PDA

Zobrazit normální verzi : Moj navrh na novy zombie server (respektive remake noveho zombie XP)



grEy
29-06-14, 17:10
Ten server ma super myslienku, ale ja by som prijal aspon cast nasledovnych uprav.

Moj navrh je (mohlo by sa to odskusat na zombie 4), aby sa tento zombie vyskusal na normalnych mapach - de_dust2, cs_militia rovnako ako zombie biohazard, s tym ze by tam neboli miny ani sentry guny. Namiesto toho by sa dali barikady, ktore by sa dali postavit iba tak, aby mohli zombie nejakym sposobom prejst k ludom (dufam, ze sa to da). Ludia by mohli postavit vedla seba maximalne 3 barikady (predstavujem si to ako nejaku betonovu zabranu, ktora sa da preskocit - nieco taketo:
http://www.belson.com/Images/VB-8-001-M.jpg
Takze by to bol taky mensi basebuilder, akurat ze by sa hrac musel prisposobit mape a kemp uz iba dotvorit, nie ho vytvorit odznova.

Vsetky pridane zbrane sa mi velmi pacia, akurat by to mohlo byt nastavene nasledovne:
PRIMARY - Klasicka zbran z vyberu/sharpshooter/rychlopalna sniperka/minigun/pripadne ostatne strielacie zbrane. Tieto zbrane by mali mat neobmedzene mnozstvo nabojov. Minigunu by sa malo obmedzit spomalenie.
SECONDARY - Bonusove zbrane - nestrielaju naboje ani vybusniny, ale strielaju ine projektily (disky, lasery) - plamenomet, laserove zbrane
KNIFE - Explozivne zbrane - granatomet, bazooka, milkor a podobne /u tychto zbrani nastavit, aby sa dobijali automaticky, aj ked ich hrac nedrzi v ruke, milkoru dat iba dva naboje - podla mna je to asi najsilnejsia zbran zo vsetkych, dava AoE poskodenie a slow/

Ceny zbrani by bolo treba nejakym sposobom poupravovat a shop rozdelit na tieto tri sekcie (primarne zbrane, bonusove zbrane, explozivne zbrane).
U ludi uplne zrusit moznost kupy vsetkych granatov, radar, atd.. Pistole by som takisto uplne zrusil, na servery s takym mnozstvom bonusovych zbrani je to dost zbytocne, najme ked je mozne ho prave tymito zbranami nahradit.

Odomykanie zbrani za XP mi tiez pride zbytocne a hlavne predrazene, kedze su po dvoch kolach zakladne zbrane na nic.

U zombie zrusit chrobakov a u infekcneho granatu nastavit ucinnost tak, ze granat nakazi 50% ludi, na ktorych bol hodeny (4 z 8, atd.). Ak je granat hodeny na jedneho cloveka, nenakazi ho.

halelujah
29-06-14, 17:28
Daju sa spraviť zabrany ktore sa zničia inak to nejde.Prakticky je to to iste ako biohazard alebo zm new len s urcitymi zmenami nikto by tam nehral je to blbosť.

grEy
29-06-14, 17:30
Podla tvojho nazoru je potom aj terajsi server to iste, ako zombie biohazard... Praveze by sa to ovela menej podobalo s tymito zmenami.

halelujah
29-06-14, 18:03
Podla tvojho nazoru je potom aj terajsi server to iste, ako zombie biohazard... Praveze by sa to ovela menej podobalo s tymito zmenami.

Ale zas ta barikada by bola dobra konečne niečo originalne na obranu čiže nie laseri alebo gulomet.Ak by to bolo ako na gs(o shit gaysites hneď ideme flamovať!) tak že by každy zm mod by bol o niečo iny a každy by si vybral ten čo by ho bavil tak by to bolo super.

Kyblík Hnoje
29-06-14, 18:24
Tak ty barikády jsem slyšel budou stejně přidány na ZBH :-) Už se těším. Osobně si to moc nedovedu představit, jak by se tam někdo ubránil bez min, to mi nepřijde jako dobrý nápad.

Kotel
30-06-14, 06:55
Barikady budou na obou serverech. Uz jsou na biohazard.



Vsetky pridane zbrane sa mi velmi pacia, akurat by to mohlo byt nastavene nasledovne:
PRIMARY - Klasicka zbran z vyberu/sharpshooter/rychlopalna sniperka/minigun/pripadne ostatne strielacie zbrane. Tieto zbrane by mali mat neobmedzene mnozstvo nabojov. Minigunu by sa malo obmedzit spomalenie.
SECONDARY - Bonusove zbrane - nestrielaju naboje ani vybusniny, ale strielaju ine projektily (disky, lasery) - plamenomet, laserove zbrane
KNIFE - Explozivne zbrane - granatomet, bazooka, milkor a podobne /u tychto zbrani nastavit, aby sa dobijali automaticky, aj ked ich hrac nedrzi v ruke, milkoru dat iba dva naboje - podla mna je to asi najsilnejsia zbran zo vsetkych, dava AoE poskodenie a slow/


Primarky budou vsechny zbrane, co maji nad 20 naboju a strili naboje nebo jine projektily. Sekundarky jsou vse ostatni. Na knifu bude kladivo, katana, motorova pila, a podobne veci. Pri upravach jsem nastavil vse tak, ze neni problem dat to kdykoli kamkoli, ale zatim bych to nechal takhle.