PDA

Zobrazit normální verzi : Nespokojnosť ...A.K.A. Kotel disk ...



Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 01:03
Takže :D ako mnohí z vás vedia o zmenách na COD :D ( pozor nebudem si dávať servítku pred hubu ale budem sa snažiť obmedzovať nadávky :DDDD )

nikomu sa nepáčia , a nevravím len tie nové zmeny . COD hrám od skoro samého začiatku keď bol najvyšší level 23 .... každý deň tam bolo plno a niekedy nebola šanca sa tam pripojiť a pamätám ako som čakal aj hodinku na voľné miesto. No potom , o nejakú dobu , sa pridal druhý item a to bola chyba ... niekoľko ľudí odišlo , dobrých ľudí . No to bolo ešte cod ako tak v poriadku ale stále tam bolo FS čo nemalo časový limit na rakety , nefungovala obrana a pod ... potom alebo neviem či ešte predtým prišiel druhý server , čo bolo dobré že sa malo kde hrať , ale už na zhoršenom COD , ďalej nastupovali zmeny v podobe Capture base kde si kidi expili ... všetky tieto zmeny akože beriem aj to že sa odobralo nano , comm nemohlo mať rangery , a pod. ani nie nepodstatné veci boli v poriadku , dokým kotel nepridal znova nano , encyklopediu , a otrávené náboje , comm môže mať znova rangery , nefunguje obrana a všetko je hore nohamy .

Nesúhlasím s týmto CODom , hrám ho už dosť dlho no horší ako je teraz nikdy nebol . A preto by bolo dobré aby tam bol ten úplne prvý klasický COD aký som začal hrať ( nechcem trepať ) ale cca. pred 2mi rokmi ... samozrejme s tým že FS bude mať časový limit na rakety , u ss ostane bonus ktorý je teraz lebo to je jediná normálna vec ktorá sa za tú dobu zmenila ku lepšiemu , taktiež ponechať itemy ale stým že comm znova nemôže mať rangery , odstrániť nano a nahradiť ho vestou čisto len na knife a nie všetky itemy a skilly , vymazať encyklopediu a otrávené náboje , nechať iba jeden item aj na jednom a druhom servery ... a hlavne nerobiť zmeny ktoré to iba zhoršujú.

Toto je vyjadrenie mojej nespokojnosti za ten čas s COD , dúfam že niesom sám kto to tak cíti , aspoň tí ktorí tam hrajú rovnako dlho ...

Bez urážky aj kotlovi za ten názov threadu ale bude taký aký je a mne je to jedno pretože ten COD je dojebaný na maximálny stupeň! bodka

Prajem príjemný pozbytok večera a pre niektorých dobré ráno !

BraIn
08-07-14, 01:08
Súhlasím stebou, prosím aj ja o vrátenie CODka ktoré bolo doteraz....aj ten bonus pre SS preč a servery môžu ostať tak ako sú, že jeden je na jeden item a druhý na dva itemy. Hlavne nech to je také, aké to bolo!

3sSo.
08-07-14, 01:19
Samotný Kotel písal, že COD:MW nehráva, nevie čo a ako, nie je v obraze... Môj názor je... Aby tak 5-10hráčov(ľudia, kt. to hrajú nejakú tú dobu, vedia čo a ako, nepíšu srač*y na fórku, že ich class je low a ostatné sú najlepšie- zlepšienie ich class, vedia o bugoch a dôvod, prečo by to tak malo byť) A proste by spísali sloh čo tam je zlé/dobre, čo by tam bolo dobre pridať/odobrať,...Čiže to budú ľudia, kt. nie sú sebci :D a ten sloh... stačí ked to pošlú Kotlovi do PM ale s každou vecou musí každí z nich súhlasiť... Budú sa musieť vedieť dohodnúť :D

Gl

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 01:21
itak je to jedno , prvý cod bol najlepší , a bol by ešte lepší bez bugov :)

shootradar
08-07-14, 09:18
Já jsem si řekl, že se k tomu novému ani nebudu vyjadřovat, ale na nějakej čas si dám od cod asi pauzu a přejdu na zombie apokalypsu než se to tu trochu urovná či vrátí nazpět, protože s mím medicem lvl 182 nemám šanci pořádně přežít zvlášť proti otráveným kulkám, kdy tě zabijou i na 3 rány do nohy všechno a přijde mě, že i bez off itemu dávám až moc velkej dmg s SG než před změnou, kde to nebralo tolik protihráčům jako teď.

grEy
08-07-14, 09:24
Tiez tam nehravam, ale co citam tak kazdy pise, aby sa odstranili itemy, ktore su silne proti classe ktoru hravaju. Pochopte, ze kazda classa musi mat logicky nejaku vyhodu, ale aj slabinu. Pred par dnami tu bol nazor, ze medic je nesmrtelny a teraz tu pises, ze ho zabiju otravene gulky. Hold, nieco ho zabit musi.

