PDA

Zobrazit normální verzi : karamel (AB) --> Toy



karamel
01-07-14, 22:36
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Toy.
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:545104288'
[AMXBANS] Tvoje IP: '195.91.13.63'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






nemam aimbot... tak nechapem ako som mohol dostat ban... ten Toy je fakt . . . . . !

Toy
01-07-14, 22:57
24:45

DEMO (http://uloz.to/x5YbS6t7/elinao-dem)

karamel
01-07-14, 23:06
ako... pozrel som cele... a co je na tom aimbot ? sak len do hlavy sa snazim co najviac strielaat? ako si fakt trapne kid... ale ok... nechapem kotla ako tu moze mat takych neschopnych adminov... a co tak radar? Lu ? oni nemaju nic ? hlavne kazde kolo maju 6/5 hs 4/4..... kazde kolo.. tak ja nechapem teraz o com...

Toy
01-07-14, 23:17
Počkej si na vyjádření ostatních adminů. Pokud usoudí, že AB nemáš, dám ti unban a omluvím se ti. A laskavě si nech dementní řeči o kidech, nevíš o mně ani ň.

E: nejspíš jo Despe, jen mi přišel ten jeho pohyb takovej nějakej . . umělej ?

Despe
02-07-14, 00:41
Za mě clear..

matis
02-07-14, 07:20
ako... pozrel som cele... a co je na tom aimbot ? sak len do hlavy sa snazim co najviac strielaat? ako si fakt trapne kid... ale ok... nechapem kotla ako tu moze mat takych neschopnych adminov... a co tak radar? Lu ? oni nemaju nic ? hlavne kazde kolo maju 6/5 hs 4/4..... kazde kolo.. tak ja nechapem teraz o com...

takymto spravanim to daleko nedotiahnes.... tak radsej rozmyslaj nad tym co pises....

demo som pozrel, a toto AB nebude

Toy
02-07-14, 09:02
Omlouvám se ti za způsobený problémy, zaroveň za to, že jsem tě nařknul z cheatingu. Samosebou jsem ti dal unban, eště jednou velký sorry.