PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva - Knife - PŘIJATÝ



Smith.
01-07-14, 21:27
Zdravím, chcel by som požiadať o práva na servery Knife
Mám 18 rokov , Knife hrajem cca 4-5 rokov neviem presne..., každopádne na kotelne
som s knifom začínal. Na nejakom väčšom portáli som admin ešte nebol, no
príkazy si myslím že ovládam a rýchlo sa učím (ževraj).

SteamID: STEAM_0:1:314716
HLSTATXS: http://csko.cz/statsx2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2539041 (nieže by som sa vychvaľoval ale niekoho to možno bude zaujímať aspoň nemusí hľadať :D )
Nick v hre: Smith

matis
01-07-14, 21:37
- Kosican?
- hlasis niekomu cheaterov?

mija.
01-07-14, 21:38
Nooo takže... proti
Ale nie, so Smithom hram knife už pomerne dlho. Je výhoda že je zavislak a je tam každý deň, čiže do AT by bol len prínosom kedže aktívni sme tam asi len 3.
Určite davam PRO. :) :teehee:
E: ked sa niečo deje, vždy mi napíše nech spravim poriadok.

Smith.
01-07-14, 21:41
- Kosican?
- hlasis niekomu cheaterov?

- áno Košičan
- tak v poslednej dobe som na knife žiadneho nevidel davnejšie som par kboterov nahlásil no myslim že momentálne sú blokeri väčším problemom ako cheateri.


Nooo takže... proti
Ale nie, so Smithom hram knife už pomerne dlho. Je výhoda že je zavislak a je tam každý deň, čiže do AT by bol len prínosom kedže aktívni sme tam asi len 3.
Určite davam PRO. :) :teehee:
E: ked sa niečo deje, vždy mi napíše nech spravim poriadok.

Vďaka :P :)

matis
01-07-14, 21:43
- áno Košičan
- tak v poslednej dobe som na knife žiadneho nevidel davnejšie som par kboterov nahlásil no myslim že momentálne sú blokeri väčším problemom ako cheateri.

- Tahanovce?
- no pockam na knife adminov, lebo na forku nemas nic

Smith.
01-07-14, 21:45
- Tahanovce?
- no pockam na knife adminov, lebo na forku nemas nic

- ano Tahanovce :D

human
01-07-14, 21:45
Saso pocmarany. Ked som ti to navrhoval, tak si bol fajnovy. Som pre. Pozname sa z knifu hadam aj 4 roky. Skusenosti nato urcite ma.

matis
01-07-14, 21:47
- ano Tahanovce :D

ked nebudeme spokojny, tak ti pridem osobne nakopat rit...:D na kurtoch

OK

Smith.
01-07-14, 21:48
Saso pocmarany. Ked som ti to navrhoval, tak si bol fajnovy. Som pre. Pozname sa z knifu hadam aj 4 roky. Skusenosti nato urcite ma.

Vtedy to nebolo veľmi vhodne akurat som si dával pauzu keď si dobre pamätám. Nehnevaj sa :( :D ti to vynahradim :)


ked nebudeme spokojny, tak ti pridem osobne nakopat rit...:D na kurtoch

OK

Dobre súhlasím :D Dik :)

Pikii :D
01-07-14, 23:46
Jednoznačne pro ak sa nemýlim ak si to bol ty :D raz som ti aj trošku navrhoval nech požiadaš jednoznačne pro a pro a pro

hofy
02-07-14, 00:16
Taky jsem pro. Asi není potřeba se moc rozepisovat, kdo hraje na knifu, tak Smitha určitě pozná.

Smith.
02-07-14, 18:33
Jednoznačne pro ak sa nemýlim ak si to bol ty :D raz som ti aj trošku navrhoval nech požiadaš jednoznačne pro a pro a pro


Taky jsem pro. Asi není potřeba se moc rozepisovat, kdo hraje na knifu, tak Smitha určitě pozná.

Diky :)

Zoyer
02-07-14, 19:56
Vidím že ti dali snad všichni knife admini pro, takže na tom už neco bude.
Jsi ten samý Smith, který chodí na AWP nebo to je jen shoda jmen ?

na knife jsem taky pro

Smith.
02-07-14, 21:01
Vidím že ti dali snad všichni knife admini pro, takže na tom už neco bude.
Jsi ten samý Smith, který chodí na AWP nebo to je jen shoda jmen ?

na knife jsem taky pro

no teraz už veľmi nie ale jednu dobu som chodil aj na AWP áno asi tak 2 týždne do zadu, tiež pod nickom Smith.

inak dik.

Penegal
02-07-14, 23:13
osobně teď skoro nehraju, za což se omlouvám, ale zdá se že si teda asi v pohodě týpek :) dám na jolandu xD Pro

Smith.
04-07-14, 01:30
osobně teď skoro nehraju, za což se omlouvám, ale zdá se že si teda asi v pohodě týpek :) dám na jolandu xD Pro

Dakujem.:)

Toy
05-07-14, 13:08
Z knifu chodí furt nějáký hlášení ohledně porušování pravidel, čiže další admin by se tam šikl . .

Tahle žádost vypadá nejvíc nadějně, co se knifu týče. Sice moje slovo ohledně knifu má váhu jako 4 litry vody v celým moři, ale jelikož tu padaj veký pro od adminů z knifu tak ti taky dám svoje bezvýznamný PRO

Smith.
06-07-14, 13:27
Z knifu chodí furt nějáký hlášení ohledně porušování pravidel, čiže další admin by se tam šikl . .

Tahle žádost vypadá nejvíc nadějně, co se knifu týče. Sice moje slovo ohledně knifu má váhu jako 4 litry vody v celým moři, ale jelikož tu padaj veký pro od adminů z knifu tak ti taky dám svoje bezvýznamný PRO

Pre mňa to význam určite má :) diky ;).

human
21-07-14, 15:26
Gratulujem a nenechaj sa nicit od deciek tam.

Smith.
21-07-14, 15:27
Tak teda ďakujem každému za vyjadrenia, podporu a dôveru. Nenechám Jolo neboj..:D