Ridik :D
08-07-14, 09:34
ok kotel vrat jim tam prosim zabugovane dojebane cod bez jakych koliv funkci itemu a funknosti vsech class .

Grakon2702
08-07-14, 10:05
Co máš proti mé encyklopedii? :O

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 10:54
grey = nevravím aby sa úplne odstránilo nano , ale proste aby bolo len na knife ....

ridik = nemyslel som zabugované , ale s vyriešenýmy bugmy + časový limit ku medovi a FS na lekárnu a rakety ....

a grakon = proti encyklopedii len toľko že belik keď má ency + pluky tak mi zabije moje comm 192 lv na 2-3 rany , teraz podotíkam , do nôh ! ...

Kotel
08-07-14, 11:09
Takze kdyz jsem to ted vratil tak, jak to bylo driv, tak to vlastne neni tak, jak to bylo driv.
Kazdej to chce mit nastaveny jinak, aby se mu hralo dobre, takze se tezko vyhovi vsem.

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 11:27
nevravím aby sa hralo dobre mne , ale aby sa hralo každému dobre , viem že tam nehráš a COD nevieš ako to tam chodí , ale sapper a FS a aj SS keď majú full int + encyklopediu a k tomu pluky alebo titany ... ani neviem k čomu to prirovnať no proste ten sapper, fs a ss a ďalšie class ktoré nehrávam a majú int sú s encyklopediou OP ... a nevravím len za seba ale asi za všetkých s ktorými som začínal ... ako bol Beat , Adri , Trey , DucQ a pár ďalších ... síce ducQ znova hráva tak odišlo pár dobrých ľudí ktorý tvorili super komunitu a len kvôli zmenám odišli ... nesnažím sa len o to aby sa server zmenil ale aby sa komunita s tých 10 ročných detí čo tam kempia celé kolo a ledva niečo trafia a potom nadávajú do cheaterov , zmenila na komunitu s normálnymi hráčmi , a musím uznať je ich tam dosť ale keď príde 1-2 kidi čo začnú písať ko*otiny do chatu tak polovica serveru odíde ...

Rejko
08-07-14, 11:37
Aladin, píšeš že encyklopédiu a pluky alebo titany a hneď by bol problém na zabíjanie na 2-3rany vyriešený, keby sa hrálo na jednom iteme. Tam by si museli vybrať či to alebo to a nie jak mechanický robot budem to isté furt robiť ale aj rozmýšlať, navrhujem 1item všade lebo toto nemá zmysel riešiť.

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 11:39
Však aj chcem na obidvoch serveroch len jeden item lebo s 2mi itemamy ti odohrám aj s lvl 0 tak že budete nadávať keď chytím platiny a notes ...

slender
08-07-14, 11:50
Tak já si myslím že COD je server kde nikdy nikdo nebude úplně spokojenej... Na COD hraju asi rok?, 1. item si nepamatuju, ale pamatuju NANO. Moje commando jsem nahrál na lvl 50/60 za doby kdy NANO na serveru bylo. Občas jsem se trochu vztekl, ale byl jsem rád že jsem rád... Tehdy jsem na forko páchl jednou za uherskej rok (a navíc přestupnej). Mám prostě pocit že by bylo lepší kdyby se víc lidi snažili přizpůsobit a skousnout některé věci než měnit server 4x za měsíc...

1. item ? ? ? Když si to lidi přáli... OK nemám problém. A zvlášť když si můžu vybrat jestli server 1 nebo 2 s 1. nebo 2. itemy.

Já se vám přizpůsobím... COD nechám na Vás... ostatních... Protože tohle je docela náročná debata, která vede k neustálím změnám na 1 týden a nakonec se stejně vrátí... A to je snad až moc... Kdyby to forko nebylo COD je pořád stejné, ale i stejně špatně nastavené... Tak asi se tu řeší až moc věcí že COD bylo špatné, celkem dobré, a zase špatné...

Stejně ale nevydržím sem nepsat...

Můj pohled:
Teď je to vcelku dobré, SS nechat bonus dmg. FS a Med. nechat časové omezení. Rangerky na comm jsou asi moc.
Encyklopedie je dost silná tak asi radši míň +15int? Otravené náboje třeba trochu oslabit. Nano - pomlčím...

Nikoho UPOZORŇUJI NIKOHO nemyslím konkrétně... Každý si veme co uzná za vhodné... A právě protože hraju jen rok(?) tak mě neberte vážně. Já to vidím takto někdo zase jinak. Tak proč se přít???

Přeji pěkné prožití dne...

