PDA

Zobrazit normální verzi : Steam problem s loginem



valentino
05-07-14, 20:23
Dám tam svoje heslo... login failed.. tak požádám aby mi zaslali kod na email na změnu hesla.. napíšu tam nějaký..... jakýkoliv.. a napíše mi to že heslo nebylo změněno.. ... dá mě to na login a ať mám zadat své heslo.. no co to? STEAM LOGIC?

HOLLY
05-07-14, 21:24
Skús preinštalovať steam :)

MarcelloR
05-07-14, 21:44
Skús preinštalovať steam :)

tvoje rady sú na nezaplatenie... mala by si si otvoriť nejakú poradňu počúvaj ma sem...

HOLLY
05-07-14, 21:45
Vela krát to pomôže, zato že to skúsi nič nedá :-)

zENK
05-07-14, 22:09
To se mi stávalo taky na mobilu, zkus to na stránce store.steampowered.com (store.steampowered.com/login/)

hofy
05-07-14, 22:19
Je to zvláštní, asi něco děláš špatně (pokud jsi zapomněl heslo a ne přihlašovací jméno), protože já osobně nikde email vyplňovat nemusím. Teď jsem zkoušel klasický postup: otevřu Steam klienta, kliknu na pole "zapomenuté heslo", zvolím volbu "znám své uživatelské jméno", vyplnil jsem ho a obratem mi přišel email s kódem pro možnost nastavení nového hesla.

valentino
05-08-14, 09:23
Je to zvláštní, asi něco děláš špatně (pokud jsi zapomněl heslo a ne přihlašovací jméno), protože já osobně nikde email vyplňovat nemusím. Teď jsem zkoušel klasický postup: otevřu Steam klienta, kliknu na pole "zapomenuté heslo", zvolím volbu "znám své uživatelské jméno", vyplnil jsem ho a obratem mi přišel email s kódem pro možnost nastavení nového hesla.
No právě, dám tam ten kód a a přesměruje mě to na login s tím, že heslo je stejné a nebylo změněno..