PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost na csko.cz



Turon
01-07-14, 13:07
Ahoj,
Žádám o práva na Furien.
Chtěl bych se stát administrátorem na furienu, protože nějaké hackery tam vidím skoro každý druhý den + nehorázné chování.

O mě : Jmenuji se Lukáš, je mi 14 let,(chovám se jako 17-18 letý "muž" ), administrátorem jsem byl už asi třikrát(dokud server nezrušily), mé záliby : Parkur, hraní na počítači a pawnování(SAMP).


Counter-Strike 1.6 hraju už asi 5 let, na komunitě kotelna jsem hodně často právě na "furien server", protože je to super balíček módů a moc miluji, když jsou na serveru nekempící lidé, kteří se chovají normálně a ne jako někteří "KID, jaj lama se SK" .

Totálně néchapu lidi(CT), kteří píšou "lama se SK" , když Furien je LAST a SK dostane někdy automaticky ... .




Moje jméno ve hře : UtF|Turon
SteamID: STEAM_0:0:76095774
Skype: mr.dragonizer, můžu dát i soukromý
E-Mail: TuronCZLP@seznam.cz

AMX příkazy ovládám v celku kolem 90%, protože jsem to potřeboval na jiný server, kde jsem už administrátorem byl.

Adminem bych se chtěl stát hlavně proto, protože někteří nováčci, co přijdou na server, se ptají, co to je a jak co jak. (a někteří hráči : " jaj to je lama, vůbec neví, tahni odkud jsi přišel"), dále zabraňovat hackerům přístup na server, a abych pomáhal lidem i v nesnázích.

To je vše, kdybych měl cokoliv dodat, dodám. Děkuji za odpovědi.
----
----
UtF|Turon

Toy
01-07-14, 13:12
Ahoj

Total Connection Time: 0d 01:57:01h

Komu hlásíš cheatry ? na foru ani jeden příspěvek, vlastně jo, jeden a to hnedka žádost o práva ?

http://www.gamesites.cz/forum/viewtopic.php?f=706&t=31981 tady je ti 16 . . si omládl ?

http://www.gaming-zone.eu/forum/viewthread.php?thread_id=4 tady je ti opět 14 ?


Zase jen další lhář, co to zkouší kde se dá , nevěřím ti ani nos mezi očima.

PROTI

DarwiN
01-07-14, 13:17
-Hraješ tu krátko
- Pýtaš práva kde tade
-Klameš s vekom

Na furiene som ťa už videl ale admin určite NIE

Turon
01-07-14, 13:21
Lhal sem akorat na GameSites... a to ani nevím proč :D cheatery jsem nehlasil to je pravda:D

Eust.
01-07-14, 13:23
Aktivita v podstatě na bodu mrazu, nick si nevybavuju, cheatery nehlásíš, lžeš nám do očí atp. Jirka udeřil přímo na hlavičku, tady admin nebudeš, zkus to zase o dům dál, ahoj.

Toy
01-07-14, 13:24
.
Lhal sem akorat na GameSites... a to ani nevím proč :D cheatery jsem nehlasil to je pravda:D

Haha, kopec srandy, já ti řeknu proč si lhal, protože s tebou fláká puberta . . tím si prošel každej myslím . Nesoudím tě podle věku, ale podle přístupu a chování . . tobě jde o to mít nad lidma moc, nejde ti o pořádek na serverech, komunitu atp. . . tohle nemá ani cenu řešit, mělo by se to locknout.

Turon
01-07-14, 13:48
Haha, kopec srandy, já ti řeknu proč si lhal, protože s tebou fláká puberta . . tím si prošel každej myslím . Nesoudím tě podle věku, ale podle přístupu a chování . . tobě jde o to mít nad lidma moc, nejde ti o pořádek na serverech, komunitu atp. . . tohle nemá ani cenu řešit, mělo by se to locknout.


Ten začátek pravda, ale toto : tobě jde o to mít nad lidma moc, nejde ti o pořádek na serverech, komunitu atp. . . " To jsi vůbec netrefil -_-!!!
A mezi tebou, co si myslíš, že víš co si myslím já tu být taky nechci.... čau, LOCK! (prosím :))