Aizen
08-07-14, 11:53
Na druhej strane keď sú tam 2 itemy tak si má aj menší lvl šancu zahrať ... ja tam moc nechodím (v poslednej dobe vôbec) ale keď som tam hrával za moju 30 lvl tak jediné čo ma zachránilo boli itemy.

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 11:55
Zober si to tak ... naexpil som comm 130 za čias keď bolo nano ... odkedy nebolo ani som ho toľko nehral lebo to už neni také zábavné knifovať ľudí keď majú nano a oni potom nadávajú :D ( som škodoradostný tak ma zabite no ! :D )

a chyba bola pridávať druhý item ... odkedy je každá class môže byť nepríjemná aj s malým lvlom ( viz. ja :D niečo tu smrdí ? to bude samochvála :) :D )
Mne sa tie zmeny nepáčia preto že by som teraz uvítal aj to staré celé dojebané a dobugované COD na ktorom som začínal a pripomenul si staré časy ...
a áno niektoré itemy by sa mohli oslabiť ...

slender
08-07-14, 11:55
Nech ostatní ať si vyberou... Když budeš mít plat. a nts. tak nesmí ani ceknout... Musí to skousnout a nebo se jít projít ven a uklidnit se... Přece když ti někdo napíše: (jako mě kdysi) "Bez itemu seš *** " tak to nemůžeš brát vážně... :)

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 12:00
Áno beriem to normálne vážne , pretože doteraz mi ani nevadil ten COD nejak extrémne , ale teraz tie 2 itemy ? + nano ... a k tomu komunita na servery kde sú deti ktorým gramatika ušla dó hory dó lesa , no tak by som si najradšej oči vypichal a ešte keĎ ti to začne nadávať ...

Rejko
08-07-14, 12:05
Ale fakt vážne teraz. Keď pribudli 2itemy skúsil som hráť commanda, nevedel som presne ako čo funguje. Nejak jak som hrál tak som dosiahol level 4 a padol mi notes a AWP sniper. Začal som to tam zabíjať len KVOLI týmto itemom a hrávali tam ešte hráči ako Leo s jeho medikom, allcatraz, ktorý ustavične a tradične na mňa nadával :-D, adrianka, marathas ale už málo kedy apod... Samozrejme napr. nemuselo to byť commando, toto sa stalo mne. Ale ako vidím na servery keď som niekedy zavítal na 2itemy že som sa omylom preklikol na COD:MW 2itemy tak tam vidím demolitions 4level notes 5 platiny 30-32 a a score samozrejme niečo 20:3. Takto to je ako keby ste zbytočne ale úplne zbytočne robili levely, úplne zabitý čas. 1item je už iná vec a vyrovnaná vec. Tam má pomerne veľkú šancu aj malý level, aj väčší level = sú si vyrovnanejší. Niekde som to písal, neviem už kde, že keď bol 1item ani noha sem nevkročila, nikto sa nesťažoval všetko bolo OK. Ale ako sa to tu začalo meniť 2itemy a pod. tak mi to nedalo a musel som sa aj ja tu pripojiť do tejto debaty. Ešte ráz sem napíšem, zlatá stredná cesta pre všetkých je 1ITEM. Toť môj názor.

Ďakujem

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 12:08
To tu píšem od začiatku :D 1 item a 3 itemy ( ency , otrávené , nano ) dať preč ...

Kotel
08-07-14, 12:19
Otravenym nabojum uberu bonus z int a budou slabsi nez platinove. Ostatni veci zatim nema vyznam resit, protoze se pridaly vcera a vim, ze lidi delaji navrhy, i kdyz hrali treba jen 10 minut.

MatesK0
08-07-14, 12:53
:D som za

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 13:11
ehm matesko ... pičovina čo si napísal ... na comm keby nebol SD tak si nikto proti nim nezahrá + to hp nie , hp nechať tak ako je , u toho ss za dmg som za tak ako je teraz lebo aspoň trochu sa vyrovnal s ostatnými classami + rusher má vysoký dmg už teraz takže tiež blbosť .

A dík kotel aspoň za tie náboje , a aj to nano by sa mohlo prerobiť keď tak ...

Trey
08-07-14, 13:22
Teraz som to zapol a trochu odveci sa mi zdá byť že jediná melee class, comando má menej hp ako protector alebo demolitions.

Aizen
08-07-14, 13:27
Teraz som to zapol a trochu odveci sa mi zdá byť že jediná melee class, comando má menej hp ako protector alebo demolitions.
u commanda je skorej dôležitý speed aby sa k niekomu dostal.

Trey
08-07-14, 13:29
Ak ťa zabijú na 2 rakety tak ti rýchlosť moc nepomôže. Možno by bolo dobré že by síce začínal s 20 základným hp ale killovaním by to mohol nastackovať napr na 260.

