PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o vstup mezi druhořadé adminy



Toy
28-06-14, 12:21
Tak jo, tímhle vláknem bych si chtěl požádat o přístup do AF

Nechci žádat do AF, ani to řešit přes PM . . jelikož bych rád viděl ty pro / proti a mohl argumentovat , a nechci, aby zase vznikaly teorie kdo mi co vynáší a nevynáší.

Tuhle věc nemám ze svojí hlavy, ale navrhnul mi to jeden člověk, kterej byl proti, abych mohl vidět do AF.

Jde mi hlavně o věci skrz bany, flamy, hádky, pomluvy . . samosebou. :rolleyes:

PS : A taky bych rád poprosil o vrácení mojí supr číthanterský barvy, která mi za dobu mojí nepřítomnosti byla odcizena :sad:

Tupelko
28-06-14, 12:24
PRO.
Nevidím důvod proč ne.

Eust.
28-06-14, 12:27
Jistě že pro. :hypocrite:

dhaaqu
28-06-14, 12:50
Jej tak už ses rozkymácel k akci? :-)
To jsem mu psal tenkrát já, aby si nežádal hned znovu o přístup do AF. To dodržel, žádné nesmysly neprováděl a tak byl dotázán, zda o něj má ještě zájem.
PRO

Slunicko
28-06-14, 13:05
Za tu dobu, co byl cheathunter jsem na něj změnil názor, myslím, že jsem ti v minulé žádosti dal proti, teď tu máš opačný verdikt, samozřejmě, že PRO :)

human
28-06-14, 13:09
Proti. Nehravas s nami gathery. Podla miestneho zdroja je to jedine kriterium, ktore by si mal splnat.

Chemo
28-06-14, 13:10
Taktiež ZA.

Fhacker
28-06-14, 13:34
Určite PRO.
Ako napísal ostatný nevidím dôvod prečo nie :)

Charon35
28-06-14, 16:14
Zase? Prečo si vlastne prišiel o CHH?

Fhacker
28-06-14, 16:40
On má CHH len chce byť adminom. Teda vidieť do AF.

vikernes
28-06-14, 16:40
Jo pro

Toy
28-06-14, 16:43
Zase? Prečo si vlastne prišiel o CHH?

Práva mám, čornuli mi barvičku :mad:


btw dík všem zatím

J3ZUsSs*
28-06-14, 16:54
http://europskaunia.sulik.sk/files/2013/10/europoslanec-hlasuje-ano.jpg

Charon35
28-06-14, 17:10
Tak to potom záleží len na tebe, či dokážeš zniesť tie veci v AF, pre ktoré si vtedy dostal ten záchvat a odišiel...

Toy
28-06-14, 17:24
Tak to potom záleží len na tebe, či dokážeš zniesť tie veci v AF, pre ktoré si vtedy dostal ten záchvat a odišiel...

Kdybych to vnímal tak jak pišeš, tak bych ani tohle vlákno nezaložil a řešil bych to uplně jinak. Zajímá mě i názor ostatních, kdyby byl někdo proti , tak se na to vyseru . . zase tolik mi o to nejde, žíly mi to netrhá . . jen je na půl dne řešit demo s někým po steamu, a tuplem, když si ani on není jistej a musim to poslat dalšímu člověkovi, jde mi hlavně o tohle.

Britny
28-06-14, 18:10
PRO :happy:

Eso./digl
28-06-14, 19:01
Kdybych to vnímal tak jak pišeš, tak bych ani tohle vlákno nezaložil a řešil bych to uplně jinak. Zajímá mě i názor ostatních, kdyby byl někdo proti , tak se na to vyseru . . zase tolik mi o to nejde, žíly mi to netrhá . . jen je na půl dne řešit demo s někým po steamu, a tuplem, když si ani on není jistej a musim to poslat dalšímu člověkovi, jde mi hlavně o tohle.

chh by mal vidiet do "riesenia banov" pokial sa nemylim, inak pro

E: tak sa muselo zas nieco zmenit lebo viem ze sa to riesilo a niekto pisal ze uz vidia aj chh... :)

