PDA

Zobrazit normální verzi : Marcelq...wallhacker.



eee
29-10-11, 10:53
Ahoj , mám tu pro vás demo --> http://csko.cz/dema/upload/dir/marcelq.rar hráče s nickem MarcelQ , který podle mého názoru má wallhack.
Dal jsem si tu práci natočit ho protože už mě fakt s prominutím sr.al , a vypsal jsem i pár časů.. ono jich je tam mnohem víc ,ale tohle sou ty nejlepší. Server Classic.

20:56 - Stojí v ese a vídí že mu leze na 5ku , slyšet ho nemohl ale prostě o něm ví , namíří si na něj přes zeď ,ale bohužel nevyšlo mu to , třeba příště.
22:06 - Vytáhne si eso pohoda,ale teďka vidí že tam stojí 2 , tak si potáhne cross přes zeď a pustí to do nich,ale bohužel ten druhej ho zabil. Tahle situace není nic extra,možná si řeknete default ,ale s wh je to uplně něco jiného.
22:55 - Tady si skočí z 5ky do esa a tam na něj čeká jinej hráč , no ale on o něm ví , on je přece skiller šup , cross přímo na hlavu , přes zeď , předstřel , proč ne?
23:23 - Tohle je taková ta klasická , tutová wh situace ,když stojí v ese a nemůže , prostě nemůže tušit že on je na 4 u máleho žebříku ,ale v pohodě zazoomuje si přes zeď vyběhne a nazdáár.
24:03 - Další tutovka , opět v esu s arckou, zazoomuje si ještě přes zeď, bum tady máš.

No tohle jsou asi ty nejlepší časy,ale říkám je jich tam mnohem víc...
224 tady máte jeho SID , kdyžtak ho zkopíruju i sem ->
#15 "FuN MarcelQ <3LovE :-* '" 160 STEAM_0:0:41531140 20 1:12:16 28

Ale hlavně já nic nemám lamko, já mám 153 kámošů adminů , já nic nemám. Bavim se nad tebou :) BB.

BiA Fz
29-10-11, 11:03
MarcelQa znám a neřekl bych, že má wh; ale na druhou stranu, hrál na serveru s bráchou..říkal sem mu ať si neradí...takže se ale na to demo budeme muset podívat, i když víme o koho de! =0

eee
29-10-11, 11:07
A je to tu , kotelna familíe , znáš ho nemá wh... <3

eee
29-10-11, 11:08
Aspoň se prosím, podívej na to demo.. pak ti bude jedno že ho znáš.

BiA Fz
29-10-11, 11:10
Podívám se, jen říkám těm kdo se na to bude dívat, že tam nemusí hledat wh, ale jen radění (což se hůř pozná.) žádná rodinná protekce tu není, zabanuju klidně bráchu když tu bude cheatovat, tak zase nebuď zaujatý ty

InVitro
29-10-11, 11:19
Viděl jsem tam dva momenty kdyby se to mohlo posuzovat jako wh. Akce na pětce a na středu, ale to mohlo být tím, že si radili i když radění přes TS aj. komunikační zařízení ve hře je taky zakázaný už.

InVitro
29-10-11, 11:20
23:20 to som čumela teda.. netrúfam si povedať že by niečo mal, Luccu som poslala skúsiť halucináciu.. nechytil sa.

Jinak ta haluza není 100% když to ten hráč už zná, tak se nechytí. Už mám takovou zkušenost s pár NS.

Flash
29-10-11, 11:21
20:56, 23:20, 24:03 sou aspon podle me dostatecny dukazy na ban... a i kdyby si na dobre "jen" radili, coz demo vylucuje, tak je to stejne na ban, protoze v pravidlech uz delsi dobu jasne stoji, ze se to povazuje za cheat

Kazdopadne, dejte si 4x zpomaleni a podivejte se na vypsany momenty a to wh tam uvidite stejne dobre jako eeecko nebo ja... doporucuju hlavne momenty s awp/rychlopalkou na kterych je ten prezoom videt nejlip.

