PDA

Zobrazit normální verzi : Nový Zombie XP (Apokalypsa)



Strany : [1] 2

Kotel
30-06-14, 08:46
http://csko.cz/download/zmapoka.png


Nějakou dobu jsem teď pracoval na novém zombie serveru, tak tady budu psát, co je nového.

Cílem tohoto serveru je nastavit ho tak, aby přežití bylo extrémně těžké. Mapy mají málo kempů žádné bunkry. Poslední člověk získává automaticky odměnu bodů a XP.
Nedá se kupovat armor ani hp. Zombie vás nakazí, pokud máte pod 80 HP.
Na každé mapě je světlo, nightvision je zdarma a jde přepínat v menu.

Za lidi ze začátku máte na výběr jen AUG a další zbraně odemykáte za XP, co dostáváte za zabíjení zombie. Zbraně se musí odemykat postupně, takže nejdřív odemknete nějakej granát, pak sekundárku a pak lepší a lepší zbraně. Zároveň se dají tyto zbraně vylepšít za víc XP. Na to je další menu, kde se stejným způsobem vylepšují zbraně zase postupně od nejslabších po nejsilnější. Vylepšená zbraň se dá hned vybrat, má lepší skin a větší damage.


Nové zbraně:

všechny zbraně mají neomezený počet nábojů nebo přebití
všechny zbraně, kromě kladiva, se dají vyhodit a zůstanou na zemi 20 sekund, také vypadnou, když vás nakazí
žádná zbraň není omezena na VIP hráče

nůž:
místo nepoužitelného nože máte teď kladivo, které dává 600 damage, odhazuje a doplňuje trochu hp

sekundárky:
plamenomet - zbraň na blízko, zapálí zombie, trochu odhazuje zombie, dobíjí se sama i když ji nemáte vybranou
bazuka - jiný skin, nemá funkci auto zaměření, upravený efekt výbuchu, omezeno na 3 hráče
dragon cannon - vystřelí 7 ohnivých koulí, které zapálí zombie, silná zbraň na blízko
Milkor M32 - granátomet s možností vystřelit 6 granátů rychle po sobě, ale pak se dlouho nabíjí, omezeno na 3 hráče a jde koupit jen při větším počtu nakažených

primárky:
minigun - nový skin, zvuk, 300 nábojů, pak se musí přebít, omezeno na 3 hráče
plasmagun - střílí zelené pomaleji letící projektily, které po zásahu způsobují velké poškození v malém okruhu,libová animace a zvuk, omezeno na 3 hráče
ethereal - laser s velkým poškozením, neomezený dostřel, libová animace a zvuk, omezeno na 3 hráče
thunderbolt - sniperka, která ubere zombie vždy asi 60% HP, takže zabije na 2 rány, omezeno na 3 hráče

speciální zbraně:
granát s protilátkou - vyléčí zombie v malém okruhu
napalm granát - upraven na vyšší damage
laser mina - ubere zblízka 150% z max hp zombie



Vylepšení za XP
Za lidi si můžete vylepšit některé vlastnosti:
HP - prida hp na zacatek, pocet levelu 50, max hp +100
Stribrne kulky - zvyseny damage pro vsechny zbrane strilejici kulky (vsechny zbrane, co se odemykaji + m249, auto sniperka, minigun, xm8)
Vetsi zasobnik - zvetsi zasobnik ve zbranich, co se odemykaji (pripadne bugy opravim)
Rychlost - zvetsi rychlost az o 20%, pridaval jsem pozdeji, takze stoji trochu vice

Za zombie můžete vylepšit více vlastností:
Rychlost - pocet levelu 50, maximalni rychlost +20%
Regenerace - kdyz do vas nikdo nestrili, tak obnovujete hp, pocet levelu 50, maximalni regen 15% z max hp za sekundu
Zdravi - pocet levelu 50, max hp +1500
Drápy - zvyseny damage, pocet levelu 50, max damage +30%
Krunýř - zvysena obrana proti kulkam, pocet levelů 50, max obrana +25%


Vlastnosti se můžou později ještě upravovat, když by měli třeba zombie moc hp apod.
Vylepšení si můžete resetovat a znovu rozdělit.
Vylepšení a odemykání zbraní se ukládá napořád.
XP jsou pro lidi a zombie oddělené.


VIP výhody:
2x vice bodu za zabiti, damage, nakazeni
Vyber ze 7-mi novych modelu lidi - v menu vyberete Nastaveni a vybrat model, model si muzete prohlidnout kdyz zapnete pohled 3ti kamery
Nová zombie Hunter - větší damage, velké skoky
VIP ve score tabulce
Volny slot na server



Další změny:
opravena tuna bugů
náhodně se spouští hudba
zombie mají nad hlavou hp bar, kde vidíte aktuální hp
neviditelná zombie má v neviditelnosti jiné ruce
smoker má jiné ruce - každá zombie má teď unikátní
větší písmo ukazující nakažení a kdo vyhrál
mezi zombie se nedá procházet
žádné baterky nebo světlice
climb zombie spadne, když dostane větší damage
upraveno zezelenání obrazu od boomera
před nákazou vidí každý, jestli bude zombie
neomezený double jump
kosmetické změny pro lepší viditelnost textu
lidi mají padák (na E)

AresS
30-06-14, 12:43
Pekné, určite skúsim :)

Kebabko
30-06-14, 12:47
pekne si to rozpisal , hrajem tam , server urcite doporucujem ! thumb up :thumbup:

Kotel
30-06-14, 14:27
Hraci uz se naucili pouzivat zbrane, takze trochu zvednu hp zombie, kdyz jich budou mit nakoupeno moc.

DarwiN
30-06-14, 14:31
Je tam armor , lebo ja ho tam v menu nemožem najsť ..

Tensa Zangetsu
30-06-14, 14:33
Podle toho co vidim to snad bude mit uspech.

vikernes
30-06-14, 14:45
Je tam armor , lebo ja ho tam v menu nemožem najsť ..

Armor tam neni ...musíš prostě přežít bez něj je to opravdu hard :D

Toreto
30-06-14, 14:52
Jn je to hard, uz by ani netrebalo zvysovat tie hpcka.

Kotel
30-06-14, 15:21
Kdyz maji 3 hraci m32, tak neprojde nic.

halelujah
30-06-14, 20:41
http://cs.gamebanana.com/maps/166959 mapa by sa hodila pridať , bola by super kedže od spawnu po nejaku kempu je to dlžka takže zatiaľ by prežila polka čo by bol adrenalin a zabava a ako vidiš na ukažke su tam len kempy ako kratky tunel z dvoma otvormi , až na jednu dobru kempu kde by stačilo hodiť inf .

Kotel
01-07-14, 00:02
Tahle mapa se mi nelibi. Pridal jsem par air kempu pres blockmaker, takze se daj hrat i klasicky mapy, kde se skoro neda schovat.

Beat
01-07-14, 00:31
Občas mávam za ct 4,5k hp, pretože ma trafí granát s protilátkou, potom ma nakazí zm a zase protilátka. Tie air kempy moc nepomôžu ale i tak sa dá prežiť len, keď ct hádžu protilátku.

halelujah
01-07-14, 00:40
Tahle mapa se mi nelibi. Pridal jsem par air kempu pres blockmaker, takze se daj hrat i klasicky mapy, kde se skoro neda schovat.

Ta atix čo som ti vtedy ukazoval je super takymto blokom by si tam mohol upraviť čo som ti vravel. Inak ak sa tebe nepači , skus ju dať na server a uvidiš sam reakcie hračov maš jedno či spraviš v blokmakeri skoro ako normal campu alebo maš niečo podobne v mape kde je adrenalin hrači tam môžu loviť atď.

Kotel
01-07-14, 09:17
Problém s hp mozna zpusobuje jedna funkce. Pridam neco na opravu.

Hauss
01-07-14, 10:28
Navrhuji tam přidat pár vip výhod.Npadlo mě že by ten granat s protilatkou byl jen pro vip.

Edit:ale myslím že by stim hráči nesouhlasili tak něco jiného.

Kebabko
01-07-14, 11:22
Navrhuji tam přidat pár vip výhod.Npadlo mě že by ten granat s protilatkou byl jen pro vip.

Edit:ale myslím že by stim hráči nesouhlasili tak něco jiného.

VIP výhody:
2x vice bodu za zabiti, damage, nakazeni
Vyber ze 7-mi novych modelu lidi - v menu vyberete Nastaveni a vybrat model, model si muzete prohlidnout kdyz zapnete pohled 3ti kamery
Nová zombie Hunter - větší damage, velké skoky
VIP ve score tabulce
Volny slot na server

hofy
01-07-14, 12:18
Co říkáte na train? Mě se včera hrála dobře, klidně by se mohla dát na maplist si myslím. Naopak mě moc nebaví as_oilrig, přijde mi příliš velká.

Toreto
01-07-14, 12:27
Oilrig je dobrá, sú tam miesta, kde sa dá ako-tak ubrániť. Train sa dala bugovať dvojskokom.

Ja som za pridanie klasického knifu, pretože tým broukom sa nedá ubrániť absolutne.

Kotel
01-07-14, 12:42
Kladivo upravim, aby slo nejak zabit brouky. Oilrig je velka, dam ji pryc. Train tam bude, kdyz se pridaj nejaky bloky na kemp na vlaku, tak by se dalo nekde ubranit nejakou dobu.

Toreto
01-07-14, 12:45
Kladivo upravim, aby slo nejak zabit brouky. Oilrig je velka, dam ji pryc. Train tam bude, kdyz se pridaj nejaky bloky na kemp na vlaku, tak by se dalo nekde ubranit nejakou dobu.

Len to tam nejak nastav, pretože na T spawne sa buguju nejak dvojskokom nad mapu.

Kotel
01-07-14, 13:49
Server občas spadne. Způsobuje to zřejmě nějaká zbraň, takže bude vždy jedna vypnutá.

Beat
01-07-14, 14:03
Keď ma zm zabije do chrbta alebo do hs pravým tlačítkom myši, tak to ukáže vpravo hore, že ma zabil knifom a nespawne ma to za zm ale sedím v specte za ct a musím čakať do konca kola... dnes som preto musel už 3x reconnect za mapu dať

Kotel
01-07-14, 14:17
Opraveno.

grEy
01-07-14, 14:21
Kladivo uz nedoplna HP?

Bug - ked je hrac zombie a hodi chrobakov, nasledne ho niekto ozivi a chrobaci potom niekoho nakazia, ma HP ako zombie (doplni mu to za nakazenie, ale pritom je uz clovek)

Bazooka stoji 30 bodov a nabija sa, len ked ju drzis v ruke. To uz je lepsi granatomet. Bolo by fajn ju zlacnit na 20 bodov a nastavit prebijanie aj ked ju ma hrac iba u seba... a nemusi ju drzat v ruke.

Vysoko pouzitelne skiny:
https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=1048066&postcount=1704?p=1048066&postcount=1704 (Interceptor T1, laserova zbran?)
https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=1088545&postcount=2027?p=1088545&postcount=2027 (Chainsaw)

Kotel
01-07-14, 14:26
Kladivo doplnuje, ale na jednu mapu byla smazana funkce. Interceptoru chybi P model, takze by ostatni nevideli, co ma za zbran, ale mozna to bude jedno, uvidime.

Safe.config
01-07-14, 15:05
Nějaký bug, pomocí kterého si hráči bugují XP.. (Mají jich více)
Bugují to takto:
Například: Za CT, rozdělí body, vloží je do HP a pak znovu rozdělí.. a po každém rozdělení mají více a více bodů.. prakticky můžou mít vše na max, po půl hodince bugování.

Hauss
01-07-14, 15:43
Prosím opravte to nějakej týpek už si tam běhal s ak-47

Kebabko
01-07-14, 16:05
Nějaký bug, pomocí kterého si hráči bugují XP.. (Mají jich více)
Bugují to takto:
Například: Za CT, rozdělí body, vloží je do HP a pak znovu rozdělí.. a po každém rozdělení mají více a více bodů.. prakticky můžou mít vše na max, po půl hodince bugování.

toto je mozne , ze to tak robia ano uz tam maju akacka rano na traine hrali 2 co sa doslova vysmievali jake uz maju zbrane , zaujimalo by ma odkial dosli prave na tento bug ...

Beat
01-07-14, 16:17
Tiež som sa čudoval, že niektoré lamy tam majú ak a m4 vylepšenú, teraz pozerám chatlog a toto ma dostalo

01-07-2014 12:41:57 VALVE_0:0:1196635643 92.245.5.64 BiRiNdaR--->bessr rsseb*_* UZ VIeM BUGOVAT :D:D:D:D:D:
01-07-2014 12:42:29 VALVE_0:0:1196635643 92.245.5.64 BiRiNdaR--->bessr rsseb*_* vylepsis a rozdelis
01-07-2014 12:03:05 VALVE_0:0:988861626 91.127.132.78 Proopko :D mirqqo2000 ja mam full ct aj guny aj posko aj hp proste vsechno

Kotel
01-07-14, 16:28
Aha, to jsem chtel fixnout rano. Tak to pekne resetneme.

EDIT: Zneuzilo to asi 5 lidi, tak tem jsem to nastavil na prumernou hodnotu. Uz to nejde snad bugnout.

Kotel
01-07-14, 23:44
Divny, melo by ti to snizit na 50.

Beat
01-07-14, 23:49
Tým 5 hráčom si tie expy resetol alebo aspoň nejako znížil? Na server by sa mohli pridať mapy de_westwood a de_eldorado, miest na kemp tam je dosť a práve sa westwood na zm testuje.

Kotel
02-07-14, 07:48
Jo, nastavil jsem jim prumer, co meli ostatni. Par lidi uz ma skoro vsechno full i bez bugu. Mapy se vyzkousi a uvidi se.
Upravil jsem spawny a spawnovani.

Toreto
02-07-14, 09:29
Tie brouky si vyriešil nejak ?

Kotel
02-07-14, 09:34
Meli by jit zabit kladivem, coz se mi zda, ze funguje. Pak nakazi pri hp pod 80, predtim 100. Jeste je teda muzu omezit jako infekcak, ze kdyz nekoho nakazi, tak uz nejdou koupit, ale zase tam kazdej haze lecici granat, takze je nutny necim znova nakazit.
Pokousim se najit dobry mapy, ale neni to snadny. Je treba aby nebyla mega velka, byly tam nejaky kempy ve vzduchu.

Hauss
02-07-14, 13:55
Kotle mám návrh.Trochu bych zdražil zbraně.Tenhle server je tady krátce a každej už má skoro všechny pušky což je trošku škoda.

grEy
02-07-14, 14:16
Interceptoru chybi P model, takze by ostatni nevideli, co ma za zbran, ale mozna to bude jedno, uvidime.

Cierna verzia tejto zbrane sa docela podoba na ten interceptor, takze by sa mohol pouzit P model, ak je to mozne skombinovat.
http://cs.gamebanana.com/skins/125966

Toreto
02-07-14, 14:38
Kladivom sa ubranis zopar broukom, ale celej sade ani nahodou.. Je prilis pomale.
Plazma guna sa bugovala alebo co snou je ?

halelujah
02-07-14, 14:39
Kotle mám návrh.Trochu bych zdražil zbraně.Tenhle server je tady krátce a každej už má skoro všechny pušky což je trošku škoda.

Uplne by stačilo keby sa pridaju nejake pištole naviac (glock,usp) a silne zbrane by sa dali na koniec celého stromu zbrani lebo teraz si našetrim napr. na m4 a potom mam slabši galil atď. A na brokovnice nefunguje pridany naboj v zasobniku ani po prebiti.

grEy
02-07-14, 16:45
Na co pridavat dalsie neuzitocne zbrane ako glock a usp preboha? To su uplne od veci napady. Bud zdrazit alebo to nechat tak. Ja si myslim ze to je takto dobre.

Kotel
02-07-14, 16:53
Na brokovnice nebude fungovat pridany naboj ani po prebiti. Plasma shazovala server, uz jsem ji opravil asi, tak ji vratim. Jeste shazuje asi m32 nebo neco jineho.

Shinigami
02-07-14, 16:59
Mohol by si tam obmedziť tie inf. tak, aby ďalší šiel kúpiť až po 5 liečivých granátoch. Dobré by bolo dať na konci kola pre celý team odmenu asi 500 XP za prežitie človekom a asi 300 XP zombie. Inak sa nesnažia a nespolupracujú. Proti chrobákom je Milkor, launcher, či ako sa to presne volá, takže toto by som nemenil. Zombie by si zaslúžili viacej HP, ten ohnivý granát čo tam je ich zabije jeden... Do brokovnice pridať náboje, vylepšujem si to a nemám ich tam. Aspoň polovične, lebo 8 je fakt málo za brokovnicu aj keď má väčší dmg a knockback. Ďalej by som zväčšil tie % u strieborných nábojov čo si vylepšujú ľudia na 100% a zombie by som pridal dodge medzi bonus XP max 50%, nech majú čo vylepšovať. Ak sa to tam rozhodneš pridať, daj to po málo %, na takých 150-200 vylepšení, lebo 50 máš za chvíľu, nech sa ľudia pohrajú.

EDIT: 50% je možno moc, 25% by mohlo stačiť. Ale tie strieborný náboje u ľudí by som dal na tých 100%, pretože teraz nevidím rozdiel.

grEy
02-07-14, 17:01
Nepridavat HP zombie, podla mna maju az moc hp. To len milkor dava strasne pecky (ale zas sa aj solidne dlho prebija). Ohnivy granat mas jeden za kolo a je pomerne tazke ho trafit... V shope ti ho aj tak nikto nekupi. S pridanim nabojov do brokovnice suhlasim. Dodge by som nepridaval, zombie maju toho dost co vylepsovat.

Shinigami
02-07-14, 17:07
Nepridavat HP zombie, podla mna maju az moc hp.
Ak sa dajú strieborné guľky na 100%, tak sa im HP zíde.

Ohnivy granat mas jeden za kolo a je pomerne tazke ho trafit... V shope ti ho aj tak nikto nekupi.
To nie, ale keď dostaneš liečivý máš ho zas a zas, niekedy je to tam ohnivým granátom zaspamované.

Dodge by som nepridaval, zombie maju toho dost co vylepsovat.
Už teraz majú niektorí skoro full, takže dlho mať čo vylepšovať nebudú. Aj keď nechápem ako ja mam iba 70k XP +- za zombie a to skoro vždy nakazím najviac ľudí.

Kotel
02-07-14, 19:08
Puvodne mely zbrane 200%, ale bylo to moc. Pak by musely mit zombie jeste vic hp a extra zbrane vetsi damage. Ale muzu pridat levely i na vylepsovani zbrani, treba 3.
Naplno zatim nikdo nema vsechno a dlouho mit nebude, kdyz jsem vsechno zdrazoval a treba lvl 50 stroji 5000XP, coz muzes delat celej den. Za lidi pridam vylepseni rychlosti. Dodge pro zombie by se dal taky. Brokovnice bude dávat větší damage, ale víc nábojů nebude.

Hauss
02-07-14, 20:09
Jo a když jsem byl mrtvej viděl jsem že nějakej týpem měl m3 ale měla jiný skin.To byla ta zbran za 50 naboju ktera jde koupit po 12 nakazenich?

Kotel
02-07-14, 20:15
Hm, jo.

Tensa Zangetsu
02-07-14, 23:14
No pridal bych mapu de_widlakof. Je tam hodne mista na dodmech, mezi kterymi se da skakat, navic mapa ma i podzemni prostory a zas tak velka neni.

hofy
03-07-14, 01:11
Teď jsme zkoušeli assault_lol a je to dost dobrá mapa pro tenhle mód. Ani by teoreticky nebyly potřeba kempy z bloků, míst je tam dost, možná až moc, ale dá se to. :D

Ridik :D
03-07-14, 01:37
mod je to dobrej ale navrhuju grey-ovi snizit expeni o 99% je to totiz hovado :D

Itako
03-07-14, 12:33
Neviem, či to má byť chyba, či nie, ale SG-550 commando nejde odomknúť

Kotel
03-07-14, 12:34
To tam vubec byt nema. Ty ho vidis v menu?

Itako
03-07-14, 13:16
Áno, mám ho v menu + keď odhodím bazuku a znovu ju vezmem, tak mi odhodí kladivo a až po reconnecte mi ho vráti

Kotel
03-07-14, 14:09
Opraveno.
Přidal jsem padák a mapy cs_assault_lol a de_widlakof.

Itako
03-07-14, 19:23
a nedala by sa tiež pridať mapa de_dust2? Keď tam je de_dust, tak nech tam je aj dust2 :D

Zoyer
03-07-14, 19:30
zvysil bych cenu bonus veci za body u ZM o 100% . body se tam ziskavaji strasne rychle a snadno. a mozna bych i pridal kupovani xp za body

Kotel
03-07-14, 23:27
dust2 jedine nejaka upravena, v klasickej se neda nikde schovat, mozna dust2_2009

Kebabko
03-07-14, 23:42
ja by som ju pridal ... raz sa tato mapa hrala , hodil ju tam admin , ja som to bezal cez celu ale da sa tam v pohode , velke dolne / horne katy / cele acko / bcko ja by som ju pridal da sa to

Shinigami
03-07-14, 23:46
zvysil bych cenu bonus veci za body u ZM o 100% . body se tam ziskavaji strasne rychle a snadno. a mozna bych i pridal kupovani xp za body


Blbosť, keby stojí inf, alebo šilko viac tak by to už nikto nekupoval, už teraz robia nákazu tí istí. Má to byť ťažké pre ľudí, tak to zase neurobte tak aby ľudia lovili zombie...

hofy
03-07-14, 23:46
ja by som ju pridal ... raz sa tato mapa hrala , hodil ju tam admin , ja som to bezal cez celu ale da sa tam v pohode , velke dolne / horne katy / cele acko / bcko ja by som ju pridal da sa to
Hrála, ale bojiště bylo tak nějak různě po celé mapě, žádný stabilní místo ke kempení. :D Když by se tam něco udělalo z bloků, tak by z toho mohla být dobrá hra.

Beat
04-07-14, 00:02
Hrála, ale bojiště bylo tak nějak různě po celé mapě, žádný stabilní místo ke kempení. :D Když by se tam něco udělalo z bloků, tak by z toho mohla být dobrá hra.

Ono by sa malo behať na každej mape s kladivkami vo skupinkách a pekne bojovať to je oveľa viacej zaujímavé ako sedieť niekde v kempe a páliť z každej zbrane...

Ridik :D
04-07-14, 05:22
dokud serever nebude praskat tak to nikdy nebude nijak extra hard viz ta skutecnost ze zm potrebujou silenstvi jako sul zombie nejsou nijak extra odolni a kdyz si sedne do nejakho kempu borec co ma plazmu vedle nej blb z minigunem tak si muze clovek kuchnout

Kotel
04-07-14, 09:30
Záleží na mapě. V dust_castle jsou 2 nedobytný kempy, takže by tam ani neměla být. De_nuke je taky nanic. Jako dobrá se ukázala assault_lol, kde se dá přežít, pokud po vás nejde víc zombie. Pak de_eldorado, kde je hodně střech. Pokud to někdy vypadá, že lidi vyhrávají, tak je to většinou léčícím granátem, jinak by kolo skončilo o 2 minuty dřív.

Beat
04-07-14, 10:36
Tak to je práve jediná cesta ako vyhrať na každej mape aby last ct hádzal stále liečka a vznikla prevaha ct, budú pridané bonus xp za vyhrané kolo za zm a za ct?

Kotel
04-07-14, 11:02
Za ct mas body a expy, kdyz zustanes posledni. Za zm mas dost vseho, kdyz nekoho nakazis nebo i jen uberes hp, takze na konci kola neni treba nic pridavat. Navic je tam nejaky bug, ze se posledni kolo spusti treba 1000x a pak kazdy dostane milion bodu.

Beat
04-07-14, 11:06
Za ct mas body a expy, kdyz zustanes posledni. Za zm mas dost vseho, kdyz nekoho nakazis nebo i jen uberes hp, takze na konci kola neni treba nic pridavat. Navic je tam nejaky bug, ze se posledni kolo spusti treba 1000x a pak kazdy dostane milion bodu.

Hej to sa včera stalo na dust_castle každému pridalo 30k xp podľa toho či bol zm alebo ct. Mohlo by sa pridať obmedzenie pre milkor aby nešiel použiť keď hráč použije T-vírus protilátku, ktorú majú zm v shope, pretože niektorí hráči sú zm, zakempia sa na dobrom mieste, počkajú dokým všetci pôjdu preč, dá si protilátku, zamínuje sa a kúpi si milkora a potom si tam pekne fraguje..

grEy
04-07-14, 12:44
de_dust2 ma podla mna potencial, nie su tam ziadne extremne silne kempy na tento server a nejake miesto kde sa clovek moze ubranit tam je. Nehovoriac o tom, ak sa tam pridaju nejake bloky (respektive plosiny do vzduchu a podobne).

Kotel
04-07-14, 12:48
Hej to sa včera stalo na dust_castle každému pridalo 30k xp podľa toho či bol zm alebo ct. Mohlo by sa pridať obmedzenie pre milkor aby nešiel použiť keď hráč použije T-vírus protilátku, ktorú majú zm v shope, pretože niektorí hráči sú zm, zakempia sa na dobrom mieste, počkajú dokým všetci pôjdu preč, dá si protilátku, zamínuje sa a kúpi si milkora a potom si tam pekne fraguje..

Tohle muze udelat kazdy i bez protilatky. Podle me ho stejne snadno sundaj, kdyz bude sam. To uz zalezi na tom, kolik lidi zbyva. Muzete prezit dlouho, kdyz se zombie soustredi na jine misto na mape.

Kotel
04-07-14, 12:49
Jeste pridam moznost postavit pytle s piskem, ktere budou zombie moct znicit. Server uz ted nepada, takze muzu pridavat dalsi veci.

Beat
04-07-14, 12:51
Jo ale ono to potom tak býva, že sa mu dvaja-traja hráči postavia zväčša jeho kamíci a blokujú zm aby mohol hodiť na nich lečko a oni sa zakempia s ním a pekne si strieľajú...

Ridik :D
04-07-14, 18:43
nuke je opravdu op mapa je tam par kempu ktere jsou temer nedobytne ten dust castle je na hrane

grEy
04-07-14, 18:50
Podla mna je nuke aj dust castle super. Mapy, kde je zopar dobrych kempov a nie vela priemernych kempov su lepsie, lebo zombie hodi jeden infekcny granat a nakazi kemp, kde je aj 7 ludi, takze nakaza ide rychlejsie, najst kemp je narocnejsie a tym padom je hra na servery dynamickejsia (hadam ze to je presne ucel tohto zombie), ako ked su ludia roztrtkany vsade po mape.

Kebabko
04-07-14, 19:26
Jeste pridam moznost postavit pytle s piskem, ktere budou zombie moct znicit. Server uz ted nepada, takze muzu pridavat dalsi veci.

to jumper preskoci nie?

Itako
04-07-14, 20:24
Neviem ,či to je úmysel, či nie, ale keď je posledný človek, tak každý ZM má iba 600 HP

Kotel
04-07-14, 20:51
Pokud je vic jak 15 zombie.

Hauss
04-07-14, 20:56
Blbosť, keby stojí inf, alebo šilko viac tak by to už nikto nekupoval, už teraz robia nákazu tí istí. Má to byť ťažké pre ľudí, tak to zase neurobte tak aby ľudia lovili zombie...

Ale blbost on má pravdu.

Kotel
04-07-14, 21:10
Infekcak jsem omezil, ze dalsi jde koupit az po hozeni 3 lecicich.

oli221
04-07-14, 21:19
Hm dneska sme na druhom servery maly po 433 hp a to sme neboli 15ti.

Itako
04-07-14, 21:24
Asi to je nastavené aj keď je iba posledný hráč a ZM je menej ako 15

halelujah
04-07-14, 21:33
Podla mna je nuke aj dust castle super. Mapy, kde je zopar dobrych kempov a nie vela priemernych kempov su lepsie, lebo zombie hodi jeden infekcny granat a nakazi kemp, kde je aj 7 ludi, takze nakaza ide rychlejsie, najst kemp je narocnejsie a tym padom je hra na servery dynamickejsia (hadam ze to je presne ucel tohto zombie), ako ked su ludia roztrtkany vsade po mape.

Presne , nemusi hadzať ani inf kedže za tie body si radšej kupim šilko a v pohode infikujem celu kempu a kedže su väčšinou hrači sustredeny v max. 3 kempach tak to je važne ľahke , príp . šupnuť im tam brouky je to len na vás ale dust castle sa aj vždy dobre naplnil takže nevidim dôvod prečo by tam nebol.Dust 2 je tiež veľmi zábavná mapa taká rýchla a akčná čo sa mne osobne veľmi páči (a očividne viac hráčom pretože dust2 býva často plná) mohla by sa pridať aj de_tuscan kedže kempy tam su a nie priliš silné .
PS: mohol by sa vyskušať aj ten longjump

Kotel
04-07-14, 21:33
Aha, fail, opraveno.

grEy
04-07-14, 21:49
Sharpshooter by mohol mat funkciu doslova podla nazvu a mohol by byt bez recoilu a stat tak 30 bodov. Inak je to umysel, ze nepocut zvuk strelby? (ak ho vlastim ja, tak pocujem zvuk ale ak ho ma niekto iny, tak nepocut)

Beat
04-07-14, 22:30
Ten malý granátomet teda zhadzoval server? rád by som ho uvítal späť. Speed u ct nefunguje, skúšali sme to so zalkom on ho mal na 50 ja na nejakej 15 a obehol som ho dokonca, tak isto aj regen u zm je strašne low na 50lvl to pridáva len okolo 19hp, čo v podstate nie je žiadna výhoda.

hofy
04-07-14, 22:43
zm_dust2_2010_rf mi shazuje cs, asi nefunguje na steam s updatem

Kebabko
04-07-14, 23:09
zm_dust2_2010_rf mi shazuje cs, asi nefunguje na steam s updatem

napodobne , sharpshooter - taky neslisim zvuk , nevidim bulety [naboje jak vyletuji]
no recoil bych tam rozhodne nedaval , je to dobre tak jak to je , staci si vylepsit DMG za ct a mas to dobru zbran
s no recoilem si to nevim predstavit , ja osobne bych asi daval zm na 5 hitu .. stim sharpem

/// beztak to ma oneco mensi recoil jak ostatne guny ..

grEy
04-07-14, 23:11
zm_dust2_2010_rf mi shazuje cs, asi nefunguje na steam s updatem

Ciperovy aj mne to iste.


no recoil bych tam rozhodne nedaval , je to dobre tak jak to je , staci si vylepsit DMG za ct a mas to dobru zbran
s no recoilem si to nevim predstavit , ja osobne bych asi daval zm na 5 hitu .. stim sharpem

Damage by sa samozrejme obmedzil a mohlo by sa napriklad nastavit, ze by vobec nespomaloval zombie.

Kebabko
04-07-14, 23:12
Ciperovy aj mne to iste.



Damage by sa samozrejme obmedzil a mohlo by sa napriklad nastavit, ze by vobec nespomaloval zombie.


ja nevim no .. ja bych to nechal takhle me to aspon vyhovuje :d/

grEy
04-07-14, 23:41
Mne ten sharpshooter pride proste zbytocne, kedze je to ako normalna zbran akurat ma viac nabojov...

Kotel
05-07-14, 00:02
Zrovna nejlepsi mapa, co tu je. Skoda.
Zvuk sharpshooteru zrejme blokuje jina zbran, zjistim ktera.

hofy
05-07-14, 00:31
Kotle proč jsi smazal assault_lol? Zrovna jsem jí chtěl nominovat a prý nelze. :D

Kotel
05-07-14, 00:55
Chyba, ta tam ma byt.

slender
05-07-14, 10:35
Myslím že tyto dvě mapy by se na server celkem hodily - de_change_inferno a de_westwood.
A také bych chtěl požádat aby jste se koukli na kladivo... myslím si že ta funkce odhození nefunguje... Předem Díky

E: Tak kladivo funguje jak má, omlouvám se :D

Toreto
05-07-14, 11:24
Načo je funkcia večši zasobnik, ked jedina guna pri ktorej sa oplati do toho davať expy je zakazana ?

Kebabko
05-07-14, 11:32
Myslím že tyto dvě mapy by se na server celkem hodily - de_change_inferno a de_westwood.
A také bych chtěl požádat aby jste se koukli na kladivo... myslím si že ta funkce odhození nefunguje... Předem Díky

E: Tak kladivo funguje jak má, omlouvám se :D

westwood tam je ..

automaticku brokovnicu s 57 nabojma si viem predstavit :D to by bol iny hunt

Toreto
05-07-14, 11:36
Nie hned 50, stači to obmedziť na nejakych 15-20.

Kotel
05-07-14, 11:58
Načo je funkcia večši zasobnik, ked jedina guna pri ktorej sa oplati do toho davať expy je zakazana ?
Ktera?

Toreto
05-07-14, 12:16
Ktera?
XM1014 rychlopalna brokovnica

Kotel
05-07-14, 12:19
Brokovnicim muzu pridat rychlejsi nabijeni, protoze maji 3x vetsi damage. S 40ti nabojema bys je nabijel cely kolo.
EDIT: u brokovnic to nejde, tak zvysim trochu naboje

grEy
05-07-14, 12:45
Nieco neni dobre. Mam 220 hp a zombie ma niekedy nakazi na ranu zpredu. Ked je niekto posledny clovek, tak ho dokaze dat hunter zozadu na dve rany pravym tlacitkom mysi.

Toreto
05-07-14, 12:56
Brokovnicim muzu pridat rychlejsi nabijeni, protoze maji 3x vetsi damage. S 40ti nabojema bys je nabijel cely kolo.
EDIT: u brokovnic to nejde, tak zvysim trochu naboje

ok super, naboje by mali stačiť

Kotel
05-07-14, 13:28
Tak naboje je taky problematicky zvysit. Zatim to necham tak a zvysim damage.

GyTTE
05-07-14, 13:59
Mám nápad.. čo tak u CT dať No Knockback? (pri hite to CT nebude spomalopvať)

hm?

Zoyer
05-07-14, 14:23
Blbosť, keby stojí inf, alebo šilko viac tak by to už nikto nekupoval, už teraz robia nákazu tí istí. Má to byť ťažké pre ľudí, tak to zase neurobte tak aby ľudia lovili zombie...
ja mam 100 bodu nonstop at kupuju cokoliv.
silenstvi a brouci za 20 ? to je jak AWP za 100 dolaru. jednim silenstvim ziskas 3x tolik bodu nez to stoji.

halelujah
05-07-14, 14:35
Nieco neni dobre. Mam 220 hp a zombie ma niekedy nakazi na ranu zpredu. Ked je niekto posledny clovek, tak ho dokaze dat hunter zozadu na dve rany pravym tlacitkom mysi.

Presne , prakticky zm nemusi ani kupovať drapy a da v pohode človeka na dve tri rany ak ten človek predtym spadol v pohode na dve väčšinu. Mohol by sa zmenšiť dmg zm napr. keď už je aspoň poľka hračov zm aby na začiatku mali šancu lebo važne pride do kempy zm a dava na dve rany.To drapy nemaju vyznam a ani hp za človeka.

Kotel
05-07-14, 14:50
Ti da asi hlavu, tak to pak ubere hafo.

Zoyer
05-07-14, 17:15
co pridat mapu cbble ?

Kotel
05-07-14, 22:06
agree

grEy
05-07-14, 23:56
http://www.csplugin.com/2013/05/weapon-thunderbolt-zp-and-cs-1-6.html

Dalsi pouzitelny model...

Kotel
06-07-14, 00:20
Tenhle má všechno, paráda. Jinak server pořád shazuje malejn granátomet, ale nechápu proč, když stejná verze je na ostatních zombie i funu.

Beat
06-07-14, 00:38
Tenhle má všechno, paráda. Jinak server pořád shazuje malejn granátomet, ale nechápu proč, když stejná verze je na ostatních zombie i funu.

Mne sa u neho často stávalo, že keď som viac krát mačkal QQ a striedal tak kladivko s granátometom, tak mi ho hádzal do ľavej ruky.

grEy
06-07-14, 00:52
Na tej stranke je ich tusim viacero, hehe:
http://www.csplugin.com/2012/12/zp-extra-item-blaster-sfgun.html
http://www.csplugin.com/2013/07/weapon-needler.html
http://www.csplugin.com/2013/08/weapon-oicw-zp-and-cs-1-6.html

http://cs.gamebanana.com/skins/128902

Zabakkk
06-07-14, 23:28
Takže dneska jsem zkusil a co se mi nelíbí je to , že na dust2 je kemp kam se zombie nedostanou .
Ale zase jste udělali dobře , že double skok je pro všechny a , že žádnej gun nechce VIP.
Za další mohli by jste tam přidat nějaké fy mapy at je trochu srandy .
Pak na normal zm jdou body i xp rychleji nahoru proč tady za mapu udělám max 2 000 xp ?

Kotel
07-07-14, 08:52
dust2 se jeste testuje, ktery kemp myslis?
Fy mapy jsou vyloucene. Mozna nejaky z gg.
XP a vylepseni ti zustavaji naporad.

halelujah
07-07-14, 11:56
Inak mohlo by sa ešte porozmýšlať nad obmedzenim liečacieho granatu a zombie extra veci všeobecne.Písal si že chceš mód kde ľudia neprežiju ale po nových zmenách je malokedy kolo kedy neprežiju .Myslím že je aj pre hráča lepšie vidieť ako sa infikuje ľahko super a keď hodia liečko zase hrá , ide niekto zo šílenstvom zase kempa infikovaná atď.Prakticky každý na serveri si zahral ale teraz si len do konca kola kempi 5 hráčov .

Mr.Socks
07-07-14, 14:35
Měl by se zakázat nákup léčících granátů před vypuknutím infekce, protože dochazí k léčení ZM na začátku kola nebo k "samoléčení" (nakažený člověk hodí těsně před vypuknutím infekce pod sebe léčící granát a vyléčí se). Potom by se mohl udělat hardmod ještě těžší, například zmenšením HP lidí např. na 100, nebo no knockback pro ZM, protože i přes aktivní Hardmod lidé nemají moc problémů se s ZM vypořádat. Dále jsem za přidaní mapy cs_office..

Kotel
07-07-14, 14:53
Lecici granat nema jit koupit, kdyz neni zadna zombie, opravim.

Zabakkk
07-07-14, 23:09
dust2 se jeste testuje, ktery kemp myslis?
Fy mapy jsou vyloucene. Mozna nejaky z gg.
XP a vylepseni ti zustavaji naporad.

Na dust2 jak je ten kemp na CT spawn stred tak tam skáčou přimo do rohu nad vrata tam se zombie nedostane ani za nic jedine inf tam hodit

Zoyer
08-07-14, 02:30
Na dust2 jak je ten kemp na CT spawn stred tak tam skáčou přimo do rohu nad vrata tam se zombie nedostane ani za nic jedine inf tam hodit
uplne vpohode je z tama vyhodis granatem

enter
08-07-14, 14:26
cc mam dve navrhy na navy zm server tak 1. je ze ja by som tam pridal tuto zbran :
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=110076?t=110076
Lebo mne sa strasne paci a ja si myslim ze by sa to aj ostatnim lubilo
a 2. je ze by som prvim ZM ktory sa vzdy spawnu tak by som zvysil Hp asi o 20%

Kotel
08-07-14, 15:04
Prvni zombie by mely nakazit minimalne 3 dalsi, protoze vi, ze budou zombie. Navic maji noslowdown, kdyz je hodne ct. To by melo stacit. Kdyz se nekdy stane, ze nikoho nenakazi, tak proste nechtely.

Grakon2702
09-07-14, 23:01
Mohlo by se na horní stranu obrazovky přidat přehled nakažených a nenakažených, jako je na jb s počtem s vězňů a dozorců. Když si chcu třeba za člověka koupit zbraň a mě to v chatu vypíše, že musím počkat dokud nebude tolik nakažených nebo jsem párkrát na serveru viděl, že lidi ani nevěděli, že jsou last :D.

Mr.Socks
10-07-14, 11:34
Mohlo by se na horní stranu obrazovky přidat přehled nakažených a nenakažených, jako je na jb s počtem s vězňů a dozorců. Když si chcu třeba za člověka koupit zbraň a mě to v chatu vypíše, že musím počkat dokud nebude tolik nakažených nebo jsem párkrát na serveru viděl, že lidi ani nevěděli, že jsou last :D.

Myslím, že TAB stačí a když je člověk poslední tak to do prostřed obrazovky napíše "poslední člověk" takže nehrozí, že by někdo nevěděl, že je last..

Ještě pokud je Nemesis tak by neuškodilo omezit dmg Thunderboltu, protože teď stačí 2 Thunderbolty a Nemesis nemá šanci..

GyTTE
10-07-14, 11:43
Žabáku , zobereš si climba , a ten camp je hneď nakazený :)
Alebo s hocijakým iným ZM hodíš pod seba granát..

hofy
10-07-14, 18:37
Když odemknu lm, tak je pak mám pořád všechny zdarma, tak to má být? Protože v menu to psalo 1 lm na kolo zdarma.

Kotel
10-07-14, 19:24
Má to dát jen jednu. Opravím.
Zombie mají několik možností, jak zrušit kemp, co je někde vysoko:

jump zombie, smoker, climb, hunter, odhazovaci granat (bud ho hodite na ct nebo pod sebe a vyhodi vas to kamkoliv)

grEy
11-07-14, 11:11
Ak si tie laserminy opravil, mam pocit ze to stale nefunguje. Furt mi ich hadze zdarma. Inak poprosim zredukovat pocet, ktory si moze clovek kupit u zapalovacich a zmrazovacich granatov (hlavne u posledneho cloveka, to je demencia) tak 3 za minutu. Pripadne uplne vymazat horiace granaty zo shopu.

Ridik :D
11-07-14, 14:03
vymazat ne ale omezit urcite

Toqsic
17-07-14, 10:54
Asi jsem objevil bug. Když si za exp navýším počet nábojů ve zbraních, tak funguje pouze u těch "normálních", ale u brokovnic se mi žádné náboje nepřidají (přitom střílejí kulky). Nebo to je tím, že brokovnice má sama o sobě větší damage a byla by to moc silná zbraň proti zombíkům?

zENK
17-07-14, 11:21
Kotel psal že do brokovnic se náboje nebudou přidávat

Toqsic
17-07-14, 13:25
Pak mi to došlo taky..... moje chybča. :wacko:

Kotel
19-07-14, 23:05
Přidána nová zbraň známá z unreal tournamentu.
Opraveny nějaké bugy.
Hardmode bude těžší.
Poslední člověk může být od 12ti zombie.
Zombie dostávají odhazovací granát každých 7 sekund.
Při zabítí zombie je šance, že vypadne box, který po sebrání přidá body, expy a náhodnou zbraň.

halelujah
20-07-14, 08:46
Přidána nová zbraň známá z unreal tournamentu.
Opraveny nějaké bugy.
Hardmode bude těžší.
Poslední člověk může být od 12ti zombie.
Zombie dostávají odhazovací granát každých 7 sekund.
Při zabítí zombie je šance, že vypadne box, který po sebrání přidá body, expy a náhodnou zbraň.

Ten najnovší update je luxus najviac su tie krabice to je pecka vážne pokrok , troška som nepochopil tie odhadzovacie granaty čo spamuju a keď už nech su cez hard mode len na obnovovanie.

zENK
20-07-14, 11:14
Ou, tak to se tam jdu mrknout...

Kotel
20-07-14, 11:52
Odhazovacím granátem se může zombie dostat kamkoliv, když ho hodí pod sebe, protože lidi jsou většinou na místech, kam se dostane jen jump nebo climb.

Bastien
20-07-14, 12:22
tak to se tam kouknu potom

Tensa Zangetsu
23-07-14, 00:31
Me akorat napadlo, ze by se mohla minimalne zdvojnasobit cena bonusovych zbrani pro Lidi, protoze nmi pripada ze 40 bodu bna milkor, ktery je asi nejsilnejsi zbran ve hre, jje smesne nizka. A taky aby se bonusove zbrane vzdy na zacatku noveho kola vyhodili z ruky, aby se nemohlo stat, ze nalezou 3 lidi s milkorem do 1 kempu.

halelujah
23-07-14, 00:39
Me akorat napadlo, ze by se mohla minimalne zdvojnasobit cena bonusovych zbrani pro Lidi, protoze nmi pripada ze 40 bodu bna milkor, ktery je asi nejsilnejsi zbran ve hre, jje smesne nizka. A taky aby se bonusove zbrane vzdy na zacatku noveho kola vyhodili z ruky, aby se nemohlo stat, ze nalezou 3 lidi s milkorem do 1 kempu.

Bola veľmi silna ale milkor bol strašne oslabeny , to už skôr plasma gun + bz je vražedna kombinacia a za 35 b.

Tensa Zangetsu
23-07-14, 01:18
Ale i tak, posledni clovek + milkor = IMMORTAL. Navic ty zbrane za tu cenu jsou az prilis silne. nejhorsi je to pri vyssim poctu zombie.

Kotel
24-07-14, 14:11
Trochu je zdrazim.

zENK
24-07-14, 19:37
Když tam je mapa eldorado, tak by se tam mohla přidat i westwood, jsou tam campy i bez bloků... mohla by to být dobrá mapa.

JetbugCZ
25-07-14, 08:16
Taky infekcni granát by mohl bejt jen pro vip :)

Kebabko
25-07-14, 08:52
Taky infekcni granát by mohl bejt jen pro vip :)

vsetko dat pre vip a normal hraci nech tam behaju s glockom rozumne

zENK
26-07-14, 15:41
Taky infekcni granát by mohl bejt jen pro vip :)
To je blbost...

Jak je tam nově přidanej ten box co vypadne ze zm, tak by tam mohla být taková tabulka když na to šlápnu. Když mám třeba plasmu a bz, a nechtěně šlápnu na ten box, tak mám třeba dragon cannon a bz mi někdo vezme...

(něco na ten způsob):
Chces otevrit tento box?
1) ANO
2) NE

A někde jsem četl, že tam budou nové vylepšení? Mohlo by tam být pro lidi třeba nějaké to % na kritický zásah a nějaké to % šance na otrávení.
//To vylepšení by bylo jen pro základní zbraně (M4, AK atd..)

Kebabko
26-07-14, 15:53
To je blbost...

Jak je tam nově přidanej ten box co vypadne ze zm, tak by tam mohla být taková tabulka když na to šlápnu. Když mám třeba plasmu a bz, a nechtěně šlápnu na ten box, tak mám třeba dragon cannon a bz mi někdo vezme...

(něco na ten způsob):
Chces otevrit tento box?
1) ANO
2) NE

A někde jsem četl, že tam budou nové vylepšení? Mohlo by tam být pro lidi třeba nějaké to % na kritický zásah a nějaké to % šance na otrávení.

stim potvrdenim Ano Nie suhlasim , par krat som bol last mal milkor utekal omylom slapol na ten box a bolo to tam :D dalo mi ten launcher za 10 bodov :/

Itako
27-07-14, 15:42
Ahojky, chcem sa spýtať o koľko sa znižoval DMG na milkore?

Edit: A nedá sa pridať ten mód na tie granáty? Ako laser trip, impact, proximity etc.

Hauss
27-07-14, 17:24
Navrhuji přidat na server možnost rambo.Stálo b to hodně bodů ale když si to koupíte budete mít o dost větší dmg a armor.

Kebabko
27-07-14, 18:09
Navrhuji přidat na server možnost rambo.Stálo b to hodně bodů ale když si to koupíte budete mít o dost větší dmg a armor.

:wall:

zENK
27-07-14, 18:46
Navrhuji přidat na server možnost rambo.Stálo b to hodně bodů ale když si to koupíte budete mít o dost větší dmg a armor.
A to pak jako mam být nesmrtelný?

Kotel
27-07-14, 19:53
DMG milkoru se upravil tak, aby daval vzdy 1/5 z maxhp zombie.

Itako
27-07-14, 20:54
Aj knife bol tak nastavovaný?

Kotel
27-07-14, 21:11
Jo.

Bastien
28-07-14, 11:56
Hodí někdo granát s protilátkou 3 zombie se změní v lidi ale z toho ani jeden nezůstane člověkem dlouho třeba chtělo by to ochranu na 3 nebo víc sekund když použiju protilátku nebo někdo hodí ten granát mě už to štve

Toreto
28-07-14, 12:01
Blbost, je to dobre, tak ako to je.

zENK
29-07-14, 12:02
Našel jsem na serveru bug... teda, pokud to bug je.
Když jsem ZM a zapnu si 3D pohled (vše ok) a umřu, tak už ten 3D pohled nemám (ale furt ho mám zaplej).
Pak je nové kolo (jsem člověk) a když dám padák, tak už to není 3D ten padák a je to normální.

pwnt
29-07-14, 21:33
Ahoj, našel jsem jeden "bug" nevím jestli to dělá i ostatním ale mě ano: Za zm když vyprší čas kola a mám v ruce zombie granát (sg) tak při respawnu za ct (další kolo) mám na výběr sg grenade se skinem léčícího granátu ale nejde použít ani když jsem last a píše mi to že je málo zm. No..snad to pochopíte, snažil jsem se to sepsat nějak rozumně :D

Itako
29-07-14, 22:48
Ono by malo ten odhadzovací granát na konci kola vždy odhodiť zo ZM, aby z toho nebol ten liečiaci granát ďalšie kolo :)

pwnt
29-07-14, 23:24
Itako, no jasně..ale když ho použiješ a mezi těma 7sec zkončí kolo..tak právě tento bug mi nastane.
Edit: Když vezmu "dropbox" který padne ze zm tak mi to hodí frost i napalm společně s healem jenže ten heal nejde viz. můj předchozí příspěvek.
Edit 2: Mám koupenou minu zdarma jenže pokud chci minu tak za každou platím 5b a ne že mám 1 zdarma nevím čím to je.

btw. jaká je šance že mi ten box spadne?

pwnt
30-07-14, 19:15
Btw. nedaly by se udělat jakésy "bonusy" při zabití? šance na dropnutí tohoto bonusu by byla velmy malá a byla by bud do konce mapy/ po dobu omezenou/ nebo by se časem rozbíjela a musela by se opravovat/ nedala by se opravovat a rozbila by se. Nebo by se třeba dal tento bonus koupit náhodně..třeba za 90b nebo něco kolem toho a bonusy by byly např. rychlost +2% (možná by se dalo třeba tyhle bonusy i vylepšovat za xp/body) nebo dmg +10 - v podstatě něco jako itemy v cod mohlo by to být zábávné a tyhle bonusy by byli i pro zombie.
edit: bonusy by byly jak za body i za xp ale za odlišnou cenu dost lidí tam má full humana i zm a možná by nebylo špatné přidat i nějaký další "schopnosti" např rychlost přebíjení - jen pro normální zbraně které se nedají koupit v bonus menu (krom sg1, m249..).

