PDA

Zobrazit normální verzi : Zneužívání práv admina - chodura



Bee
27-06-14, 22:22
Zdravím :)

Je to cca 6 dní co jsem byl já a admin chodura na serveru dust 2 only 2 sami a on se nudil tak mě začal bezdůvodně slapovat.
Já se mu o to neprosil , aby něco takového dělal a on k tomu žádný duvod neměl .

Mám tu krátké a výstižné demo na kterém ukazuji tabulku se skorem a mužete si všimnou ,že jediný admin na serveru je on.
Já vím ,že to byl on ale mám jen dukaz , že je to jediný admin na serveru .

ZDE DEMO :http://leteckaposta.cz/219696334

Poté bych si chtěl stěžovat na jeho ignoraci mých hlášení cheaterů. Vždy mu napíšu na steamu (už si mě odstranil z přátel) a on bud ignoruje a nebo napíše "ok" ale nezakročí. Odpojí se a nebo hraje dál , někdy pochybuju o jeho schopnostech admina protože zatím nic víc než slap nedokázal.

Eso./digl
27-06-14, 22:56
Myslis si ze donasanie na adminov ti pomoze dostat prava? hh, preco az po 6tich dnoch hlasis? :) cheatrov mozes hlasit aj cez ! a nie len na steam, chodura tu nieje jediny admin a ani tvoj psik, kebyze mi stale pises tiez si ta odstranim lebo niekedy mam tak malo casu ze si idem proste len zahrat, ked ho mam viac tak rad pomozem pri hlaseniach takze v tomto smere choduru plne chapem :) a vyjadrenie ze pochybujes o jeho schopnostiach a ze nic viac ako slap nedokazal nieje trochu prehnane? Co si dokazal ty? On rozdal 34 perma banov co sa ti moze zdat malo, ale nie kazdy ma na to denne tolko casu ako napriklad ty. A ze ta slapol ked ste boly sami dvaja na servery? No rozhodne odobrat prava a na sibenicu :biggrin:

Aizen
27-06-14, 22:59
1.Ak ste na servery len 2 tak nejde o rank ani nič podobné preto nevidím dôvod sa sťažovať, keby odíde tak si tam sám a aj tak by si nič nerobil.
2.Myslím že nieje povinnosťou admina prísť na každé hlásenie ... inak by totiž asi nič iné nerobil. Keby spamuješ aj iným adminom steam tak si ťa odstránia :)

Zoyer
28-06-14, 00:53
Myslis si ze donasanie na adminov ti pomoze dostat prava? hh, preco az po 6tich dnoch hlasis? :)
ja bych na jeho miste taky cekal na dalsi dukazy/prestupky, takze to ze to hlasi az po 6 dnech nic neznamena



2.Myslím že nieje povinnosťou admina prísť na každé hlásenie ...
znovu si precti prvni vetu v poslednim souveti.


pokud je admin na serveru a je informovan o tom ze tam nekdo cheatuje, tak by to mel proverit. Je mozne ze hrac byl cisty, ale taky je mozne, ze se na to admin vykadil.

Pockame na vyjadreni admina.

DarwiN
28-06-14, 01:07
[/QUOTE]Pockame na vyjadreni admina.[/QUOTE]

Last Activity 29-05-14 13:07

Toy
28-06-14, 09:36
Neviděl bych v tom úmysl od Beeho, že bych chtěl chodurovi nějak ublížit. Prostě vidí problém, tak ho hlásí (ikdyž opožděně) nemyslím si, že by mu tohle k právům pomohlo.

Tohle mi posílal před pár dny, když mi vysvětlil situaci jak to bylo, tak jsem nad tím taky mávl rukou a ani jsem demo nestahoval . . nemyslím si , že by to bylo nějaký zneužívání práv . .byly jste tam ve 2 a on chtěl pouze "pobavit" ikdyž je fakt, že každýmu tohle hraní nemusí bejt zrovna po chuti. Každopádně bylo to od něj uplně zbytečný, to jo . . ale jelikož jste se měli vzajemně na steamu, tak si asi myslel, že ti to zas tolik vadit nebude.

To s těma hlášením radši nekomentuju, každej admin asi ví, jak to chodí, že ? :D

E: ale mohl si mu to napsat na serveru, že chceš normálně hrát, 1 v 1 myslím, že by to pochopil. A na slap by se vykašlal.