btw. ze se nechytil na halucinaci nic nedokazuje, imo uz je to tak proflaknuty, ze musi mit admin docela stesti aby se na to hraci, co tu sou delsi dobu nachytali

eee
29-10-11, 11:22
ta 5 je tutová , i ten čas 23:20 si zazoomuje přes zeď a vyběhne... ->Noxyna : Na panáčky ve zdi a podobný věci ti nikdo kdo stim už chvilu hraje neskočí :)

eee
29-10-11, 11:23
Jo.. díky za podporu. Dejte si to zpomaleně , nahrajte si třeba do dema ještě ssw , to bude ještě lepší, mě stačily i ty esp primitivní čáry...

BiA Fz
29-10-11, 11:35
No tak při tý první akci 20:56 ten týpek vystřelil pár sekund před tím z AK. To se dá určitě pozice i přes větší kus mapy než za rohem. 23:20 vyjde z T esa a kouká na místo kde klasicky můžou být, navíc tam jsou dva je vidět, že o tom druhým ani neví. Jinak na demu nic není. Jak by řekl Kotel, když má někdo skill vyšší než je náš level, budeme ho mít vždycky za cheatera :) Ale MarcelQ je čistý, na tomhle demu určitě.

InVitro
29-10-11, 11:39
Ve zpomaleným záběru jsou to milisekundy.

eee
29-10-11, 11:39
On má skill větší než náš level aha ^^ on co nikdy nevytáhl paty z publicu. Dobře... prej žádná protekce , radění ? on mířy přes zdi to mu radí. Nahraj si tam ssw 7 a pak něco uvidíš a že vystřelil z akčka ? víš on mohl vystřelit třeba na 4 a nikdo , nikdo nevyleze z esa s předstřelem na 5ku .. buď si nikdy hackera neviděl nebo ho prostě znáš <3 Výjde z T esa nekoukne se na ct eso nekoukne se na vlak nekoukne se nikam jenom si da zoom přes zed a dá předstřel, nejde to slyšet pouštěl sem si to se zvukem naplno.. Protekce jede. Dej mi ban za úrážení protože tohle není možny cheathunter +1

BiA Fz
29-10-11, 11:53
ssw 7 je nějaký program na vytváření důkazů? vidím tam esp a nevidím tam wh, banovat tě nikdo nebude, protože nejsi vulgární a jen vyjadřuješ svůj názor, což já dělam taky.

EDIT: jen s tím rozdílem, že nejsem zaujatý

eee
29-10-11, 11:58
ssw 7 - super simple wallhack , a myslím si že ti důkazů dá víc než dost. Jak vidíš esp a nevidíš wh ? to mi chceš říct že on má esp ve hře ? . Já sem zaujatý ? Vím moc dobře že snim udržuješ kamarádske ,,vztahy''. Takže o zaujatosti tu myslím nemusí být reč.

eee
29-10-11, 12:04
A chtěl bych vidět , jak ty posuzuješ wh .. víš de vidět že si asi nikdy nehrál ligu nebo něco takového. Ono wh není jen střílení do všechn zdí. Ono sou to taky takové maličkosti , které ti ve hře nedojdou a musíš se na to podívat zpětně třeba s wh. A toto sou dost průkazný časy , který jen tak v každym demu nenajdeš víc hackerů je dopadenejch kvůli uplnejm blbostem. Tyhle časy sou si myslim dost dostačující za těch jeho 10 minut hry. Ale dobře, ty si admin, ty rozhoduješ , admin má vždycky pravdu , admin je nejchytřejší. Pokud je tu na portálu někdo kdo má s tímhle trošku zkušenosti tak bych prosil ať se na to demo podívá, solidní odpovědí vysvětlí a rozebere všechny časy a potom budu držet hubu.