BraIn
08-07-14, 13:34
Keď to bolo tak ako to bolo, tak nikto nemal pripomienky. Zrazu niekto kto hrá COD mesiac navrhne nové itemy a hneď sú tam.

Kotel
08-07-14, 14:13
Mozna kdyz pridam rank, tak hned bude videt, ktera class je nejsilnejsi.


Zrazu niekto kto hrá COD mesiac navrhne nové itemy a hneď sú tam.
Nová doba.


:D som za
Stihl jsem to přečíst, ale neboj, pro vip něco přidám.

Belinko12
08-07-14, 15:36
Volta, nic v zlom, ale medzi prvymi hracmi si zabudol mna :-) cize moje prispevky si myslim, su dost relevantne. Vsetky nicky co si vymenoval, ma poznaju, takze neviem, ci si tam ty uplne od zaciatku, ale v konecnom dosledku - uplne s tebou suhlasim! Ved to dobre vies. Namrgo spomenuteho mojho mena - ano polichotils :-D - tak chcem len povedat, ze tato kombinacia ma nevyhodu - nic nevydrzim, nemam def. item. Ale pri tomto tvojom priklade ma napadlo,a a tu smeruje otazka na Kotla: Ako to je s obranou a utokom? obrana funguje proti nabojom aj znizuje utok raketiek a min ako predtym? A ako je to s utocenim? ked dam prikaz -damage, tak mi na kazdu ranu vypisuje rovnako silny zasah, ci trafim nohu trup alebo hlavu. Vdaka

Inak suhlasim, nano ak je teda uz prec, tak fajn, obrana nech funguje, kludne nech su na oboch serveroch len po 1 iteme (aspon to bude o skille a levloch, nie o stasti na kombinaciu itemov), a este ma napadlo, co som nespomenul, niektore mapky tam fakt nepatria a stale sa votuju. Napr rats mapky a podobne. ALe ohladom tych mapiek, to je uz velmi subjektivny postoj

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 15:55
BYALYK prepáč :( :D ale ty tam hráš stále :D a hej aj mne sa zdá že obrana na rakety nejde ... s 220 hp mi ostalo 19 hp :D pri full obrane a mal som kevlar ... :D

A ten rank by sa hodil :D ten by bol good :)

a Trey aj mne sa zdá v tomto trochu zmätok teraz :D No brain , tých čo hrajú mesiac a budú sem chcieť niečo písať tak ich treba rovno vyfackať :D :D

BraIn
08-07-14, 18:27
Takže teraz to ako bude Kotel? vrátiš to tak ako to bolo, alebo príde "nová doba" ?

SaIoN
08-07-14, 19:31
Takže teraz to ako bude Kotel? vrátiš to tak ako to bolo, alebo príde "nová doba" ?

Jak to vypadá asi příde ta "nová doba".

LumP
08-07-14, 19:45
Mozna kdyz pridam rank, tak hned bude videt, ktera class je nejsilnejsi


To abych začal hrát za něco jiného :D

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 21:36
Lu poď začat ramba alebo dačo :D

3sSo.
08-07-14, 22:06
Takže rank, hej? Tak nezistíš, kt. class je najlepšia, zistíš len kto je najlepší z CODu :D

Bujak
08-07-14, 22:33
rank ne.Necuduj sa ze ludia nechodia a 1 item ked su zvyknuty na 2 a 2 su lepsie.mam teraz pokazeny pc ale ked sa to opravy tak sa pokusim urobit nejaky supis co a jak na cod. lebo je hroza toto tu citat

Aladin_MUDAFUKA
08-07-14, 22:57
bujak ... jak myslíš ale veľmi tým nepomôžeš :D

Kotel
08-07-14, 23:09
Bonus damage z itemu a schopnosti nerozlisuje, kam strelis, takze je vzdy stejny + casto zavisi i na int.

MatesK0
09-07-14, 01:03
Vela z vás ma teraz nebude mať radi. Najlepšie by bolo resetnut levely a dat tam rank a kazdemu automaticky nejak nahodne vybrat class za ktory bude hravat, ked dosiahne max lvl, pojde dalsi nahodny,atd.

BraIn
09-07-14, 01:16
Tak to je maximálny blud aký si mohol vymyslieť....

