PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o CHH na aim servery



UNHCZ
06-07-14, 14:30
Dobrý den, rád bych požádal o CHH na střílecí servery.

Něco o mě : Je mi 15 let a žiju v malebném městečku jménem Jemnice. Rád sportuji, hraji floorbal a fotbal. Momentálně studuji na Střední škole průmyslové v Jihlavě v oboru strojírenství. můj sen vždy byl práce v Jaderné elektrárně v Dukovanech, ale byl jsem přemluvený rodiči k tomuto. Mezi mé další záliby patří : ježdění na kole, sportovní rybolov a ježdění na Jawě.

Já a CS 1.6 : Tuto bezvadnou hru jsem poprvé zapl ve škole, když jsme si měli něco najít, ale já už byl připravený z domu. Zezačátku jsem hrál na Kámošově serveru kde to stálo za prd.
Hned jsem si oblíbil servery DR. Chodil jsem na ně často. A potom mi kámoš ukázal JailBreak.

Já a Kotelna : Na tomot výborném portálu smrdím skoro už 5 roků. Ze začátku jsem hrával na Deathrunu a potom na Fy a Aimu. Pak jsem asi 3 léta strávil hraním JailBreaku. Kde mě lidi brali a já bral zase je. Potom nastala taková bouřlivá doba jménem Forum. Psal jsem na Forku sračky, kterých teď lituji. Nepohodl jsem se s mnoha adminama, kvůli tomu jak se smáli mojí demenci. Vím beru je za slovo. Byly to dny, kdy jsem byl uplný debil, který psal sračky do Chatoxu, ale to už jsem odbočil. Poslední dobou hraju na GG a na Fy společne s CTF.

Proč zrovna já? : Nad toutou věto jsem hodně přemýšlel. Vím že zde jsou i lepší kandidáti, než jsem já. Nahlásil jsem pár cheatrů Bekozovi a Zoyerovi. a Eustovi na Forku jsem nahlásil 3, jinak všichni hlášení jsou banned.

Co bych dělal pro Kotelnu: Kotelna je můj nejoblíbenější portál, na kterém hraju porád. Kdybych byl CHH tak bych se snažil chodit na všechny hlášení, protože vím jaká je práce admina težká tak bych jim chtěl rozhodně pomoci.

Moje zkušenosti s AMX : Zkušenosti s AMX nemám žádné, protože jsem nebyl nikdy a nikde adminem. Rád bych se to naučil.


zatím poslední dobou se snažím svou aktivitu zvýšit co jde a hodlám v tom pokračovat. Rád bych se omluvil lidem, které sem nějak urazil apod.

Moje SID : STEAM_0:0:56951860

Steam mám docela již dlouho, asi okolo roka a půl.

Můj nick: Unihoc CZ
Země: CZ


Moje Bany: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=79848

K tomuto Banu, byl sem blbec že sem odpovídal n, jeho nahlášení. Lituji toho, a omlouvám se za vzniklé problémy.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=78315
Další příznak mojej debility. Díki euste, žes mi ho zrušil. Lituji toho, že jsem byl tak naivný a dělal takouv blbost.

Děkuji.

Případné otázky rád zodpovím, prostřednictvím tohoto threadu anebo PM.


E jolovi: Ahoj, jako proč, sem si požádal. Nemusíš mě tu zas urážet. Pokud se ti to nelíbí, že si žádám tak proč se tu vyhadřuješ? Co sem ti do kelu udělal takovýho že mi tu hned píšeš o tuposti?

Toy
06-07-14, 14:35
Tady se asi nemusej psát ani důvody myslím. Kdo ho "zná" tak jistě chápe.

Jedno velké, upřímné, ošklivé PROTI

UNHCZ
06-07-14, 14:36
Ano, beru tvůj názor. Každý by měl mít svůj. Pokud jsem tě nějak poškodil nebo urazil, promiň. A ošklivé bejt nemuselo.::D

E : Toy, snažím se být lepší člověk.

human
06-07-14, 14:43
Si robis prdel alebo si fakt taky tupy? Nonstop sa chovas jak retard a slubujes, jak sem uz nikdy neprides. Vypytujes si bany a ty chces druhu sancu. Preber sa uz.

because
06-07-14, 14:47
Trocha musim dat opacny koment:
Mne to co nahlasil bolo vsetko ban, nahlasil mi toho pomerne dost.. Takze za mna mas Pro.

UNHCZ
06-07-14, 14:48
Děkuji Bekozi. Nahlašoval jsem ti rád a určitě v tom budu pokračovat :D

3k a Jerry
06-07-14, 14:54
Ani ze srandy .. Proti
Je potřeba zvednout úroven adminů, né ji ješte snižovat :lookaround:

J3ZUsSs*
06-07-14, 14:57
Je ti 15, ale správaš sa na 7 r. V škole sa ma zapínať niečo iné než csko.

Psal jsem na Forku sračky, kterých teď lituji.
Ešte stále píšeš.

Proč zrovna já?
Nie ty nie!

UNHCZ
06-07-14, 14:57
Je to tvůj názor. A proč by se měa úroveň admin teamu znížit. Ale co ti na mě vadí? Byl bych posila pro admin team, protože tam hraju v době kdy tam není ani jeden admin a spousta čítrů.

Ridik :D
06-07-14, 14:57
pises ze nemas zkusenosti z amx ale vis jaka je prace admina tezka trochu nesmysl nemyslis ?! rozhodne proti viz ty dva debilni bany.

UNHCZ
06-07-14, 14:59
OK, tvoj názor. Ty debolní bany co sem dostal byly kvůli mé debilitě, ale člověk se mění. Dobře, ale admin má tvrdej chleba, prtože se znám s mnoha adminama.

UNHCZ
06-07-14, 15:03
Je ti 15, ale správaš sa na 7 r. V škole sa ma zapínať niečo iné než csko.

Psal jsem na Forku sračky, kterých teď lituji.
Ešte stále píšeš.

Proč zrovna já?
Nie ty nie!

Dal sis práci s tým t o vytahnout. Ve škole sme to zapli, protože sme měli volnou hodinu. Ale to že stále doufám v to že se mohu změnit, mi neseberete.

kono159
06-07-14, 15:07
http://static.comicvine.com/uploads/original/11113/111130746/3902703-9409889495-Popco.gif

asi kazdy kto to cita nie? :D

UNHCZ
06-07-14, 15:15
Výborně. Přemýšlel jsem a děkuji za vaše názory. Můžeme Lock. Já se budu dále snažit o to abych dostal toho CHH.


Výborně. Přemýšlel jsem a děkuji za vaše názory. Můžeme Lock. Já se budu dále snažit o to abych dostal toho CHH.

hofy
06-07-14, 15:29
Zavírám na vlastní žádost.

hofy
10-09-14, 07:19
Otevírám na vlastní žádost.

UNHCZ
10-09-14, 07:21
Oukej, prošly prázdniny a nastal podzim. Za tu dobu jsem nahlásil mnoho čítrů viz. forko. Dumal jsem, Dumal, své chování jsem si trochu zlepšil, a myslím že to není tak katostrofické jak to bylo. Jsem aktivní a tak sem požádal o reopen, zajímají mě názory ostatních adminů. Doufám že se možná náké ty názory změní..

DarwiN
10-09-14, 08:53
http://s30.postimg.org/hp2s6j78x/Screenshot_2014_09_10_08_46_38.png

Za toto Ne ,plus furt si vačší šaško jak ja .

UNHCZ
10-09-14, 08:57
no tak proč? do spektu sem nechcel jít protože na DM bych se musel recconectnout a tím bych startil svoje skore co sem si nahrál, psal sem přez "!" a nikdo nepřišel

DarwiN
10-09-14, 09:01
Aj keby si mal pokoriť svetový rekord a mal by si na serveri cheatra tak by si ako admin mal isť točiť . Akp možno je to detinské ale aj tak , moj názor je nepodstatný lebo som,len f admin

UNHCZ
10-09-14, 09:05
Já jsem měl tušení že to je číter, protože mě párkrát děroval, tak sem si řekl že možná je clear, tak sem zavolal přez "!" , potom už moc nehrál, spíše prohrával to bylo asi tím že tam byly low hráči, když hráč čítuje jednou, tak to nevypne, pokouší co se dá až ho někdo jinej chytne

human
10-09-14, 15:47
Proti.

Byznis
10-09-14, 15:53
NIE - a rad by som tuto ziadost presmeroval na http://www.plbohnice.cz

Eust.
10-09-14, 16:13
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=78315
Další příznak mojej debility. Díki euste, žes mi ho zrušil. Lituji toho, že jsem byl tak naivný a dělal takouv blbost.


Ne.

hofy
27-10-14, 17:37
proti

fnyy
27-10-14, 19:53
nevim jake mas prusery za minulost,poznam te jen ze steamu,hlasis mi cheatery hodne,myslim ze vsechny Banned.Stejne musim rict proti...nizky vek a myslim,ze tvoje vystupovani jako admin ci Chh by nedelalo dobrotu.

Charon35
27-10-14, 20:04
http://s30.postimg.org/hp2s6j78x/Screenshot_2014_09_10_08_46_38.png

Za toto Ne ,plus furt si vačší šaško jak ja .

Keby AIM admini chodili na hlásenia z AIM serverov a nesedeli desiati na JB3, tak by tam nemusel písať také "blbosti".

Aby bolo jasno. Nechcem sa nikoho nejak dotknúť, ale aby na hlásenie od bývalého admina nikto nešiel, aj keď zaspamoval "!", pritom je na jednom JB 5 strielacích adminov, tak je to tiež trochu na zamyslenie a potom sa čudujete, že všetkým sa zdá, že adminov je málo a že nič nerobia. Je ich dosť a robia, ale akosi niekde inde...

UNHCZ
28-10-14, 10:29
Dobře, děkuji za vyjádření, v tom mém věku, si člověk neuvědomuje co dělá. Je mi 15, pořád jsem dítě. Docela mě to ani nepřekvapilo to co napsali ostatní admini. Děkuji za čas který jste strávili tím, že jste si to přečetli. Zkusím více zapracovat na poznávání cheatrů a na svém chování. Je zde mnoho proti, ale svoji šanci nezahazuji. Zkusím to později. Doufám že dostanu trošičku rozum a že nebudu dělat bordel. Děkuji za vyjádření. Můžete LOCK.

matis
28-10-14, 11:25
Dobře, děkuji za vyjádření, v tom mém věku, si člověk neuvědomuje co dělá. Je mi 15, pořád jsem dítě. Docela mě to ani nepřekvapilo to co napsali ostatní admini. Děkuji za čas který jste strávili tím, že jste si to přečetli. Zkusím více zapracovat na poznávání cheatrů a na svém chování. Je zde mnoho proti, ale svoji šanci nezahazuji. Zkusím to později. Doufám že dostanu trošičku rozum a že nebudu dělat bordel. Děkuji za vyjádření. Můžete LOCK.

tak za toto vyjadrenie mas moj obdiv a uz teraz ti slubujem, ze ak ten bordel trosku ustupi a skusis to znova, tak mas moje ano na 100 percent