Kotel
30-07-14, 20:23
Může se to přidat do boxů místo zbraně.

pwnt
30-07-14, 20:29
Super, těším se. Jaká je tedy šance na drop toho boxu?

Kotel
30-07-14, 20:39
Šance je asi 10%, ale další box může padnout nejdřív 20 sekund po prvním boxu.

pwnt
30-07-14, 22:23
Děkuju

pwnt
30-07-14, 22:25
Může se to přidat do boxů místo zbraně.
btw. kdy to tam dáš?

Kotel
31-07-14, 17:18
Hned to nebude.

pwnt
01-08-14, 18:17
http://prntscr.com/48iimh
Nedaly by se tam dát bloky aby tam lidi nelozily? znám 2 místa jak se tam dá dostat.¨
de_dust mapa

zENK
01-08-14, 21:34
Ono se tam dá dostat nějak přes ty zelené krabice (jak se položí bomba a bouchne to)

1)http://s13.postimg.org/s6p98jmp3/de_dust0014.png

2)https://www.johnsto.co.uk/i/design/making-dust/sun_new_01.jpg

Nějak takhle se tam dá dostat...

A mohl by se taky přidat na mapě dust2 novej camp? Je jich tam docela málo.
http://nahraj-obrazek.cz/?di=714069176924

GyTTE
01-08-14, 21:40
Ten posledný obrázok :D :D

GyTTE
01-08-14, 21:45
Skicár powa :D :D

pwnt
01-08-14, 23:30
Ty bedny by bylo dobrý odstranit úplně lidi se takhle navzájem snaží "zabít" tím že střílí z bz/milkoru atd do těch beden ty pak vybouchnou a rázem je z 230 hp 140.

Itako
04-08-14, 10:02
Menší bug za ZM, keď nakazí chrobák po smrti, tak sa neukáže, že som ho nakazil a dostanem iba 1 bod miesto 4 bd (8 vip)

Grakon2702
12-08-14, 22:31
Milkor bych buď úplně zrušil, nebo zdražil na 80 nebo rovnou na 100 bodů. Za jedno kolo jsem si nahrabal 2000 XP a z 10 bodů jsem měl opět 100. Nehorázná OP zbraň. Ted to má na serveru každý druhý, hlavně, že pro lidi by mělo být přežití co nejtěžší...

pwnt
13-08-14, 20:45
Nejlepší bude když human bude běhat s ak, m4, dgl, bla bla bla... pokud zrušit milkor tak to stejný i huntera protože když ti dá pravým hlavu tak to ubere mám dojem víc jak za 500 a tím pádem 230hp je ti na nic + když jsi last tak je to dost o ničem pokud se někde pěkně nezakempíš. Hráče s milkorem jde zabít stejně jako huntera... takže já bych to zatím nechal takhle a leda tak přidával novinky aby to bylo ještě více "funny" než je to ted.

Killer Bee
14-08-14, 18:47
pwnt pravým i za jakého koliv ZM ubereš 230+ ...myslím ale už nepamatují...

S tím zdražením Milkora souhlas klidně i za 100 bodu stejne máš je z5 ani ne za 10 sekund jestli střílíš do ZM :D

+ nevím jestli to tady někdo psál ale nedalo by se koupit třeba armor pro lidi jako normál ZM proti Inf ? ... šance nakazit někoho INF je podle mě docela velká ... třeba 50 armoru za 50 bodu či podobně ... ale je to jen návrh ..

grEy
14-08-14, 20:51
Je snad problem cena milkoru, alebo pocet bodov, ktore dostavas za strelbu? Chcete ho zdrazit, pritom problem je v tom, ze za 10 sekund mas na dva dalsie. Skor by bolo rozumnejsie obmedzit naval bodov, ktore dostavas (dajme tomu) o polovicu...

rIDer
15-08-14, 01:10
Hm, veliká šance nakazit hodně lidí infem...
http://www.ctrlv.cz/shots/2014/08/14/IZtT.png
http://www.ctrlv.cz/shots/2014/08/14/2SqP.png

Zdražení milkoru je blbost. Mód hrajou i začátečníci, který by na milkor potom nedosáhli už vůbec.
Inf by měl mít 50% - 100% šanci nakazit skupinku lidi, na kterou byl hozen. Stane se třeba i dvakrát po sobě, že to nakazí ze 7 lidi jednoho a 80 bodů v..

Grakon2702
15-08-14, 09:52
Tu samou šanci na vyléčení by měl mít i lék. Ale vraťme se zpátky k milkoru. Hah, začátečníci. Ti jsou vždy a všude. No a co. Nemá snad být přežití pro lidi co nejtěžší? Novačci jsou nováčkami proto, že o hře toho moc nevědí. Hrají tam tedy proto, aby se to naučili. S ulehčováním hry je akorát rozmazlíte. Však s tím milkorem si můžeš za jedno kolo nahrabat klidně 3000 XP a za pár sekund zpátky do 100 bodů. A ted si představ, že tu borec má milkor celou mapu. Hráli jste někdy na nuke?. Borci si tam zalezou na rampy, mají 3 milkory a bazuky. Za zm se to vůbec nedá nakazit. Minule jsem měl tu čest tam s nima být jako člověk. Nemusel jsem ani po nikom střílet, protože to bylo zbytečné. Oni mě uchránili sami. Ten milkor je zlo.

Kotel
15-08-14, 14:03
Milkoru upravim damage, aby se muselo líp mířit.

pwnt
16-08-14, 12:24
"pwnt pravým i za jakého koliv ZM ubereš 230+" To je pravda ale do zad... hunter s drápy na max tě sekne do těla pravým a hned máš z 230.. 80

Nebylo by špatné aby ti co měly max hp 230 tak aby se mohly knifem "vyhealovat" až za 200.

Zabijak123456789
18-08-14, 08:31
ja bych navrhnul ze Vip ho automatycky bude mit hned v inventari :) ale je navas musite souhlasit i nesouhlasit :)

zENK
18-08-14, 11:30
Blbost... nechat tak jak to je.
btw od kdy se píše automatycky? :D

GyTTE
18-08-14, 12:14
:D:D

Kotel
22-08-14, 12:07
Ubral jsem některé zvuky, aby se mohly načítat všechny mapy z klasického zombie.
Do menu jsem přidal nastavení 3d pohledu s padákem.
Nastavení hudby a padáku se ukládá, takže to nemusíte nastavovat každou mapu.

hofy
24-08-14, 15:52
Je tam nějaký bug, kdy jsou hráči rozděleni napůl do teamů, ale ve skutečnosti jsou všichni CT, takže se musí změnit mapa. Teď jsem ji tam měnil 2x.

Romisak
24-08-14, 16:52
Tak ja mám full humana a začínaju sa naberať XP a nemám čo snimi robiť,tak navrhujem,aby sa pridali bud nejaké vylepšenia (napr. HP - Level 100, Rýchlosť prebíjania - Level 50) alebo možnosť kúpiť neakú lukratívnu zbraň poprípade neakú "postavu" niečo také. :D

zENK
24-08-14, 20:02
Tak ja mám full humana a začínaju sa naberať XP a nemám čo snimi robiť,tak navrhujem,aby sa pridali bud nejaké vylepšenia (napr. HP - Level 100, Rýchlosť prebíjania - Level 50) alebo možnosť kúpiť neakú lukratívnu zbraň poprípade neakú "postavu" niečo také. :D
Dobrej nápad, mohly by se kupvat "postavy" jako ve hře Subway Surfers :D Jak jsou pro VIP skiny hráčů, tak by se museli postupně kupovat (odemykat) za XP a každá postava by byla o něco silnější... např: o něco větší HP (ale jen málo) něbo něco jinýho :D
Těch postav by tam bylo 7 ale bylo by to drahý, ta první by stála třeba 50.000 XP :D

Romisak
25-08-14, 00:38
Dobrej nápad, mohly by se kupvat "postavy" jako ve hře Subway Surfers :D Jak jsou pro VIP skiny hráčů, tak by se museli postupně kupovat (odemykat) za XP a každá postava by byla o něco silnější... např: o něco větší HP (ale jen málo) něbo něco jinýho :D
Těch postav by tam bylo 7 ale bylo by to drahý, ta první by stála třeba 50.000 XP :D

Moj človek! :D good idea

rIDer
25-08-14, 19:16
Skiny jsou za VIP. Spíš přidat rasy, něco jako na war3. Příklad: Hajmdal - vidí přes zdi; elektrický výboje, Hammerson - hodně hp; mega jumps apod. Po koupi nové rasy za expy, by se u tý daný postavy její vlastnosti museli tunit odznova (stř. kulky, hp,..), popřípadě by každá rasa měla vlastnosti jiný a hned by bylo co vylepšovat.

zENK
25-08-14, 19:33
Skiny jsou za VIP. Spíš přidat rasy, něco jako na war3. Příklad: Hajmdal - vidí přes zdi; elektrický výboje, Hammerson - hodně hp; mega jumps apod. Po koupi nové rasy za expy, by se u tý daný postavy její vlastnosti museli tunit odznova (stř. kulky, hp,..), popřípadě by každá rasa měla vlastnosti jiný a hned by bylo co vylepšovat.
Taky dobrý :thumsup4:

killer-savage
22-09-15, 00:37
Alebo za xp kupovat body, tie rasy to je moc pre jeden zm mod

Reflex.
25-09-15, 20:27
Ja by som pridal novu moznost v xp menu, a to - rychlost prebijania.. postup expenia by bol taky isty, ako pri ost. statach.

killer-savage
22-10-15, 22:14
Ale nikdo to nezrealizuje, takze tu si mozme pisat co chceme a nic z toho.