Aladin_MUDAFUKA
09-07-14, 03:10
súhlasím s brainom :D ako na takúto sprostosť môže niekto prísť ? :DDDDDD

MatesK0
09-07-14, 11:43
Prečo sprostosť? Kazdy silny lvl ked zacne novy class a nedari sa mu, prehodi si class na ten najsilnejsi aby si moholzarobit nejaky item. Kazdemu keby sa dali nove levelya vybrali by sa nahodne classy, bolo by to fajn. Urcite by somnou suhlasil Lu, ktory hrava za jeden class a ked dosiahne max lvl ide na dalsi. Myslimze by bolo fajn,a kazdy team by mal kazdy class. Najmenej vidim class Rambo, takto by to bolo vyvazene s classmi a kazdy by mal iny :) Niektory hovorte co chcete, ale myslim ze by to bolo celkom fajn. Väcsina ludi nebude suhlasit, ale mala hrstka ludi sa najde. Tolko moj nazor

Kotel
09-07-14, 12:24
MatesK0 (http://csko.cz/forum/member.php?29655-MatesK0) si úplně mimo. Píšeš tu bludy. Nejdřív chceš všechno zpět a teď chceš dělat úplně jiné cod.

Bujak
09-07-14, 12:29
bujak ... jak myslíš ale veľmi tým nepomôžeš :D


iba vypisem vsetko s cod co a jak lebo sa tu hadate na blbostiach a potom server vyzera ako vyzera. Rank ne. Ludia by farmily s lvlom 200. Restart v ziadnom pripade. Pochovalo by to server a nasealo 40 ludi. Napr. radar . Ma prednu stranu skoo nad sto. Co by si robil ty keby sa ti toto stalo?Vam sa povie restart ale su za tym tyzdne roboty.

shootradar
09-07-14, 12:45
iba vypisem vsetko s cod co a jak lebo sa tu hadate na blbostiach a potom server vyzera ako vyzera. Rank ne. Ludia by farmily s lvlom 200. Restart v ziadnom pripade. Pochovalo by to server a nasealo 40 ludi. Napr. radar . Ma prednu stranu skoo nad sto. Co by si robil ty keby sa ti toto stalo?Vam sa povie restart ale su za tym tyzdne roboty.

bujak jen to hrotíš prej týdny ... ramba a ss jsem dělal ještě při cod s 1 itemem, kdy nefungovala obrana a každej sem dělal tak půl roku, saper též více jak 4 měsíce.
Jinak přehled čeho mám kolik, aby mě děcka typu valibuk kmotor atd. nepsali, že sem socka, co hrá medica lvl 200, i když ho na 200 nemám ;)
sniper 73, comando 131, ss 200, protector 22, medic 182, FS 109, saper 200, demo 3, rusher 0, rambo 200.

Jinak Matesko, přál bych tobě a tvým podobným co mají nápady na reset, aby měli aspoň jednou lvl 200, to by jste už o resetu nepsali a chtěl bych vidět, zda byste hráli i za jiné classy potom :D
Navíc, když jsem na serveru tak málokdy vidím lvl 200 někoho hrát jedině ty, co někomu ukradnou nick a pak tam hrají s levely 200 :D
Takže to máš dost pomatlaný, ale gl v těhle pokusech o reset ;)

MatesK0
09-07-14, 12:59
Ja som ukradol nick? :DDDDDDDDD
To máš velmi zlé info :)

Trey
09-07-14, 13:07
tým TY myslel tých, čo niekomu ukradli nick nie konkrétne teba.

Aladin_MUDAFUKA
09-07-14, 14:37
Matesk0 ty už sme nai nepíš čo COD hráš 2 týždne aj to si tam odohral možno 2 hod ... bavíme sa tu viac menej tí ktorí tam hráme ( niektorí ) od začiatku , niektorý rok - rok aj pol .... takže čau a párky a prestan písať blbosti ...

Bujak ... hádame sa tu o blbostiach ? chcel som aby ten COD bol konečne normálne vyvážený aby mali šancu všetky classy a lvly ... a nie že prídeš na COD a už tam je pár ľudí ktorý majú notes a platiny ... pri jednom iteme si budú musieť vybrať čo chcú s tých dvoch a bude tým pádom vyrovnanejšie ...

a ako písal radar ... kidi čo nespravia ani 30 lv chcú reset ... keď by sa dal reset tak by tam skoro nikto nehral a popravde aj ja by som sa na to vysral pretože som nad tým strávil dosť dlho ;)

LumP
10-07-14, 00:07
Urcite by somnou suhlasil Lu, ktory hrava za jeden class a ked dosiahne max lvl ide na dalsi.

Nesouhlasil
Já to tak hraju protože mě nebaví měnit classy ale radši vždy jednu dotáhnu do max lvl.Jinak RESET? Si se zbláznil!!!Nevím proč by měli jiní hráči přijít o to co si naexpili a věnovali tomu nějaký čas.Já osobně hraju CoD cca 7 měsíců a nehodlám kvůli někomu kdo tam hraje pár dní přijít o classy co jsem si musel tvrdě vyexpit.

