PDA

Zobrazit normální verzi : Arbeit macht frei --> Does



SheamusCZ
03-07-14, 15:25
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 112384)
[AMXBANS] Mas 8 hodin, 25 minut a 8 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'nevhodnost nicku (probehlo upozorneni prostrednictvim csay a zmenou)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Arbeit macht frei >
[AMXBANS] Tvuj nick: Sheamus
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:64772764
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:64772764
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.180.35.198
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.180.35.198
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Co ma te proti jmenu Arbeit macht frei ?? Sice to bylo napsane(je) na koncentracnich taborech,ale je to jen normalni Nemecka fraze.Hlavne poprve byl napis pouzit:Vyraz „Arbeit macht frei“ pouzil v roce 1872 poprve nemecky germanista a nacionalista Lorenz Diefenbach jako titul sveho romanu.

To mate jako Hakovy kriz a Swastiku vypadaji podobe ale maji jiny vyznam.
A proto zadam o unban a abych mohl pouzivat tento nick:Arbeit macht frei !!!

hofy
03-07-14, 15:43
Hlásilo mi tě více hráčů z JB s tím, že tvůj nick není v pořádku. Nebyl jsem si v tomto ohledu úplně jistý, proto jsem situaci konzultoval s více adminy, kteří uznali, že nick v pořádku není a tak jsem zvolil upozornění prostřednictvím csay, na které jsi nereagoval a změnu nicku jsi ignoroval taktéž, nick sis vrátil zpět.

Poprosím tedy o vyjádření vice adminů, zda je nick v pořádku nebo ne. Přidal jsem anketu, ať to vyřešíme co nejrychleji a nejobjektivněji.

Toy
03-07-14, 15:49
Ty máš tu drzost si dojít eště pro unban ?!

Jseš věčně problémovej hráč, kterej se snaží akorát vysírat a snažit se furt něco ojebávat . . .ban právem, o tom žadná a garantuju ti, že jestli v tom budeš pokračovat, tak tě čeká ban o mnohem delší.


S tebou ta puberta jebe, až to není pěkný.

Giussepe
03-07-14, 16:39
Pokud by ten nick byl bez povšimnutí ostatních, tak bych ho asi neřešil. Pokud ale na něj upozornovali ostatní hráči, tak to admin řešil, aby zajistil plynulost hry. Pokud si však na výstrahy nereagoval, ban je na místě.

kono159
03-07-14, 17:01
nerob picoviny a nedostanes take bany, to fakt musis pit krv takymito hovnami? ban ponechat

SheamusCZ
03-07-14, 17:48
Paráda takže svůj nick mít nemůžu.Kdybych jsem jmenoval Adolf Hitler,SS,GESTAPO nebo něco podobného,ale já mám normální německý slovo.Neřešim unban byl jenom na den spíše řeším nick,který bych si chtěl ponechat a je mi úplně jasný že všichni admini budou hlasovat NE.

vikernes
03-07-14, 18:04
už jsme na to jednou koukal chtěl jsme to banovat ale po dohodě s jedním adminem jsem se na to vykašlal.Ani se nedivim a sem proti unbanu akorát provokace z jeho strany obrázky na steamu + takovéto nicky.

SheamusCZ
03-07-14, 18:13
jaké pak obrázky prosim tě ?

human
03-07-14, 18:19
Najprv nejake nacisticke sracky v avatare, potom tento nick a este sa budes hrat na debila :D za podobne veci tu padali permice. pockaj, ked si to precita hajjas

mirous
03-07-14, 18:20
Kdyby sis dal do nicku ,,Ich liebe diesen Server" určitě bychom to chápali jako prostou německou frázi (například). Tohle, co máš v nicku, není prostá německá fráze ať se Ti to líbí, nebo nelíbí. Víš moc dobře, s kterým obdobím je to spojováno a co se za tímhle heslem skrývalo. Kdyby sis to nepřečetl na wiki, tak ani nevíš, že nějaký Lorenz existoval. Neprovokuj a měj normální nicky, navíc pokud Ti ho admin změní a Ty to ignoruješ, je ban zcela na místě. Zrovna pro tyhle prohřešky já fakt pochopení nemám.

Hajjas
03-07-14, 18:22
dal by som perma!
ty si daj pohov a bež radšej robiť niečo prospešné pre tento svet

SheamusCZ
03-07-14, 18:30
Najprv nejake nacisticke sracky v avatare, potom tento nick a este sa budes hrat na debila :D za podobne veci tu padali permice. pockaj, ked si to precita hajjas

Jo já tam měl Saddama Husseina a ten byl velký nacista žejo..

rIDer
03-07-14, 18:36
Hold kontroverzní nick, negativní reakce z řad hráčů byly. Ban po všech upozorněních právem. Nick si si změnil už několikrát, tak to zvládneš i ted'.

SheamusCZ
03-07-14, 18:51
Hold kontroverzní nick, negativní reakce z řad hráčů byly. Ban po všech upozorněních právem. Nick si si změnil už několikrát, tak to zvládneš i ted'.

Rád bych věděl kteří hráči jsi stěžovali ?!


už jsme na to jednou koukal chtěl jsme to banovat ale po dohodě s jedním adminem jsem se na to vykašlal.Ani se nedivim a sem proti unbanu akorát provokace z jeho strany obrázky na steamu + takovéto nicky.

Jo a myslim si že i když bych měl na Steamu Hitlera tak stím stejně nemůžeš nic dělat ! Tak to sem nemotej!!

Zoyer
03-07-14, 18:59
bud rad za den. kdyby sis ho zmenil u me, tak mas minimalne tyden

Chemo
03-07-14, 19:08
Vieš veľmi dobre, čo robili nackovia v tých časoch, taktiež vieš veľmi dobre, že tieto nicky sú zakázané... Človek, ak si dá nejaký taký debilný nicky, tak je debilný sám. Ja keby som ťa stretol na serveroch, dal by som ti minimálne týždeň, Hajjas permu. Does bol k tebe ústretový, môžeš mu poďakovať. Keby si takýto nick dal nejaký kid. Povedal by som si, dementné decko, niekde to započulo, nevie, čo to znamená, ok, zmena + ban = 1-2 dni postačí, ale ty si to urobil úplne nárokom. Keďže si si dal taký nick, musel si vedieť, kde sa používal, v akých časoch sa používal a hlavne kto a načo ho používal. Ty to vieš a aj tak si si ho dal... Hovorím, ak ťa v budúcnosti stretnem na serveroch s rovnakým pri**baným nickom, dám ti rovno permu a UB minimálne po roku... Lebo si známy hater a problémový hráč. To spomenuli aj admini vyššie.

human
03-07-14, 19:19
Jo já tam měl Saddama Husseina a ten byl velký nacista žejo..

Tak ze si tam jeden cas nema "SS", ze?

matis
03-07-14, 19:42
http://silvi.blog.pravda.sk/files/2013/07/laska.jpg

hofy
03-07-14, 19:51
Děkuji všem za vyjádření, žádost bych tedy považoval za uzavřenou. Další užívání tohoto nebo jiného, obdobného nicku povede k banu a to bez předchozího upozornění.



Jo a myslim si že i když bych měl na Steamu Hitlera tak stím stejně nemůžeš nic dělat ! Tak to sem nemotej!!
Klidně může, je to prvek na serveru jako každý jiný. Sice ho nevidí všichni, ale Steam hráči také tvoří podstatnou část serveru.


Rád bych věděl kteří hráči jsi stěžovali ?!
Přijal jsem dvě stížnosti na Steamu a je úplně jedno, kdo to byl.

Charon35
03-07-14, 21:55
Aj keď neskoro ale predsa.

Varovanie si dostal aj odomňa a písal som ti na serveri, že iný admin to môže zabanovať. Tu to máš...