Toy
28-06-14, 19:02
Díky, díky


chh by mal vidiet do "riesenia banov" pokial sa nemylim, inak pro


taky dík, btw, nevidi

Charon35
28-06-14, 22:15
Kdybych to vnímal tak jak pišeš, tak bych ani tohle vlákno nezaložil a řešil bych to uplně jinak. Zajímá mě i názor ostatních, kdyby byl někdo proti , tak se na to vyseru . . zase tolik mi o to nejde, žíly mi to netrhá . . jen je na půl dne řešit demo s někým po steamu, a tuplem, když si ani on není jistej a musim to poslat dalšímu člověkovi, jde mi hlavně o tohle.

Vždy sa nájde niekto, s kým si v AT nesadneš. Možno teraz ti nedá Proti, ale je len otázka času, kedy sa s niekym pochytíš (alebo niekto s tebou, nemusí to byť tvoja vina). A potom čo? Zas odídeš vo veľkom štýle ala vlákno kde sme všetci magori?

Johny Pampeliska
28-06-14, 22:53
Jiří stejně tak jako s adminama se neshodneš, tak se neshodneš stejně tak lidma v práci, ve škole, lidi jsou pořád stejný na jakýkoli pozici, dyť to znáš,... tady to třeba plno lidí nerozdejchalo a uteklo....ale zase plno lidí je tu v pohodě. Já tu třeba nemám s nikým problém no.....ale teď k tomu. Jo PRO

Toy
29-06-14, 11:07
Vždy sa nájde niekto, s kým si v AT nesadneš. Možno teraz ti nedá Proti, ale je len otázka času, kedy sa s niekym pochytíš (alebo niekto s tebou, nemusí to byť tvoja vina). A potom čo? Zas odídeš vo veľkom štýle ala vlákno kde sme všetci magori?

Čo bolo, to bolo

Já řeším momentální situaci a to , co je teď . . když má se mnou někdo problém a tohle se mu nelíbí, tak to sem napiše. Jde mi o to, že když budu vidět do AF , tak aby se za tejden někdo neptal, jak je možný, že tenhle debil vidí do af.

Když se s někým chytím, vyhlásím jeho, on mě a jedeme dál. Nad hádky toho typu , že si s někým nesednu se umím povznýst, už tu je pár takovejch věcí, lidí a ignoruju je.

Dík Johny :rolleyes:

Zoyer
29-06-14, 11:15
mám s tebou velký problém! a to že jsi mě nevzal na sázení stromečků!

Práva máš už dlouho, sám jsem tě navrhoval v AF ať ti je dají a také jsem psal že nechceš přístup do AF a to nechtělo i víc lidí pokud se nepletu. Zatím nikdo proti nenapsal, takže to asi nebude problém

Gregyy
29-06-14, 16:13
Nikdy si nikdo nesedne s každým, ať je to kdekoliv.
S Jiřím zrovna tak trošku vím o čem mluvím.. ale jak psal.."čo bolo, to bolo".
Řešení banů to usnadní a je tam pár věcí nad kterýma se občas zasměješ..
I přes to, že chudák fiur si musel sázet stromečky sám, tak PRO

Charon35
30-06-14, 23:04
http://csko.cz/forum/showthread.php?29349-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-serveru-DD2-only-2

Really si na to pripravený? :D

Toy
30-06-14, 23:10
http://csko.cz/forum/showthread.php?29349-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-serveru-DD2-only-2

Really si na to pripravený? :D


Uplně na klid, pochybuješ o tom snad ty ?

matis
01-07-14, 07:09
si dobry, no casto pises skor ako premyslas a vzapeti sa hned urazas, ale to je nasledkom nizkych skusenosti....tak preco nie, aspon ta naucim nieco nove :D a budes dobrz ako ja...

OK

Toy
01-07-14, 09:32
si dobry, no casto pises skor ako premyslas a vzapeti sa hned urazas, ale to je nasledkom nizkych skusenosti....tak preco nie, aspon ta naucim nieco nove :D a budes dobrz ako ja...

OK

:DD , nečekal jsem to od tebe, dík !