáš mu jedničku ?

Je mi uplně pumpička tvůj názor na moje hraní, ikdybych byl slepej a netrefil prdel slona z metru. . tak bych u tebe to WH poznal.

Tohle je mů last post v tomhle vláknu, zbytečně tu s tebou ztracím čas, když si furt jedeš to svoje, počkej si na vyjádření ostatních adminů . . Můžu tě uklidnit, že tu jsou i admini, co hráli ligy, když to bereš jako hlavní aspekt toho, jak poznat cheating.

E : 12:10 - Tě naučil brácha z ligy ? že když někdo vybíhá ze dveří, tak už je jeho spoluhráč dávno za krabicí a tak sis tam zoomnul ? :D

Ale jo, dík, pobavil si

Bye

Brain3r
26-06-14, 16:18
To si počkám toho se neboj :) A hodlám to řešit dokud neuslyším názory ostatních adminů :)

Chemo
26-06-14, 16:22
Nehraj sa tu na špičkového ligového hráča. WH tam je a to ti potvrdím, aj keď som ligu nehral. Hlavne sa nevyťahuj a neurážaj členov admin tímu ! Nič s tým nevyriešiš, jedine ban na fóre... Ďalšou a zároveň poslednou možnosťou je kúpa originálnej hry na steame, môžeš si ju kúpiť aj cez náš e-shop. http://csko.cz/shop/

fnyy
26-06-14, 17:06
jezisi co to tu placas??? vsak mas uplne jasne wh a jeste k tomu aimbota.Nedelj tady ze sebe nakyho PG hrace,vsak delas ze sebe maximalne tak idiota.

Britny
26-06-14, 17:18
Jo ty poslední dvě akce jsou jasnej wall. Hned na začátku dema ti tom v tom zoomu dobře škublo. A třeba čas 10:47 zpomaleně - vystřelíš jinam, ale cross ti padne na ct.

Tutinko
26-06-14, 17:22
Ciastocne si bol rieseny aj tu, asi na psa dosiel mraz :strongbench:

http://csko.cz/forum/showthread.php?29006-Inferno-WH

because
26-06-14, 17:37
Otazka: Ako to, ze hrač LIGOVEHO KALIBRU hrava COD?

To demo som videl a ked by si to aspon trocha to WH skryval nic nepoviem, nie tam si mieris, posledny cas, cez krabicu kukas na neho este v zoome s AWP minimalne 4 sekundy. To urcite v tych ligach si sa naucil -_-

Toy
26-06-14, 17:43
Kotelna army thx . . lock this shit :tongue: