PDA

Zobrazit normální verzi : Retardator na JB..



Kubelas
26-06-14, 20:00
Začnu asi takhle byl jsme CT a on měl pp a přejel CTčko takže mám právo ho zabít a on mě presune? Ptal sem se pár lidí(adminů a spešlů) a řekli, že sem ho mohl zabít.. Tak si prosim toho Zalka.. Na serveru si určuje svoje pravidla.. atd..
skpro STEAM_0:0:714298 188.167.247.219 SK

Kebabko
26-06-14, 20:21
nesledujes hru , si idiot , dojdes na server , aj inokedy dostanes kill opravnene , places nadavas im do dementov , atak dalej
mel sem pp , to ze sem presel ctcko za to nemas pravo me zabijet kdyz mam pp a navic nejsem hledanej , presun nebyl za to ze si me zabil ale za celkove spravanie si last 30 minut trva kym si zoberes simona behas po mape nevnimas co vic dodat .. pak jdes plakat jeste za me asi vse

E/ posielat ziadosti na steam polovicu Jb hracom a prosit ich aby sa namna stazovali fakt nemusis

Mr.N0b0dy
26-06-14, 20:24
Jsi na hlavu? Může tě zabít úplně v pohodě, nechápu, co tu meleš, když ho zabiješ tak či onak, má na to právo, tak si to uvědom, ostatní nemůžu posoudit.

Kebabko
26-06-14, 20:25
na hlavu si tady jedine ty , psal sem ze sem ho presunul za celkove spravani u ct

Kubelas
26-06-14, 20:27
Ty nemáš přejíždet Ctčka kdyby to udělal nekdo jiný tak ho zabiješ co?:) Ale kdyz to uděla někdo tobě tak hned přesun atd.. Přejel si ho tak sem měl právo te zabít! Tak tu nepiš sračky jestli si byl nebo ne hledaný. Tobě se něco nelibí tak co uděláš? PŘESUNEŠHO! Vytvaříš si věci podle toho jak se ti líbí. Zkuste si páni admini přečíst jeho Chatlog nebo jak se chová na serveru jak každému nadává jaká je to piča kokot dement atd..

Mr.N0b0dy
26-06-14, 20:30
Za celé chování za CT, proč jsi ho nepřesunul před touto situací? Hele, teď už tady jenom kecáš.

Piplap Kaufland
26-06-14, 20:33
Přesně začneš se tam smát jak koza a a hlavně že tu skáčeš na hns jak párek a když se tu někdo chová jak kokot tak nad tim mávneš rukou ty párku blbej. Přijdeš dává fk ty se tam směješ, dá ten párek mfk a začneš nadávat a nebo se ti jen něco nelibí a začneš nadávat : kokote,čuraku, ty geňo blbe to kto ťa splodil ? A takove chujoviny pořád píšeš odebrat spešla more. A to ani nemusí dát mfk nebo tobě fk ty si něco vymyslíš, zaco ho mužeš buzerovat a nadávat mu.

Koprakek
26-06-14, 20:33
Přesně... bez důvodně přehazuješ hráče k T a píšeš do chatu samé nesmysli..

Pat_
26-06-14, 20:34
Počkaj napísal si, že "to ze sem presel ctcko za to nemas pravo me zabijet kdyz mam pp" - Potom si napísal, že zato si ho nepresúnul. Ale presúnul si ho po tomto incidente .. Ďalej Právo nato ma úplne v pohode. To je ako keby si zobral zbraň a začal do nich strieľať. :) Keď máš PP tak si máš vybrať nejaky "duel" a nie zdržovať nezmyslamy.

Kebabko
26-06-14, 20:34
Ty nemáš přejíždet Ctčka kdyby to udělal nekdo jiný tak ho zabiješ co?:) Ale kdyz to uděla někdo tobě tak hned přesun atd.. Přejel si ho tak sem měl právo te zabít! Tak tu nepiš sračky jestli si byl nebo ne hledaný. Tobě se něco nelibí tak co uděláš? PŘESUNEŠHO! Vytvaříš si věci podle toho jak se ti líbí. Zkuste si páni admini přečíst jeho Chatlog nebo jak se chová na serveru jak každému nadává jaká je to piča kokot dement atd..

akoze tvoj chatlog neni ani o 1% lepsi tak nevim co tady meles , nebudu z tebe posranej jako nekdo jinej a nenecham aby si delal picoviny s prepacenim u ct , pravidla maj platit pre vsechny rovnako a kdyz chces plakat ze nemuzes docilit svoje kup si kapesnik

Kebabko
26-06-14, 20:36
Přesně začneš se tam smát jak koza a a hlavně že tu skáčeš na hns jak párek a když se tu někdo chová jak kokot tak nad tim mávneš rukou ty párku blbej. Přijdeš dává fk ty se tam směješ, dá ten párek mfk a začneš nadávat a nebo se ti jen něco nelibí a začneš nadávat : kokote,čuraku, ty geňo blbe to kto ťa splodil ? A takove chujoviny pořád píšeš odebrat spešla more. A to ani nemusí dát mfk nebo tobě fk ty si něco vymyslíš, zaco ho mužeš buzerovat a nadávat mu.

to nikdy nerikam a to ze si takovej lacnej ze si to dokaze koupit i kubelas prez steam to sem tedy netusil .

