PDA

Zobrazit normální verzi : Nábor (červenec 2014) - uzavřen



AlternativníPravda
27-06-14, 17:51
Čau majnkrafťáci, po dlouhé době vypisujeme soutěž na nového ADMINA. Přihlášky můžete podávat do 6.7.2014 20:00.

Co by měla přihláška obsahovat ?

aspoň křestní jméno + věk, nick na MC serveru
zkušenosti s majnkraftem, adminováním, hraním na našem serveru (doba, apod.)
proč zrovna Vy
a něco o sobě jen tak offtopic, abych si měl co číst na dovolené


A co nabízíme ?

skvělý kolektiv adminů + ZeMiho
školící program pro začátečníky i pokročilé
bohaté benefity
přístup do admin fora, kde nikdo nic nepíše
větší možnost projevit se
černý nick na foru který každý závidí :P

A naopak co žádáme...

pevné nervy
komunikativnost
klidné, příjemné a zdrvořilé vystupování
gramatiku ČJ/SJ na úrovni C1 a výš
loajalitu, aktivitu, flexibilitu, kreativitu
zkušenosti výhodou
řidičský průkaz skupiny M a H ( Minecaft a Horse)

Takže pište, diskutujte, projednávejte. Já se jedu rekreaovat, tak ať za týden tu je aspoň jedna solidní přihláška.

AlternativníPravda
27-06-14, 17:52
Zvolen byl FRONTNOIZE

A LATINS JAKO ZÁLOHA
-bude se sledovat jak vystupuje na serveru a práva dostane kdyžtak časem

Front Noize
27-06-14, 18:04
Erik, 17. V minulosti sem vlastnil server (20 slotu), následne sem ho prodal spolumajitelovi lebo se mi stým nechcelo ****, moc vecí vtedy sem nestíhal. Ovládam WE a ostatné veci ak su nejaké novinky od verzie 1.6 tak sa to určite naučím :). Na kotelne hrajem už od verze 1.4.7, server sem si mega oblubil. Je to kvalitný server, dobrý spoluhráči a naj admini kerý vždy pomužou či už poraďej s reskou nebo pod :).

Takže Volám sa Erik mám 17 (5.12.1996) sem z mesta Skalica na Slovensku, do CZ to mám cca 1 km :D :D. Hraval som kedysik aj 1.6, samozrejme že kotelňácke servery :D, rád se zučasňuju akcí. Hraju Divoké kmeny a ostatné onlinovky. pak mám pár her na steamu na origine, hraju proste všecko dle nálady a chuti.

Tukan
27-06-14, 18:21
Já chcem být adminem! Už mě nebaví stavět jaderné elektrárny, krmit je jak kokod a pak to pojebat a pak BUM... jáma až k šikmovokejm... atomovej hřib o velikosti černé díry v hlavě Justina Biebera... a potom hotovej armagedon v okruku 1000 kostiček od výbuchu...

Když budu adminem, tak to jádro stavět nemusím a baštit/sosat to bude jen material z game modu.. :D
Včera mě na minecraftu zabila slepice..

Bujak
27-06-14, 18:32
Ešte k Knoxovému popisu.

Potrebné mať Skype alebo TeamSpeak.

Schugie
27-06-14, 19:07
Volám sa Jakub mam 15 rokov.Moja prezývka je šugi od toho je aj moje meno Schugie :) Jazdím na bike[DownHill] rád sa kúpem hrajem futbal posilujem. Minecraft hrajme už od 1.2.5 a cca 2 týždne na Kotlene :). Na Kotelne hrám aj MC aj 1.6 sú tam skvelý ľudia a hlavne ochotný admini. Viem celkom dobre použivať redstone zvládam zakladne aj pokročile automatické farmy a RO. Veľmi rád stavam pekné stavby pomáham ostatným na servery. Mam aj skype aj TS. Gramatiku ovládam celkom dobre aj SK aj CZ.
Keď sa stanem adminom som ochotný pomáhať ostatným hráčom na servery.

Latins
28-06-14, 16:48
To zatím nejsou žádní zájemci? Hm, divné.

Schugie
28-06-14, 16:56
Sú 2 :)

Latins
29-06-14, 21:32
Údaje
Jméno: Aleš Šimonovič
Věk: 15 let (9.11.1998)
Místo pobytu: Ostrava
Vzdělání: Základní 9.třída
Skype: thelatinns (Aleš Šimonovič)
Steam: latinscz
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minecraft + Zkušenosti
Minecraft hraju už celkem dlouho. Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začínal, ale vím, že na Kotelně jsem toho prožil celkem hodně, od založení MC serveru, přes znovu restartovaní serveru (3x), až po výměnu Adminů.
Bohužel jsem se nikdy nedostal k právům na žádném MC serveru, ani jsem neměl svůj vlastní server, takže nemám žádné zkušenosti, ale od čeho tu je náš strejda Google nebo YouTube.
Abych to shrnul, s Minecraftem mám zkušenosti (+se snažím stavět hezké stavby).
A jak jsem už psal, neměl jsem šanci se dostat k právům, takže nemám ani zkušenosti, ale vše se dá doučit nebo naučit.

Proč zrovna já?
Jsem slušný, snaživý, schopný, snažím se pomáhat (pokud to jde), mám pevné nervy, na serveru jsem byl vždy aktivní i v minulých časech, vycházím se všemi na serveru.
Myslím si, že se na tenhle post hodím.

Životopis
Mé jméno je Aleš Šimonovič, narozen 9.11.1998 v Ostravě, Studuji na Základní škole v Ostravě v
9. třídě (bohužel jsem měl odklad a když jste narození od Září do Prosince, tak jdete jako kdyby ještě o 1.třídu později, špatně se to vysvětluje a zrovna můj skill ve vysvětlení není zrovna nějak velký.
Moje koníčky jsou- Hraní PC her, občas si zahraju Ping-Pong (stolní tenis) a hraju Okresní přebor ve florbalu jako obránce, florbal hraju 5. rokem.
Mám v plánu podat 1 přihlášku na školu v Moravské Třebové, což je vojenská škola u Olomouce.
Občas si zahraju na Kotelně JailBreak a LoL. Hraju JB už přibližně 2 roky a před tím jsem ještě hrával Zombie, též na Kotelně. Taky jsem hrával Onlinovky.

Zajímavosti
S gramatikou se snažím, ale mám vadu řeči a taky nerozpoznám v řeči rozdíl mezi i/y a a tak dál musím si, taky jsem do 7.třídy neuměl vyslovit R a Ř. Ale díky JailBreaku jsem zlepšil svoji výslovnost a procvičoval jsem R a Ř. Tohle byla moje zajímavost v mém životě a díky hře jsem se zlepšil ve výslovnosti.

Závěr
Jak říkám: Líná huba, hole neštěstí
Zkusit se musí vše. Nemám co ztratit, jenom mohu získat.
Doufám, že jsem zodpověděl všechny otázky, které ste na mě měli, a že ste si přečetli tuhle slohovou práci.
Čao!

mc-kiko
30-06-14, 14:53
Zdravím
Takže moje meno je Kristián Šiška mám 17 rokov a pochádzam z malebnej dedinky Bučany (kúsok od Trnavy). Považujem sa za človeka ktorý vie pracovať pod stresom. Patrím medzi kreatívnych a pozitívne naladených ľudí, rád sa zapíjam do rôznych aktivít , snažím sa slušne vystupovať aj s ľuďmi s ktorými to jednoducho ide ťažko. Medzi moje koníčky patria: HRY na PC,PS3, behanie, plávanie a piatkové poflakovanie s kamarátmi. Minecraftu sa venujem už niečo cez 2roky , konkrétne na servery kotelna hrám približne 4 mesiace. Mám skúsenosti s hraním tejto hry na viacero serveroch , dokonca aj s administrovaním. Taktiež môžem povedať že kreativite sa medze nekladú kedže moje stavby nikdy nestáli bokom. Na záver prečo by som mal byť adminom práve ja ? Ako som vravel rád staviam rôzne stavby, vystupovanie z hráčmi ktorým pomáham a odpovedám na otázky aj teraz, už nejakú dobu hrám na tamto serveri takže viem čo a ako a o mojej aktivite môžem povedať že je viac ako slušná čiže sa poznám skoro zo všetkými hráčmi a rád vidím nové "tváre" :) . Môj skype: kikinko9
Ďakujem za prečítanie -Kiko

CZlukeisCZ
03-07-14, 22:20
Ahoj
Mé jmeno je Lukáš Maky A jsem z Frydku-Mistku je to kousek od Ostravy
je mi 14 let
Jsem schopny pracovat pod stresem.
Rád jezdím na kole (bmx) ,jezdím na bruslích, posiluju, běháma hraju fotbal :)
Hru hraju asi už 4 roky
Na vašem portále jsem hral hlavně counter-strike hral jsem to asi taky kolem 3 let
Proč já :Protože je se mnou sranda a o prazdnínách asi nikam nepojedu a nechci se nudit a být někde užitečný :)
Mám originálni kreativitu :D
Baví mě radit lidem a pomáhat
Umim s worldEditem
Jsem snaživý a Má práce musí být vždy aspon na 98% jinak to dělám znovu :D
Mám čas na server a možná bych doved pár lidí
Na serveru moc dlouho nehraju a jak jsem se koukal tak admina nebo nekoho z a-teamu vidim jen sem tam :)
Proto bych tam byl celkem často pokud by mi do toho něco nevlezlo :D
Doufám že budete spokojeni :)
Muj skype: lukeis5
Diky za čtení :) Nick : chrislemar

ZeMi7
13-07-14, 21:11
Na základě dnešní porady Vám mohu zdělit rozhodnutí celého MC admin teamu. Ke každé žádosti zde najdete stručný komentář.
Na základě porady byl přijat FrontNoize a hráč Latins bude ještě na serveru pozorován a rozhodneme o něm posléze.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Žádost č.1 - FrontNoize

Erik, 17. V minulosti sem vlastnil server (20 slotu), následne sem ho prodal spolumajitelovi lebo se mi stým nechcelo ****, moc vecí vtedy sem nestíhal. Ovládam WE a ostatné veci ak su nejaké novinky od verzie 1.6 tak sa to určite naučím :). Na kotelne hrajem už od verze 1.4.7, server sem si mega oblubil. Je to kvalitný server, dobrý spoluhráči a naj admini kerý vždy pomužou či už poraďej s reskou nebo pod :).

Takže Volám sa Erik mám 17 (5.12.1996) sem z mesta Skalica na Slovensku, do CZ to mám cca 1 km :D :D. Hraval som kedysik aj 1.6, samozrejme že kotelňácke servery :D, rád se zučasňuju akcí. Hraju Divoké kmeny a ostatné onlinovky. pak mám pár her na steamu na origine, hraju proste všecko dle nálady a chuti.


Plus: zkušenosti a vystupování na serveru, talent na stavění velkých budov, kreativita a klidnost. Má dost času na hru. Prozatím nazaznamenán žádný konflikt s hráči, který by byl vážnější a ohrožoval jeho žádost. Již na minulém serveru stavěl krásné stavby v creativ worldu. Dobře se s ním spolupracuje. + VĚK

Celkový dojem: Zkušenosti, aktivita, vystupování v pořádku. Takže PRO.



