PDA

Zobrazit normální verzi : Nové itemy



blackgord
03-07-14, 10:32
Items samozřejmě jsou možné úpravy procent a čísel
Uvítám jakékoliv připomínky, hlavně od kotla
Anti Shock: Jsi li napaden zezadu, útoky způsobují jenom 75% dmg - můžeš přežít i knife např.
Kevlarové pláty: zásahy z AWP ti dávají pouze 50% dmg a knife u commanda ti dá pouze 65 dmg jako knife
Frozen bullets: tvoje střely mají 25% šanci na zpomalení - viz W3
Furien armor: Máš 75% šanci že útočník nožem pořeže sám sebe
Poison bullets: 25% šance na otrávené náboje 10 dmg / sekundu trvá 3 sekundy
m249 item: dostaneš m249 item
Antiflash glasses: nefunguje na tebe flash
Critical ammo: každá střela má 10% šanci že dá trojnásobnou dmg
Grenade master: každých 20 sekund dostane 1 HE granát
Adrenalin2: může použít 1x za kolo - rapidfire, +30% kondice, +30hp po dobu 15 sekund, po konci ztratí 40hp
Stun bullets: kulky mají šanci 10% na omráčení (stun) na 1 sekundu
Heal wave: 1x za kolo může použít klávesou T nebo něčím jiným než E, uzdraví všechny spoluhráče v okruhu X yardů o 80 HP obdoba medicovi lékárný pro všechny class??

by Zuzka

SaIoN
03-07-14, 15:57
No, Kevlarové pláty to je to samé co bylo nano a zrušilo se.. Furien armor no když někdo dostane tohle a kevlarové pláty tak prostě commando je bez šance a 75% to je příliš to je každá 2 rána by se pořezal a myslím, že když něco bude mít slowdown tak commando nedá skoro kill. A to awp ok to by šlo, ale neplatilo by to na snipera, protože ten už je i tak dost chabej. m249- no myslím, že kdyby měl P90 a dostal tohle tak je totalně neporazitelný a nebo kdyby commando to dostalo.. Grenade master- no to je až moc to by jen kempili a házeli granáty to bych raději udělal takhle, že by si dostal 1 granát každé kolo a zabije tě hned, ale takovej podobnej již je. Adrenalin2- no to když dostane commando tak je totálně se sniperama dost rychlí a nebo rusher tak prostě by nešel lehko strefit.

blackgord
03-07-14, 18:12
1) kevlarové pláty a furien armor jsou oba Def, tzn naráz je mít nemůžeš
2) nano dělalo mnohem víc jak kevlarové pláty
3) s grenade master by moc lidi nekempilo i tak když hodiš granat hodně dobře tak víc jak 98 nedáš, krom toho ten granát co je tak dává větší dmg, tenhle ne
4) tak ten kulomet by byl rozhodně zajímavej, krom toho nemůžeš pak mít def nebo off item k tomu kulometu .. stačilo by zařídit aby to byl off item a nemohl bys mít náboje
5) nešel by lehko strefit, ale je to jenom na 15 sekund .. a celkem by ztratil hp nakonci

SuperVafle
04-07-14, 12:44
Pár těch návrhů bych uvítal.. :) Například Jedovaté náboje, pláty, Furien armor, ale jen s 35%. M249 item určitě ne.. :) Zabije se tím protector stejně jako se zabil sniper itemem AWP sniper.. ;)

blackgord
04-07-14, 14:07
Pár těch návrhů bych uvítal.. :) Například Jedovaté náboje, pláty, Furien armor, ale jen s 35%. M249 item určitě ne.. :) Zabije se tím protector stejně jako se zabil sniper itemem AWP sniper.. ;)

tak ber to takhle ze furiend armor DEF by ti zabralo def slot a to jenom proti commandum, tzn kazdej se zbrani by te daval easy, aspon musi byt poradna vyhoda proti commandu uz

shootradar
04-07-14, 22:12
tak ber to takhle ze furiend armor DEF by ti zabralo def slot a to jenom proti commandum, tzn kazdej se zbrani by te daval easy, aspon musi byt poradna vyhoda proti commandu uz

Většina zbraní má SD nebo tě dost zpomaluje a navíc poslední dny nedělají hráči nic jiného, než že se sapy klidně i ve 3 čekají na comanda na místě zakempený nebo u spawny :p

blackgord
05-07-14, 07:31
SD by podle mě nevadilo zrušit a nechat jenom na sharpshooterovi, kterej to potřebuje a se sapperem nekempim, rushuju

slender
05-07-14, 10:54
Když tak přidej item proti SLDWnu ;)

Anti Shock: Myslím že by se to moc nepoužívalo... *
Kevlarové pláty: No možná... *
Frozen bullets: Zajímavé... *
Furien armor: Tak Rozhodně míň třeba 20%... *
Poison bullets: Jen ta první schopnost a zase 20%... *
m249 item: Ne. Ani si to nedokážu představit... *
Antiflash glasses: Malo uplatnění, většina lidí to dropne... *
Critical ammo: Ne troj ale dvojnasobnou, HS mi da HS a budu tuhej na jednu ranu... *
Grenade master: Taky si nedokážu představit... *
Adrenalin2: Asi by to šlo... *
Stun bullets: Ano... *
Heal wave: Nemá uplatnění... *

Moc pěkné návrhy. Oceňuji tvoji práci... :)
Legenda- * ano
* ne
* nevím/možná

Grakon2702
05-07-14, 15:53
Hehe, trochu jsem prohledal starší záznamy a našel jsem svůj starý seznam s novými itemy.




Jméno itemu
Typ itemu
Hodnota itemu (x)
Vlastnosti itemu
Šance na získání


Encyklopedie
Ofensivní
25
+ 25 inteligence
Normální


Pokročilý sniper
Ofensivní
1/5 - 1/2
1/x šance na okamžité zapití z AWP
Normální


Pokročilý střelec
Ofensivní
1/20 - 1/15
1/x šance na okamžité zabítí
Minimální


Absorpční vesta
Defensivní
10 - 20
X% absorbce udíleného DMG
Normální


Antiofensivní pancíř
Defensivní
-
Blokuje efekt ofensivních itemů protivníka v momentě střelby na vlastníka
Minimální


Tlaková vlna
Use
100 - 300
Vyvolá tlakovou vlnu, která odstrčí všechny kolem vlastníka na vzdálenost x
Normální


Drogy
Use
10 - 20
Po použití získá hráč maximální hodnotu všech statů na x sekund (Použití 1x za kolo)
Minimální


Armor baterie
Utilita
1(10)
Každou sekundu doplní hráči 10 jednotek armoru
Normální


Vnitřní bomba
Utilita
0 - 100
Po smrti hráč vybouchne a udělí x DMG nepřátelům v závislosti vzdálenosti od něj
Normální


Vylepšený zásobník
Utilita
5 - 10
Přidá x nábojů navíc do zásobníku
Normální


Časovač
Utilita
5 - 10
Když vlastník itemu položí bombu, bombá má o x sekund menší dobu do vybouchnutí
Minimální


Velepšené kleště
Utilita
1 - 3
Hráč má o x sekund menší dobu defusu bomby
Normální


Tlumič
Utilita
-
Hráč má sníženou hlasitost výstřelů
Normální

slender
05-07-14, 20:26
Grako máš to fakt moc pěkný :D... Zítra se na to juknu...

slender
06-07-14, 13:14
Encyklopedie -- + 25 int je docela dost... ale ano *
Pokročilý sniper -- item jen pro snipera... *
Pokročilý střelec -- tak třeba to 15/1... *
Absorpční vesta 20 - 40 % dmg... *
Antiofensivní pancíř -- to by šlo... *
Tlaková vlna -- na co? k ničemu... *
Drogy Use -- tak na 5 - 12 sekund... *
Armor baterie -- něco jako zdrav. trening... *
Vnitřní bomba -- ale jo... *
Vylepšený zásobník -- na nic, lepší je megáč... *
Časovač -- zbytečné.... *
Velepšené kleště -- -I-I- *
Tlumič -- no nevím... *

Taky velice pěkné...
Mé komentáře ber s nadsázkou a rozhodně se jimi neřiď, vem je pouze jako prvotní ohlas... :D

Legenda * ano/možná
* nevím
* ne

Grakon2702
06-07-14, 13:45
Pokročilí sniper tam je kvůli pokročilému střelci. Tlakovou vlnu použijí commanda. Vylepšený zásobník se vždy hodí, to je jako kdyby jsi zrušil pl 26 kvůli tomu, že tam už máme pl 32. Zbylé tři itemy na konci jsou hodně dobré věci. Díky nim máte větší šanci na vítězství. Já bych je alespon hojně využíval.

Kotel
07-07-14, 10:05
Přidal jsem encyklopedii a otrávené náboje (nejsou otestované, ale měly by fungovat, jeslti fungujou zjistíte snadno příkazem /damage).

slender
07-07-14, 10:50
Oba dva itemy fungují skvěle.

E: Příkaz /damage nefunguje... Ptal jsem se i ostatních a nejelo jim to...

Kotel
07-07-14, 12:10
Ted bude fungovat.

Elliot
07-07-14, 12:34
Chtělo by to snížit dmg otrávených nábojů tak na 5-8 dmg. Jinak ostatni sou dobre.

MatesK0
07-07-14, 14:56
Chtělo by to snížit dmg otrávených nábojů tak na 5-8 dmg. Jinak ostatni sou dobre.

Je to dobré, len by sa mohli ziskavat tazsie :) tak ako nano :) a mal by som navrh na to hp ked uz kazdemu ubrali tak by mohli pridat znova, ale nech ked sa da heel doplni full aj s tymi 20 hp

Kotel
07-07-14, 15:22
To byl doted ten bug s hpckama? Je to nastaveny stejne jako na jinych serverech a tam problem neni, takze je to divne.

Awesome^.
07-07-14, 16:13
Čo sa toho týka, myslím si, že "rangerky" sú na commandovi troška prehnané, keď už to tak má ostať, tak by som navrhol vrátiť späť kondíciu rusherovi zo 140 na 155, kedže commando má s rangerkami 230 full kondicie. =)

SaIoN
07-07-14, 16:40
Kotel když si myslíš, že commandovi pomůžes tim, že mu dáš rangerky a má 230 kondice a to je jako furien tak sorry, ale to není noramal to vůbec nepomůže, protože ten slowdown je pořád stejný a ty rangerky jsou na nic a to hraju commanda.. A ještě to, že dáš nano tak myslím, že commandovi ty rangerky také nepomůžou ten slowdown ho stejnak úplně zastaví..

shootradar
07-07-14, 17:06
Kotel když si myslíš, že commandovi pomůžes tim, že mu dáš rangerky a má 230 kondice a to je jako furien tak sorry, ale to není noramal to vůbec nepomůže, protože ten slowdown je pořád stejný a ty rangerky jsou na nic a to hraju commanda.. A ještě to, že dáš nano tak myslím, že commandovi ty rangerky také nepomůžou ten slowdown ho stejnak úplně zastaví..

Mě s kevlarem nezabíjejí comanda do zad ale berou jen 180 dmg knifem :D

slender
07-07-14, 17:29
Mě s kevlarem nezabíjejí comanda do zad ale berou jen 180 dmg knifem :D

S Nano vestičkou ???

SaIoN
07-07-14, 17:34
Mě s kevlarem nezabíjejí comanda do zad ale berou jen 180 dmg knifem :D

Tak to buď je také nová uprava či si měl nano ??

SuperVafle
07-07-14, 17:49
Boha všichni brečí, protože někdo má slowdown.. Bohaaa.. Celé odpoledne jsem s comm hrál only guns a občas jsem vytáhl knife.. Slowdown jsem ani nepocítil.. :) Naučte se u té hry myslet Když vidíte, že máte proti sobě něco se SD, tak vytáhněte gunu a neběžte kolmo na něj jak boti a když už chcete knife tak aspoň přebíhejte ze strany na stranu.. Když jdete kolmo jste pro něj stojící cíl. -.- PS. Kotle teď bych to nějakou dobu nechal uležet a uvidělo by se co by potřebovalo ještě poupravit. (pokud ještě není hotový ten SS, tak ho opravit a pak to nechat nějakej čas.)

MatesK0
07-07-14, 18:16
Opraviť SS a spraviť starý COD:MW, každý tu má iný názor nato! Prečo teda nespraviť ten tretí cod:mw server a tam by to bolo všetko po starom, žiadny SD, ale všetko tak ako bolo...

