PDA

Zobrazit normální verzi : Nalejeme si čistého vínka



Sparty
29-06-14, 20:34
Ja už ani netuším, kde mám začať. Oslepenie lasta boomerom ? Zamrazenie posledného ? Uvedomujte si vôbec, ako ničíte túto hru, ktorú sme všetci s chuťou hrali, pokiaľ sa neobjavili úplne zbytočné updtaty, ktoré ste si mysleli, že budú lepšie, bude to hráčov viac zaujímať a priláka pozornosť, úplne naopak! Ničíte celý server týmto čo robíte, hráči neprichádzajú, hráči odchádzajú z týchto serverov, ked vidia, čo ste tam dali za nezmyselné hlúposti, ktoré vôbec do hry nikomu nechýbali. Dúfam, že sa zamyslíte, čo za riadnu hlúposť ste urobili týmito zmenami.

Prajem príjemný zvyšok dňa.

Toreto
29-06-14, 20:39
Napišem kotlovi nech zruši ten frost na lasta. Oslepenie boomerom by malo byť zrušene.

Sparty
29-06-14, 20:40
Toreto, pozri sa, proti zmenám nemám nič, ale toto čo sa deje na serveri poslednou dobou je už moc..

Toreto
29-06-14, 21:00
Viem. Kotel sa venuje ZM momentálne. Skuša nové veci a nove mody.
Chyby kludne hlaste .. o tom froste som mu napisal.

Nehorazne
29-06-14, 21:57
S tým frostom som myslel, že to bude dobrý nápad, ale čas ukázal opak.
Takže súhlasim s zrušením

kalabi
30-06-14, 00:43
taky souhlasim se spartakusem ty zmeny ktere tam delate nicej server nejake nejsou uplne spatne ale tak pred 2 rokama kdyz bylo zm jako zm byli 2 zm servrvy furt full nikdo si nestezoval frost granat neni uplne spatnej ale nerusil bych ho i pri tom ze zmrazi lasta a taky vratil bych strip granat a nedelal uz zadne zmeny ...

rIDer
30-06-14, 01:42
Frost na lasta už je moc.. Ten boomer na lasta byla docela haluz, jako kompenzace za smokera. Na zm 1 a 3 si člověk musí dávat pozor na smokera, ale na zm 2 si za lasta může vesele trajdat po mapě jak chce, ještě když mu parta blbečku dělá nákazu a skáče do laserů.. Taky je vidět komu to nejvíc vadí členům/ex-členům S4. Pak si můžete dát takovýhle skóre: http://oi61.tinypic.com/2vw5kc0.jpg
Hodně lidí si právě na tenhle podlej styl hry stěžuje a taky se kvuli tomu nedělá opatření a taky se kvuli tomu odpojujou hráči. K tomu screenu dodám jen to, že je k smíchu, že se toho dopouští i sám admin.
Tolik k srdcervoucímu ničení "zmdvojky".

Kotel
30-06-14, 06:44
Co je zmenene krome frost granatu? Na lasta uz nefunguje.

Kyblík Hnoje
01-07-14, 09:56
rIDer- tak to je pěkný, pokud to skóre není bug tak by měl asi Vejci někdo promluvit do duše, ti méně zkušení hráči na dvojce (kam chodí kvůli absenci Smokera) si evidentně moc nezahrají. A vidím tam i pár člobrdů (třeba Krofity Krof Krof Krof), co znesvěcovali Escape naprosto úmyslným a opakovaným blokováním průlezů, zdržováním a ničením mostů. Ale hrají si celkem vesele dál...

Kotel
01-07-14, 11:16
rIDer mi dal dobré návrhy, jak vyřešit problém s posledním člověkem, kvůli čemuž odchází lidi, takže poslední člověk dostane 800 HP, ale nebude mu fungovat vesta, takže nebude nesmrtelný a zombie ho budou zpomalovat. Na poslední 3 lidi nebude fungovat frost granát. Maximální počet XP je 2000 (to se čekuje na začátku kola). Za XP už nejde kupovat infekčák a frost granát.