Bujak
10-07-14, 11:49
bujak jen to hrotíš prej týdny ... ramba a ss jsem dělal ještě při cod s 1 itemem, kdy nefungovala obrana a každej sem dělal tak půl roku, saper též více jak 4 měsíce.
Jinak přehled čeho mám kolik, aby mě děcka typu valibuk kmotor atd. nepsali, že sem socka, co hrá medica lvl 200, i když ho na 200 nemám ;)
sniper 73, comando 131, ss 200, protector 22, medic 182, FS 109, saper 200, demo 3, rusher 0, rambo 200.

Jinak Matesko, přál bych tobě a tvým podobným co mají nápady na reset, aby měli aspoň jednou lvl 200, to by jste už o resetu nepsali a chtěl bych vidět, zda byste hráli i za jiné classy potom :D
Navíc, když jsem na serveru tak málokdy vidím lvl 200 někoho hrát jedině ty, co někomu ukradnou nick a pak tam hrají s levely 200 :D
Takže to máš dost pomatlaný, ale gl v těhle pokusech o reset ;)

Hovoril som ze programovanie a doladovanie servera by trvalo dlho a uz len pomysliet nato ze to expim znova tak sa mi toci hlava..

shootradar
10-07-14, 16:21
Přicházím ze serveru a totální demence nehorázná prostě, vemu sapa lvl 200 a pokaždé na pár ran protektor lvl 73 mě ho dá na max 4 rány. to samé medic lvl 184 a dávají mě na pár ran.
Nechápu co kotel udělal s obranou ale je totálně v .... dmg zbraní zvýšený na bůhví kolik ... prostě za velký lvl se nedá hrát, protože dát lvly nad 180 na pár ran od lvlů pod 100 je vážně nenormální a přijde mě že ta obrana je k ničemu. To už ji může kotel rovnou zrušit, protože jakmile má soupeř i platiny, stačí 2 hedy a můj medic s full hp a obranou co má snižovat 51% poškození je tuhej .. nechápu od koho vzešel nápad to takhle dotrkat ten server, že se tam zase změnilo poměr sil obrana a dmg zbraní.

Grakon2702
10-07-14, 16:46
heh, ně zase nějaké rusher lv 8 dával pokaždé a to zdůrazňuji opravdu pokaždé, atˇmě střelil kamkoliv na jednu ránu! Nikdy nepochopím.

shootradar
10-07-14, 17:02
heh, ně zase nějaké rusher lv 8 dával pokaždé a to zdůrazňuji opravdu pokaždé, atˇmě střelil kamkoliv na jednu ránu! Nikdy nepochopím.

Další blbost, mám kevlar na medicovi a každej comando co do mě sekne mě nezabije jen ubere hp plus SD dokáže dát i medic takže RIP commanda :D
A i když mám kevlar a full hp dal mě begi s medicem lvl 157 do těla na 5 ran taky super, fakt by mě zajímalo, odkud přislo to nehorázné pohřbení COD, já jsem tak znechucen, že nebýt toho, že chci dotáhnout medica, asi bych to zabalil.

Grakon2702
10-07-14, 17:18
Není blbost, přísahám, že se mi to na CODu fakt jednou stalo.

E: Ale jinak musím přiznat, že po tom nerfu je teď hra za commanda fakt výzva. Stačí pár ran a jsem mrtvý a navíc se mi teď zdá, že je zrovna doba, kdy spoustu lidí hraje classy se zbraněma co dávají velký slowdown. Dneska ráno se mi povedlo na italy chytnout autodestrukci, tak jsem toho využil. Nejvíce mě dožralo jak na mě začali nadávat, že jsem lama s auto... Tak co mám doprdele dělat, když mě na pár ran zastaví a na dalších pár ran zabijou obzvlášť na mapě jako italy, kde jsou dlouhé a úzké cestičky?

Aladin_MUDAFUKA
10-07-14, 20:07
Přicházím ze serveru a totální demence nehorázná prostě, vemu sapa lvl 200 a pokaždé na pár ran protektor lvl 73 mě ho dá na max 4 rány. to samé medic lvl 184 a dávají mě na pár ran.
Nechápu co kotel udělal s obranou ale je totálně v .... dmg zbraní zvýšený na bůhví kolik ... prostě za velký lvl se nedá hrát, protože dát lvly nad 180 na pár ran od lvlů pod 100 je vážně nenormální a přijde mě že ta obrana je k ničemu. To už ji může kotel rovnou zrušit, protože jakmile má soupeř i platiny, stačí 2 hedy a můj medic s full hp a obranou co má snižovat 51% poškození je tuhej .. nechápu od koho vzešel nápad to takhle dotrkat ten server, že se tam zase změnilo poměr sil obrana a dmg zbraní.