kova
29-10-11, 12:05
No tak ty časy sou uplně jasný.. Jestli si "radí", tak mi řekni kdo mu radí ať míří přes zeď na hlavu enemy? Jestli tohle nezabanujete, tak se s tímto publicem běžte definitivně zahrabat, protože takových hráčů, jako je on je tu mnohem víc a admini na to prostě serou.. Je to můj kamarád - ať si zapne třeba aimbot.. co dTr jEj! ? Věděl že má jeden hráč silent aimbot a byl to jeho kámoš tak mu ban nedal, fakt úroveň vaše kotelna přátelství, kde nemůže dostat ban i kdyby měl speedhack.

eee
29-10-11, 12:07
+1 vlastní zkušenost . Jeden admin píše hráčovi odpoj se nebo ti dám ban ( hráč s wh žejo ) Hráč se odpojí. Píšu adminovi , proč si ho nezabanoval ? Admin se odpojí :)*

BiA Fz
29-10-11, 12:19
"vidím tam esp a nevidím tam wh"= pouštím si demo s esp a nevidím, že by měl nahrávaný hráč wallhack. Ty naše "vztahy" jak píšeš se skládají z toho, že vzhledem k tomu že už nějaký ten měsíc oba hrajeme na serveru, tak se tam třeba pozdravíme a máme se na steamu, což ale na moje posuzování nemá vliv. no já už nemám co k tomu říct, du radši hrát x)

BiA Fz
29-10-11, 12:20
Jéžiš cos to tady zase vyplodil než sem odpověděl? Nečtu to, máš tady tuny obvinění a ani jeden důkaz, tak jdi radši o dům dál -.-

eee
29-10-11, 12:21
Ty totiž posuzuješ wh ze svejch public skillz. Což posoudíš tak starou bačkoru, zavolej mi někoho kdo se v tom trošku orientuje . Díky

BiA Fz
29-10-11, 12:27
Ty totiž posuzuješ wh ze svejch public skillz. Což posoudíš tak starou bačkoru, zavolej mi někoho kdo se v tom trošku orientuje . Díky

To si poznal podle nicku vid? Nějakou tu ligu sem si prvně zkusil před dvouma rokama a tenhle public hraju zhruba stejnou dobu. Můžeš s tím třeba otravovat Kotla, omg, a btw co tvoje zkušenosti?? Už sis zvládnul Nainstalovat csko, natočit demo a pustit ho? Dobrý no, viděli jsme to, teď napiš prezidentovi...přestávám číst tohle vlákno pls někdo se na to taky mrkněte a pošlete ho tam odkud přišel, bye...

eee
29-10-11, 12:49
To si poznal podle nicku vid? Nějakou tu ligu sem si prvně zkusil před dvouma rokama a tenhle public hraju zhruba stejnou dobu. Můžeš s tím třeba otravovat Kotla, omg, a btw co tvoje zkušenosti?? Už sis zvládnul Nainstalovat csko, natočit demo a pustit ho? Dobrý no, viděli jsme to, teď napiš prezidentovi...přestávám číst tohle vlákno pls někdo se na to taky mrkněte a pošlete ho tam odkud přišel, bye...


Odkaď jsem přišel , to ti může bejt uplně ukradený, a vůbec proč to neuděláš ty ? Dělám tu snad něco co je proti pravidlům ? A vadí ti že se ten server, který sem kdysi měl tak rád, snažim udělat lepší , když TY s tím nic neděláš ? Vsadim boty na to že cheateru sem pochytal víc než ty za celý tvoje public hraní a adminovaní tady na kotelně. Očividně nemáš dost inteligence napsat status až mě někdy potkáš a napíšeš si to , pak mi piš že sem si zvládl nainstalovat csko. A moje zkušenosti ? :) Nebudu tu dělat reklamu na portály :) Ale můžeš se zeptat třeba kovy, který mě zná dost dlouho a taky ti tu napsal svůj názor, bohužel ty si jediný páN a to že ti tu půlka lidí píše že to wh má , je ti uplně jedno. Koukni se na pár cheatmovie, zapni si wh na nonsteamu , na demo koukej taky s wh. A zkus si zahrát u2 která je cheaterama jako je on prolezlá a potom pochopíš co je to wh a co ,,vyšší level skillu" o kterém se na kotelně,snad kromě pár výjímek, nedá vůbec bavit. A otravovat kotla ? Proč otravovat, on příjde sám , protože já ti sem budu dávat nový a nový časy pořád. A je mi jedno že si ke každýmu napíšeš MarcelQQQQa znám on nic nemá. BB :rolleyes:

ZEUS
29-10-11, 13:03
+1 vlastní zkušenost . Jeden admin píše hráčovi odpoj se nebo ti dám ban ( hráč s wh žejo ) Hráč se odpojí. Píšu adminovi , proč si ho nezabanoval ? Admin se odpojí :)*

Máš důkaz ? Nebo přibližně kdy a na jakým serveru to bylo ?
Pamatuješ si nick toho admina ?

/edit: na demo jsem nekoukal, až příjdu večír tak se na to mrknu.

eee
29-10-11, 13:09
Důkaz nemám , bylo to tuším na maxi , když sme tam s kamarádem blbli, mám akorát svědka , nick si nepamatuju. Nenapadlo mě že to budu potřebovat. A kdy to bylo to fakt nevím. Na demo se určitě koukni. Díky.

BiA Fz
29-10-11, 13:10
Kovu znám, hrál sem s ním mix, ten to pozná, i když nespectuje :)) Hráč je to dobrý, nevím, že by byl dobrý cheathunter. U2 hraju. Kecáš nesmysly, za měsíc co tu sem admin sem dal cca 40 banů, spletl sem se jednou. Běž spát dítě, máš bujnou fantazii, píšeš nám tu story, podložené to máš od flashe a dalších elitních děcek jako si ty. Adios.

EDIT: Upnul si sem demo, já ti říkám, že na něm nic není, jestli ti to nestačí, počkej si na názory ostatních a přestaň se do mě navážet, nemusím si od nějakýho ee nechat nic líbit.

eronex
29-10-11, 13:16
Aj keby mu radili tak presne cez stenu by nevedel tak dobre namieriť..
Hlavne to 23:20..
Radenie-cheat = Ban

eee
29-10-11, 13:16
Děcek ? Nevíš o mě nic a píšeš mi děcko ! Vypadá to že má to děcko víc rozumu než ty ! Že to pozná ? No ono to není těžky když máš něco nahranýho a když po serverech běhaj takový čurác1 , co míří přes zdi a tak podobně není to těžky poznat. Má toho nahraný 10x tolik než ty. U2 hraješ jo ? http://www.undzwei.eu/index.php?option=player&task=details&id_player=123520966 neser si do huby :) Píšu tu story, story který ti nikdy nepochopíš. Místo aby si byl vděčný že se ti tu hráčí snaží pomáhat píšeš tu svoje troll komenty a nedokážeš uznat to , že by měl mít pravdu někdo jiný. A pokud máš tolik zkušeností jaktože máš steam id 35 ? :) To si hrál asi hodně let na nonsteamu co ? Jojo , tam se člověk nejvíc naučí. Elitní děcka , to se mi líbí , ty si taky dobrý admin když nadáváš ostatním do děcek a nedokážeš udržet chladnou hlavu. Flashe neznám,ale z toho co napsal , vypadá jako rozumnej člověk. Nadávat ostatním do děcěk , to je skillerský a rozumný. Místo aby ses na to demo několikrát kouknul honíš si svoje ego , high five !

eee
29-10-11, 13:18
Máš tu další názor ! eronex : Radenie-cheat = Ban = h4h4 :) A ty mi nemůžeš nic udělat , protože neporušuju pravidla a to by byl neoprávněný ban a to se nesmí :O aha ty to víš :)

BiA Fz
29-10-11, 13:21
Na ns sem hrál 4 roky, tohle je profil ještě z doby kdy sem neměl steam, ani si to neumíš vyhledat, kdybys něco uměl, najdeš si aktuální, když ti říkám, že jsi děcko, mám pro to reálný důvod,ty si všechno jen vymýšlíš a domýšlíš. To ty si začal urážet a dělat ze sebe vševědu, tady v tom vláknu to všechno je, už tvůj druhý příspěvek je důkaz. I ty jsi ten kdo neudržel nervy na uzdě a začal být vulgární, prosím zabanovat tohohle týpka co neumí nic jiného než závidět skil ostatním a urážet.

