PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba klienta.-Maybe



Supra117
01-07-14, 16:59
Zdravím. Keď som raz skúšal ísť na jeden zahraničný server, klient mi začal blbnúť. Tá bočná lišta so serverami sa nezobrazovala...Náhodne sa mi to pripájalo na server po stlačení nejakých kláves..a pod. (Viem, že tento problém nemám jediný.)
Tak som sa rozhodol preinštalovať CS a a zálohovať zložky:
maps
sound
models
gfx
a jedno .cfg
súbory som nahradil tými mojimi...zapol som klienta...nastavil som nejaké bindy...
Následne som sa chcel pripojiť na server HnS, keď sa mi začalo čoši dosťahovávať (Ako to na mape hns_etheral býva vždy) a zmrazilo mi klient.
Na ploche sa mi zobrazilo Brána Firewall bla bla, tak som dal odblokovať. Avšak vždy, keď sa chcem pripojiť na server mi klient proste prestane pracovať...
Tak som to preinštaloval asi 6x...
Raz som nepovolil bránu Firewall...inokedy som nepremiestnil ani moje zálohované súbory ale nech robím-čo robím, Klient mi proste permamentne zamrzne.
Poprosím o nejaké vysvetlenie a radu.
Ďakujem.
._.

Hauss
01-07-14, 17:16
Vy si totiž myslíte že můžete lízt na každej server co najdete v záložce internet.To způsobí akorát to že většina serverů ti přenastaví hru aby si hrál jen na jejich serverech.Celé to odinstaluj a nainstaluju znovu.Hraj jen na kotelně a nic takového se ti nestane.Byl na to takovej chytáček ke stažení tady na kotelně jenže proti tomu josu již servery imuní a přenastaví ti hru tak že když se připojíš na jakýkoli server automaticky ti to hodí disconnect a jedeš na jejich server.

Edit:sorry nevšiml jsem si že už si to zkoušel.Myslím si že sis ztoho serveru stáhl nějaký červíky

Supra117
01-07-14, 17:27
No ja som ale Odinštaloval to staré cs a nainštaloval asi 5x nové...
Nejde mi o bočné panely...nasrať ich..
ale to, že po preinštalovaniach mi nejde sa pripojiť ani na kotelnu. Proste nikde, kde sa niekde "stahuje zbroj"...v tom momente mi zamrzne Cs.
So Help me :P :D

zENK
01-07-14, 21:38
Hele, pokuď tam nechceš mít tyhle ehm.. sračky tak si kup steam... vyřeší to všechny tvoje problémy :)

Supra117
02-07-14, 00:39
Tak keď mi kúpiš, budem rád...každopádne sa mi do toho nejak extra nechce :D
Môj village neť == nič moc :D