PDA

Zobrazit normální verzi : 2x minecraft v jednom PC



Tukan
30-06-14, 16:48
Nazdárek kašpárek,

chcu se zeptat, tady zkušených pařmenů, jestli by nešlo nějak odjebat hru. Mám origošku, ale hraju přes FTB laucher mód zvaný ''Monster'' s doplňujícíma modíkama. FTB laucher jsem si musel instalovat. Každpodádně mám tušení, že stejně jdou save atd. do složky v %appdata% zvané .minecraft. Dalo by se hrát přes FTB laucher mód Monster a zároveň mít v PC nainstalovanej Minecraft 1.7.9, aniž by se hry nějak vyrušovaly? Jde mi o to, abych nemusel pořát stahovat patch 1.7.9 nebo Monster pack což je verze 1.6.4.

Už jsem dlouho nehrál na csku minecraft, chtěl bych se tam zas porozhlídnout.

Doplňující info: FTB laucher mám nainstalovanej na stejným disku, akorát v jiné složce, ve které je zároveň uložen Monster pack.

ZeMi7
30-06-14, 23:35
Nevím jak to půjde tobě, ale když to hráli kluci ze školy, tak měli v .minecraft 2 složky. Do jedné se ukládal vanilla minecraft a z druhé FTB, nebo to co hráli. Zároveň to měli tak, že měli na ploše dva různé launchery a na základě toho jaký spustili se jim to ukládalo do příslušné složky.

Nevim jak to měli udělané, ale tak třeba jestli by to nešlo "osrat" tak, že by to počítač vnímal jako 2 různé hry. Zkus si nechat ten FTB jak máš a vanillu si nainstalovat jinam... Jinak ti poradit nedokážu.

Bujak
30-06-14, 23:47
ja mam klasicky vannila minecraft a FTB laundcher.

Vannila laundcher ma klasicky .minecrat a FTB mam v zlozke tekkit (myslim). Vsetko sa deli, mam 2 zlozky, 2 laundchery.

Tukan
01-07-14, 18:53
Vannila pokud to chápu dobře, je obyčejnej originální Minecraft, že?

Bujak
01-07-14, 20:45
hej