PDA

Zobrazit normální verzi : Surf - rank



Tortilla
30-06-14, 19:11
Zdravím, nechápu proč na surfu je rank. Vždyť je to úplná blbost + top12, člověk si tam ani nezahraje, protože ti blbečkové tam kempí celou mapu, aby měli, co nejvyšší skóre a nejvíce bodů a byli první v topce. Je to potom hra o ničem.

halelujah
30-06-14, 19:41
Ak si dobre pamätám tak ten rank tam nieje kvôli fragom ale časom čiže ak to nezmenili tak post je bezpredmetný.Inak funguje /nodamage a tým tvoje plakanie o tom že ta niekto fraguje môžeš presunúť do vankúša.

Tortilla
30-06-14, 20:43
Prosím? Plakání? Mi teda řekni, jak chceš hrát, když po celé mapě nikdo z protivníků není a všichni kempí na spawně ? :) Kdyby tam byl aspoň kemp metr, tak nic neříkám :) (btw skvělý výběr adminů).

Jo a časům? Topka na časy je tam pořád, teď je tam topka i na body či cosi tak.. ;)

hofy
30-06-14, 21:43
Ahoj, hlstatsx se přidal na podmět hráčů (http://csko.cz/forum/showthread.php?25450). Nemyslím si, že se přidáním ranku hra nějak razantně změnila. Hlavně je to "kill" server, takže tam o killy jde. Ale ten campmeter by se přidat mohl, to je fakt.

Druhý server je bez ranku.

Tortilla
30-06-14, 22:24
Já jen, že už pár lidí mi řeklo, že tam kempí jen kvůli topce, tak proto tu píšu :) A popřemýšlejte o tom campmeteru.