e/ ked mas demo kde takto rozpravam co si napisal do mikrofonu kludne ho sem daj pozreme sa

Kubelas
26-06-14, 20:42
Nikoho sem si nekoupil:) napsal sem pár lidem jestli s tebou mají problém at se vyjádří:) a jak vidím tak se přidá i víc lidi:)

Kebabko
26-06-14, 20:44
aha takze to nutenie aby ta potvrdili na steame v chatlogu to si si ich nekupoval hej ?:D vidim ze ti na tom moc zalezi , a tym viac ma bavi potvrdzovat ze si 15 rocny dospievajuci inteligent ktory sa hra na drsneho

Kubelas
26-06-14, 20:46
Jop je mi 15:3 i když je mi 18:( ale to nevadí:) nikoho si nekupuju jen sem jim napsal:). Ať se taky vyjádří.. Takže o kupování bych moc nepsal:)

Piplap Kaufland
26-06-14, 20:47
Bože jdi si radši skákat.

Kebabko
26-06-14, 20:47
Jop je mi 15:3 i když je mi 18:( ale to nevadí:) nikoho si nekupuju jen sem jim napsal:). Ať se taky vyjádří.. Takže o kupování bych moc nepsal:)

dobre uz sme sa zasmiali , stacilo huntenia prispevkov

vikernes
26-06-14, 20:47
Lock....Dle mého měl právo Kebabátora zabít a on ho neměl co přesouvat.Se Zalkem jsem to domluvil...o Kubelasovi vím svoje ... :)

Piplap Kaufland
26-06-14, 20:48
A bohužel si tu na nic nehraju ty párku blbej já jsem napsal to co je pravda, a nikdo si mě nekupuje vole. Radši pomlč a jdi si skákat "long žumpy" ať máš swag

Koprakek
26-06-14, 20:49
Ale on pak ještě přesunul jednoho hráče který vůbec za nic nemohl...

Kubelas
26-06-14, 20:52
Proč lock? Žádám o odebraní spešla!

Pat_
26-06-14, 21:00
Ale on pak ještě přesunul jednoho hráče který vůbec za nic nemohl...

Viem presunul toho MartinCZ.. Ktorý si potom vylievam zlosť na mne. A žiadal vysvetlenie.. Ale tiež som nechapal tomu presunu bohužiaľ :/

Tupelko
26-06-14, 21:19
Nelíbí se mě tvoje chování zalko. Doufám, že to teda s tebou Vikernes pořešil a zlepšíš se, nebo se stane to co napsal Kubelas.

Kebabko
26-06-14, 21:21
jasne , ale ked chce robit kktiny u ct nech to nehraje

Kubelas
26-06-14, 21:24
Jediné kokotiny si dělal ty na serveru Pat si nestěžoval jedině ty. A protože sem tě zabil když si přejel CT.. Tak si mě přesunul:) a ostatním hráčům včetně spešlů a adminů se nelíbí tvé chovaní.. A nevymlouvej se tady na mě.. Že já sem tam dělal kokotiny když to není pravda.

Eust.
26-06-14, 21:37
Všechno vyjasněno, vikredenec se se Zalkem domluvil, takže to nemá smysl dál řešit, protože z toho nevzejde nic dobrého.

Chemo
26-06-14, 21:53
Neviem, kto dal zalkovi spešla... Ja ho z hry poznám ako konfliktného hráča, ktorému všetko vadí...

Piplap Kaufland
26-06-14, 21:54
Vikernes když už jsme u toho, je zajimavy že Zalko si muže nadavat jak chce. Ale když někdo na něj napiše stižnost, tak ti napiše pan Kebab ejkej ej more Zalko ať mu pomužeš nebo by to posral eště vic. A to že on se chová jak dement neřešiš. Když ma spešla muže co chce ?

Chemo
26-06-14, 21:59
Vikernes když už jsme u toho, je zajimavy že Zalko si muže nadavat jak chce. Ale když někdo na něj napiše stižnost, tak ti napiše pan Kebab ejkej ej more Zalko ať mu pomužeš nebo by to posral eště vic. A to že on se chová jak dement neřešiš. Když ma spešla muže co chce ?

:thumbup:

Pikii :D
26-06-14, 22:01
Potom plačete prečo tu hrá čím dalej tým menej ľudí ked tu čítam niektoré vyjadrenia včetne "spešla" tak mi je do plaču Kaufland ked nemáš čo napísať nepíš sračky.
JB šiel dole vodou tak isto ako táto hra hlavne k vôli takým nadutým retardorom ako je pán spešl prv sa nauč diakritiku až potom vulgarizmus.
V živote nebol na jb s týmto problém ( myslím 2 roky z5) celý ten výmysle spešl,hook,presunúť a tieto sračky čo dostali posrali celý jb.
Česť výnimkám do plaču z vás.

PS: Kebabko ako spešl ideš príkladom (y) .

vikernes
26-06-14, 22:02
Tady se neřeší nadávky asi neumíš číst ale to je v klidu řeší se přesun co zalko dal napsal jsem ze Kabelas mel pravdu a neměl ho přesouvat....zalkovi jsem to dostatečně vysvětlil.

Tupelko
26-06-14, 22:03
Lockujem toto. Upozornění jste dostali, jak se to bude opakovat víte co přijde.