PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na mód: 1 shot - 1 kill



MonarchYa26
07-07-14, 13:31
Zdravím,

když se vrátím 2-3 roky zpět, vzpomenu si na jeden skvělý mód, který měl jeden portál. Vlastně ho má ještě teď, ale celkově si prošel vším možným a tak jeho servery jsou teď prázdné.
Dostal jsem nápad, aby se tento mód vrátil zpět na výsluní (server byl přes většinu času plný). Nebylo by špatné, kdyby se například nahradil za server podobného typu -> RACE (je spíše prázdný a občas tam pár hráčů na chvíli dojde a pak zase odejde). S popularitou Kotelny by se oprášila minulost a zase by se na něm hrálo a já osobně si myslím, že by u hráčů panovaly z velké části kladné ohlasy.



O CO VLASTNĚ JDE:

Jak už z názvu napovídá, máte vždy jeden náboj (v zásobníku) a 1HP. Vaším úkolem je zabít protivníka (ano, jaké to překvapení) a snažit se vyhnout střelám (mmm, jedno velké překvapení za druhým).
Vše je ztíženo nejnizšími hodnotami nábojů a života. Nejde spíše tak o skill, ale spíše o taktiku a také hodně rozhoduje rychlé reakce.



JAKÉ SE HRAJÍ MAPY:

Využívají se mapy, které můžete naleznout například na serveru AIM a nebo jsou k tomuto módu přizpůsobeny vlastní mapy.



KTERÉ ZBRANĚ JSOU POVOLENY:

No, zbraně jsou povoleny všechny, ale je lepší využívat ty více oblíbené a vynechat některé sekundární apod.
Ať už je to klasicky M4, AK47, Scout a nebo AWP. V tomto se meze nekladou, ale dle mého je zbytečné mít na výběr všechny.
Mám ale tušení, že štít je zakázaný, ale není to oficiální pravidlo módu.



JE NĚJAKÝ LIMIT PRO POČET HRÁČŮ?

Limit není, ale zase... je lepší, když se hraje třebas 5v5 a nebo takové maxima 7v7... Sice to není oficiální pravidlo, ale všechny mapy nemají rozlohu jako pozadí Howardovi matky z TBBT (pokud o vtip, hahaha) a pokud je to tedy nějaká menší mapka, ty náboje tam lítají tak, že pochybujete o fyzikálních pravidlech a o srovnalosti mezi některými existujícími hodnotami ve vesmíru (dnes jsem jedl vtipnou kaši)



Budu rád, pokud se zde do diskuze zapojí co největší počet lidí a výjádří se k tomu, popřípadě se dotáže v případě nesrovnalostí apod.

Děkuji.

J3ZUsSs*
07-07-14, 13:33
Zdá sa mi, že tento server tu už bol, ale nemal úspech.

MonarchYa26
07-07-14, 13:48
Hraju tady teprve měsíc, nemám zatím přehled. Ale to že neměl úspěch neznamená, že ho nemůže mít... Vím že to zní nelogicky, ale nebyla by na škodu nějaká zkušební doba, nebo něco v tom smyslu...

hofy
07-07-14, 13:57
Ono se to řešilo před rokem tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?20850-one-shot-one-hp a asi se neudělal, nebo mi to uniklo. Jestli byl předtím nevím, ale zkusit by se mohl, nejsem proti. Je to v admin fóru, v podstatě jen diskuze ohledně mapách a jestli by byl klasický nebo DM.

MonarchYa26
07-07-14, 14:06
Ještě bych si to trošku obhájil... Když si vezmeš, že RACE je spíše poloprázdný a jeho popularita klesá, tak pokud budu počítat s tím horším případem, nic tím nezkazíš... A to ja právě plus. Nikdo na ten server není fixován tak, že by se za něho zuby nehty rval... Myslím, že by to byla příjemná změna a co ty víš... Třeba se to uchytí. Stát se může cokoliv.
Není co zkazit, naopak...

A Doesi, z nějakého důvodu to téma nelze načíst.

Kotel
07-07-14, 21:54
One shot one kill tu byl jako DM, ale dm serveru bylo zbytecne moc, takze jsem ho zrusil. Nevim, jestli by mel uspech jako aim server, ale asi jedine s autorespawnem.
RACE je pro tebe RATS server? Ten tu neni moc dlouho a je to fun server, takze je jedno, jestli je poloprazdny. Kdyz si tam chce nekdo zahrat, ,tak muze kdykoli. Nevidim duvod nahrazovat server necim jinym. Jestli myslis RC CARS, tak tam se nestrili, je to uplne jiny mod a s cs nema nic spolecneho... Dalsi varianty na RACE me nenapadaji.

