PDA

Zobrazit normální verzi : Toreto



gre
29-06-14, 20:21
Zdravím, chcel by som požiadať akéhokoľvek človeka nech mi poskytne informácie o tomto chlapcovi.

[20:14:12] Toreto: mne je uplne jedno že jeho frajerka je zvolenska prostitutka

Neviem čo to je za chlapca ale rád by som ho spoznal naživo. Na fb Adam Curly alebo na steame. ďakujem.

3k a Jerry
29-06-14, 20:23
:thumbup: Ti dojde polámat prsty koryto, ked bys nevěděl ..
Btw špatně si zařadil tohle vlákno ale kvůli tvojím depresím ti je odpuštěno..

Toreto
29-06-14, 20:24
Budu sa lamať prsty ? :(
E: ja som taky maly skromny chlapec z košic

gre
29-06-14, 20:25
Budu sa lamať prsty ? :(

:)

:D Dal Ta Bhoper:D
29-06-14, 20:26
Toreto tak aspoň napíš kde bývaš a uvidíme že má gre guráž prísť.

3k a Jerry
29-06-14, 20:27
Krapec Kofi štýl ..

gre
29-06-14, 20:29
Krapec Kofi štýl ..

Chlapec čo vyžaduje pozornosť a pchá sa do každej riti. Ty máš komplex menejcennosti chlape, nevieš byť bez toho aby sa niekto o teba nezaujímal. Si schopný urobiť každú sračku.

A toreto tebe prajem niekoho stratiť, či už smrť alebo inak aby si to pochopil.

weken
29-06-14, 20:32
Prečo už nejde ChatBox

matis
29-06-14, 20:34
Prečo už nejde ChatBox

lebo si nezaplatil

apach29
29-06-14, 20:57
prijdes se vybrecet na forum, co ti udelala tvoje holka a kdyz se ti lidi vysmejou, jakej jsi ubozak, chtel by jsi je vsechny bit. Chtel bych bejt tvuj syn a chodit s tebou na prochazky po meste.

Charon35
30-06-14, 18:32
Chlapec čo vyžaduje pozornosť a pchá sa do každej riti. Ty máš komplex menejcennosti chlape, nevieš byť bez toho aby sa niekto o teba nezaujímal. Si schopný urobiť každú sračku.

A toreto tebe prajem niekoho stratiť, či už smrť alebo inak aby si to pochopil.
Ty sa ukludni a rozmysli si čo píšeš. Nikto nevie čo za sračku vlastne riešiš, ale takéto priania si nechaj pre seba. 15 ročný kid tu bude písať niečo o strate nejakej detsej lásky alebo čo to vlastne bolo.

3k a Jerry
01-07-14, 07:40
všude psal jak ho ta jeho podvedla nebo něco podobného, samozřejmě všechny to zajímalo, tak skvěle pobavil obecenstvo ..
takže si z něho každej udělal prdel a nepobral že si za to může sám ..

Toreto
01-07-14, 16:07
Chlapec čo vyžaduje pozornosť a pchá sa do každej riti. Ty máš komplex menejcennosti chlape, nevieš byť bez toho aby sa niekto o teba nezaujímal. Si schopný urobiť každú sračku.

A toreto tebe prajem niekoho stratiť, či už smrť alebo inak aby si to pochopil.

To by ma moc zaujímalo kto mu opalečkoval tento post a praje mi to isté.

A priamo k tebe ty zvolenský rambo. Keď sa raz objavíš v KE, tak kľudne daj dopredu vedieť. Vyzeráš jak vychrtlina Harryho Pottera a toho jeho ryšaveho kamaráta, ale hadžeš ramená jak stallone v najlepších rokoch.
Raz ťa dakto zlomí tam kde si najhrubší a zistiš, že ani cez net si nemožeš dovoliť všetko.

Evidentne si nepochopil, že ta tvoja lovestory bola všetkym u prdele. Argumentuješ, že Zoyera to zaujímalo ? Tak si mu to mal napísať do PM. Zastávaš si tu tvoju veľku lasku, ale pred celou Kotelnou napišeš, že ju niekto pretiahol na nejakom byte ? Určite by ju to potešilo. Tak sa prac aj so svojimi detskými láskami a problemami doprdele. Čau.

matis
01-07-14, 16:21
To by ma moc zaujímalo kto mu opalečkoval tento post a praje mi to isté.

A priamo k tebe ty zvolenský rambo. Keď sa raz objavíš v KE, tak kľudne daj dopredu vedieť. Vyzeráš jak vychrtlina Harryho Pottera a toho jeho ryšaveho kamaráta, ale hadžeš ramená jak stallone v najlepších rokoch.
Raz ťa dakto zlomí tam kde si najhrubší a zistiš, že ani cez net si nemožeš dovoliť všetko.

Evidentne si nepochopil, že ta tvoja lovestory bola všetkym u prdele. Argumentuješ, že Zoyera to zaujímalo ? Tak si mu to mal napísať do PM. Zastávaš si tu tvoju veľku lasku, ale pred celou Kotelnou napišeš, že ju niekto pretiahol na nejakom byte ? Určite by ju to potešilo. Tak sa prac aj so svojimi detskými láskami a problemami doprdele. Čau.

ani jeden z nich tu nenapisal.....

ty si z KE a este si ma nepozval na pivo?

inac pekna sracka - lock