PDA

Zobrazit normální verzi : Volumeho stížnost na Jerryho



Smooke
06-07-14, 12:38
Požádal mě, ať to sem hodím, tak i činím :happy:

Ahoj, chtěl bych si ztěžovat na admina 3k a Jerry.
Byly vzpoury, ten co hrál místo mě (hráč Deal), chtěl dát mód, přestřelka nešla tak tam střihnu schovku. Nevím co Jerrymu vadilo, ale asi neunesl že si ho při schovce někdo fragnul nebo já nevim, zkrátka dal o mně anketu. Volume dal schovku a je to ? – Sráč, takhle vypadal výsledek ankety, co bylo vše za možnosti jsem neviděl, ale bylo mezi nimi i mé jméno a příjmení. Nepotřebuju aby někdo ve hře zveřejňoval mé jméno, to tam rovnou může napsat i mou adresu, ne ? Jelikož nemám přímý důkaz že to byl Jerry, ptal jsem se jednoho nejmenovaného hráče na steamu jestli o mně Jerry dával anketu, odpověď byla že dával, to je dle mého dostatečný důkaz. Dále mám i konverzaci ze steamu kdyby někdo nevěřil. Čekal jsem od něj aspoň nějakou řádnou omluvu, ne jen letmo co mi napsal, když se neumí ani pořádně omluvit nebudu se s ním dál zabývat. Doufám že se to nějak vyřeší nebo mu aspoň nějak domluvíte aby se přestal chovat jako egoistickej trotl.

Odkazy na stažení obrázku zde (http://uloz.to/xKdcZkAi/3k-a-jerry-rar)

Volume :smile:

Giussepe
06-07-14, 12:46
Požádal mě, ať to sem hodím, tak i činím :happy:

Ahoj, chtěl bych si ztěžovat na admina 3k a Jerry.
Byly vzpoury, ten co hrál místo mě (hráč Deal), chtěl dát mód, přestřelka nešla tak tam střihnu schovku. Nevím co Jerrymu vadilo, ale asi neunesl že si ho při schovce někdo fragnul nebo já nevim, zkrátka dal o mně anketu. Volume dal schovku a je to ? – Sráč, takhle vypadal výsledek ankety, co bylo vše za možnosti jsem neviděl, ale bylo mezi nimi i mé jméno a příjmení. Nepotřebuju aby někdo ve hře zveřejňoval mé jméno, to tam rovnou může napsat i mou adresu, ne ? Jelikož nemám přímý důkaz že to byl Jerry, ptal jsem se jednoho nejmenovaného hráče na steamu jestli o mně Jerry dával anketu, odpověď byla že dával, to je dle mého dostatečný důkaz. Dále mám i konverzaci ze steamu kdyby někdo nevěřil. Čekal jsem od něj aspoň nějakou řádnou omluvu, ne jen letmo co mi napsal, když se neumí ani pořádně omluvit nebudu se s ním dál zabývat. Doufám že se to nějak vyřeší nebo mu aspoň nějak domluvíte aby se přestal chovat jako egoistickej trotl.

Odkazy na stažení obrázku zde (http://uloz.to/xKdcZkAi/3k-a-jerry-rar)

Volume :smile:

Nebudeš se tím zabývat, a dáváš sem stížnost?

KeYo
06-07-14, 12:46
Sorry ze sem pisem, netyka sa ma to ale zaujima ma.. ze preco to VOlumeho tak trapi? aj tak vsetci na JB vedia ako sa vola.. a ta anketa.. je to fun mod.. vzdy sa davala a aj davat bude anketa kde niekoho urazas a ini sa na tom smeju.. Musis si vediet spravit srandu aj zo seba:) o tom je zivot

3k a Jerry
06-07-14, 12:48
:thumbup: škoda že jsem si neodfotil včerejší steam chat, víckrát si použíl urážek ty než já.. ale to už je mimo soutěž ..
nikdy bych nevěřil že někdy někoho urazí taková kokokokonina a to kdo hraje na tvojem SID a tvojem nicku je mě po 346546x jedno !
takže když nezvládáš CT a co 2 kolo si zav1nil vzpouru a pak dáš schovku za total overu, kde všichni měli od CT tvrdé kecy jak si užívaj fragu, tak si nediv hodnej nebudu..
jinak to že má Volume permu všude na forku za svoji retardacii asi řešit cenu nemá :O napsal jsem mu dokonce že mě mrzí jestli jsem se dotkl jeho citečků, ale at si tu stížnost podá že budu rád .. :harhar::harhar:

Grakon2702
06-07-14, 13:17
V jednom s jerrym souhlasím. To, že zavinil vzpouru a pak dal schovku a ještě měl frajerské kecy... tohle bych mlátil kamenem od rána do večera. Ale s tou anketou to Jerry fakt posral ;).

E: ale zase, nebyl jsem tam, nemohu posoudit.

3k a Jerry
06-07-14, 13:22
Nenapsal jsem že on měl frajerské kecy během schovky, jen jsem napsal že ctčka s jeho inteligencí se v tom děsně vyžívali ..:sadbye:

Britny
06-07-14, 14:36
Pokud je vzpoura, tak by Simon neměl dávat žádný mod, protože tím tak zabraňuje vzpouře. Navíc díky tomu taky spousta CT a T umře, tak si ten mod ani neužijí. Je to naprostý fail Simona a pokud si neumí udržet kolo, tak at ani nechodí k CT.