MonarchYa26
07-07-14, 23:41
Nejspíš jsem to měl uvést na pravou míru hned na začátku. Samozřejmě že pod tím "tajemným" slovíčkem myslím server RC CARS, mám to tak zažité a i když jsem tam hrál, stejně jsem to napsal jako RACE.
Mě osobně to ze začátku bavilo, ale potom to už omrzelo a pak jsem sledoval i ostatní hráče, tak se potom odpojili. Někdo to může brát jako uvolnění atd... Ale to samé platí i pro 1 S - 1 K... Sice to už souvisí s cskem, ale není to úplná klasika a dalo by se říci, že se u toho dá stejně tak relaxovat, jako třebas u toho RC CARS... Každopádně si myslím, že to za zkoušku stojí... Nicméně bych byl rád, kdyby se tu vyjádřilo k tomu více lidí, je jedno, jestli na to mají odlišný názor a nechtějí tento mód, důležité je svoji myšlenku vyjádřit. Pořád si stojím za svým, že by to až taková chyba nebyla. Samozřejmě se jako každý člověk můžu mýlit, ale alespoň teď mám určitý pocit, který mi říká, že by to zase tak na škodu nebylo... Ale jsem moc rád, že se k tomu vyjádřil majitel a opravil tu chybičku. Teď by bylo dobré, aby to stejné udělali i ostatní:-)

mirous
11-07-14, 01:05
Někde jsem tento mód před lety hrál, nevím už jestli tady nebo jinde, ale docela to byla sranda. Spíš si říkám, jestli by se to chytlo dnes. Máme dost serverů, některé jsou polo nebo úplně prázdné, přeci jen hráčů 1,6 ubývá Ti věrní se drží spíše těch zažitých módů. Ale tak když se Kotel bude nudit, proč to nezkusit.

halelujah
11-07-14, 09:46
AJ v paintballe zabíjaš na jednu ranu.Mohol by sa mód poupraviť podľa cs portable čo je vlastne csko na internete už som videl zopár portálov ktoré to skúšali a neobyšli zle.AKo prvá vec je zniženie hp na 50 alebo 25.Na knife sa dáva instakill a smoke granáty su veľmi nepriehladné a idú viac po celej mape ako tie čo sú teraz vďaka tomu si to hráč môže prejsť cez smoke a obísť tak nič netušiacich súperov čo je ešte viac o taktike a zábave.Ak sa teda bude kotel nudiť ako zmienil mirous tak by sa tam mohol pridať tieto dve možnosti čiže insta knife kill a znatelnejší smoke kedže su to len pozitivne prvky.

MonarchYa26
11-07-14, 11:29
Je pravda, že 1.6 už nepatří zdaleka mezi ty TOP hry, co se týče oblíbenosti (vyjádřeno obecně, nikoliv pro mne, pořád tuto verzi považuji za nejlepší) a jak mirous říká, upadá... Vlastně s tebou souhlasím ve všech bodech, samozřejmě by bylo dobré, kdyby byl nějaký nový mód, který na česko-slovenské scéně ještě není a třeba o něco zvýšit oblíbenost a pokusit se vrátit na staré koleje... 1 S - 1 K byl pouze návrh, takže by nebylo úplně tak na škodu, zkusit najít třeba lepší a více originální mód. Ale pořád si stojím za tímto módem, jelikož je můj nejobliběnější a rád na něj vzpomínám.

... ano, v paintballe je to něco podobného, ale není to klasický mód a osobně ho nemám rád...
Je to asi dáno brzkým vstáváním, ale tu 4. větu jsem nějak nepobral...

Kebabko
11-07-14, 11:50
ja by som to urobil na klasickych mapach [d2 napriklad ] +s formou normalneho shopu ako na klasiku pod jedinou vynimkou
zo shopu by sa dala kupit iba 1 zbran kazde kolo a ta by obsahovala 1 naboj .. vseci by mali 1hp jak uz si pisal a keby nekoho zabijem tym awp napriklad tak ziskam dalsi naboj .. a ked potom netrafim tak musim ist knifom inac zomrem :D
// hrac ktory umre , by musel cakat kym skonci kolo ako na clasiku
// zaujimave by bolo dat rank na server takehoto typu ako som pisal
je to len drobna uprava toho co si napisal ty

Grakon2702
11-07-14, 13:17
To by tam byl "skilla" každej jouda, co si čupne a dá fullout a sotva se trefi do nohy.