PDA

Zobrazit normální verzi : T►Č►n►e ? .... ToČenie ?



sky
04-07-14, 08:26
Dobrý deň ... alebo Ahojte všetci :) ..... Chcel by som sa vás opýtať čo mám točiť aby som mal viac odoberatelov .... [Čo mám točiť ?] .. |Frag movie / Faily / Debiliny s Facecam / Ďalej neviem čo :) Napíšte mi čo mám točiť za každý NÁPAD ďakujem ........ A môžte mi napísať na ktorím "Kotelnáckom" servery to mám natočiť :) [Furien,Dust2,Surf..... ATĎ]

Tupelko
04-07-14, 09:03
Jestli umíš surfovat, tak bych se rád podíval na ty těžší mapy co jsou na surf speed :D :happy:

NarutoO
04-07-14, 10:10
Ahoj, podle mne bys mel tocit to, co te nejvic bavi.. :) Trochu tam pridat nejaky koment a bude to fajne a zabavne.

sky
04-07-14, 14:20
Surfovať viem fakt dobre :) hns viem tiež ... :) No ja by som skusil natočiť asi ten surf :) uvidím a na koni vieda by som dal faily + ktomu koment ale neviem či sa to ktomu hodí :) preto som založil túto tému ,že nech niečo vymyslíte :) Lebo stále točím hovadini kde sa hrám s efektami 3 - 5 hod a to je strašne únavne a nudne ... potrebujem niečo jednoduché a dobre čo by som mohol natáčať každý den :)

DelteN
04-07-14, 14:23
Sky, odpíš prosím ťa na PM

sky
04-07-14, 20:43
Už máš ale radšej by som bol keby ste mi poradili čo a ako mám točiť :)

GRANDMOTHER
05-07-14, 23:06
Mno, jelikož stoupá komunita CS:GO tak bych zkusil to GOčko, nebo udělat nějaký luxusní Frag Movie , nebo nějakému skillerovi něco udělat .. nebo aj díky HnS se dá proslavit, zkus udělat nějaký trick/jump movie .. nebo něco .. na tohle vážně vejšku nepotřebuješ :-D .

olsavitto
12-07-14, 11:00
Alebo ešte DOTA2 je celkom dobrá možnosť. Alebo LoL. Na CS1.6 moc úspechu nebudeš mať :smile: