PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce - červen: Nominace



NarutoO
30-06-14, 21:36
Je tady další kolo ankety.

Nominujte Hráče a admina měsíce za Červen/Jún

Porotu tvoří: NarutoO, matis, dhaaqu a 3necky

Její členové se zavazují, že při hodnocení nebudou brát ohledy na osobní symapatie a jejich hodnocení bude vycházet z objektivních faktických dat a názoru dalších adminů.

V anketě můžete nominovat hráče v těchto dvou kategoriích:
- Hráč Měsíce
- Admin Měsíce


Spešl a CCH byl doposud zařazován jako hráč, protože vždy bylo více nominací na admina. Tato tendence přetrvává, takže zůstává i toto zařazení. Vytvářet další kategorii vzhledem k poštu spešlů nemá význam.


Cena pro hráče měsíce: Hráč měsíce získá speciální černou barvu nicku, VIP na dva měsíce a krásný animovaný certifiká do podpisu.

Admin měsíce: Získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a ještě hezčí animovaný certifikát do podpisu.

Průběh ankety se bude skládat ze dvou veřejných částí. Je to toto vlákno nominace a bude následovat vlákno vyhlášení, kde podle svých možností napíšeme i krátce důvod, proč zrovna ten jeden dostal ocenění.


Pravidla nominací:

Člen fóra může v jednom měsíci nominovat jednoho admina a jednoho hráče. Není to jako v minulých kolech, kde byla možnost nominovat buď admina, nebo hráče. Ti, kdo chtějí editovat post, protože jim tato informace ušla, mohou. (Jinak jak je jednou v postu nominován hráč a admin, nemůžete editovat svojí nominaci.)
- který za tři uplynulé měsíce anketu nevyhrál (Listina adminů měsíce (http://csko.cz/forum/showthread.php?21572-Listina-admin%C5%AF-m%C4%9Bs%C3%ADce), Listina hráčů měsíce (http://csko.cz/forum/showthread.php?21571-Listina-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF-m%C4%9Bs%C3%ADce))
- kandidaturu může získat pouze hráč, který nemá ban na fóru, ani ve hře
- kandidátem nemůže být člen poroty, protože by se jednalo o střet zájmů
- kandidaturu hráč nabývá pasivně (tzn. ať už o to stojí, nebo ne), v případě nezájmu o titul napíše do vlákna nominací, že o titul nestojí a porota ho nebude hodnotit.
- pokud porota mezi nominovanými nenajde nikoho, kdo by podle jejích členů byl hoden titulu, může sama navrhnout a vybrat vlastního kandidáta.


Pravidla, průběh nominace:

- vlákno neslouží k projevování nebo demonstraci názoru na admin team, nebo ostatní hráče.
- příspěvky, které nebudou obsahovat nominaci, ale jiný obsah nebudou schvalovány, stejně tak nebudou schvalovány příspěvky nominací do neexistujích kategorií.
- hráč nesmí nominovat sám sebe
- jakékoliv nepopsané, ale odhalené podvody mohou být vyhodnoceny moderátorem jako hrubý přestupek proti obecným pravidlům fóra a důvodem k banu na fóru a může též dojít k okamžité diskvalifikaci už nominovaného hráče.
- ovlivňování poroty jakýmkoliv způsobem se nedoporučuje především nominovaným hráčům. Naopak pokud porota bude váhat, či se bude jednat o člověka z nějakého obskurního módu, žádáme adminy toto módu o spolupráci při konzultaci.


Pravidla a podmínky by měly zůstat takto. Pokud některým bodům nerozumíte, napište mi to do PM a pokud vyhodnotím, že je to z tohoto příspěvku nepochopitelné, upravím formální stránku pravidel. Pokud uznáme za vhodné je někdy změnit, učiníme tak vždy s vyhlašováním dalších nominací. Některé důležité body si vyhrazujeme měnit v průběhu.. tak prosíme o shovívavost. Pokud máte nějaké připomínky k průběhu ankety, toto fórum k tomu neslouží. Pište soukromou zprávu přímo mě.