Kotel
07-07-14, 18:24
To neni noumální Uďo.

Elliot
07-07-14, 20:00
Vsechno dobre klape az na otraveny naboje. Zabije me nekdo snima a ten bonus naboju se mi prenese do dalsiho kola a misto 110 hp mam 86 :/.

Belinko12
07-07-14, 21:00
nevadia mi nove itemy, ale na kazdy item existuje odpoved... ale naozaj by som zrusil NANO vestu, lebo je to fakt OP item, proti tomu nefunguje nic, ani naboje, ani awp ani knife, ani nic... chcelo sa nieco proti commandos knife, tak nech funguje proti commandos knife-u Kevlar, ale nie item, ktory neutralizuje vsetko (myslim nano) ... a ked uz sme pri itemoch, ma len napadla vec, ze ked je Vylepsena vesta 15-20 co prida do obrany tolko bodov, a item Prispusobeni obrane tiez 20, tak navrhujem, nech ten Prispusobeni obrane dava 30 bodov do stats a VESTA NASA miesto povodnych 30 bodov az 50. Vdaka za precitanie nazoru. ALe s tou NANO to myslim ja a aj viaceri vazne, je to moc OP, navyse v kombinacii s nejakym utocnym itemom na COD2

SaIoN
07-07-14, 22:27
nevadia mi nove itemy, ale na kazdy item existuje odpoved... ale naozaj by som zrusil NANO vestu, lebo je to fakt OP item, proti tomu nefunguje nic, ani naboje, ani awp ani knife, ani nic... chcelo sa nieco proti commandos knife, tak nech funguje proti commandos knife-u Kevlar, ale nie item, ktory neutralizuje vsetko (myslim nano) ... a ked uz sme pri itemoch, ma len napadla vec, ze ked je Vylepsena vesta 15-20 co prida do obrany tolko bodov, a item Prispusobeni obrane tiez 20, tak navrhujem, nech ten Prispusobeni obrane dava 30 bodov do stats a VESTA NASA miesto povodnych 30 bodov az 50. Vdaka za precitanie nazoru. ALe s tou NANO to myslim ja a aj viaceri vazne, je to moc OP, navyse v kombinacii s nejakym utocnym itemom na COD2

Tak suhlasim, že NANO je op, ale kevlar je proti knifu, ale jen od zadu když zaútočí.

Kotel
07-07-14, 22:40
Nano by mela mit malou sanci na padnuti. Meli by ji mit max asi 2 lidi na serveru.

shootradar
08-07-14, 09:11
Boha všichni brečí, protože někdo má slowdown.. Bohaaa.. Celé odpoledne jsem s comm hrál only guns a občas jsem vytáhl knife.. Slowdown jsem ani nepocítil.. :) Naučte se u té hry myslet Když vidíte, že máte proti sobě něco se SD, tak vytáhněte gunu a neběžte kolmo na něj jak boti a když už chcete knife tak aspoň přebíhejte ze strany na stranu.. Když jdete kolmo jste pro něj stojící cíl. -.- PS. Kotle teď bych to nějakou dobu nechal uležet a uvidělo by se co by potřebovalo ještě poupravit. (pokud ještě není hotový ten SS, tak ho opravit a pak to nechat nějakej čas.)

Vafle, nesnáším comanda, co běhají po mapě s pistolkou a dávají fartem vše na 1 ránu každé kolo, toho farta bych zrušil, nejhorší item :)

Belinko12
08-07-14, 15:18
Nano by mela mit malou sanci na padnuti. Meli by ji mit max asi 2 lidi na serveru.

