PDA

Zobrazit normální verzi : Pijete energy drinky?



Hauss
28-06-14, 20:57
Pijete tyto povzbuzovací nápoje? Co si o nich myslíte? Jaký je podle vás nejlepší?

GRANDMOTHER
28-06-14, 21:05
Piji, myslím si o nich , že není moc zdravé je pít často, stačí 1/2 týdně , podle mě jsou všechny druhy dobré, ale zase je pravda že některé jsou chuťově stejné.

Swagrid
28-06-14, 21:08
Nepiju, nechutí mi pít sladký, nemluvně o coca-cole, ale to je zas jiná kapitola. V poslední době převážně minerálky a perlivou vodu. :)

Eso./digl
28-06-14, 21:16
ked je tu rec o energy urcite odporucam tento, prvy klubovy energy minimalne na Slovensku, pri vecsom zaujme som ochotny poslat na dobierku

http://www.fastimages.eu/thumbs/1045521881.jpg (http://www.fastimages.eu/?v=1045521881.jpg)


btw. semtex je tiez velmi dobry, ten s prichutou sampanskeho

Likan.
28-06-14, 21:36
Pil som, prestal som lebo to veľmi znateľne oslabuje zuby a ten hnusný pocit sladkého nevyženiem z úst až pokým si neumyjem zuby. Myslím si o tom, že to funguje čisto ako placebo a v pohode vydržím aj 2 dni bez nejakej pomôcky. Hlavne ten všeobecný názov "energy" je naozaj mätúci, pretože väčšina vás iba "podrží" a v skutočnosti ste stále unavený iba nezaspíte. Najlepší chuťovo aj pocitovo je asi rockstar, jeden z mála po ktorom som sa cítil svižnejšie a nebolo to ani tak hnusne sladké ako napr. monster.

halelujah
28-06-14, 21:58
Su predražené a nezdravé , je tam prakticky len trocha toho čo tam vážne funguje , nájdite si na internete v eshope čistý taurine,kofein,maltodextrín a sami si to nasypte do jednej dávky vynde vám to lacnejšie efektívnejšie aj zdravšie kedže oni tam dávaju napr. ečka aby im to v obchodoch vydržalo ktoré su veľmi zlé pre organizmus.Môžete ich kúpiť napr. na stillmass.eu

Hauss
28-06-14, 22:03
No já hlavně piju rockstar taky a dokonce jak sem koukal na tncz tak tam to testovali a rockstar byl druhej.Je pravda že drtivá většina chutná uplně stejně.

Mr.N0b0dy
28-06-14, 22:06
No já hlavně piju rockstar taky a dokonce jak sem koukal na tncz tak tam to testovali a rockstar byl druhej.Je pravda že drtivá většina chutná uplně stejně.

Ty máš dost, sledovat takovou televizu...

Energeťáky jsou fajn, favorit je určitě Semtex, BS, Rockstar, Monster je sračka, lidi to kupujou jenom kvůli tomu, že to má sponzoring. :)

GRANDMOTHER
28-06-14, 22:07
Ty máš dost, sledovat takovou televizu...

Energeťáky jsou fajn, favorit je určitě Semtex, BS, Rockstar, Monster je sračka, lidi to kupujou jenom kvůli tomu, že to má sponzoring. :)

​Já to kupuju protože mě to chutná .. :-D

Britny
28-06-14, 22:52
Jasně, everyday SEmteX 4ever :happy:

Cassi
28-06-14, 22:59
Energeťáky miluju, mám na nich takovou lehčí závislost. :D a z té závislosti se vyklubalo sběratelství, mám asi 400 plechovek.

Jinak co se škodlivosti týče, určitě není dobré to pít moc často, kazí to zuby (cukr), taky i celkově to není moc dobré.

Účinek? Jednoznačně mají, ale nesmíte na to být zvyklí (např. já). Nezáleží na značce, on dokáže nakopnout stejně energeťák za 7kč jako Red Bull. Ale ten účinek je diskutabilní, nemůžete čekat, že vás to bude držet celou noc od spánku. Pro takový případ bych doporučila spíš kávu.

