PDA

Zobrazit normální verzi : XarzCZE



XarzCZE
27-06-14, 15:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Mgr. BuRton
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'vrat sa odkial si prisiel'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:47992271'
[AMXBANS] Tvoje IP: '93.187.107.61'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Je mi znamo proc jsem byl zabanovan, ale nechapu proc "permanentne" ?? je mi znamo ze za MFK se dava ban na 1 den a ne na vzdy. A duvod banu mluvi za to, ze admin Mgr. BuRton si dela co chce a kdy chce. Ano dal jsem MFK ale to snad neznamena ze mi date ban na vzdy. K tomu jeste mohu dodat ze Mgr. BuRton vi ze hraji vyhradne na hernim portalu Gamesites.cz, nebot jsem mu to sam rekl. A kvuli tomu da duvod banu "vrat sa odkial si prisiel" ?? Toto je jasna diskriminace. Klidne mezi sebou muzete valcit jako Herni portal VS herni portal, ale hrace do toho netahejte. Takze "ANO" je to opravneny ban, ale jeho delka uz opravnena neni. Pozaduji zkraceni banu na 1 den, Dekuji.

Burton
27-06-14, 16:01
Pozaduji zkraceni banu na 1 den, Dekuji. [/indent]

1. Ingame som ti JASNE povedal že sa máš prísť ospravedlniť a nie žiadať - potom ti ten BAN skrátim.
2. Jakto že žiadaš o UB? Veď ty nás máš všetkých v piči ty si dáš MFK kedy chceš (lebo si veľký frajer), pretože tu nehrávaš - TO SÚ TVOJE SLOVÁ
3. Pre kolegov adminov - hráča Xarza som začal registrovať na JB posledné dva tíždne, začal hrávať po večeroch, MFK na poriadku, pravidlá ho ani nenapadlo prečítať. Tak sa to stupňovalo, chcel som mu dať ban hneĎ ale hovorím si - steamak, celkom dobre hrá - keby nie je arogantný pubertálny kokot - tak sa môže stať dobrým prírastkom pre našu JB komunitu. Snažil som sa mu "podať pomocnú ruku" odkázal som ho na /menu, vysvetlil ako je to s fragovaním a tak. No ale nepomohlo, predvčerom MFK,včera a dnes na plnom serveri - to bola posledná kvapka.

Takže aby som to zhrnul UB nedávam, ak ho chceš vieš čo máš spraviť. Aha a aby som nezabudol nie tu, ale do inej sekcie - neospravedlňuješ sa mne ale hráčom.

Toy
27-06-14, 16:10
Dal bych mu jen perma zákaz k Ct, jelikož ti věřím, jak pišeš , že prakticky kazil hru ostatním . . dej mu perma zákaz k CT . . myslím, že z pozice T už není schopnej tolik lidem kazit hru

because
27-06-14, 16:13
Ak sa nemylim teba si pametam, ty si ten co pisal ako kotelna je nanic a zato dostal odo mna ban. Za mna by som mu ten ban upravil na velmi dlhy zakaz k ct a uz aj tak sa tu neukaze

Burton
27-06-14, 16:24
1. Ingame som ti JASNE povedal že sa máš prísť ospravedlniť a nie žiadať - potom ti ten BAN skrátim.

E: upravím na zákaz k CT

XarzCZE
27-06-14, 16:30
Děkuji že jsem mohl poznat vaše osobnosti, a charaktér (Toy, because, Burtone).

Toy
27-06-14, 16:31
Děkuji že jsem mohl poznat vaše osobnosti, a charaktér (Toy, because, Burtone).

jojo, z jednoho příspěvku ve vlákně , dobr1 jsi :D lock už radši :D

Burton
27-06-14, 16:31
Děkuji že jsem mohl poznat vaše osobnosti, a charaktér (Toy, because, Burtone).


Ty hovor niečo o charakteroch. Dávaš mfk "lebo tu nehrávaš" - tak to dopadne keď sa hlupáci hrajú na inteligentov -.-

XarzCZE
27-06-14, 16:34
Ne burtone, jsi na omylu. MFK dávám abych se zviditelnil. A řečičky o tom kdo je a kdo není inteligent si nech od cesty.

XarzCZE
27-06-14, 16:39
A tu omluvu si napíšu, a budu doufat v poslední šanci.

Burton
27-06-14, 16:40
MFK dávám abych se zviditelnil.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XarzCZE
27-06-14, 16:54
To že jsi vyhrál je důvod k radosti ?? :huh:

Burton
27-06-14, 16:59
To že jsi vyhrál je důvod k radosti ?? :huh:

Nie, to som sa smial na tom čo si napísal.

XarzCZE
27-06-14, 17:23
A nebo ne.. mějte se tu pěkně.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pat_
27-06-14, 18:57
Neoplati sa ti dávať zakaz/ban na 1 deň. Každý deň prídeš na server dáš par MFK a odídeš. Potom hovoríš, že nemáš čo stratiť. Nehrávaš tu. Nech ťa kľudne zabanujeme.
Každe kolo rozoberáš. Ake mate na "GS" Super pravidla a tú to je o ničom, načo tu potom hráš? Prečo žiadáš potom o UB? Ešte keď som nebol admin. Som veľa krát písal adminom nech ti pridu dať zákaz, alebo normal ban, pretože neustale kazíš hru tým ktorý chcu hrať.