Aizen
28-06-14, 10:24
znovu si precti prvni vetu v poslednim souveti.
pokud je admin na serveru a je informovan o tom ze tam nekdo cheatuje, tak by to mel proverit. Je mozne ze hrac byl cisty, ale taky je mozne, ze se na to admin vykadil.
Pockame na vyjadreni admina.

Dobre vedieť takže si ťa môžem pridať na steam a spamovať ti tam kým ti z toho nebude zle ? Potom si ma vymažeš presne ako on jeho tak v čom je rozdiel ?

apach29
28-06-14, 11:17
Chtel bych nahlasit i Zoyera, dela mi to taky a to je plnej server. Je to nemehlo a lamak, kterej neunese kdyz mu dam hedšot famasem.

Bee
28-06-14, 11:18
Eso. není pravda, že tohle dělám kvůli právům,pouze chci podotknout na jeho chování , neočekával ani žádný trest, chápu tě ,že chceš držet s adminem ,ale nemusíš se pokoušet mě shodit ,když nechápeš ani mojí situaci...

e.: Ani jednou sem žádnýmu adminovi nespamoval na steamu , aby přišel na server , že tam je cheater (a koho mam na steamu z a-teamu muže to potvrdit) + vždy volalm adminy přez funkci "!".

matis
28-06-14, 19:30
Dobre vedieť takže si ťa môžem pridať na steam a spamovať ti tam kým ti z toho nebude zle ? Potom si ma vymažeš presne ako on jeho tak v čom je rozdiel ?

rozmyslas hlavou nebo prdely? myslis, ze on spamoval faily?

Aizen
28-06-14, 19:51
Kto povedal že ja by som spamoval faily len som chcel naznačiť že na to je "!" alebo "/cheater" keby každý píše adminovy na steam tak by nič iné ten admin nerobil a ostatný by nič nerobili.
Tak neviem kto rozmýšľa "prdely" ?

Bee
28-06-14, 20:05
Tady musíš vědět co bereš jako spam ty a co bereme jako spam my :) Já každýmu adminovi napíšu pouze jednou na steamu , což nevím jestli ty považuješ za spam už jen to ,že ti někdo napsal .

Aizen
28-06-14, 20:06
To je pekné otázkou ostáva koľko ľudí mu takto za deň môže napísať "jednou na steam".

E: Rob si ako myslíš tu to zhrniem - táto sťažnosť mi príde smiešna pretože admin nič zlé alebo niečo čo by iný admin nerobil neurobil.

matis
28-06-14, 20:28
To je pekné otázkou ostáva koľko ľudí mu takto za deň môže napísať "jednou na steam".

E: Rob si ako myslíš tu to zhrniem - táto sťažnosť mi príde smiešna pretože admin nič zlé alebo niečo čo by iný admin nerobil neurobil.

videl si vobec to demo?

admin tu nie je od toho, aby si tu robil co chce, aj ked tato staznost vyrazera teraz divne, kedze si dany hrac ziada o prava....kto z timu nie je ochotny pomahat za akych kolvek okolnosti, nech radzej prava polozi a nerobi to....teraz som to myslel vseobecne a narazal na to tvoje hlasenie cez steam.. ale to uz neham na teba, ty mas asi viac kamiQov co ta spamuju...

Aizen
28-06-14, 20:33
videl si vobec to demo?
To by som sa mal pýtať ja teba pán Bee na začiatku dema napísal "i can fly" takže chodur to bral ako srandu a myslel si že pán Bee sa tiež baví.

matis
28-06-14, 20:36
To by som sa mal pýtať ja teba pán Bee na začiatku dema napísal "i can fly" takže chodur to bral ako srandu a myslel si že pán Bee sa tiež baví.

preto tu radsej nic k veci nepisem a cakam na vyjadrenie admina....odporucam ti to iste

Bee
28-06-14, 21:02
Ano a pokud vidíš není tam žádný smajlík , takže z toho legraci nemám a měl bys vědět co to v překladu i znamená :)

Aizen
28-06-14, 21:11
Ano a pokud vidíš není tam žádný smajlík , takže z toho legraci nemám a měl bys vědět co to v překladu i znamená :)

Bolo to celkom namáhavé ale po 2 hodinách sa mi to podarilo preložiť https://translate.google.sk/#en/sk/I%20can%20fly :gg:

:D Dal Ta Bhoper:D
28-06-14, 21:22
Myslis si ze donasanie na adminov ti pomoze dostat prava? Použijem Matisovu frázu "rozmyslas hlavou nebo prdely?" Prepáč Eso ale si jebnutý? takú kokotinu vypotit chce odvahu.Ked žiadam o práva nemôžem nahlásiť admina za chovanie ktoré mi je proti srsti? Ak som to pochopil nejako zle ale táto veta mi nedáva iný význam ako ked chceš práva tak uctievaj adminov.

