PDA

Zobrazit normální verzi : Urážanie,otravovanie,zneprijemnovani hry



Jarny ^|
07-07-14, 12:18
Čúús,chcem nahlásiť hráča : [eXTe] S1zE DoeS MatTer! IP dodám do zajtra keď tak, stihol sa offnuť :excl:

Urážanie,otravovanie,znepríjemnovanie hry


[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : zase brecis jako kidour
Jarny ^| : Nemam sa stebou o com bavit :) Cauko
eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jak pro tebe muzu byt dite kdyz chodis na zakladku :D
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny vybrec se :D a bude to dobre ok ?
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : to snad neeee
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny me nahlasi
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : blbce
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny uz muzes hrat du off :excl: :excl: :excl:

J3ZUsSs*
07-07-14, 12:21
Na ban to neni. Daj si na neho mute.

mirous
07-07-14, 12:25
Ježíš rychlejší, ale to stejné sem chtěl napsat taky. Na ban to není. Žádné urážky tam nejsou.

Jarny ^|
07-07-14, 12:47
Pokud to je opakované ?

Toy
07-07-14, 12:50
Pokud to je opakované ?

Banuje se spíš vulgarita, ale pokud tě hráč soustavně, bezdůvodně uráží, tak se dá už o banu uvažovat.

Hele, pro tyhle lidi je daleko větší trest to, když se je naučíš ignorovat a ukážeš, že máš brejn, narozdíl od nich.

taky bych ti doporučoval v tomhle případě příkaz /mute , popřipadě napiš přes ! a admin mu dá na serveru mute pokud mele srajdy.

Jarny ^|
07-07-14, 13:04
Dik Admini,síce sa to opakuje este stale,ale je to asi fakt nejake decko..dal som si mute :) aj keď som za ban aspon na den,ale vy sa vyznate viac :) Dík ešte raz ,zatim

3necky
07-07-14, 13:30
Možná kdyby ses zamyslel Jarny proč se tak chová, bylo by to lepší než zakládat stížnost na foru. Už jsem si toho u tebe všiml dřív a popravdě se ani nedivím, že ti tohle pořád dookola píše.

mirous
07-07-14, 13:36
Tak já jsem to nechtěl moc rozpitvávat, aby z toho nebylo zbytečné téma na A4, ale z toho chatlogu je docela zřejmé, že strana má rub i líc :)