OujeKraken
01-07-14, 11:52
aha uz chapem preco som mal 2000xp a pred tym kolo som mal 10 k xp je to trosku nefer s tym xp ked si cele kolo aktivny nasporis dajme tomu cca 5 k xp a dalsie kolo to zmizne ja by som navrhol zvecsit ten max pocet xp na 4000 to je ideal ale ten inf za bd je dobry napad s tym suhlasim lebo je lahke natunit a nabrat 2800 xp ale s frost granatom nesuhlasim dal by som ho i za xp to moze byt rovno silko za bd a cely xp system sa moze zrusit tymto sposobom cize iba s dvomi vecmi nesuhlasim s tym 800 hp a bez armoru a s tym frost granatom za bd

GRANDMOTHER
01-07-14, 12:50
aha uz chapem preco som mal 2000xp a pred tym kolo som mal 10 k xp je to trosku nefer s tym xp ked si cele kolo aktivny nasporis dajme tomu cca 5 k xp a dalsie kolo to zmizne ja by som navrhol zvecsit ten max pocet xp na 4000 to je ideal ale ten inf za bd je dobry napad s tym suhlasim lebo je lahke natunit a nabrat 2800 xp ale s frost granatom nesuhlasim dal by som ho i za xp to moze byt rovno silko za bd a cely xp system sa moze zrusit tymto sposobom cize iba s dvomi vecmi nesuhlasim s tym 800 hp a bez armoru a s tym frost granatom za bd

Carky hacky neexistujou ze ?

K threadu, podle mě by se to mělo vrátit všechno z5 , pamatuji si doby kdy jsem začínal, servery byli od 12:00 do 18:00 plný , neustále přicházeli noví hráči atd .. teď jak se udály ty nové změny , je to podle mě, o ničem ....

+

rIDer mi dal dobré návrhy, jak vyřešit problém s posledním člověkem, kvůli čemuž odchází lidi, takže poslední člověk dostane 800 HP, ale nebude mu fungovat vesta, takže nebude nesmrtelný a zombie ho budou zpomalovat. Na poslední 3 lidi nebude fungovat frost granát. Maximální počet XP je 2000 (to se čekuje na začátku kola). Za XP už nejde kupovat infekčák a frost granát.

Jak se zachrání ? Když někdo dá silko, a bude do něho bušit 10 zombii a on se nebude moct ani hýbat ? :-O ...

OujeKraken
01-07-14, 13:00
grand mother malo ale neni to v upravach ale v niecom inom trz neni sice 5 zm serverov ale je dokopy 10 zm serverov !! kedysi boli 3 a cisto iba zm klasicke ale trz je 10 zm s cca 6 rozdielnimi modmi a tak co odtoho ocakavas kotel to zrusit nemoze lebo to niesu navyse servery ale ine mody kt bavia odlisnych ludi a vies staci dat iba /server a vidis ze polovica tych novych serverov neni ani z polovice plna mmmm preco lebo hraci sa nevedia rozhodnut tolko k tvojim starim casom

Sparty
01-07-14, 13:14
Kotel, prosím ťa pekne, povedz mi, že tento absurdný návrh, čo dal rider neschváliš. Jednak preto, že ak sa podari dať poslednému záda minie mu to viac ako 450 hp, čo bol doterajší max..

Urobíš ten návrh, čo napísal rider, to môžeš rovno zrušiť celý zombie server..

OujeKraken
01-07-14, 13:20
to by ptm stratilo pointu to by sa miesto prvy zm je alebo vicenasobna infekce mohlo pisat hejno len ludia by sa kazili a nezabijali na to co uviedol rider sluzi hejno mod a popripade zamorenie to by totalne znicilo pointu hry

Kotel
01-07-14, 17:37
Zada za 450? A to jak? To by vzdy padnul na ranu.

Sparty
01-07-14, 19:02
Kotel, práveže áno, pretože ak nemá hráč armor a nejaký zombie da silko a trafí ho raz do zád pravým tlačidlom, tak je dole..

A to, že rider ukázal screen, ktorý je starý 6 mesiacov, ešte pred tým, než vejce dostal práva, neznamená, že je to vždy ako to píše. Ide o skill, ktorý ten posledný má, niekedy sa darí, niekedy nie, nie je to vždy tak, že jeden loví a ostatní si pol hodinu nezahrajú nič, niekedy je to tak, že celú polhodinu je len zombie server.. Strieda sa to vrámci hráčov, ktorý sú na serveri, to znamená, že ak sú tam skúsení hráči, ktorí vedia celú mapu hrať bez toho, aby ich zabili, tak prečo by sa malo meniť to, že aj skúsený hráč by pri tomto nezmysle, čo on vymyslel padol..

Kotel
01-07-14, 20:13
Tak hp zvysim na 1800 nebo i vic. Proste, aby nebyl nesmrtelnej.

Sparty
01-07-14, 20:46
Nemeň nič, prosím ťa, urobíš najlepšie..

kalabi
02-07-14, 05:41
Kotel, prosím ťa pekne, povedz mi, že tento absurdný návrh, čo dal rider neschváliš. Jednak preto, že ak sa podari dať poslednému záda minie mu to viac ako 450 hp, čo bol doterajší max..

Urobíš ten návrh, čo napísal rider, to môžeš rovno zrušiť celý zombie server..
jo presne tak jak pise.... a taky max 2000 xp a zm jenom za body to nejde zadne zmeny zm uz nechce....

Ridik :D
02-07-14, 05:56
heh vy jste totalne uplne blby komplet vsichni co se tu navazite do kotla zada za 450 sem opravdu jeste nevidel vim sice ze se da dat hlava ze zadu ktera dava kolem 900 dmg ale takova vec se povede jednou za 2 roky veskere zmeny ktere navrhl rider jsou v poradku posledni clovek nema huntit po mape ale bejt schovanej nekde v kempu u zm modu jde predevsim o to aby prezil clovek staci se podivat na film resident evil 1-6 a pochopite to

OujeKraken
03-07-14, 15:17
po prve : ridik nikto sa tu do kotla nenavaza toto je diskusia ludi kt. tej hre rozumeju na urovni... po druhe 1800 hp ?? a mysleli ste pri tom nato ze moze niekto proste dat silko napr ja ked hram ich niekedy za kolo musim prezit 7 aha a tu mate aj tych 450 dmg to som dlho nevidel ale ja som uz asi 10 krat nedavno dostal po 350 a ked je v tej skrysi 10 zombie co po tebe sekaju? to si skoncil za 10 sekund a po posledne : nieco fungovalo 5 rokov nikto si nestazoval a trz si zrazu rider kt pride a nehra 6 mesiacov ci kolko a povie si toto a toto a podla toho to bude ??? ako sorry ale toto nie (rider prepac ak som ta urazil ale proste je to tak). Dajte mi kludne za tento nazor ban na forku alebo ja nwm co ale to by bol dokaz toho ze ste ako gaysites a ignorujete hracov a vdaka tymto novym zmenam pojdu ludia prec zo serverov
s pozdravom Kraken

Shinigami
03-07-14, 15:52
5 rokov žiadne zmeny? Neviem koľko tam hrávaš, ale ako som začal ja, tak sa tam prešlo neuveriteľnými zmenami a ten zombie ako je teraz je neuveriteľná nuda. Voľakedy sa to hrávalo ešte na mapách ako je nuke a podobne, ďalej na servery už bol myslím raz obmedzovaný armor na skúšku, ale všetci plakali lebo si nemohli robiť svoje best score. Potom sa znižovali LM na skúšku a to tak, že zombie prešiel aj 2 LM a zabila ho až tretia. Zase ste plakali, lebo ste dlho neprežili. Teraz to nie je zombie server, ale človek server, pretože keď je človek len jeden čo to vie, tak ho nikto nenakazí, tým pádom nikdy nevyhrajú zombie. Kde sú časy keď som sa krčil v kempe a bál sa aby neprišiel viac ako jeden zombie, lebo by som bol v prdeli. Teraz? Chytíš MG a BZ, vybehneš z kempu pričom stláčaš bind na armor a veselo si lovíš. A posledný človek? Skill za posledného človeka? Wtf? Čo to je? Myslíš to, či dokážeš mieriť na stenu a držať E a zároveň stláčať bind na armor? Ak ti toto trvalo naučiť sa 5 rokov, tak ti blahoprajem k tvojmu nadobudnutému skillu.

Som šťastný, že Kotel spravil nový ZM server, ktorý sa ZM serverom môže nazývať, pretože ľudia sú tí, čo majú problémy prežiť. Žiadny armor a aj tak sa dá vyhrať, dúfam že deti ako ste vy tam ani nepáchnu.

EDIT: Chcel si čisté vínko, tu ho máš.

Ridik :D
03-07-14, 15:59
ty deti uz tam jsou :D

OujeKraken
03-07-14, 17:32
shinigama ok to 5 rokov som prehnal ale 2 roky som zavazne zmeny nepostrehol (strip a frost granat) to je jedine a co sa ty navazujes do mojich skillov to povazujem za vrchol arogancie ok nezmen me to ok zacnem hrat iba zm a uvidime ze kolko to niekto vydrzi bez plakania hovorim ti trz budem chodit iba zm a ludia budu plakat bude tam iba zm mapa fajn ??? a ver mi ku mne sa prida dalsich 8 top hracov minimalne co ty nato suhlasis ??? a ako si len mozes dovolit hovorit o mne volaco ked si ma este nevidel ani hrat nabuduce si rozmysli laskavo co napises

rIDer
03-07-14, 18:02
Známá firma S4 ala frag hunters a jim podobní, každej minimálně 5+ banů za pravidlo č.2. Naopak, vy jste menšina na jejiž styl hry si stěžuje ne jeden člověk takže.. Ve svý podstatě si za ty změny můžete sami, vy co jste dělali tyhle prasárny, že se necháte last a ještě si skáčete do min. Pár pisatelů si tu nevidí ani na nos.
P.S. Čistého vínka jsme si nalili až ted' (Shinigami, Ridik Thumbs up.)

