PDA

Zobrazit normální verzi : Vylepšenia na zm new xp!



halelujah
29-06-14, 14:06
-Dať granaty na laser.

-Premenovať server na niečo lepšie zapamatelne a viac pritahujuce hračov napr. zombie plague xp.

-Pridať pre vip ukazovateľ jeho dmg.

-Jeden prvok zo zombie mi na tomto novom strašne vadi, su to zm classi ktorých je strašne veľa a len zopár sa dá využiť alebo naopak nekazia hru myslim že ponechať by sa mali len :jump,healer,smoker,tank a pre vip hunter ostatne su buď nanič alebo len odstrašuju novačikov (taky smooker alebo neviditelna nema využitie len kazenie hry novačikom)

-Pridať marine stal by 75 b , mal by veľmi vysoký armor , bol by rýchlejší ako normal hráči mal by rýchlu brokovnicu , ale musel by každých napr. 30 sekúnd zabiť zm aby hráči s ním nekempili , zároveň by mal camp radar.

-Aby malo liečko väčši radius kedže ten je veľmi malý ,ťažko trafiť nejakeho hrača a ak aj niekoho vyliečim už pri nom zm ho infikuje .

-Pridať mody ako su na zm čiže nemesis,plague,swarm,survivor.

-Pridať mapy :zm_cpl_mill_kamp a zm_long_jump:http://cs.gamebanana.com/maps/166959 .

-Aby hráči mohli vkuse skákať double jump(lebo teraz to je myslím len každý druhy skok)



Budem rád ak sami napíšete čo sa vám na serveri páči alebo nepáči.

Kotel
29-06-14, 15:17
Nazev serveru me zatim nenapadl.

VIP ma 2x vic bodu za damage, nakazeni, zabiti

Jediny doplneni HP je kladivem a tak to zustane

Laser se znici, kdyz do nej skocis, neubere full hp

Skakat v kuse double jump nepujde, protoze pak by se dalo dostat na mista, kam se zombie nedostanou.

Zombie classu je tolik, protoze kazda ma nejaky vyuziti. Mozna krome chemika, ale tomu jeste neco pridam, je pomerne novej.

Hauss
29-06-14, 15:22
Jenom se přidám tomu chemikovi není špatnej nápad něco přidat jinak ten class se mi dost líbí.

grEy
29-06-14, 15:29
Chemika odstranit a pridat schopnost vidiet ludi hunterovy. Tie navrhy co tu odzneli su asi vsetky hlupost...

halelujah
29-06-14, 16:06
Chemika odstranit a pridat schopnost vidiet ludi hunterovy. Tie navrhy co tu odzneli su asi vsetky hlupost...

Dobry napad ale neviem čo je hlupost.Mapy by sa hodilo pridať vyššie dve zmienené su prakticky podobné tím predtým to znamená minimum hard core kemp ale hlavne velké zábavne mapy.Marine alebo nazvite to ako chcete vydel som to na ruskom serveri bol drahší ale je to určite zábavne behať po mape a vyhladavať zm určo viac ako kempiť.
A o doplneni hp kladivom, o tom že maju vip 2x tolko viac b a o lasere som nevedel. A teraz keď hrači skaču každy druhy skok dvojity je to to iste že sa dostanu na miesta kde normal zm nie čiže je to len blbe obmedzenie ktore ničomu nepomaha i tak climb sa dostane všade.

E: a veci o ktorych som nevedel že tam su som odstranil.

Beat
29-06-14, 19:31
Môže sa pridať nejaký predmet pre ct, ktorý by bránil nákaze od infekčného granátu? Dajme tomu za 20 bodov nebaví ma keď sa mi podarí konečne po 5-6 kolách niekde zakempiť kúpiť si nejakú zbraň, lebo som furt robil len nákazu a nejaké zm to do mňa hodí infekčný a 30 bodov v ...

kalabi
30-06-14, 00:54
ale treba take zm b hop vubec neni zbytecnej toho bych vubec neodstranoval me treba nebavi jit pres celou mapu pul hodiny ....

Kotel
30-06-14, 06:47
Halelujah tam hral 5 minut a hodinu psal navrh, takze ...
Co znamena "dat granaty na laser" ?

oli221
30-06-14, 10:51
Kotel asi myslí taký plugin, čo máš v ruke HE a pravým tlačitkom si menís nastavenia. Je tam tripmine, hodíš, granat na stenu a pôjde z neho laser, keď niekto prejde granat vybuchne.

halelujah
30-06-14, 19:37
Kotel asi myslí taký plugin, čo máš v ruke HE a pravým tlačitkom si menís nastavenia. Je tam tripmine, hodíš, granat na stenu a pôjde z neho laser, keď niekto prejde granat vybuchne.

Ano presne tam su nastavenia ako proximity,homing je to vážne super .