PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva ma serverech - Siwy



SwwagyGames
06-07-14, 08:51
Ahojte Admini,hráči, KONEČNE TU MÁME PRÁZDNINY A JA BY SOM ICH CHCEL VYUŽIŤ NA ŠANCU STAŤ SA ADMINISTRÁTOROM NA SERVEROCH (ZÍSKAŤ PRÁVA): Fun , Knife , Zombie 3 , Rats Maps , Knife 2 (POPRÍPADE AJ NA CLASSIC).

Info o mne:
Nick: Siwy
Štát: Slovensko
Vek: 14
STEAM: STEAM_0:0:88464132

[Otázky: Odpovede:]
Mám MIC? - ANO
Mám TS a Skype? - ANO - DOKÁŽ TO: filip.bednar99
Kolko hráš na kotelne? - ASI 1,5 roka
Kolko máš original hru na Steame? - 1 rok
Aký máš na Steame nick? - tinkacambre
Kolko stál Originalka hra CS? - No...Tento krát bola zlava 4e ale normál stojí 8e a CD 7e

ĎAKUJEM ZA PREČÍTANIE A DÚFAM ŽE MA PRÍMETE NA TÝCHTO SERVEROCH AKO ADMINISTRÁTORA
P.S:Užívajte si prázdniny z kotelnou :smile::smile::smile:

matis
06-07-14, 09:12
- nizky vek
- nic nenahlasene
- hravas len JB / sem tam fun
- na steame mas iny nick ako uvadzas > http://steamcommunity.com/profiles/76561198137193992
- mas steam rok a este si si nenastavil udaje? / mas ho tak mozno max tyzden

prazniny radsej vyuzi na nieco ine :D

J3ZUsSs*
06-07-14, 10:18
Toto neklapne kamarát. NE.

SwwagyGames
06-07-14, 12:12
Ok...Matis pravda je taká: Kotelnu hrám 1rok a Steam Original hru CS 1.6 mám 2týždne moj EMAIL na steame je Granko123@post.cz , a prihlasujem sa cez nick tinkacambre
moj STEAM JE: STEAM_0:0:88464132.Trochu ma sklamalo že na JB je už plno tak chcem na FUNku aspoň tie práva a na KNIFE 2...A EŠTE NIEČO MÁM 14rokov a chcem aby ste ma za toho admina zvolili (teraz nežobrem o admina a ani vôbec ho tak velmi nechcem ako chlieb)...Ale 1 je isté -----------) SPĹŇAM DO PRDELE VŠETKY PODMIENKY NA ADMINISTRÁTORA (TZV.ADMINA) (oFF cABSLOCK) a chcem aby ste ešte raz preklepli tieto INFORMÁCIE NOVÉ I STARÉ A ROZHODNITE SA ... P.S: U Smooka som sa pýtal ako sa dá podať žiadosť na admina a tak som to teraz zistil a chcem to využit ... a ešte 1veta -_-...MOJE PRÁZDNINY SÚ MOJA VEC AKO ICH BUDEM TRÁVIŤ ČI MA PC , VONKU , ALEBO mojími súkromnými chvílkami...TAKŽE PRAKTICKY SMOOKE OTOM VIE ČI CHCEM ALEBO NECHCEM PODAŤ NA ADMINA.

Nick: Siwy

Toy
06-07-14, 12:21
Ehm...aby bolo jasne tak tinkacambre je prihlasovací nick a Granko123 je moj nick na Email to 1.
po 2.Nízky VEK teda není 3.Hrávam aj JB,FUN,KNIFE 4.SPĹNAM VŠETKY PODMIENKY NA ADMINA 5.! Normalne hrám steam origin uš 2m (Pravdou je že: sa my pokazil Steam a nešiel mi zapnúť -1mesiac)...ODPOVEDE :)...TAK MATIS TERAZ HOVOR
P.S: Smooke vie otom že idem dávať žiadosť na Admina --) ČIŽE NAHLÁSENÉ


PROTI

Matis to vystihl + máš gramatiku jako křovák

Zoyer
06-07-14, 12:23
5 minut na jincim serveru nez jb neznamena ze tam hrajes aktivne.
nizky vek vazne mas

Tento uživatel zatím nenastavil svůj profil komunity služby Steam.
Pokud tohoto uživatele znáte, povzbuďte ho, aby nastavil svůj profil a připojil se ke hraní!
nemas ani nastaveny steam profil a pred rokem daval steam uplne jinci STEAM ID. ja mam jeden steam stary max 5 mesicu a mam SID STEAM_0:0:846***** takze mas origosku tak mesic.
tahle zadost neprojde.

hofy
06-07-14, 12:25
Fun - 3.7., 5.7.
Knife - za poslední měsíc žádné připojení
Zombie 3 - za poslední měsíc žádné připojení
Rats - za poslední měsíc žádné připojení
Knife 2 - za poslední měsíc žádné připojení