Eso./digl
28-06-14, 21:26
Použijem Matisovu frázu "rozmyslas hlavou nebo prdely?" Prepáč Eso ale si jebnutý? takú kokotinu vypotit chce odvahu.Ked žiadam o práva nemôžem nahlásiť admina za chovanie ktoré mi je proti srsti? Ak som to pochopil nejako zle ale táto veta mi nedáva iný význam ako ked chceš práva tak uctievaj adminov.

Nikde som nenapisal ze ma uctievat adminov, to by bol zas druhy extrem. Jebnuty si maximalne ty ked nevies citat. Ked ma admina na steame a slapne ho a vadi mu to tak mu to asi napisem nie?

:D Dal Ta Bhoper:D
28-06-14, 21:30
Myslis si ze donasanie na adminov ti pomoze dostat prava? Toto si napísal ty a len preto že ho nahlásil čiže z toho vyplýva že nesmiem nahlásiť admina.

Eso./digl
28-06-14, 21:41
moze nahlasit aj kazdeho jedneho na tomto portale, len vzhladom k tomu ze mi pride to hlasenie ani neviem ako to pomenovat ale nazvem to cudne vzhladom k tomu ze mal admina na steame takze boly ako keby "steam kamaradi" a kazdy normalny by to asi ponal ako srandu, ak nie tak mu to mohol napisat ci uz na steame alebo v hre ale namiesto toho napisal " i can fly " takze by to nevypadalo ze mu to vadi. Potom sem po 6 tych dnoch nakluse a vadi mu to, ale svoj nazor som uz napisal a dalej sa sem nebudem vyjadrovat

SGP_
28-06-14, 21:44
Taky se mi to zdá jako ''hovadina''.

Aizen
28-06-14, 22:04
Súhlasím s Esom presne tak isto to vidím ja.

Bee
28-06-14, 22:09
Eso. já se radil ještě před tím s pár adminy co stím než sem dospěl k verdiktu dát to na forum , chtěl sem to pořešit krátce a osobně .
Jak už jsem jednou psal " Neočekávám trest adminovi pouze chci podotknout na jeho chování " a to , že to sem dám po 6 dnech a to ,že si mám někde šplhnout to už si myslíš ty :) Je to tvoje věc já ti jí brát nebudu .

SGP_
28-06-14, 22:20
Tak, ale proč na něj píšeš stížnost, když na ''serveru'' si psal ''i can fly'' což jako by se ti to líbilo.
Měl jsi mu tam hned napsat, nech mě napokoji a bylo by a žádná podělaná stížnost, kde se řeší jedna veliká kravina by tu nebyla.

MarcelloR
28-06-14, 22:21
Bee bude asi jeden z tých týpkov, ktorému keď kamoš zo srandy povie, že je kkt, tak on už sa urazí a doma to požaluje mamke... Väčší fail ako táto sťažnosť môže byť hádam už len to, že ty dostaneš práva. Lebo toto mi bohato stačilo nato, aby som si o tebe utvoril obraz. Nevidel som na deme, že by si mu napísal nech prestane alebo dal nejako najavo,k že sa ti to nepáči, videl som len, že si napísal " I can fly ", z čoho by som usúdil, že je všetko OK.

Ak ti to tak vadilo, mal si sa odpojiť.

Charon35
28-06-14, 22:28
Eso. já se radil ještě před tím s pár adminy co stím než sem dospěl k verdiktu dát to na forum , chtěl sem to pořešit krátce a osobně .
Jak už jsem jednou psal " Neočekávám trest adminovi pouze chci podotknout na jeho chování " a to , že to sem dám po 6 dnech a to ,že si mám někde šplhnout to už si myslíš ty :) Je to tvoje věc já ti jí brát nebudu .

Dobre.

