PDA

Zobrazit normální verzi : HappyHyppo (obcházení banu) --> J3ZUsSs*



happyhyppo
05-07-14, 12:10
Vypis z konzole:


HappyHyppo se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 112526)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie perma banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < HappyHyppo >
[AMXBANS] Tvuj nick: HappyHyppo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:422919416
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:422919416
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.156.109
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.156.109
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < J3ZUsSs* >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
HappyHyppo se pripojil k Policistum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu"...





Poznamka:






Hram na Kotelne uz nejaky ten rok a doteraz som podobne problemy nemal.Nikdy som nepouzival cheat a ak ano tak si sem poprosim Demo a taktiez IP adresu z ktorej sa cheatovalo... To ze si rezervujem nick,ako je mozne ze sa mi nan niekto pripoji? Prosim vas o vysvetlenie k tomuto rieseniu kedze toto je moja IP a je najcastejsie vyuzivana. Vdaka.

J3ZUsSs*
05-07-14, 12:41
http://csko.cz/forum/showthread.php?29492-cod-mw-kopirovanie-nicku-obchadzanie-banu Tu si bol nahlásený.

Zoyer
05-07-14, 12:57
reknu to tak. toten ban je fail :D
Kdysi jsme s matisem resili tohleto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=109320 ( myslim ze kotel to zrovna taky nejak resil )
Na COD 1 a 2 hral 2x happyhyppo se stejnym SID jen s jinci IP. Potom si ten pravy happyhyppo vsiml ze ho nekdo kopiruje a nahlasil ho a matis si vsiml ze ma i wh.

Mozna kdyby dal matis ten ban s uplne jincim nickem, tak se tohle nestane. Potvrzuju ze tenhle happyhyppo je pravy

a kdyz se podivame na IP, tak ta prvni zabanovana je z CZ a tota je z SK

happyhyppo
05-07-14, 13:03
Ako ani prd tomu nechápu....ja jsem kopiroval nicky? Vždiť se sakra podívej na IP adresu ktorá hraje za happyhyppo pravidelne a podivej se na moji IP adresu..zhodují se..... a jo...no toho Mitrima si nepamatuju ale toho druheho nevim kto to byl....ty prava byli sneužity..natož on uražal me a ja si na hlavu srat nenecham ...jo mel som točit demo ale nenatočil sem...je to fuk..je to minulost....a ty bany ja jsem s tym nic nedelal ja mam trvalu IP adresu takže nevim proč mi tady pišeš že pri se vyhybam banu tj jedine že bych menil IP adresu co pri trvale bohužel nejde.

J3ZUsSs*
05-07-14, 13:05
Ok, všetko sa nejako poplietlo. Máš UB, sorry za problémy.