Mám to rovnako radar je to teraz na píp :)

Aladin_MUDAFUKA
10-07-14, 20:08
Není blbost, přísahám, že se mi to na CODu fakt jednou stalo.

E: Ale jinak musím přiznat, že po tom nerfu je teď hra za commanda fakt výzva. Stačí pár ran a jsem mrtvý a navíc se mi teď zdá, že je zrovna doba, kdy spoustu lidí hraje classy se zbraněma co dávají velký slowdown. Dneska ráno se mi povedlo na italy chytnout autodestrukci, tak jsem toho využil. Nejvíce mě dožralo jak na mě začali nadávat, že jsem lama s auto... Tak co mám doprdele dělat, když mě na pár ran zastaví a na dalších pár ran zabijou obzvlášť na mapě jako italy, kde jsou dlouhé a úzké cestičky?

Ja už comma ani nehrám lebo sa to proste nedá ... SS mi dá rovnaký SD ako FS alebo protect .. to isté rambo alebo medic

Kotel
10-07-14, 20:34
Zajimavy, jak muze pridani 2 itemu zmenit kompletne celou hru. Pripada mi to jako blud. V zakladnim pluginu jsem nic nemenil, takze bud si tu nekdo vymejsli nebo nevim. Stejny bludy psali hraci u zombie serveru. Nekdo vas na to navadi?
Pořád tu někdo píše něco o noslowdownu, kterej tu předtím byl. Nevím nic o tom, že by tu kdy byl. Na serveru není žádná funkce, která by to nějak upravovala. Všechny zbraně od začátku dávali při zásahu zpomalení.
Ja bych klidne pridal hp o 100, ale to by se zase nekomu nelibilo.

Bujak
10-07-14, 21:15
Zajimavy, jak muze pridani 2 itemu zmenit kompletne celou hru. Pripada mi to jako blud. V zakladnim pluginu jsem nic nemenil, takze bud si tu nekdo vymejsli nebo nevim. Stejny bludy psali hraci u zombie serveru. Nekdo vas na to navadi?
Pořád tu někdo píše něco o noslowdownu, kterej tu předtím byl. Nevím nic o tom, že by tu kdy byl. Na serveru není žádná funkce, která by to nějak upravovala. Všechny zbraně od začátku dávali při zásahu zpomalení.
Ja bych klidne pridal hp o 100, ale to by se zase nekomu nelibilo.

Je to tazke. Vzdy sa najdu ludia ktory by chcely s lvlom 20 davat lvly 200. Ten NS. Niekto ma notes strielas do neho a nespomalujes ho a ludia si hned mysla ze zbran nedava dmg. Staci dat /me a ukaze mu ci dal dmg a ked ne a sa trafil tak asi ma notes.

Kotel
10-07-14, 21:41
Na 3. serveru udelam trochu jine cod. Vic hp, více zbraní.

Bujak
10-07-14, 23:02
Na 3. serveru udelam trochu jine cod. Vic hp, více zbraní.

Ak potrebujes mozem vypisat vyhody a nevyhody class. Potom doladenie statov a bonusov. Na servery je malo itemov tak mozem nejake navrhnut\upravit. Na cod mi zalezi lebo som tam stravil dost casu a nechcem aby to islo dole vodou.

E: Myslim COD to na 1 a 2 itemy.

LumP
10-07-14, 23:52
Na 3. serveru udelam trochu jine cod. Vic hp, více zbraní.

Více HP bych nedával u comm to dělá neplechu už když bylo +20 tak se comm bugoval,leda by jsi ho tam jako class nedal vůbec.

Aladin_MUDAFUKA
11-07-14, 00:17
Mne len príde že teraz majú niektoré zbrane väčší SD ako kedysi :D + ten druhý item je na prd :D a 100 hp je už veľa tých 20 + bolo good len sa bugovalo comm no :D

Kotel
11-07-14, 14:25
Hp u comanda se vzdy bugly hned na spawnu? Nebo se dalo chvili hrat. Tam je jen 1 funkce na zmenu hp, takze by to slo snadno opravit, kdybych zjistil, kde je problem. Urcite se vam to buglo i treba pred tydnem, kdy jsem to uz opravoval? Jestli ne, tak jsem hp ubiral zbytecne. Na zadnem jinem serveru s tim problem neni, takze to nechapu.

Grakon2702
11-07-14, 14:48
Mohly by se na tom 3. COD přidat i jiné druhy statů, třeba u SS šance na kritický zásah a síla kritického zásahu nebo u snipera šance na okamžité zabití atd.