Co se značek týče, miluju Rockstar a Big Shock, moje top značky. Nechápu tu poblázněnost po Monsterovi, nikdy mi nechutnal, tady jde vidět účinek reklamy. Chutná jak zubní pasta :D.

Giussepe
28-06-14, 23:05
Monster mi nechutná, nechápu jak to někdo může pít po kýblech. Jinak krom monsteru mě chuť u všech ostatních připadá takřka stejná. Jinak tyhle srajdy nepiju, jen je párkrát koštnul a co mě nejvíc udivilo, po vypití půlitru Big Shocku, místo aby mě to nabudilo, tak se mi chtělo spát. Tím víc má důvěra v "energetické" nápoje klesla.

Britny
28-06-14, 23:09
Jak zubní pasta jich chutná víc, viz. fujtajble hnusnej drahej red bull :D Ten je v každým shopu, místo aby tam byl skvělý semtex :(

weken
28-06-14, 23:39
Monster mi nechutná, nechápu jak to někdo může pít po kýblech. Jinak krom monsteru mě chuť u všech ostatních připadá takřka stejná. Jinak tyhle srajdy nepiju, jen je párkrát koštnul a co mě nejvíc udivilo, po vypití půlitru Big Shocku, místo aby mě to nabudilo, tak se mi chtělo spát. Tím víc má důvěra v "energetické" nápoje klesla.

Já mám nato taký stý názor

Charon35
28-06-14, 23:43
Energy drinky by sa mali piť iba pri zvýšenej námahe, alebo ak sa potrebujete sústrediť. Ja ich pijem len keď šoférujem na dlhšie trasy napríklad. A pri akciách (no comment). Ak budete iba sedieť pri PC a chlastať energy drinky, tak si koledujete o posratú pečeň, žalúdok, srdce alebo niečo iné a dopadnete ako JuroB.

Čo sa týka kvality, tak Red Bull je zrejme top. Ale chutí asi najviac zelený Powerking. Má jemnejšiu chuť. Monster je pre tlustých američanov, ktorí zdechnú v 30-tke na obezitu a zástavu srdca z hambáčov, monsteru a celodenného sedenia v kancli.

EDIT: Jeb*o mu v bedni, prepadol tuším a dostal asi doživotný zákaz k PC.

weken
28-06-14, 23:45
Ako dopadol JuroB ?

E: Aha už viem..

NarutoO
28-06-14, 23:51
Ne.

kono159
29-06-14, 07:53
jerryho energy drink
http://www.zeleziarstvoplus.sk/inshop/catalogue/products/pictures/S%20254136.jpg

Hauss
29-06-14, 15:16
Mě ten semtex právě že moc nejede má podle mě takovou nechutivou chut :)

Bager258
29-06-14, 21:12
Ako Charon napisal, RedBull podla mna top. Chutovo to neviem posudit nepijem toho moc len fakt ked som na dne a potrebujem este nieco robit (fyzicke nie len kde sa moc caka je to nadlho ). Ale zda sa mi byt RedBull az moc drahy. Semtex je tak vpoho a Monster je len pre americanov :)

NarutoO
29-06-14, 23:03
jerryho energy drink
http://www.zeleziarstvoplus.sk/inshop/catalogue/products/pictures/S%20254136.jpg

Jerryho pletova maska..

matis
30-06-14, 09:16
jednoznacne kava :D

kono159
30-06-14, 09:31
Jerryho pletova maska..

na to ma ropu

qvsaa.
30-06-14, 09:40
Jednoznacne redbull, monster je moc sladky podla mna.. Musim mat kazdy den inac zle dycha sa, a nevladzem sa hybat.. uz to pijem od mojich 13tich.

Karl0s
30-06-14, 10:10
semtex a shock, ale nepiju je často, tak 2 až 3 do měsíce

Charon35
30-06-14, 18:25
Jednoznacne redbull, monster je moc sladky podla mna.. Musim mat kazdy den inac zle dycha sa, a nevladzem sa hybat.. uz to pijem od mojich 13tich.

Tak s tym choď doktorovi tvle. Možno máš nízky tlak, malú hladinu sukru, alebo inú srágoru. Red Bullom to nevyriešiš.