OujeKraken
03-07-14, 18:41
mozno ano ale co si myslis ze sa stane no presny opak toho co si pisal co trz myslis ze sa stane kotel moze zrusit 3 zm servery alebo tam bude zm terror a tomu ver ze bude

vy si trz mozete iba pripijat nato ako nedomyslate situaciu a to ako ste to cele posr*ali a budete mat menej roboty

iba tolko nechajme cas prehovorit a budete to lutovat :) tolko k tomu trz ste donutili i mna na to aby nikto nesiel ct a neboj ja si to zariadim

Kotel
03-07-14, 21:41
:D

Ridik :D
04-07-14, 05:17
a kotel to zase zazdil :D

Likan.
04-07-14, 13:57
Niektoré zmeny celkom fajn, napr. to s lastom chválim (y). Ale tých 20 armoru zadarmo je naozaj ohromný posun dozadu. Myšlienka bola dobrá, nováčikovia by sa ubránili proti silku, inf, čiastočne chrobákom, lenže potom tu sú prví zombíci. Tí maju vždy ohromnú prácu aby nakazili čo i len 4 ludí. Všetci majú armor na 3 hity a keď sa zm spawne v húfe ludí, tak ani za boha nedokáže 3x hitnúť toho istého človeka. Prvé 2 hry to vyzerá presne naopak ako by malo, 6 zm vs 18 ct. A čo urobí človek, ktorý ma armor, mg, bz a ešte ho kryjú spoluhráči z kempu ? Vyleze a ide loviť, keď to takto urobí 10 ct tak si dokážete predstaviť ako to vyzerá... Navrhujem úplne odstránenie tohto bonusu + zníženie hp lastovi na niečo reálnejšie. 2k je fakt strašne moc a ak last dokáže stláčať e-čko tak potrebujete +- 5 siliek aby ste ho dali = nesmrteľný. Tuším, že to je presne to čomu ste sa snažili vyhnúť, potom tu môže byť ešte varianta žeby mal last okolo tých 800 hp, ignorovanie armoru ale nespomalovalo by ho nič.

Btw. Kotel, mohol by si skontrolovať ten xp bonus na zm granát, ktorý má uberať 10 armoru/hp ale nejak sa mi "zdá", že tomu tak nie je. Neviem či som paranoidny, no furt mám pocit akoby to nič nerobilo, vždy, keď chodím do toho istého kempu, tak maju všetci rovnako armoru aj po tom čo tam hodím granát -_-

Kotel
04-07-14, 14:03
Zm granát fakt nic neubíral. Opravil jsem, že bude ubírat 10 armoru.
Poslednímu vrátíme 800hp a nebude zpomalován.
Armor na začátku se tedy zruší.

GyTTE
04-07-14, 14:41
Takže, last má 800HP bez knockbacku?

Kotel
04-07-14, 15:08
Jo. Bez zpomalení při zásahu.

Sparty
05-07-14, 16:21
Som rád, za všetky vaše vyjadrenia, som rád, že rider má zasa kopu plno múdrych slov kolo S4, ktoré ako vidím neustále musí brať do svojej huby pritom, aby sa skôr zameral nato čo bude a nie to čo bolo zhruba pred pol rokom... Od zrušenia S4 viac ako polovica toho klanu skončila, ostatní čo ostali sa rozhodli už prestať s tým čo bolo a sústredovať sa na normálnu hru a nie takú, ktorá bola.. Shinigami, na tom serveri som ťa naposledy videl možno pred rokom a pol, si ten posledný od ktorého by som čakal, že do toho, čo sa na tom serveri robí bude hovoriť. Nadobudnuteľnému skillu? Sú hráči, ktorí túto hru vedia ovladáť aj bez toho, aby im niekto robil nákazy, aby niekto pasivoval pri nich, bez úplnej pomoci, na začiatku som bol tiež jeden z nich, časom som sa skôr priklonil k názoru spolupráce, proti ktorému tu ste úplne všetci. Zmien za posledných 5 rokov bolo dosť, viem, ale ako to bolo doteraz vyhovovalo všetkým, skús prosím ťa pekne niekedy v týchto časoch zájsť na zombie, on posledných zmien tam nie je nikdy viac ako 18 hráčov a tento server bol kedysi plný až do jednej rána, teraz ani mucha nepáchne na ten server.

Kotel
05-07-14, 17:13
Nikdo už tam nehraje no. Střašně mě to mrzí.

rIDer
05-07-14, 17:19
No jo spartakus.....

http://www.youtube.com/watch?v=e9-6l9izhZc

AresS
06-07-14, 12:38
:D

Kotel
31-07-14, 12:23
ani mucha :D

http://csko.cz/download/prazdno.jpg