Žádost č.2 Schugie

Volám sa Jakub mam 15 rokov.Moja prezývka je šugi od toho je aj moje meno Schugie :) Jazdím na bike[DownHill] rád sa kúpem hrajem futbal posilujem. Minecraft hrajme už od 1.2.5 a cca 2 týždne na Kotlene :). Na Kotelne hrám aj MC aj 1.6 sú tam skvelý ľudia a hlavne ochotný admini. Viem celkom dobre použivať redstone zvládam zakladne aj pokročile automatické farmy a RO. Veľmi rád stavam pekné stavby pomáham ostatným na servery. Mam aj skype aj TS. Gramatiku ovládam celkom dobre aj SK aj CZ.
Keď sa stanem adminom som ochotný pomáhať ostatným hráčom na servery.

Mínus: Na serveru je cca 3 týdny což je málo. Navíc aktivita na CS serverech výrazně převyšuje minimální aktivitu na MC.

Celkový dojem: NE



Žádost č.3 Latin

Údaje
Jméno: Aleš Šimonovič
Věk: 15 let (9.11.1998)
Místo pobytu: Ostrava
Vzdělání: Základní 9.třída
Skype: thelatinns (Aleš Šimonovič)
Steam: latinscz
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minecraft + Zkušenosti
Minecraft hraju už celkem dlouho. Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začínal, ale vím, že na Kotelně jsem toho prožil celkem hodně, od založení MC serveru, přes znovu restartovaní serveru (3x), až po výměnu Adminů.
Bohužel jsem se nikdy nedostal k právům na žádném MC serveru, ani jsem neměl svůj vlastní server, takže nemám žádné zkušenosti, ale od čeho tu je náš strejda Google nebo YouTube.
Abych to shrnul, s Minecraftem mám zkušenosti (+se snažím stavět hezké stavby).
A jak jsem už psal, neměl jsem šanci se dostat k právům, takže nemám ani zkušenosti, ale vše se dá doučit nebo naučit.

Proč zrovna já?
Jsem slušný, snaživý, schopný, snažím se pomáhat (pokud to jde), mám pevné nervy, na serveru jsem byl vždy aktivní i v minulých časech, vycházím se všemi na serveru.
Myslím si, že se na tenhle post hodím.

Životopis
Mé jméno je Aleš Šimonovič, narozen 9.11.1998 v Ostravě, Studuji na Základní škole v Ostravě v
9. třídě (bohužel jsem měl odklad a když jste narození od Září do Prosince, tak jdete jako kdyby ještě o 1.třídu později, špatně se to vysvětluje a zrovna můj skill ve vysvětlení není zrovna nějak velký.
Moje koníčky jsou- Hraní PC her, občas si zahraju Ping-Pong (stolní tenis) a hraju Okresní přebor ve florbalu jako obránce, florbal hraju 5. rokem.
Mám v plánu podat 1 přihlášku na školu v Moravské Třebové, což je vojenská škola u Olomouce.
Občas si zahraju na Kotelně JailBreak a LoL. Hraju JB už přibližně 2 roky a před tím jsem ještě hrával Zombie, též na Kotelně. Taky jsem hrával Onlinovky.

Zajímavosti
S gramatikou se snažím, ale mám vadu řeči a taky nerozpoznám v řeči rozdíl mezi i/y a a tak dál musím si, taky jsem do 7.třídy neuměl vyslovit R a Ř. Ale díky JailBreaku jsem zlepšil svoji výslovnost a procvičoval jsem R a Ř. Tohle byla moje zajímavost v mém životě a díky hře jsem se zlepšil ve výslovnosti.

Závěr
Jak říkám: Líná huba, hole neštěstí
Zkusit se musí vše. Nemám co ztratit, jenom mohu získat.
Doufám, že jsem zodpověděl všechny otázky, které ste na mě měli, a že ste si přečetli tuhle slohovou práci.
Čao!

Plus: Latins je klidný a spolehlivý hráč. Jeho zlušenosti s hrou jsou na dobré úrovni. Skvělá žádost. Jeho věk (15), není až tak špatný, pokud to má v hlavě aspoň trochu uspořádané)
Mínust: málo žkušeností, nepřílíš ohromující aktivita

Celkový dojem: Budeme sledovat jak se bude nadále chovat na serveru, přistupovat k ostatním hráčům a jak to bude s aktivitou. - Pro zatím bude otestován!