AnnoyingGreg
29-10-11, 13:26
Projel jsem vypsané časy a celkově tam je jeden moment kde se mu radit muselo. Potom měl hodně špatného navigátora, nebo toho nechali..ale už to tak průkazný neni.

eee
29-10-11, 13:27
Ale prosimtě :P Je tam snad něco vulgárního ? Aha není :) A nechci tě ani urážet. Jenže ty máš jen svoji tvrdou hlavu a nenecháš si nic poradit , vymluvit. http://www.undzwei.eu/index.php?option=player&task=details&id_player=123521086 jo tak promiň , ale nijak sem si nevšiml že bys tam měl 5v5. 2v2 poslední v ranku , to si moc nezahraješ :) Závidím skill ? Ale no tak a komu ?

eee
29-10-11, 13:29
Projel jsem vypsané časy a celkově tam je jeden moment kde se mu radit muselo. Potom měl hodně špatného navigátora, nebo toho nechali..ale už to tak průkazný neni. Ok beru,ale on takhle hraje pořád. A toto není o tom , že mu někdo radil . I kdyby mu někdo radil nikdy si nepojede crossem tak přesně přes zeď , popřemejšlej o tom , on ti sice může říct jo je tam a tam , ale nikdy nevíš kde přesně jen víš že tam někde je , a to jak si tahá crossy přes zeď :). Však při cw ti taky řekne je tam a tam a stojí támhle ale nikdy nevyběhneš a přímo na něj s crossem na palici . Protože stojí třeba o meter vedle než myslíš :)

BiA Fz
29-10-11, 13:37
Ok beru,ale on takhle hraje pořád. A toto není o tom , že mu někdo radil . I kdyby mu někdo radil nikdy si nepojede crossem tak přesně přes zeď , popřemejšlej o tom , on ti sice může říct jo je tam a tam , ale nikdy nevíš kde přesně jen víš že tam někde je , a to jak si tahá crossy přes zeď :). Však při cw ti taky řekne je tam a tam a stojí támhle ale nikdy nevyběhneš a přímo na něj s crossem na palici . Protože stojí třeba o meter vedle než myslíš :)

Závidíš skill jemu, ne nikdo, ale ty bys nikdy takhle crossem přesně neprojel. Právě si souhlasil že to nařknutí z wh zakládáš na jednom pohybu myši. Hodné zkušeného cheathuntera :D Kromě tebe v tom vidí wh akorat flash, který tu už má svoji pověst, a bývalý admin haxor. Podejte si ruce, chytněte se, a odkráčejte, hodně tím ulevíte serveru o který máš takovou starost -.-

EDIT: Cituju "neser si do huby" a "běhaj takový čůrác1" to není vulgární, takhle se u Vás doma běžně mluví ... +1

eee
29-10-11, 13:47
Tvé vyjádření na mě udělalo dojem a asi neusnu. Je tam snad někde že to zakládám na jeho walllooky ? Které kromě haxorů nikdo jinej nedělá ? A on to dělá pořád víš ? Jenže tobě když někdo něco napíše tak řekneš ne nebo nemá. Kolikrát sem tam přímo tobě ! psal ať ho deš spectnout ale ty ne. Ty kdybys někdy dělal něco jako ostatní admini, že bys třeba nachvilu vlezl do spectu a proletěl hráče to né. Mě je jedno jestli je flash haxor nebo ne , a i kdyby byl , tak to dokáže posoudit líp než ty , protože ví jak haxy vypadaj, což ty očividně ne. Logika :)) A ty tvoje epic závěry jako táhni odkud si přišel a nebo podej si s ním ruce a odkráčej , hej ty sou fakt dobrý. Kromě toho tvoje nadávání na ostatní hráče je taky dobrý :D aha ale já nemám dukazy , já si to vymejšlim. Já tu točim demo, píšu tu časy,ale všechno to dělám jenom proto abych tě nasral, všechnu zbytečnou práci kterou sem projížděl demo , poslouchal jestli dupl nebo ne a tak dále. Ale všechno si vymejšlim, moje halucinogení výplody sou jenom proto abych tě nasral. Tak to vidíš ? Hm.. tak ok , potom to chápu všechno co si tu napsal. Na rovinu, i kdyby si hrál ESL a jezdil na offline, je mi jedno co sem píšeš protože všichni co sem psali aspoň jeden čas uznali. A zbytek kdyby byl čistej by byla velká haluz -.- Jen ty vidíš všechno na skill. Definice slova skill v csku - zkušenosti se hrou zahrnující aim a brain (error) definice slova wallhack - průhledné zdi. Nevidím tam žádnou shodu v těhle dvou slovech. Wake up.
Btw. můžu taky bejt tvuj kamarád _____ Jedem zbytečnej offtopic, tvůj názor beru i když si o tom myslim svoje , peace :tongue:

eee
29-10-11, 13:48
Závidíš skill jemu, ne nikdo, ale ty bys nikdy takhle crossem přesně neprojel. Právě si souhlasil že to nařknutí z wh zakládáš na jednom pohybu myši. Hodné zkušeného cheathuntera :D Kromě tebe v tom vidí wh akorat flash, který tu už má svoji pověst, a bývalý admin haxor. Podejte si ruce, chytněte se, a odkráčejte, hodně tím ulevíte serveru o který máš takovou starost -.-

EDIT: Cituju "neser si do huby" a "běhaj takový čůrác1" to není vulgární, takhle se u Vás doma běžně mluví ... +1

:tongue: tak si tam nakakej

apach29
29-10-11, 15:05
Demo neprukazny, tocte ho jak ho potkate a uvidime co s nim.

bones
29-10-11, 15:13
20:56 - Stojí v ese a vídí že mu leze na 5ku , slyšet ho nemohl ale prostě o něm ví , namíří si na něj přes zeď ,ale bohužel nevyšlo mu to , třeba příště.
22:06 - Vytáhne si eso pohoda,ale teďka vidí že tam stojí 2 , tak si potáhne cross přes zeď a pustí to do nich,ale bohužel ten druhej ho zabil. Tahle situace není nic extra,možná si řeknete default ,ale s wh je to uplně něco jiného.
22:55 - Tady si skočí z 5ky do esa a tam na něj čeká jinej hráč , no ale on o něm ví , on je přece skiller šup , cross přímo na hlavu , přes zeď , předstřel , proč ne?
23:23 - Tohle je taková ta klasická , tutová wh situace ,když stojí v ese a nemůže , prostě nemůže tušit že on je na 4 u máleho žebříku ,ale v pohodě zazoomuje si přes zeď vyběhne a nazdáár.
24:03 - Další tutovka , opět v esu s arckou, zazoomuje si ještě přes zeď, bum tady máš.

20:56 - predtym si T prehodi zbran v tej lokalite, sice si zamieril presne na tu 5 hore, ale to by sa este dalo uverit
22:06 - defaultny rush, keby vedel ze su tam 3 T tak sa tam podla mna neodhodla
23:23 - sice jedneho zabil, ze si tam hned predmieril, ale pockal by si najskor na toho prveho, nie?
24:03 - ten T tam dupal, to si zamieri kazdy lepsi hrac aj bez wh, akurat ten druhy tam ostal

Na wh je to podla mna slaby dokaz, mozno mu niekto naozaj radil, ale to sa rozpoznava tazsie nez wh. Netvrdim, ze nic nema, ale mne by toto nestacilo, bohuzial. Ten SSW ta dokaze este viac pomylit, keby si vedel ako hram ja, pripadne invitro, tak podla takychto situacii by sme mali uz niekolko perma banov.

result - chce to lepsie dokazy
natacaj nonstop ked hras a ked skapes, tak ho sleduj, mozno sa pomyli :)

eee
29-10-11, 15:22
Ok, díky , takové vysvětlení beru. Jednou ho dostanu.