Ano, aj predtym, ked bola NANO, tak mala popis, ze Obtiyne yiskat, a furt ju malo vela hracov. Kazdopadne, ak kevlar funguje proti commandos knife, tak vacsina hracov je spokojeno, tak by som navrhoval tu nano zrusit, je to fakt OP item. Kazi to hru, ked niekto vdaka itemu je immortal, a vtedy sa nehladi na level ani skill, ale na kombinaciu itemov a stastia. Ked niekto nasoli do "nanaka" 30+ nabojov a dotycny s nano vytiahne deagle a na 5 ran sunda protivnika, nie je to uz hra ;-)

shootradar
09-07-14, 09:45
Ano, aj predtym, ked bola NANO, tak mala popis, ze Obtiyne yiskat, a furt ju malo vela hracov. Kazdopadne, ak kevlar funguje proti commandos knife, tak vacsina hracov je spokojeno, tak by som navrhoval tu nano zrusit, je to fakt OP item. Kazi to hru, ked niekto vdaka itemu je immortal, a vtedy sa nehladi na level ani skill, ale na kombinaciu itemov a stastia. Ked niekto nasoli do "nanaka" 30+ nabojov a dotycny s nano vytiahne deagle a na 5 ran sunda protivnika, nie je to uz hra ;-)

Ale s nanem jsem totalně v klidu, když do mě má pálit awp sniper či na mě běží comando, tak ať si rafne, mě to nevadí :D

Grakon2702
09-07-14, 10:34
hh, už se těším až budu mít 200 lv. To mi pak bude nějaké nano u prdele :D :)

3sSo.
11-07-14, 19:24
Viete, že toto je COD:MW a nie War3? Nejaké itemy ako otrávené náboje,... To si rovno chodte zahrať vážne War3, jk

Shit Pro ^_^
11-07-14, 21:46
Viete, že toto je COD:MW a nie War3? Nejaké itemy ako otrávené náboje,... To si rovno chodte zahrať vážne War3, jk

Chlapce pleties si War3 zo Superhero lebo na War3 som poison nevidel.
A te itemy sa mi pacia a NANO vestu by som rad zrusil lebo je fakt ze niektory ludia sa s nou nedaju zabit

Kotel
11-07-14, 21:56
Nano vesta už tam není.

SuperVafle
11-07-14, 22:32
Rady kdo říká, že s comm hraju na pistole jen s fartem ? :D Fartku si nechávám pouze když je to 6 a to mi nepadlo tak 2 měsíce.. S comm jsem si po nových itemech předělal staty na hp , obranu bez kondice a jdu only guns.. :D Je to větší zábava.

3sSo.
12-07-14, 00:47
Mne je u pr*ele či poison je z War3 alebo zo SH, toto je COD

LumP
12-07-14, 16:33
Jinak by to chtělo opravit ty Otrávené gule protože to ubírá i v dálším kole.Dneska se mi to stalo na dust2 že mě borec střelil,já ho zabil a bylo nové kolo a stale mi to ubíralo Hpčka

Busox4ever
12-07-14, 17:14
Neupravovať žiadne Otrávene gule, rovno ich dať do prdele, hovadina, aj celý atlas či encyklopédia či čo to je... :pif:

Kotel
12-07-14, 21:57
Navrhnuto bylo asi 30 itemů. Přidal jsem 2, které mají nějaký smysl.

slender
13-07-14, 10:50
Nechci se někoho dotknout, ale většina z vás jde s křížkem po funuse... Kde jste byli když jste se mohli vyjádřit který item jo a který ne??? Teď to budete muset skousnout... Mně ty itemy nevadí... A nebuďte tak konzervativní proti každé novince...

lehce ironický komentář = brát s nadsázkou

Kaloww
21-07-14, 06:10
Taky mě napadlo pár itemů ale jsou nesmyslne :D ale z hlavy to vypustím :D (dva itemy jsem na jednom COD obšlahnul :D a to ten batoh munice a ta přilba :D)

Berseker (typ:use item)
efekt: Po dobu 10 sec zvýší rychlost střelby o 15%,dmg o 35%,sníží obranu o 50% a hp o 25%

Platinová přibla(typ:def)
efekt:nepřátelská střelba do hlavy nepusobí žadné DMG. ale ztratíš -15 obrany

Batoh munice(ulti)
efekt: přídá ti 2 zásobníky nábojů do všech zbraní

Kick modul(use item)
efekt:odhodí hráče v tvé blízkosti silou 444 int(prakticky jak jet modul :D) možno použít každých 8 sec

Ohnivé náboje:(atak)
Efekt: zvýší poškození o 15 a pokud má nepřítel kevlar tak mu ubíra po dobu 4 sec 15 kvlar každou sec

Sledovač:(ulti)
Efekt: pomoci jedné laser miny která nespusobí poškození umístíš na nepřátelského hráče po výbuchu sledovací zařízení a na minimapě budeš vědět kde se pohybuje.