Ban na NS - http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=109767 (z tebou oblíbeného funu), který ještě k tomu na NS obcházíš.
Mimo to početná historie banů - http://www.csko.cz/bans/findex.php?player_id=VALVE_0:0:1899337944.
Na fóru nic nenahlášeno.
HLStatsy nick Siwy nikdy neviděly.
Za nick [B]ubble Prasatko JailBreak :3 pouze fun, odehrány 3 minuty. Za nick [B]ubble .:B!osek:. :D také pouze fun, nahráno 15 minut.

halelujah
06-07-14, 14:21
Ahojte Admini,hráči, KONEČNE TU MÁME PRÁZDNINY A JA BY SOM ICH CHCEL VYUŽIŤ NA ŠANCU STAŤ SA ADMINISTRÁTOROM NA SERVEROCH (ZÍSKAŤ PRÁVA): Fun , Knife , Zombie 3 , Rats Maps , Knife 2 (POPRÍPADE AJ NA CLASSIC).

Info o mne:
Nick: Siwy
Štát: Slovensko
Vek: 14
STEAM: STEAM_0:0:88464132

[Otázky: Odpovede:]
Mám MIC? - ANO
Mám TS a Skype? - ANO - DOKÁŽ TO: filip.bednar99
Kolko hráš na kotelne? - ASI 1,5 roka
Kolko máš original hru na Steame? - 1 rok
Aký máš na Steame nick? - tinkacambre
Kolko stál Originalka hra CS? - No...Tento krát bola zlava 4e ale normál stojí 8e a CD 7e

ĎAKUJEM ZA PREČÍTANIE A DÚFAM ŽE MA PRÍMETE NA TÝCHTO SERVEROCH AKO ADMINISTRÁTORA
P.S:Užívajte si prázdniny z kotelnou :smile::smile::smile:

Radšej choď na kupalisko vonka s kamošmi , prejsť sa von z babou a nebuť asocialna troska ktora sedi len pri cs .

Ridik :D
06-07-14, 15:14
seznam do obchodu:
-koupit steam
-pozadat o prava

Byznis
06-07-14, 18:07
jedlo mas v pracke - som u psychiatra - mama :blink: LOCK


Ok...Matis pravda je taká: Kotelnu hrám 1rok a Steam Original hru CS 1.6 mám 2týždne moj EMAIL na steame je Granko123@post.cz , a prihlasujem sa cez nick tinkacambre
moj STEAM JE: STEAM_0:0:88464132.Trochu ma sklamalo že na JB je už plno tak chcem na FUNku aspoň tie práva a na KNIFE 2...A EŠTE NIEČO MÁM 14rokov a chcem aby ste ma za toho admina zvolili (teraz nežobrem o admina a ani vôbec ho tak velmi nechcem ako chlieb)...Ale 1 je isté -----------) SPĹŇAM DO PRDELE VŠETKY PODMIENKY NA ADMINISTRÁTORA (TZV.ADMINA) (oFF cABSLOCK) a chcem aby ste ešte raz preklepli tieto INFORMÁCIE NOVÉ I STARÉ A ROZHODNITE SA ... P.S: U Smooka som sa pýtal ako sa dá podať žiadosť na admina a tak som to teraz zistil a chcem to využit ... a ešte 1veta -_-...MOJE PRÁZDNINY SÚ MOJA VEC AKO ICH BUDEM TRÁVIŤ ČI MA PC , VONKU , ALEBO mojími súkromnými chvílkami...TAKŽE PRAKTICKY SMOOKE OTOM VIE ČI CHCEM ALEBO NECHCEM PODAŤ NA ADMINA.

Nick: Siwy

human
06-07-14, 18:36
http://i61.tinypic.com/i4p8at.jpg

Chemo
06-07-14, 18:38
Na Aim som proti.

Gregyy
06-07-14, 19:29
Asi už je to stejně jedno, ale taky ti napíšu PROTI, už jen pro tohle: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=112717
Dnes sem tě prvně viděl na jb a rozhodně si takhle nepředstavuji nikoho, kdo by se měl starat o servery.
Ještě lžeš v žádosti a opravdu si myslíš, že když kdokoliv, kdo má Steam a hraje tu alespoň 3 měsíce má práva?

Toreto
06-07-14, 19:39
Uz dlho som sa na ziadosti tak nezasmial :D

mirous
07-07-14, 10:46
SPĹŇAM DO PRDELE VŠETKY PODMIENKY NA ADMINISTRÁTORA (TZV.ADMINA) (oFF cABSLOCK)

- do podmínek by se měla doplnit hranice minimálního IQ uchazeče, alespoň vyšší, než automatická pračka. Ale protože to tam není, tak máš jasné PRO. :whistling:

matis
08-07-14, 20:35
Psychicky labilna osoba...radse Lock