Reflex.
07-11-15, 10:34
Kotel, na apokalypse som narazil na tieto bugy:

-nekonecne prebijanie na ak-47, aj ked mas plny zasobnik, tak stale nabija. (plati aj pri ost. rifles)
-neviem ci si to tak nadstavil, ale ked je prvy zm, tak bazooka mu nic neubera.
-thunderbolt sa nejako zasekava, prvy naboj vystreli v pohode, len druhy nechce nejako vystrelit, vsimol som si, ze to nerobi len mne, ale aj ost. hracom.
-to iste plati aj o granate lauthner, prvy naboj vystreli v pohode a na druhy cakas dlho, popr. vobec nevystreli.
-uz sme to tu pisali, ze ked nejaky zm da silko a nejake decko ho naschval blokne, tak to samozrejme nasere, tak ked sa dalo, ze ct mozu cez seba prechadzat, tak preco nemozu zm cez seba prechadzat? Ct cez zm by nemohlo prejst, a tak isto aj opacne.
-tie rats mapy sa hracom pacia, tak by som navrhol, aby sa nejake pridali.
-na zaciatku tohoto threadu hraci navrhovali, nejaku bonus ,,schopnost,, pre ct, tak by sa mohla nejaka postupne pridat, tiez je pravda, ze tie xp sa hromadia a nevieme co s nimi.
-ak by som este nieco nasiel, tak to postnem.

-nasiel som este jeden bug, ale ten je na Zm Revolution, a to, ze ked zm hodi na ct frost granat tak niektore ct ostanu stale zamrznute a tym padom sa stanu nesmrtelnymi, pretoze zm im nic neuberaju + to iste plati, aj ked frost zamrazi ct, tak mu nic neubera.

Kotel
07-11-15, 11:25
Na zbraně se podívám, ale doteď fungovaly normálně.
První zombie nejde zabít bazukou pár sekund, jinak by kolo hned skončilo.
Při šílenství můžu nastavit procházení, ale jen při něm. Jinak nebudou moct zombie spolupracovat vytvořením bloku nebo vyskočením na zeď.
Na superhero máme 40 schopností, tak můžeme vybrat něco z toho nebo z COD. Nebo rovnou přidat celé COD, což navrhoval Oli.

Reflex.
07-11-15, 11:52
1,2- okey (ten zm ma imunitu voci bazooke tusim az dovtedy, pokial nie je last.)
3- to by nebol spatny napad.
4- niee, zas neni dobre tam hodit vsetko, max. 1-2 schopnosti, aby to nebolo moc prečačkane..

killer-savage
07-11-15, 14:28
este podotknem ze to zmrazovanie buguje na apokalypse ked CT hodi na zm mrazak tak obcas jeden ostane zamrznuty nafurt cize do konzole kill alebo pockat kim ho niekdo da kladivom alebo bazuku aby sa mohol zase respawnut. A velakrat sa stalo ze ked je last ct a ide hodit lecici granat tak medzitim jak ho hodi a tak ho zm stihnu zabit ale lecici granat je na zemi a nevilieci lebo je kolo skoncene, by som dal nejaku imunitu pre toho co ide liecit aby stihol vyliecit ostatnich a kolo pokracovat dalej napriklad ked ho ma v ruke aby nesel zabit alebo nieco na ten sposob.

Reflex.
07-11-15, 14:42
Nie, to je uz chyba ct-cka, ked si robi fragy na zm a ked mu ostane poslednych 100HP, tak zrazu sa spamata, a zacne liecit, olieci pol servera, medzi tym on zdrhne z epicentra nakazy, potom nastane hardmode, pol servera sa nakazi, a zase ostane ten isty last, a tak furt do kolecka.
To by som nechal tak, ako to je.

killer-savage
07-11-15, 15:00
nemyslim fragerov ale tich novich co maju zo 700hp na 0hp za par sekund lebo okolo neho je hejno zombie. By sa mal ako lastovi dat zadarmo lecici granat a povinnost lecit ostatnich nie fragovat.

Kotel
07-11-15, 15:14
Rozmrazeni mohla narusit chyba funkce u neviditelne zombie. Opraveno.
Poslední ct může dostat léčící granát zdarma a pokud granát letí, tak může mít imunitu, než vybuchne.

Jinak granáty jdou nakupovat přes klasické bindy:
weapon_smokegrenade
weapon_flashbang
weapon_hegrenade

ale to asi víte

Reflex.
07-11-15, 15:43
Hej vieme :-) dakujem kotle, ze si sa na to pozrel.

Samco
07-11-15, 16:46
nemyslim fragerov ale tich novich co maju zo 700hp na 0hp za par sekund lebo okolo neho je hejno zombie. By sa mal ako lastovi dat zadarmo lecici granat a povinnost lecit ostatnich nie fragovat.

Nanútiť to nemôžeš nikomu a nemohlo by sa to ani trestať. Ja som vždy iba fragoval a neliečil som, keď som bol last.

killer-savage
07-11-15, 16:56
som to myslel tak ze jak je last a chce prezit tak musi lecit, inak skonci kolo. niektori to robia tak ze maju par hp, vylieci jednoho slabeho ktory je hned nakazeny a znovu ma 700hp a dalej si fraguje jak pan. to robil najme reflex

Reflex.
07-11-15, 17:23
Ja aj hram za ct? :D (pobavilo)

E: killer-savage, ked uz tak je to technika zachranenia vlastneho zadku, robi to kazdy co chce mat dobre skore.

killer-savage
07-11-15, 19:09
ja viem velmi co to je. vam ide o fragy, mne zas aby som nahneval niektorich, bavi ma kukat jak su vynervovany a potom utekaju odtal :D jasne, par nadavok padlo ale to patri k tomu a to je dokaz ze to robim dobre :D proste zabava.
Som si vsimol ze schopnost oslepit hracov od tanku sa presuva aj na ostatnich zombie jako napriklad strielam po tanku, oslepi ma tak potom ma moze oslepit aj neviditelna alebo hunter obcas jumper alebo climber. U ostatnich som to uz nepostrehol. Preto sa bojim strielat po tanku lebo ak ma oslepne, tak ma oslepnu aj dalsi zombie.

Reflex.
08-11-15, 08:48
Coze? Tak toto sa mi teda este nestalo.
Jedine co viem, ze tank normalne oslepuje, ale aj ost. zm? To sa ti mozno zdalo. Dneska sa teda na to pozriem.

killer-savage
08-11-15, 08:51
Neviem ci to len mne robi alebo niesom jediny ale raz ked ma tank oslepne, tak ma oslepuju aj dalsi zombie.

Reflex.
08-11-15, 09:00
Ked strelis do nejakeho ineho zm, tak ta oslepne? (cierna obrazovka)

Samco
08-11-15, 11:44
Mne sa to stalo včera, keď som sa pripojil, zabudol som si vybrať ZM, tak mi automaticky dalo tanka. Keď som sa spawnol, tak som si vybral huntera a dal za tanka kill. Následne s hunterom som mohol používať aj schopnosť oslepenia, ktorú má tank.

Reflex.
08-11-15, 12:48
Aj mne sa to stalo, strelil som do bhopa a ono ma to oslepilo, no je to celkom zavazny bug, pretoze ak ide na vas 15 zm, tak sanca na prezitie nulova.

Kotel
08-11-15, 14:02
To jsem myslel, že už je opravené. Kouknu na to znovu.

Reflex.
29-11-15, 14:20
Kotle, nasiel som dalsiu chybu na apokalypse.

- ked nejaky zombik da silko, a nasledne ho ct olieci, tak zombik so silkom sa premeni na ct a 35bd ma v haji...
Dost krat sa mi to stalo, a preto by sa to mohlo upravit aby zombik so silkom sa nepremenil na ct, ked ho niekto olieci.
Zas ale bude problem, s tou imunitou po vylieceni co si dal...

killer-savage
29-11-15, 14:36
Alebo by sa mohlo tich 35b vratit, ked je rec o silku som nasel bug ze ludmi prechadzan ale zombie ma blokuju. To ich potom nemozem trafit lebo bezia smerom kumne a prejdu na ine miesto

Reflex.
29-11-15, 16:59
Killler, Kotel to tak bohuzial nadstavil, ze ctcka mozu cez seba prechadzat, ale zombici nie.

Ked ta niekto schvalne blokuje, tak si daj jednoducho kill a vacsinou ten dotycny co ta blokuje odide.

Ked dam silko, tak mozem prechadzat aj cez ct aj cez zm, neviem, ako to myslis?

Martinos
30-11-15, 08:02
Kotle, nasiel som dalsiu chybu na apokalypse.

- ked nejaky zombik da silko, a nasledne ho ct olieci, tak zombik so silkom sa premeni na ct a 35bd ma v haji...
Dost krat sa mi to stalo, a preto by sa to mohlo upravit aby zombik so silkom sa nepremenil na ct, ked ho niekto olieci.
Zas ale bude problem, s tou imunitou po vylieceni co si dal...

Toto by som vobec nemenil. Ono moznost vyliecit zo silka sa neda vzdy, ked vezmeme do uvahy kedy sa az da hadzat liecivy granat. V pripade nudze sa to da vyuzit ako takticka obranna zbran. Navyse si neviem predstavit, ze by sa v kope vyliecenych ct ohanal este zm co pouzil silko pred liecenim :D A vratenie bodov? Preco? Musis pocitat s tym, ze Ta z toho sialenstva mozu vyliecit a nie ho len bezhlavo pouzit.

killer-savage
30-11-15, 13:59
Killler, Kotel to tak bohuzial nadstavil, ze ctcka mozu cez seba prechadzat, ale zombici nie.

Ked ta niekto schvalne blokuje, tak si daj jednoducho kill a vacsinou ten dotycny co ta blokuje odide.

Ked dam silko, tak mozem prechadzat aj cez ct aj cez zm, neviem, ako to myslis?

