PDA

Zobrazit normální verzi : Demencia na JailBreaku: Rododendron a spol.



MrJack
29-06-14, 18:41
https://www.youtube.com/watch?v=BbhXTCzUeWU - Tu je video, ktoré som nahral. Už som raz ohľadom tohto písal, (MudR.Eso)
Teraz je to *[M]etallica[R]ododendron* a spol.
Úprimne ma nasral. Stalo sa to dnes okolo 14. hodiny.
Bol tam síce spešl, ale ten môže max. presunúť ho do spectu, a to je myslím trochu málo. Preto od vás žiadam, aby ste im privreli gule do zveráku.

kono159
29-06-14, 19:01
ja by som povedal ze bol pod vplyvom navykovej latky

Toy
29-06-14, 19:14
Poprosím míry všech zučastněných (do PM) , abych věděl, jak velký svěrák zvolit, předem děkuju za kladné vyřízení. :shifty:

MrJack
29-06-14, 21:23
Kono: Jeho telo sa našlo plávajúce na vodnej hladine pláže na mape jail_bitch_v3. Po pitve sa preukázalo, že sa sfetoval drogami, ktoré mu za 12000 dolárov predal vekslák v jailshope. Drogy mal na výber; vybral si LSD, bolo to zjavné, keďže obeť fŕkala okolo seba bravčovú masť, preskakoval jej hlas a v ušiach mu zvonil telefón od vyhuleneho debila. Účinky LSD sa prejavujú taktiež mentalnou retardáciou Jána Slotu. Na slovensku bežná choroba (v česku taktiež, ale pod menom Miloša Zemana). LSD má taktiež za následky sklerózu multiplex, čo vysvetľuje, že obeť pri sebe nemala vodičský preukaz. Záver z pitvy je jasný; podľahol účinku spomínanej drogy. No jeho rodina nemusí mať obavy, objavili sme ho na jailbreaku 5 pod menom drsn1skyler na mape jail_endoplazmik_fix.

Chemo
04-07-14, 03:10
Bol som tam, presunul som tých, čo sa hrali, ďalej som nemohol urobiť nič. Toto treba hlásiť skôr cez "!". Takto spätne sa to nedá banovať, možno by to bolo možné, ale určite nie za 2 TK. Ban na 60-180 min. sa neoplatí dávať z webu. Pokiaľ skončí mapa prejde 45 min. a na 15 min. sa pôjde napiť vody a hrá ďalej. Takže hlás radšej v hre.