PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o Unban...



Ero
28-10-11, 01:45
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 5 dnu , 7 hodin , 59 minut a 2 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Ero-Sennin-Svk *yawn*
[AMXBANS] Tvuj nick : Ero-Sennin-Svk *yawn*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1122653919
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1122653919
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 85.216.132.214
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 85.216.132.214
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : in joint veritas
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj k

Takze by som hned aj poprosil o upload dema a nasledne posudenie, kym je ban cerstvy...

Kotel
28-10-11, 22:51
Posouzen uz jsi byl na serveru.

Ero
28-10-11, 23:21
Ano? V tom pripade je zaujimave, ze tu hram vyse pol roka, spovalo ma mnozstvo adminov, nepochybne aj ty a ban som dostal za co? Pocujem kroky, vyjdem, nedam ani frag a dostanem perma?! Pocas mojej polhodinovej aktivity som dal viacej fragov, ktore by ukazovali to, ze mam wallhack, ale kazdemu sa postasti... A ked ziadam normalny ''proces'' tak sa stane co? Dostanem odpoved v jednej vete a zbohom? V tom pripade uz ani nemam zujem hrat na kotelne, cim dalej tym viac sa z tohto oslidneho serveru stava pub pre ludi vekovej kategorie 5 az 12 rokov a adminov stylu das mi frag-perma. Banujete serioznych hracov a deti s dynamikou nechate hrat? V poriadku, je to vasa starost...

Freiwyk
29-10-11, 01:17
očividně jsi neměl wallhack pořád, když tě 'spovalo' množství adminů. Na druhou stranu, podle stylu kterým jsi tu na Kotla vyjel mám takovej pocit, že ten ban byl právoplatnej (i když sem neviděl demo, ofc) a že jsi jen nasranej, protože jsme na to přišli .. just thinkin'

Ero
29-10-11, 16:43
Ospravedlnujem sa za preklepy v mojom predoslom poste, povodny umysel bol ;- specovalo. Arogantnost ludi ma dokaze vytocit, jedine co chcem, je demko...

MARTiii
29-10-11, 16:56
http://csko.cz/dema/upload/dir/cheatrinaclassu.dem

Ero
31-10-11, 13:06
Ak sa caka na moje vyjadrenie, tak tu je. Po zhliadnuti demka uznavam, ze tie fragy neboli v poriadku, ale, musim tiez povedat, ze som mal kamarata v obsoch - Death_Touch, ma vip - esp. Fakty, ktore tomuto nasvedcuju, su tie, ze na illuzie som nereagoval, ''nemieril som cez steny.''

Kotel
31-10-11, 14:16
Takze komplic.

Ero
31-10-11, 15:03
Ak to bol nejaky druh ironie, alebo satyry, tak to beriem, inak mi oznacenie komplic pride absolutne neadekvatne, lebo to je len kamarat, nie zlocinec...

apach29
31-10-11, 16:33
Cti poradne pravidla (http://csko.cz/?strana=pravidla) a uvidis proc jej nazval komplicem.

Ero
31-10-11, 17:10
''Radit polohu protihráčů z druhého týmu...'' Ja to vnimam v zmysle, ak si v tom istom teame, je ti umoznene radit polohu enemy hracov.

BiA Fz
31-10-11, 17:40
Už si zkoušel hrát prší s odkrytýma kartama? Docela nuda..

Montty non skill
31-10-11, 18:22
''Radit polohu protihráčů z druhého týmu...'' Ja to vnimam v zmysle, ak si v tom istom teame, je ti umoznene radit polohu enemy hracov.
Nejsem sice admin, ale tahle výmluva je docela... A že ti radil tak, že jsi dával hs přes zdi... Tak to ti asi diktoval GPS souřadnice ve třetím rozměru.... Myslím, že ban je oprávněný, takže jdi hrát s botama... :tongue:
Mimo jiné, to jak jsi vyjel po Kotlovi, zasloužil by jsi ban tak na rok, aby jsi se naučil slušně chovat.

Ero
31-10-11, 18:42
Takze, v prvom bode by som ti rad povedal, ked nie si admin, bez hrat a nestaraj o to, co ta nepali. V druhom bode by som ti rad povedal, hs cez steny, mno, niekedy sa musi zadarit kazdemu. Dalej by som ti rad oznamil, ze ja sa narozdiel od teba chovam a vyjadrujem slusne. A v neposlednom rade by som ti rad povedal, ze tak ako neznasam aroganciu, neznasam ludi s vekom do 16 rokov, ktory sa niekam musia pchat a pouzivaju pri tom prinajmensom trapne emotikonky. Stale cakam na rozhodnutie, ano-nie.

apach29
31-10-11, 18:54
Takze NE.

NeOn
31-10-11, 19:03
asi tak sice někdy to taky tak dělám s kamošema že si radíme ale jen při cw to je samozřejmé a jak jsem shlédl demo tak říkám NE

xbot
31-10-11, 19:58
Prosím dejte mi unban pasl jsem FK a jeste ze boxovani neni to stejne jako kopaní a dostal jsem ban ted mi to pise: na tento server mas ban zkontroluj konzoli proc!!!!!!!! mam VIP a mam ban fakt supr Nick: |Skill Z0n3|*XbOtX a ip adresa: 88.100.13.187

Prosím dejte mi unban pasl jsem FK a jeste ze boxovani neni to stejne jako kopaní a dostal jsem ban ted mi to pise: na tento server mas ban zkontroluj konzoli proc!!!!!!!! mam VIP a mam ban fakt supr Nick: |Skill Z0n3|*XbOtX a ip adresa: 88.100.13.187

Prosím dejte mi unban pasl jsem FK a jeste ze boxovani neni to stejne jako kopaní a dostal jsem ban ted mi to pise: na tento server mas ban zkontroluj konzoli proc!!!!!!!! mam VIP a mam ban fakt supr Nick: |Skill Z0n3|*XbOtX a ip adresa: 88.100.13.187

Montty non skill
31-10-11, 20:23
Takze, v prvom bode by som ti rad povedal, ked nie si admin, bez hrat a nestaraj o to, co ta nepali. V druhom bode by som ti rad povedal, hs cez steny, mno, niekedy sa musi zadarit kazdemu. Dalej by som ti rad oznamil, ze ja sa narozdiel od teba chovam a vyjadrujem slusne. A v neposlednom rade by som ti rad povedal, ze tak ako neznasam aroganciu, neznasam ludi s vekom do 16 rokov, ktory sa niekam musia pchat a pouzivaju pri tom prinajmensom trapne emotikonky. Stale cakam na rozhodnutie, ano-nie.

Ok.
1. proč bych se nestaral o něco co mě taky pálí ( pokud tady používáš cheaty tak se to dotýká i mě jako spoluhráče, nebo protihráče )
2. slušně? se podívej na tvůj druhý post.
3. není mi 16, ale to je jedno..

MARTiii
31-10-11, 20:41
dam ti unban kdyz bude pro nekdo z vyssich mist, nejlepe kotel
btw. monty by ti mohl delat dedu ( myslim to v dobrem monty ;D )
takze odted s uctou ;D

d3r0v4c
31-10-11, 21:13
Za mě NE

baf
01-11-11, 08:53
Jak už tu bylo psané,přečti si rullez.

Ero
01-11-11, 16:00
A tu je nadherny priklad nedorozumenia. Ja som mal na mysli 2 moznosti ano - ano mal a nie - nie nemal. V kazdom pripade dakujem za vynalozeny cas.