PDA

Zobrazit normální verzi : Viac hier do /menu



MrJack
26-06-14, 22:21
Zdravím,
Tak sa to stalo, ze som sa nudil a po 100-krat som si napisal pri jailbreaku/menu.
A vtedy ako pozeram, vidim, ze je tam az JEDNA ci dokonca DVE hry!
To je mnozstvo hier, to veru ano!
A teraz vazne: Neotravuje aj Vas niekedy to, ze pride na server nejaky drsn1skyler2005 a kazde kolo su otazky... Simon..... Otazky..... Prva reakcia na skok!!! Posledna reakcia na backgrip!!! A cele kolo prebehne na ciare ci v boxe.
No koho by to nena#&ralo? Naozaj vynimocne sa stane ze kolo prebieha tak, ako by malo.
Proti tymto hram nic nemam ale su uz osemetne, odrete. Navrhujem pridat dalsie hry.
1. Na co myslim?
Pri tejto hre rozprava simon alebo ct. Mysli na nejaku lahko uhadnutelnu vec (bedna, box, lekarnicka, tlacidlo), pricom povie zaciatocne a konecne pismeno slova ( v pripade slova box je to b a x. Vec na ktoru mysli sa musi nachadzat v dohlade kazdeho vazna, ktory nasledne napise co to je. Ak uhadne, simon mu moze udelit vyhodu alebo tak.
VARIACIA na hru: tymove hadaj co si myslim?
Simon rozdeli hracov na niekolko tymov, pricom sa to moze hrat ako otazky (preziva vitazny tym) alebo znovu zavisi na simonovej kreativite.

Ak so mnou suhlasite, napiste mi do threadu napad na hru, ked nie, nevadi.
Tesim sa na vase odpovede.

Mr.ADIO
02-07-14, 09:57
Ta hra "Na co myslím?" nevypadá až tak špatně, ale proč by se měla dávat do /menu ? Vždyť si simon podle jeho kreativnosti může vymysle i vlastní hru. Je tedy podle mě zbytečné ji dávat do /menu. Tam jsou ty nejzákladnější jako je : jánošík, otázky, atd.. pro lidi co se teprve ten JB učí a neví jak zabavit vězně. Proto jich tam není příliš, ale asi jen 2 nebo 3. Jak říkám, je to na simonovi co si vymyslí za atrakci..

MrJack
02-07-14, 16:21
Presne si to vystihol: Pre ľudí čo sa len učia.
Tým lepšie je to dať do menu, aby s tú hru skorej všimli, aby ju ďalej prezentovali, aby vedeli viac než len Jánošíka, otázky či reakcie.