PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o prava na Jailbreak 1 a 2.



EoL
28-10-11, 19:08
Zdravim. Moje meno je Adam. Studujem na SPSE v Piestanoch. Na serveru hravam pod nickom EoL+. Steam_id STEAM_0:0:31323193 hovori za svoje, mam par rokov Counter-striku odohranych ci uz na steame alebo nie. Jailbreak mod hram od jun-a 2011. Tak isto oblubujem aj HnS, ci bhop alebo longjump servery. Kedze na kreedz uz nemam moc cas tak teraz relaxujem pri Jailbreaku. Rad hravam gather, takze ak by dakto chcel hocikedy môzeme zahrat. Teamspeak je u mna podmienkou. Mam 16 rokov a medzi moje konicky patri hlavne scooter-tuning. Zucastnujem sa vsetkych ceskoslovenskych zrazov. Adminom by som sa chcel stat z dôvodu nizkeho poctu aktivnych a najme kvalitnych adminov na tychto serveroch a nastolit poriadok a klud, ktory ma panovat na kvalitnom Jailbreak-u.
Na serveru hravam vetsinou v rannych hodinach alebo navecer, kedze ako som uz spominal chodim do skoly a dochadzam dost daleko a treba sa aj ucit. Od juna som nedostal ziadny ban a okrem jedneho vcerajsieho multi FK, ked som si nevsimol odpoved a dal 3 FK a nasledne som sa ospravedlnil a dal hromadne..Po pôsobení na jednom nemenovanom portali (postnem cez SZ ak bude dakto chciet) som sa dost priucil s AMX a teraz nemam problem. Tak isto som bol dlhsiu dobu admin na rôznych HNS serveroch. Pozna ma cely admin team ci uz v dobrom ci v zlom.
S pozdravem..

EoL
28-10-11, 19:26
Cakal som reakcie na tu vetu ale riesit nieco cez staznost na konkretneho admina je ako hrach na stenu hadzat.. tymto nenarazam na ziadnych adminov z Kotelny..

Pikii :D
28-10-11, 19:31
Eol...pozám ťa dlho pohode hráč..ANO

AnnoyingGreg
28-10-11, 19:31
Další žádost typu: admini,
stojíte upřímně za hovno a to víš proč?

Ten steam nehovori vůbec za nic. :)) Dneska koupíš low id steam bez problemu a o tvojí kvalitě to neřekne vůbec nic.
PS: Používej konzoli a MFK za otázky nepadne.

Ryukyza
28-10-11, 19:34
Chvilkama Jses v pohode, chvilkama zas neumis uznat FK. Poprve sem te videl hrat na kotelne pred mesicem, neviem jestli si tu hral driv. Ak nie tak je to kratka doba.

EoL
28-10-11, 19:34
ok tak prefotim ti zmluvu z progamingshopu + meno eol3000...
P.S: pouzil sem konzoli
pre virusa:
Cas hrania sa da pozriet i podla kupeneho VIP, ci cez stats... + na Kotelne nehram poprvy krat.. Hral som tu davnejsie, cca pred rokom ale zmyzol mi account na fore tak som musel zalozit novy..
a co sa tyka adminov tak uz to nieje ako byvalo, ked bol pernamentne na serveru admin.. teraz sa tam aj 2-3 mapy naukaze a potom vznikaju konflikty medzi mnou a admins ked im spamujem steam ked hraju mix ...

UFOusek
28-10-11, 19:45
jezis, neeee

bot
28-10-11, 19:47
Já jsem tě viděl hrát na Kotelně často,ale občas v pohodě a občas neumí přiznat takže ne

AnnoyingGreg
28-10-11, 19:51
Já jsem tě viděl hrát na Kotelně často,ale občas v pohodě a občas neumí přiznat takže ne
Je mi líto EoLe, tady kolega pan bot ti to řekl jasně. NE

EoL
28-10-11, 19:53
beru to ale mna by zaujimalo ze CO SI NEVIEM PRIZNAT? Ja zato nemozem ze ked poviem ZAKAZUJEM SKAKAT a ti co su na lavicke dostanu kill tak to uz nieje moja chyba...

Flash
28-10-11, 19:54
Booooooom, HEAD SHOT!

Tohle je skoro stejnej joke jako Larodarova sudapply w2

UFOusek
28-10-11, 19:58
http://www.youtube.com/watch?v=ykwqXuMPsoc&feature=relmfu

narwhals, narwhals!

Dejf
29-10-11, 18:01
beru to ale mna by zaujimalo ze CO SI NEVIEM PRIZNAT? Ja zato nemozem ze ked poviem ZAKAZUJEM SKAKAT a ti co su na lavicke dostanu kill tak to uz nieje moja chyba...
Ináč na lavičku sa da vyjsť aj begripom takze niekedy to FK byt môže a môj názor je že nevnimas ked si ct čo píšu T a niekedy to vie dost nastvat hlavne pri tých FK . Takze za mna NIE

EoL
31-10-11, 10:32
"zakazujem skakat, begripovat, cupiet, kopat, boxovat"
vzdy davam tieto zakazy.. :D Kto by vnimal chat ked sa tam na 99% pise text FK ? ... :D

kashpi
31-10-11, 14:18
Řekni mi jak podle mého steam_id STEAM_0:1:5939998 zjistíš jak dlouho hraju CSko? Zajímá mě to podle toho IDčka. To že jsem členem od roku 2004 mi neříkej, to vím :D

EoL
31-10-11, 14:56
Kazdy normalny clovek si podla ID pozrie na steam komunite presne stats...

kashpi
31-10-11, 15:25
Ale říkal jsi že podle SteamID poznáš jak dlouho hraji :D Teda tak jsem pochopil co jsi napsal.

Steam_id STEAM_0:0:31323193 hovori za svoje