Comandos vesta:(def)
Efekt:Zruší instant kill od comanda,ale comando udělí místo toho dmg 25+(int/2) platí tak i pro item comandos knife.

Ledové náboje:(attak)
Efekt: Zvýší pošškození o 5 a na dobu 4 sec sníží nepříteli rychlost o 20% (tento efekt je možný opakovat každých 5 sec)



Pak bych upravil item infiltrace:

Tak aby ty miny nerušila jen je předělala např od T k CT. A ještě aby když se k ní hráč blíží slyšel zrychlující pípání

SaIoN
21-07-14, 16:16
Comandos vesta:(def)
Efekt:Zruší instant kill od comanda,ale comando udělí místo toho dmg 25+(int/2) platí tak i pro item comandos knife.
To je až moc slabé, protože když je commando lvl 10 nějaký nový hráč a samozřejmě nebude dělat int tak asi jak někoho zabije nemožné. Jediná možnost bych to poupravil, že ubere třeba 70-90 dmg. Ale zase když má FS slowdown tak comm jednou sekne a pak už se k němu nedostane.
Ledové náboje:(attak)
Efekt: Zvýší pošškození o 5 a na dobu 4 sec sníží nepříteli rychlost o 20% (tento efekt je možný opakovat každých 5 sec)
To ti jako slowdown nestačí ? :D
Ohnivé náboje:(atak)
Efekt: zvýší poškození o 15 a pokud má nepřítel kevlar tak mu ubíra po dobu 4 sec 15 kvlar každou sec
Nestačilo by kdyby to ten cíl zapálilo a po nějakou mu ubíralo hp třeba 3(+int/2) nebo i jinak to je jedno. No a ubírání kevlaru no na co ti to bude když stejnak ten kevlar bude dost působit a nic mu stim neuděláš ? A pak by byl kevlar k ničemu :D.
Berseker (typ:use item)
efekt: Po dobu 10 sec zvýší rychlost střelby o 15%,dmg o 35%,sníží obranu o 50% a hp o 25%
dal bych to opačně sníži rychlost střelby o 15%, ale o 10% zvýší dmg. No a obrannu a hp to by byl by dost slabý a zranitelný takže by to moc nepomohlo a než by to zabil tak ho zabijou ještě dřív ten co útočí.
Platinová přibla(typ:def)
efekt:nepřátelská střelba do hlavy nepusobí žadné DMG. ale ztratíš -15 obrany
Co když půjdou samé střeli do HS a pak půjde obranna do mínusu ? Co by jsi dělal pak si hned mrtvej a item k ničemu stačilo by místo ubírání obranny kdyby to ubíralo to dmg do HS..
No jinak kick modul to by šlo, ale musí se to nastavit na jaké metry to bude působit, protože třeba class commando musí mít nějakou tu šanci a než se k tomu dostane a nebo nebudeš vědět a bude mít pár HP a zachráníš mu tim i život místo toho aby jsi ho stihl zabít. A také aby to platilo pouze pro nepřátelé a ne pro prátelé jinak by se toho také dát zneužít a mohl si posílat dopředu přátelé i kdyby to nechtěl..

Kaloww
22-07-14, 05:12
Osobně bych z těch itemu co jsem navrh bral ten batoh s municí :D a možná ten kick modul

LumP
22-07-14, 08:36
Osobně bych z těch itemu co jsem navrh bral ten batoh s municí :D a možná ten kick modul
To ti asi ještě evidentně nepadl megazásobník když chceš přidávat batoh s municí..

shootradar
22-07-14, 09:30
Ten kick modul totální kravina, třeba na mapě huntic by to dělalo dost paseku a přijde mě, že se to moc k COD nehodí. Spíše mě ten item připomíná palici u ct co je na Zombie Apokalypse, která tě odhodí a z ostatních věcí co psal kallow je podle mě nic k použití. Některé věci dost přehnané jako ledové, ohnivé náboje, to už pomalu z toho můžeme udělat war3ft. Ještě by se mohla přidat tu třeba comandům schopnost teleportace jako má human na warovi ... :p