PDA

Zobrazit normální verzi : steam placeni



Piplap Kaufland
30-06-14, 23:02
Afoj fšem, chtěl by jsem se zeptat i když to sem asi nepatří. Já šetřim love z go z gun, a chtěl by jsem tomu dotyčnemu koupit hru přes to love co mám našetřeno. Ale jde nějak obejít to placení přes kartu, atk. Děkuju :-) (nepíšu komu aby to sám/a, nečekal/a že jsem si na něj/ní vzpomněl)

Bezdak
30-06-14, 23:07
Ano, samozřejmě jde platit i jinak než kartou. Při placení stačí akorát změnit způsob platby.

Piplap Kaufland
30-06-14, 23:13
Mohl by jsem se tě prosím zeptat kde by jsem to našel ? Pro mě to fakt není jen chcú udělat radost někomu :-)

Aizen
30-06-14, 23:22
Niesom si teraz presne istý ale ak máš tie peniaze v steam peňaženke malo by ti to brať tie peniaze (pokiaľ môžeš zaplatiť celú hodnotu hry)
Keď to kupuješ ako darček bude tam niekde kúpiť ako darček/ kúpiť pre seba tak si daj na to pozor keď to kupuješ ako darček :)

E: kukol som sa na to trochu bližšie
- dáš zakúpiť ako darček
- kam chceš poslať hru (email, na steam hneď jemu, alebo sebe do inventáru)
- spôsob platby : moje steam peňaženka
to je všetko.

Piplap Kaufland
30-06-14, 23:37
Aizen děkuju :) Zatím za dnešek mám jen 5€ ale to se po čase změní :-) To vysvětlení mi pomohlo, máš to u mě, kdyžtak lock.Jestli někdo nechce eště něco pŕipsat :-)

Britny
01-07-14, 06:10
Pokud máš na steam peněžence už nějaké finanční prostředky, tak se ti ta částka automaticky odečte, že nemusíš platit kartou. To je jenom v případě, že by si tam žádné neměl, nebo by si měl míň, než by třeba daná hra stála. Pokud si budeš šetřit peníze z her, jako je např. GO, tak platbu kartou nebudeš nikdy potřebovat :)

Pak ještě existují způsoby placení např. ZDE (http://www.herni-kupony.cz/steam-penezenka/), kde si můžeš zakoupit nějaké finance přes sms (kredit, paušál), že nepotřebuješ kartu. Jako je to výhoda, ale nevýhoda je to v tom, že každý operátor má ještě nějaké % poplatku, takže se na tom i prodělá.

Piplap Kaufland
03-07-14, 19:39
Já vydělávám peňaze na GOočku :D Já rozhodně přes sms utrácet nebudu, už kvuli tomu že je mi to na nic :D Jinak děkuju za odpověď Britny :) :D