Aizen
28-06-14, 22:32
Eso. já se radil ještě před tím s pár adminy co stím než sem dospěl k verdiktu dát to na forum , chtěl sem to pořešit krátce a osobně .
Jak už jsem jednou psal " Neočekávám trest adminovi pouze chci podotknout na jeho chování " a to , že to sem dám po 6 dnech a to ,že si mám někde šplhnout to už si myslíš ty :) Je to tvoje věc já ti jí brát nebudu .

Takto by konali 3/4 admin teamu keby ich máš v friend liste a brali by to ako srandu takže jeho chovanie berem ako normálne.

Bee
28-06-14, 22:33
Většině tu něco vysvětlit je vážně těší než sem si myslel .. jestli čteš to co píšu tak pochopíš :) (+MarcelloR mysly si co chceš ,ale pouze soudíš knihu podle obalu)

e.: Nemá cenu vám tu vysvětlovat , že chci podotknout na jeho chování , takže pokud k tomu nikdo nic víc nemá , mužete to zamknout :)

NarutoO
28-06-14, 22:50
Ahoj, nechce se mi do toho míchat, protože tu situaci neznám, jen mám pocit, že jsem se nedávno ocitnul v situaci podobné, proto mám nutkání toto napsat.

Představte si, že celý den se plahočíte v práci a pak máte dvě hodiny kolem půnoci čas si jít zahrát. Ať už je na serveru pět lidí, nebo tři, pořád si třeba chcete vážně zahrát. Ano, Counter-strike je jenom hra a občas je fajn mít legraci. A je pravda, že se to nemůže brát zas tolik vážně. Nicméně pozice admina je zodpovědná funkce. A i když se někdy omylem stane, že práva dostane vemeno, který opravdovou zodpovědnost nikdy nepoznalo, mělo by se alespoň naučit elementárnímu profesionálnímu přístupu.

Před týdnem si ze mě "vystřelil" jeden z adminů a ani při tom nezneužil práva. Napsal mi hned na Steamu, že to byla legrace, ale v tu chvíli jsem měl červenej hadr před očima. Já, který mám nějaké (ať už pozitivní, či v něčích očích negativní) postavení na Kotelně, který se snaží o férovost a přátelství mezi lidmi, jsem byl zostuzen, ponížen a zesměšněn člověkem, kterého jsem pokládal za kamaráda. (Ještě stále pokládám, ale ještě mi bude pár dní trvat, než vychladnu.)

Neplatí tedy, že když máte někoho v přátelích, že srandu od něho pochopíte. Jsem o konkrétních pár adminech přesvědčen, že by si určitý druh humoru odpustili, protože prostě berou svoji funkci vážně.. a přiznejme si to, už mají i svůj věk.

Profesionální přístup znamená, že práva se za žádných okolností v žádné situaci nezneužívají. Ať už je na serveu pět hráčů, nebo jeden. Admin je odpovědná funkce a s ní se vážou jak reálná adminstrátorská "práva", (o která si žádáte v žádostech) tak elementární (nijak nedeklarovaná) přirozená lidská odpovědnost. (kterou po Vás už bohužel nikdo po nabytí práv explicitně nevyžaduje) To je bohužel kamenem úrazu členů AT na Kotelně.. Používají "práva" ale uniká jim podstata jejich "poslání" a hrubě zanedbávjí povinnosti.

Povinností admina je aby se "staral" jak o určitý server, tak o hráče na něm. Měl by se snažit udržovat ho bez cheaterů a haterů a podporovat pozitivní atmosféru. Už to, že dostal práva ho zbavuje možnosti jít si "Jen tak zahrát". Vím že to tak není a vím, že půlka z vás skřípe zuby, ale pak je něco špatně.

Adminstrátoři, zkuste projevit trochu té vážné a hluboké empatie s hráčem, ze kterého si děláte srandu a občas použijete /příkaz na nesprávném místě (tzn. reálně se vcítit do situace hráče ze kterého si děláte "jen" legraci) a možná pochopíte co má Bee na mysli. Ano, Bee může napsat "I Can Fly", ale težko mu z toho přečtete, jak se uvnitř cítí.

Aizen
28-06-14, 23:10
Myslím že keď to spraví raz a napíšeš mu že si to neželáš že chceš normálne hrať tak to pochopí a bude všetko v pohode a keď to spraví raz tak to musíš byť dobrý nervák aby ťa to nejak rozhodilo.

Charon35
28-06-14, 23:34
Podotkol si, ok. Ale ako píšeš, nechceš žiadny trest. Na žiadosť lock.