PDA

Zobrazit normální verzi : Nový Zombie XP (Apokalypsa)



Strany : 1 [2]

killer-savage
13-12-15, 22:26
Preco z dropu sa neobjavi ziadna zbran len granaty? Je to bug alebo schvalne?

Kotel
13-12-15, 22:34
Některým hráčům vadí, že se jim dává automaticky do ruky. Řešení, aby se nedávala do ruky, je složitější. Máš zase víc bodů. za které můžeš koupit libovolnou zbraň.

Mapy přidám snadno, ale musím udělat spawny.

Reflex.
13-12-15, 23:17
Hej, je to otravne, ked si last a stale ti skace do ruky nova zbran z dropu...

A nezabudni na platformy, az sa maju kde schovat slabsi hraci.
A s tym ,,smykanim,, si to vyriesil Kotel? Lebo mne sa to stale smyka, ked chodim po tej platforme.

killer-savage
14-12-15, 00:02
Mapy přidám snadno, ale musím udělat spawny.

tie sprawny by sa mohli spravit jako je aj na deathmatch len skopirovat suradnice.

hofy
14-12-15, 00:11
Určitě by to chtělo de_rats2_2002, ta je snad i lepší než současná rats co tam je. ag_crossfire je taky super. Zato siege i mog mi přijdou moc velké a nepřehledné, hráči se při nich spíš odpojují.


mne sa to stale smyka, ked chodim po tej platforme.
Kde přesně? Mně se to nikdy nestává.

killer-savage
14-12-15, 13:04
Kolko bodov sa ma dostavat z dropu lebo dostavame rovnako

Broken Soul l Ema nepoznenilo sa to trochu dostala som z bedne 20 bodov a sg granat

Reflex.
14-12-15, 15:14
Does, na dust a dust2 to robi, proste vsetky platformy co su tam.
Zle sa na nich stoji, tym padom krivo strielas. Neviem ci to je tak dane, alebo to je nejaky nahodny bug.
Akoze ja tie platformy nejako moc nevyuzivam, ale ide o to, ze ked sa chce zakempit nejaky zaciatocnik, tak toho moc nenastriela, ked mu kvoli tej platforme skace crosshair.

E: pozrel som to, a uz sa to teda nesmyka, aspon mne.

killer-savage
19-12-15, 22:20
este by to chcelo opravit na duste co su tie kempy z platforiem jak je na plante A a jak je za podchodom pri ct na tich bednach lebo ked som v rohu a stlacim duck tak sa vsetko hybe sem a tam a strielam jak kebyze som v lufre alebo na rebriku.

killer-savage
26-02-16, 14:31
Po dlhsej dobe som nasel par bugov.
http://s17.postimg.org/jsgfcnbtr/Bez_n_zvu.png
Ked clovek ma 100 bodov a zoberie minimalne 2 tie krabice tak ma hned 120 bodov, kedze max je 100
Dalsi bug je ze sa zasekava tato minibazuka jako napriklad ked mam primarnu zbran a prepnem Qeckom na tuto M79 tak par sekund nejde vystrelit, sa mi aj stalo ze som ju drzal, kliknem a nevystreli a musim cakat tak dlho jak keby vystrelila a zrovna nabija a pritom sa neukaze ta animacia.

smoler35
03-11-16, 13:22
Dobry den chtěl bych se zepap jaký je band pro napalm granát děkuji.

^SeaBi
03-11-16, 14:10
Ahoj, zkus tohle bind "c" "weapon_hegrenade"

Asiimovíček
25-12-16, 22:05
Abych řekl pravdu je tu způsob jak získat armor :). Stačí si koupí XM8 snapshootet ( uš přesně nevím jak se jmenuje) uš sem to nehrál měsíce min. 3. Byl sem zařaný do lepší hry. No prostě když s touhle zbraní přežijete tak další kolo dostanete full armor. A ten armor je stejně na nic :D možná tak o 0,5% vám to zvedne šanci že přežite ale jinak je k prdu :P. Fotky nejsou potřeba protože je to lehký to udělat a sami to uvidíte.

Nkolas
01-02-17, 08:28
Ja bi sem tam dal normalne odomkute gany Nie ě si je budete musít odemknu za xp

Nebo tam dať Bazooka bi mala na Zombie 2 aj pre normalních hráčov a nie iba pre *VIP*

Samco
01-02-17, 18:32
Ja bi sem tam dal normalne odomkute gany Nie ě si je budete musít odemknu za xp

Nebo tam dať Bazooka bi mala na Zombie 2 aj pre normalních hráčov a nie iba pre *VIP*

V tom je predsa podstata XP módu aby si si mohol odomknúť postupne vylepšenia. Skús ZM Revolution, tam je to bez XP a všetky zbrane máš odomknuté.

ondra.broz
20-01-19, 21:45
dobrý den pane Kotel mohl byste nám všem hráčům přidat boty na rok prosím Ondra Brož

jenom chci abychom mohli hrát na zombie apokalypse s boty.