PDA

Zobrazit normální verzi : To ste sa zbláznili asi..



GyTTE
03-07-14, 18:30
Niekedy dávno , boli zombie servery plné .. ok obeda do večera sa bez VIP ani napojiť nedalo.. ale teraz? som rád , keď je raz za čas 20 - 22 ľudí..
S týmy múrdrymi nazvime to "Updatmy" určite nebudú ľudia pribúdať , ale ubúdať!

Ale .. toto ma naozaj dostalo .. :-DD To HP u posledného človeka.. to už mám akože sedieť v campe a dávať míny na stenu..? to sa radšej nechám zabiť.. toto ste už naozaj pokazili..

Žiadam , alebo aspoň prosím , vráťte to ako to bolo ..


GyTTE.

HOLLY
03-07-14, 18:42
Updaty nemaju nic spolocne s pribudanim a ubudanim, napr. viac ludi zo serverov hráva na apokalypse si vezmi ze to bolo ludia zrovna z klasickych zombie serverov, niekoho baví klasicky zombie a niekoho zas kde sa expi a vylepsuju veci. Ziadas aby to slo nas5 ? to asi tazko spravia, bud rad zato ze tam niekto hra a ked nie tak bohuzial.. a je ti to do smiechu ? mne je do smiechu s tvojho nezmysuplneho postu.. :D :)

GyTTE
03-07-14, 18:54
Zombie Apokalypsa XP je tu týždeň , úbytok ľudí trvá už dlhšie..

HOLLY
03-07-14, 19:03
Myslís ze budu stale na zombie serveroch ? Asi nie no.. :-))

Shinigami
03-07-14, 19:04
Niekedy dávno , boli zombie servery plné .. ok obeda do večera sa bez VIP ani napojiť nedalo.. ale teraz? som rád , keď je raz za čas 20 - 22 ľudí..
S týmy múrdrymi nazvime to "Updatmy" určite nebudú ľudia pribúdať , ale ubúdať!

Úbytok nemusí byť spôsobený len zmenami na zombie serveroch. Keď si pozrieš, že niekedy boli len jediné dva zombie servery a teraz sú rôzne druhy a dokonca už nie sú iba dva základné zombie servery ale tri. Ďalej sa musíš pozrieť na to, že 1.6-ka je už dosť stará a prišli nové cská.


Ale .. toto ma naozaj dostalo .. :-DD To HP u posledného človeka.. to už mám akože sedieť v campe a dávať míny na stenu..? to sa radšej nechám zabiť.. toto ste už naozaj pokazili..

Žiadam , alebo aspoň prosím , vráťte to ako to bolo ..


GyTTE.

A čo by si chcel robiť medzi 20 zombie sám? Hádam nie loviť a stláčať si armor... Presne pre takéto deti čo plakali na fóru sa to tam posralo a uľahčilo pre ľudí, vy by ste najradšej ani prstom nehli a iba kukali ako Vám nabiehajú desiatky až stovky fragov. Poviem ti to tak, že niekedy keď dal niekto okolo 1000 fragov na zombie, tak to bolo vydreté a zaslúžené, teraz keď dá niekto nad 500 hore, tak za tým je klanová spolupráca a nastavenie serveru, ktoré Vás robí nesmrteľným.

weken
03-07-14, 20:59
Tiež súhlasím s vrátením HP u last človka.

E: Svoje pre beriem späť.

Kotel
03-07-14, 21:22
O prazdninach nebudou servery plne, kdyz je venku pekne.

AresS
06-07-14, 12:10
OK

Kotel
06-07-14, 12:18
Nevim, jestli ma cenu na tohle reagovat, ale o prazdninach nejsou nikdy tak plny jako na jejich konci nebo zacatku. To sis asi spletl s nekym jinym. Zm 4 a 5 jsem zrusil.

Zabakkk
06-07-14, 21:55
Kotel taky k tomu něco řekni ty zm servery jste pěkně zkurv*ly až moc ten nadržujete zm !!!

S pozdravem /NoN-ClaN/Zabakkk:)

MarcelloR
06-07-14, 23:14
Prechod hráčov na iné hry, letné prázdniny a pribúdanie nových serverov sú skôr dôvodmi úbytku hráčov. Ono to už nebude nikdy ako predtým, lebo 1.6 umiera:) dnešná generácia detí sa hrnie za grafikou a nie za hrateľnosťou...

Kotel
06-07-14, 23:27
Na poslední 3 lidi nebude fungovat frost granát. Za XP už nejde kupovat infekčák a frost granát.
Připadá ti to jako posílení zombie?
je vtipný sledovat, jak si tu pár lidí stěžuje a ani neví, co se změnilo.

Zabakkk
07-07-14, 00:15
Tím pádem by jste mohli zvednout body z 70 na 90 ...

rIDer
07-07-14, 01:40
:D

Ridik :D
07-07-14, 07:33
demnce nekterych lidi nema meze :D venku je 30 stupnu a deti se budou smazit u pc ? a pokud uz teda budou tak jak spal MarcelloR budou se srat do lepsi grafiky i kdyz nevidim jedinej duvod pro hrat hru na kterou potrebuju pc jak atomovej reaktor kdyz si muzu zahrat wolfa 3D