Nominovat admina a hráče můžete do 5. 7. do 18:00, vyhlášení bude do pondělí

Grakon2702
30-06-14, 21:47
Smooke

Smooke by si celkově zasloužil označení pán admin! Je to skromný a hodný člověk, podle mě nejlepší na jailbreaku. Velmi výborný simon, spravedlivý a komunikativní. Takové vlastnosti by měl mít správný admin a Smooke mezi ty správné adminy rozhodně patří! :)

Toreto
30-06-14, 21:53
Ok, Charon.
Treba doceniť tu dlhoročnu pracu s naborom.
Aj pri nedostatku času si najde čas a pride niečo pobanovať.
Ma malo žiadosti o UB ako rád vyhlasuje :D
Sympaticky jedinec.

weken
01-07-14, 10:04
halelujah

- Chodí sa moje hlásenia
-Pomáha komu sa dá
- Dá sa s ním dobre pokecať :)
- A je aktívny

r3lax
01-07-14, 14:12
Does

- Ako admin sa mi strašne páči
- Ohlasuje sa na problémy a vie ich riešiť
- Dá sa s ním dobre pokecať.

zENK
01-07-14, 14:25
oli221
- Aktivní admin
- Banuje hříšníky :D
- Je to dobrý človek :D
- Dobře se s nim dá psát :D

Ridik :D
01-07-14, 14:38
ha uz nejsem na blacklistu :D

vote (1)player

je to profik ma nejvice smrti na serveru a dobre se na nem feeduje a azroven ma snad nejvice aktivnich banu ! :D

sypex
02-07-14, 14:19
Toy

- Bezproblémový týpek
- chodí na hlášení
- dá se sním psát
- má brain

hfsaa
02-07-14, 15:29
Dexter :P vole
- je to skill
- dáva dobre triky na jb
- awp skill

FreeShotCZ
02-07-14, 15:52
Burton, je serverech je videt často, nestalo by se že by něco pokazil, skvělý simon, smysl pro humor :)

UNHCZ
02-07-14, 16:02
Nominuji hráče: Grakon2702
- je to v poho týpek
- dělá hodně pro JB
- V poho simon a spešl

The Keox
02-07-14, 17:00
Eustral!en-Je nejlepší
-Umí vyřešit jakékoliv spory s hráčem v klidu
-Umí hrát a dá se s nim bavit a zasmát se s nim :)
-Je tu X věcí které můžu psát ale bylo by to na 2 strany..:)

Tensa Zangetsu
02-07-14, 22:38
Nominuji za hrace kockopsa Kajus.
-Jedna z mala holek na jailu.
-Umi zabavit
-dokaze vystat neustale utoky grabam ze strany adminu
-vyborna psyhcycka odolnst
-umi korigovat vcleny kindr CT mafie.

-Za adminy je to Shinigami.
-dobre se s nim pise (nejen o bleachi)
-na novem zombie serveru se s nim prijemne hraje
-no mercy

Bager258
02-07-14, 23:07
Eustral!en
-Pomaha "psychycky" hracom na webe fore
Chodi na hlasenia
Je aktivny stale
Vie vsetko vyriesit

qvsaa.
03-07-14, 07:34
Byznis

-chodí na moje hlásenia s jb
-riesi to s chladnou hlavou
-aktivny

mirous
03-07-14, 14:39
Giussepe

- je to typ admina, co má mozek na správném místě (nebo na mě alespoň tak působí)
- svou práci si udělá
- neumí GG
- ještě ho nikdo jiný nenominoval a tak se alespoň po někom neopakuji :)

Toy
03-07-14, 14:58
Nechci , aby to vyznělo jako nějákej střet zájmů nebo aby si někdo myslel, že si děláme vzájemně dobře na šášu :D

Za hráče měsíce nominuju P!xeho

- Kdysi jsem si o něm myslel, že je to jen další z nekonečný řady kidů, kterým jde jen o práva a bejt tak něco víc než obyčejnej player. Ale když jsme si začli nedávno víc psát, pochopil jsem, že je to uplně jinak, jde mu o pořádek na serverech.

- Na jeho věk má vcelku objektivní názory

- Hlásí mi na steamu jako smysluzbavenej, každej den spam, kterej se týká problémů na serverech

- Na nic si nehraje, prostě když něco neví, sklopí uši a zeptá se

- Ipřesto, že mu tu xx krát někdo nakládal (včetně mě) tak se nad to povznesl a neřeší to a hraje dál

- Bezkonfliktní člověk

- Jeho hlášení neupadlo ani po tom, co si neuspěšně zažádal o práva . . v 80 % případů to bylo přesně naopak

Fhacker
03-07-14, 15:52
Nominujem hráča KeYo
- vie si to na JB ustrážiť
- je v pohode, zábavný
- aktívny
- čierna farba sa k nemu hodí :D
- rád rozdáva teplo okolo seba

UNHCZ
03-07-14, 17:49
Nominujem admina bEcause
Je to v poho člověk
Chodí na mé hlášení
Nemá rád Hárt Aták od Demi Lovato
Na JB z něj jde respekt
Má brain a dokáže poradit