Belinko12
11-07-14, 14:49
Kotel, neviem, co sa zmenou pridanim dvoch itemov stalo, ja neriesim ziadne slowdowny ani nic podobne, je to tak, jak to podla mna aj bolo a vzdy bude, niekedy to len skresluju itemy, ale s cim musim suhlasit, aj ked tebe sa to zda ako blud, tak nie, nedohodli sme sa na tom vsetci, ale ti, co mame naexpeni vysoky lvl u class, mame naozaj pocit, ze v uvodzovkach, nic nevydrzia. Malo znesu, a to mame full hp a obranu, a niekedy ani def item tomu nepomaha. Mozno to je tym, ze zacala fungovat funkcia /damage a rata kazdy zasah do tela za rovnaky zasah, a nerozlisuje hlavu od noh. Neviem naozaj, nevyznama sa do toho, ale ten pocit nie je blud, ale naozaj to tak je. Vdaka

LumP
11-07-14, 16:43
Hp u comanda se vzdy bugly hned na spawnu? Nebo se dalo chvili hrat. Tam je jen 1 funkce na zmenu hp, takze by to slo snadno opravit, kdybych zjistil, kde je problem. Urcite se vam to buglo i treba pred tydnem, kdy jsem to uz opravoval? Jestli ne, tak jsem hp ubiral zbytecne. Na zadnem jinem serveru s tim problem neni, takze to nechapu.

Dalo se s tím hrát dokud jsi od někud neskočil a nevazlo ti to třeba 1-3HP pak se to buglo a měl jsi hned přehozenou klávesnici nešlo střílet prostě nic.Vrátilo se to z5 hned po tom co do tebe někdo střelil a vzal ti nějaké HP.Ted' když jsem hrál comm tak je to v pohodě po tom co jsi vzal ten bonus 20HP na začátku kola...

Kotel
11-07-14, 19:23
Otestuju to trochu vic a zkusim pridat 20hp. Bug by mel nastat, kdyz se hp dostane na 256. Ale to by mela vyresit funkce, kterou jsem pridal.

Bujak
12-07-14, 00:56
Kotel, neviem, co sa zmenou pridanim dvoch itemov stalo, ja neriesim ziadne slowdowny ani nic podobne, je to tak, jak to podla mna aj bolo a vzdy bude, niekedy to len skresluju itemy, ale s cim musim suhlasit, aj ked tebe sa to zda ako blud, tak nie, nedohodli sme sa na tom vsetci, ale ti, co mame naexpeni vysoky lvl u class, mame naozaj pocit, ze v uvodzovkach, nic nevydrzia. Malo znesu, a to mame full hp a obranu, a niekedy ani def item tomu nepomaha. Mozno to je tym, ze zacala fungovat funkcia /damage a rata kazdy zasah do tela za rovnaky zasah, a nerozlisuje hlavu od noh. Neviem naozaj, nevyznama sa do toho, ale ten pocit nie je blud, ale naozaj to tak je. Vdaka

Je to tak. Niekedy mam taky pocit ze vobec dmg nedavam aj ked nema notes.

Bujak
12-07-14, 00:58
Nedalo by sa pridat SS Hecko ktore bude davat dmg 10+int/2 ?? Mozno to je len pocit ale ten bonus nefunguje. Nepocitujem ziaden rozdiel v strelach. Mozno je to preto ze nestrielam 2 sek v kuse.

***Nocturm***
12-07-14, 11:59
Ak potrebujes mozem vypisat vyhody a nevyhody class. Potom doladenie statov a bonusov. Na servery je malo itemov tak mozem nejake navrhnut\upravit. Na cod mi zalezi lebo som tam stravil dost casu a nechcem aby to islo dole vodou.

E: Myslim COD to na 1 a 2 itemy.




Myslim ze tohle uz se mohlo udelat davno ale Bujaku neptej se sepis to a posli to Kotlovy:)

***Nocturm***
12-07-14, 12:02
A ROZHODNE ODPALIT DO PICE BOTY S COD 1 PAL SNIMA DO PICE:DDDDD:pif:

Trey
12-07-14, 14:40
Otestuju to trochu vic a zkusim pridat 20hp. Bug by mel nastat, kdyz se hp dostane na 256. Ale to by mela vyresit funkce, kterou jsem pridal.

Neviem ako si to upravil ale ked hram za commanda kde by som mal mat 240 hp ukazuje mi to 255...az po kille mi to hodi spat na 240.
A ak niekde skocim(kym mam 255) a nezoberie mi to moc hp tak mi to znova prehodi obrazovku a najblizsi pad ma zabije.
E: ak pouzijem lekarnicku vrati sa to do normalu

Bujak
13-07-14, 18:13
Myslim ze tohle uz se mohlo udelat davno ale Bujaku neptej se sepis to a posli to Kotlovy:)

Jak som prezeral tie bonusy tak su celkom OK. Len treba pridat/upravit nejake itemi.

yadort
17-08-14, 01:25
co se za poslední 3 měsíce zmněnilo??