To viem ze je prechadzanie medzi ludmi povolene ale ked som zombie a dam silko tak prejdem cez cloveka ale cez zombie neprejdem a neni to tak naschval lebo som zvikli ze okolo mna je furt niekdo lebo som popularny ale jako napriklad vcera na D2 bol zakempeny hore nad CT v tom rohu a ked som dal silko a chcel som skocit tak jeden zombie bol nadomnu a blokol ma a padol som dole takze 35 lahko-nahraditelnich bodov boli prec jak prd vo vetre. nemalo to byt skor naopak? ze prejdem cez zombie ale cez cloveka nie ked dam silko

Kotel
30-11-15, 14:38
Jestli přes zombie nejde procházet, tak je to chyba.

killer-savage
30-11-15, 23:54
A dalo by sa zvisit sance na objavenie umbrella boxu aby ho mohol ziskat aj obycajni Player co zabije zombie

Reflex.
01-12-15, 00:54
Sanca na drop je dobre nadstavena, to by sa nemuselo menit, skor ten bug, to prechadzanie by som riesil, alebo to oliecenie zombika, ked da silko.

killer-savage
01-12-15, 18:00
A co tak drop pre zombie ze by som mal brouka co vybuchne a oslepi hracov a ubere hp ked su v skupinke.

Samco
01-12-15, 18:02
A co tak drop pre zombie ze by som mal brouka co vybuchne a oslepi hracov a ubere hp ked su v skupinke.

To už je moc prehnané.

Reflex.
01-12-15, 18:03
Presne... Zas to netreba prehanat s tymi vylepseniami.

killer-savage
01-12-15, 19:18
Alebo noveho zombie co by rozmiestnoval pasti po mape. ja tich blbich napadov mam kopu, sak cielom je aby to mali CT tazke ale vela hracov sa dokaze lahko ubranit ked skace jak parkourista a lieta nad hlavami jak batman.



Cílem tohoto serveru je nastavit ho tak, aby přežití bylo extrémně těžké.

Samco
01-12-15, 19:19
Alebo noveho zombie co by rozmiestnoval pasti po mape. ja tich blbich napadov mam kopu, sak cielom je aby to mali CT tazke ale vela hracov sa dokaze lahko ubranit ked skace jak parkourista a lieta nad hlavami jak batman.

Ale tieto nápady aby prežitie za CT bolo extrémne ťažké sú až moc komplikované, tú realizáciu asi neviem predstaviť.

killer-savage
01-12-15, 19:25
No mohlo by sa ten server trochu ozivit novimi vecami, zombie ma malo na vyber v bonusovom menu jak nakazit dalsich, což lidi maju plno zbrani na 3 strani

Reflex.
01-12-15, 21:38
Killer, nic proti, ale mam taky pocit, ze tu zacinas tahat napady z COD. CODko by som vobec nespojoval s apokalypsou.
Ja si myslim, ze na apokalypse netreba nic vylepsovat, akurat opravit tu chybu s tym prechadzanim cez zm, ked da zm silko.
Zm by mohlo prechadzat cez zm, ale cez ct uz nie, uz som to hovoril Kotlovi, povedal, ze to nie je take lahke aplikovat.

E: myslim tie vseliake schopnosti, co su na COD.

killer-savage
01-12-15, 21:53
Na COD som nikdy nebol a nehram to a ani neviem co tim myslis ze by som sprajal apokalypsu ale to nieje zli napad.
Na superhero máme 40 schopností, tak můžeme vybrat něco z toho nebo z COD. len viac upravit schopnosti pre zombie mod lebo vela hracov kempi na tazko dostupnich miestach pre zombie aj cele 2 minuty len hadze granaty.

Reflex.
02-12-15, 18:22
Si myslim, ze hunter vyriesi to kempenie ctciek, kedze hunter je dostupny aj pre obycajnych hracov.

killer-savage
03-12-15, 00:01
Je dostupny len pre VIP a nedostane sa vsade do kempu lebo chlapci si daju lasermini a vtedy sa hodi len kamikaze cize bezhlavo skakat do min. Si predstav situaciu ze su tam posledni dvaja a kazdy ma arzenal zbrani, kazdy zm tam hadze SGcka a s timi minami je to nedobitny kemp jako napriklad v dust_castle na bombsite B tam hore hunter nedoskoci tak lahko lebo ostatni su tam nasackovani jak sardinky a cakaju na liek.

Reflex.
03-12-15, 08:15
A ako by si to riesil?

killer-savage
03-12-15, 10:59
No mohlo by sa par hracov poskladat s bodmi a povolat bossa ktory by riadil bot a zmizol by pri lieceni alebo inu taku timovu zbran ktoru by vyhnalo ludi z kempu. moze sa upravit sg granat pre zombie aby nicil tie lasermini jako ked v blizkosti vybuchne a buchnu aj mini alebo ich docasne vyradit. alebo este by sa dal kupit aj infekcni pes, bol by rychlejsi nez brouci, vatsi dmg. a pri urcitom dmg by sa aj rozdelil na 2 casti ak nie pes tak vrany. Tento zombie mod je ako film resident evil jako T-Virus, Umbrella box, Nemesis a vela zombie.

Reflex.
03-12-15, 12:21
Tvoja fantazia nema skutocne hranice :-D
Neviem, co na to povie Kotel, ale tak ja by som to nechal tak ako to bezi-lezi...

killer-savage
03-12-15, 12:41
sak nech je tam nejaky tip spoluprace lebo ked je bathroom a je nad 13 hracov tak ani raz nevyhraju zombie, skore 0:5 pre CT

Johny270
06-12-15, 18:54
Môžem sa spýtať ? kde nájdem IP adresu ? teda ak to ešte šlape :D

Kotel
06-12-15, 19:07
Zombie Apokalypsa
csko.cz:27057 (steam://connect/csko.cz:27057)





Zombie Apokalypsa 2
csko.cz:27061 (steam://connect/csko.cz:27061)

Johny270
07-12-15, 15:45
Díki :) paráda a nemohli by ste tam pridať aj hit pointy ? pretože nikdy neviem či s tým aug triafam :D ako býva na iných serveroch...a do hlavy by ste videli viac kvôli kritu

Reflex.
07-12-15, 16:28
Díki :) paráda a nemohli by ste tam pridať aj hit pointy ? pretože nikdy neviem či s tým aug triafam :D ako býva na iných serveroch...a do hlavy by ste videli viac kvôli kritu

To nie je vobec zly napad, rad by som to tam uvital.

killer-savage
07-12-15, 20:02
Mozem sa opitat preco server stale pada? je uprosred kola a zrazu vsetko lagne a prepne sa nova mapa bez ulozenia xp za posledne 3 kola

Reflex.
07-12-15, 20:08
Cital si co Kotel pisal? Ze prebieha udrzba serverov, tak to pada...
Ked sa pripojis na lubovolny server, tak v chate to ukazuje.

killer-savage
07-12-15, 20:30
V chate pisu ze tuto sobotu prebehne udrzba serverov a ze nepojdu tak hodinu ale to bolo tuto sobotu a server padal aj pred udrzbu.

Johny270
08-12-15, 18:01
Inak mal by som ešte jednu otázku...na niektorých serveroch nemáte xp ale všetko hneď odomknuté...to tam bude vždy alebo je to bug ?

Kotel
08-12-15, 18:04
Není to bug.

Johny270
09-12-15, 20:45
a na mape de_Aztec (môžem tykať ?) mohol by si dať nejak inak tú platformu za dverami ? pretože keď po nej behám laguje ma to do všetkých strán a nedá sa tam chodiť po tom...nechcem moc diktovať ale tam fakt nikto nedokáže byť to je strašné čo to robí tam brakedance robíš na tej ploche :D

killer-savage
10-12-15, 14:38
myslis tie umelo vytvorene kempy z tich hnedich blokov?

Johny270
11-12-15, 14:58
Áno...skoro všetky sú normálne len tieto sa šialene bugujú a vy na nich brakedanceujete :D

Reflex.
11-12-15, 15:29
Neviem, ci sa to da nejako poriesit, kazdopadne, tie kempy sluzia na docasne ukrytie sa pred zm, a nie na prekempenie celeho kola.

hofy
11-12-15, 15:57
a na mape de_Aztec (môžem tykať ?) mohol by si dať nejak inak tú platformu za dverami ? pretože keď po nej behám laguje ma to do všetkých strán a nedá sa tam chodiť po tom...nechcem moc diktovať ale tam fakt nikto nedokáže byť to je strašné čo to robí tam brakedance robíš na tej ploche :D
Kde přesně? Nikde jsem nezaznamenal problém.

killer-savage
11-12-15, 16:46
Kde přesně? Nikde jsem nezaznamenal problém.

tusim myslel na AP1 tam kde je plant B. mne to robi pri strelbe ze vsetko skace a neviem co presne triafam

hofy
11-12-15, 22:34
mělo by to být opravené

killer-savage
12-12-15, 00:03
je to opravene, sam som to vyskusal. Does hovoril ze pre tento mod sa tazko hladaju mapy a dobre sa osvedcili rats mapy kde netreba nijak upravovat kempy jako na ostatnich mapach takze navrhnem aby sa do maplistu pridala mapa CS_RATS_FLAT_CSZ (http://cs.gamebanana.com/maps/142117) vyzera celkom priestorne a hned tam vidim par kempov. a ked sa neprida tak nech sa pridaju aspom nejake tie rats mapy. pomali ma to prestava bavit dookola tie iste mapy, niesu zle ale je ich malo.

Reflex.
12-12-15, 12:04
pomali ma to prestava bavit dookola tie iste mapy.

Musis brat ohlad na ostatnych, to ze to teba prestava bavit je druha vec.
Co sa tyka tych rats map, tak tusim, ze sa tam jedna pridala, ale vobec sa nehra.

killer-savage
12-12-15, 16:03
Co si myslis ze som jediny? Ja berem ohlad na ostatnich a hovorim za vatsinu hracov co tam hraju dlho. Pokial viem tak su tam len 2 rats mapy. de_rats3_2002 a de_rats_bathroom_2008. Vcera nastastie tam dosiel admin a prosili sme ho nech da mapu co neni v mapliste. dobre sa hralo na cs_siege, ag_crossfire a de_mog. mohli by sa aj tieto mapy pridat do maplistu a celkovo ich je tam len 13 map co je dost malo ale co ked to zavisi len na kotlovi lebo len on moze pridavat mapy do maplistu.