Žádost č.4 - Kiko

Zdravím
Takže moje meno je Kristián Šiška mám 17 rokov a pochádzam z malebnej dedinky Bučany (kúsok od Trnavy). Považujem sa za človeka ktorý vie pracovať pod stresom. Patrím medzi kreatívnych a pozitívne naladených ľudí, rád sa zapíjam do rôznych aktivít , snažím sa slušne vystupovať aj s ľuďmi s ktorými to jednoducho ide ťažko. Medzi moje koníčky patria: HRY na PC,PS3, behanie, plávanie a piatkové poflakovanie s kamarátmi. Minecraftu sa venujem už niečo cez 2roky , konkrétne na servery kotelna hrám približne 4 mesiace. Mám skúsenosti s hraním tejto hry na viacero serveroch , dokonca aj s administrovaním. Taktiež môžem povedať že kreativite sa medze nekladú kedže moje stavby nikdy nestáli bokom. Na záver prečo by som mal byť adminom práve ja ? Ako som vravel rád staviam rôzne stavby, vystupovanie z hráčmi ktorým pomáham a odpovedám na otázky aj teraz, už nejakú dobu hrám na tamto serveri takže viem čo a ako a o mojej aktivite môžem povedať že je viac ako slušná čiže sa poznám skoro zo všetkými hráčmi a rád vidím nové "tváre" :) . Môj skype: kikinko9
Ďakujem za prečítanie -Kiko

Plus: věk
Mínus: na serveru dokáže být velmi otravný

Celkový dojem: NE



Žádost č.5 Lukeis

Ahoj
Mé jmeno je Lukáš Maky A jsem z Frydku-Mistku je to kousek od Ostravy
je mi 14 let
Jsem schopny pracovat pod stresem.
Rád jezdím na kole (bmx) ,jezdím na bruslích, posiluju, běháma hraju fotbal :)
Hru hraju asi už 4 roky
Na vašem portále jsem hral hlavně counter-strike hral jsem to asi taky kolem 3 let
Proč já :Protože je se mnou sranda a o prazdnínách asi nikam nepojedu a nechci se nudit a být někde užitečný :)
Mám originálni kreativitu :D
Baví mě radit lidem a pomáhat
Umim s worldEditem
Jsem snaživý a Má práce musí být vždy aspon na 98% jinak to dělám znovu :D
Mám čas na server a možná bych doved pár lidí
Na serveru moc dlouho nehraju a jak jsem se koukal tak admina nebo nekoho z a-teamu vidim jen sem tam :)
Proto bych tam byl celkem často pokud by mi do toho něco nevlezlo :D
Doufám že budete spokojeni :)
Muj skype: lukeis5
Diky za čtení :) Nick : chrislemar

Nízký věk, otravný na serveru a bohužel ani jeden klad. NE

Walter_White
13-07-14, 22:41
Zdravím

Mam jeden dotaz ku frontovej prihláške : "Prozatím nazaznamenán žádný konflikt s hráči" no neviem neviem dnes sa po nejaku dobu hádal s hračom na serveri a neišlo o nejaký priestupok ževraj daval veci z GM ? toje povolené Knoxyn ? A mi je to nejake podozrivé neboly ste vy dvaja náhodou dohodnutí ? ;)

Bujak
13-07-14, 23:48
Zdravím

Mam jeden dotaz ku frontovej prihláške : "Prozatím nazaznamenán žádný konflikt s hráči" no neviem neviem dnes sa po nejaku dobu hádal s hračom na serveri a neišlo o nejaký priestupok ževraj daval veci z GM ? toje povolené Knoxyn ? A mi je to nejake podozrivé neboly ste vy dvaja náhodou dohodnutí ? ;)

To som vyriesil a je to uzavrete.