Ridik :D
06-07-14, 14:47
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=112698

hovori za vse ?!

Smooke
06-07-14, 14:59
Od Volumeho:

Admin může nazvat hráče sráčem, bez postihu a ještě se mi vymsějete, dnes Deal z mého steamu nazval admina kokotem, nevim v jaké souvislosti .. a hned přilítnul ban. Tak se ptám, admin může nadávat hračům do sráčů ? Nemůže, žádám minimálně nějaké pokárání, pohrození nebo cokoliv v tomto smyslu.


Pro hráče i adminy mají platit stejná pravidla, tak ať se dodržují když už tu jsou !

Ridik :D
06-07-14, 15:05
hmmm

KOKOT vs SRAC

Co je horsi ? tot otazka.

Cip3r
06-07-14, 15:15
Jerry měl vždy imunitu když někomu nadaval. Takže to nema smysl řešit.

KeYo
06-07-14, 15:20
Tie ankety treba hlavne brat so srandou:) kolko krat dava aj na mna Admin debiliny a co.. pousmejem sa (Ano tymto ta zdravim Jolo ty bukvica) nechapem preco to riesis tak moc.. a to ze nazves niekoho kokotom je myslim horsie ako srac.. srac = bojko

Toy
06-07-14, 15:40
Nevím, jestli zrovna ty Ridiku jseš ten pravej k posuzování toho, jak se má hráč vyjadřovat a za co má bejt banovanej . . jen tak namátkou, že http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=112690

Ale abych nebyl uplně OT . . včera jsem taky zavítal na kidbrejk a to co tam předváděl hráč na Volumeho steamu mi stačilo. . bejt tam JB admin, tak máš zákaz jistej.

To byla only frag show, Volumeho bych neřešil, sám pujčuje steamy a pak hráči na jeho steamu dělaj bugr na serveru. Pak jednou něco udělá a jen kolem sebe kope jako malý děcko, kterýmu vezmeš hračku.

Pravidla platí jak pro hráče, tak pro adminy. Dodej důkaz toho, že admin nádává nebo porušuje pravidla serveru a bude se to řešit.

Jak by řekl Swagrid . . Bez dema (screenu , výpisu z chatlogu) ani chleba.

Ridik :D
06-07-14, 15:47
toy neser se do mojich banu.

Mr.N0b0dy
06-07-14, 15:49
Jako sice ho tady většina lidí zná z fórka, ale nejspíš hráči na serveru účet na fóru ani nemají, což znamená, že to přijmení je trochu přepísklé, ale jinak jak psal Keyo, je to fun mod, a berete to moc vážně, každý si občas udělá z někoho srandu, ať už mu to je, nebo není příjemné. Jo a nechápu, proč zrovna půjčuješ ostatním TVŮJ steam...


Jak by řekl Swagrid . . Bez dema (screenu , výpisu z chatlogu) ani chleba.

Pobavilo :D

human
06-07-14, 18:29
A uz je to tu. Tento srac je dva dni admin a uz su na neho staznosti. (toto mi sem kazal napisat Jerry, vraj sa nudi a chce rozputat flame)

mija.
06-07-14, 18:39
Jerry je arogantné egoistické hovado čo v jednom kuse uráža ostatných hráčov, predovšetkým slovákov že su to Madari.

Shamino
06-07-14, 18:41
A mě taky :(

mija.
06-07-14, 18:42
A mě taky :(

Chudačik nosáánek :(

Mr.Hol
06-07-14, 20:01
Presne jak pise Jolo! Je to tu zas... Dzeryn je nepoucitelny pitomec, hovedo a kdovico jeste, ktery se snad nikdy nezmeni! Jak kdyby ste ho neznali!
Taky nevim jak se dostal k pravum, to ze byl veden v zaloze jsem byl jeste ochoten tolerovat, ale tohle?
A dovolit si dat anketu na takoveho hlupana jakym je Volume? Kde to sme?
Zadam o exemplarni potrestani "amdyna" 3K a Jerry a nadale sledovani toho individua, a pri sebemensim skobrtnuti odebrani prav!

3k a Jerry
06-07-14, 20:43
Šikovní :* Doufám že vás tedka puka AT plácá po rameni a potom přijdou na to jak se to semlelo :()
:laughing1::taunt:

Byznis
06-07-14, 20:55
:slap:

Lazik
06-07-14, 21:12
Narozdiel od vas "novych" adminov na Jailbreaku, jerry aspon pozna aky bol jailbreak v minulosti, vie co ktomu patri a ako sa to hra.. To ze vy ste si povymyslali vase nejake pravidla ho proste nezaujima.. Tiez nechapem ako sa niektory novy admini dostali k pravam, pokial si pamatam tak trebal byt aktivny v hre, fore, nahlasovat, mat vek a rozum. Teraz to uz neplati.. Ale aby som napisal nieco k teme.

Ano Jerry je sice taky aky je, povie si svoj nazor, arogantny s nevymachanou hubou, ale to aby podaval nanho staznost hrac, ktory tu ma nespocetne vela banov a este dava steam kamaratom a tych ide obhajovat mi pride docela trapne. A predsa len je rozdiel srac a to druhe.. Na druhu stranu zas treba brat aj kontext v akom to bolo pouzite.. A ked sa tu tak ide hadzat spina nato ze ma Jerry prava, tak som stale nevidel ziadny dokaz o jeho nadavkach

matis
06-07-14, 21:14
End Flame :fyou:

http://www.image-share.com/upload/2614/40.jpg