PDA

Zobrazit normální verzi : CAMP METER -Sparta



Fropo
05-07-14, 21:55
Ahoj čau přeji krásný den všem přišel sem s návrhem na Camp Meter Při spartě nelíbí se mi jak ctcka furt campí to nedělají nic jiného dam př: Jail_funny2 jak tuto mapu někdo zná tak dobře ví že na bazénu je skákadlo na kterém ctcka furt cempi a jelikož tam je jen jeden žebřík na horu tak nám furt dávají hlavy a jsme znevýhodněny, a to není jen tato mapa je jich spousta a ctcka si nedaj rict od normálních hráču jen když tam příde admin nebo spešl tak poslechnou ale když to napíše nějaké Téčko tak dělají jakoby neuměli číst a CAMP METER by vše vyřešil.

Grakon2702
05-07-14, 21:59
To by se nejdříve hráči museli naučit správně lézt po žebříku. Pokud je žebřík širší, tak mi nedělá problém vylézt až k němu a dám si ho klidně 1v1. Ono při té spartě ani CT nemají jinou možnost, když je to 17 v 5 a těch 17 má větší rychlost, 300 HP a štít. Sparta je tu hodně dlouho a doteď si na ni nikdo nestěžoval. Nechal bych to tak jak je :).

Britny
05-07-14, 22:01
Žádný publikový prkotiny na JB nepatří. Pokud někdo bude vehementně campit, tak stačí zavolat admina přes ! a kdyby byli T co k čemu tak tam naběhnou všichni a ne po jednom.

Fropo
05-07-14, 22:02
To by se nejdříve hráči museli naučit správně lézt po žebříku. Pokud je žebřík širší, tak mi nedělá problém vylézt až k němu a dám si ho klidně 1v1. Ono při té spartě ani CT nemají jinou možnost, když je to 17 v 5 a těch 17 má větší rychlost, 300 HP a štít. Sparta je tu hodně dlouho a doteď si na ni nikdo nestěžoval. Nechal bych to tak jak je :).

jj ale zase 5 brokád do terroristu je proste na nic navíc většina po tom žebříku lézt neumí ale díky

Grakon2702
05-07-14, 22:05
To je ale spíše zkušenostma. Jednou jsem si na endoplazmiku dal za CT při spartě 1 v 8 bez kempu :D.

Indian0
05-07-14, 22:07
jj ale zase 5 brokád do terroristu je proste na nic navíc většina po tom žebříku lézt neumí ale díky

To že T nevedia liez po rebriku nie je vina CTcok a súhlasím s grakonom, nechal by som vsetko tak jak je.

Fropo
05-07-14, 22:12
To že T nevedia liez po rebriku nie je vina CTcok a súhlasím s grakonom, nechal by som vsetko tak jak je.

jj to není jenže co dělat když to nikdo neumí ?

Mr.ADIO
06-07-14, 23:09
No když je 20T a 5CT, tak CT to nebudou rushovat, ale selský rozum ti napoví, že se zakempí alespoň na těch 15 živých T a potom to jdou vybíhat.. Je jasné, že některé CT kempí pořád, tak od toho je tu již zmiňované hlášení přes "!" nebo je na serveru většinou nějaký spešl, který jim řekne, aby nekempili. Nekomplikoval bych JB takovýma prkotinama, doposud to šlapalo a nevidím důvod, proč by se mělo vše měnit ? Takže rychle, stručně, jasně --> jsem PROTI camp meteru.

Fropo
07-07-14, 10:25
No když je 20T a 5CT, tak CT to nebudou rushovat, ale selský rozum ti napoví, že se zakempí alespoň na těch 15 živých T a potom to jdou vybíhat.. Je jasné, že některé CT kempí pořád, tak od toho je tu již zmiňované hlášení přes "!" nebo je na serveru většinou nějaký spešl, který jim řekne, aby nekempili. Nekomplikoval bych JB takovýma prkotinama, doposud to šlapalo a nevidím důvod, proč by se mělo vše měnit ? Takže rychle, stručně, jasně --> jsem PROTI camp meteru.

Ok dobře tak to asi LOCKNEM

KeYo
07-07-14, 10:32
ten camp meter by som skor dal do gangstra ked uz tak.. ale aj tam je to zbytocne podla mna:) proste nejaky problem.. spesl, admin.. je nas uz plna ... takze urcite zavolat niekoho nie je problem ci cez ! alebo steam alebo forko:)